Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнБлогМФО ЗеКредит втратила ліцензію, видача позик заборонена!

МФО ЗеКредит втратила ліцензію, видача позик заборонена!

Національний банк України відкликав у ТОВ «ФК «Інвеструм» ліцензію на надання фінансових послуг, а саме надання кредитів, у тому числі на умовах фінансових кредитів. Саме цьому товариству належить бренд ЗеКредит та інша МФО Банана Кредіт.

Рішення ухвалено 24 травня Комісією з нагляду та адміністрування ринків небанківських фінансових послуг за результатами позапланової перевірки компанії та набуде чинності 25 травня, повідомляє прес-служба регулятора. Це означає, що у компанії Zecredit тепер немає можливості видавати мікрокредити.

Якщо вам все ж таки потрібна позика – рекомендуємо поглянути на наш рейтинг МФО України.

Згідно з повідомленням, під час перевірки НБУ, було виявлено порушення компанією вимог законів «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», «Про споживче кредитування», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей». А також виявлена низка порушень деяких нормативно-правових актів НБУ.

ze credit ze kredit

“Після відкликання ліцензії фінансова установа втрачає право здійснювати діяльність за видом анульованої ліцензії. Відкликана ліцензія не звільняє фінансову установу від виконання зобов’язань за договором про надання фінансових послуг”, – йдеться в повідомленні. Тобто з 25 травня Зекредит та Банана Кредіт не мають права більше видавати мікрокредити населенню.

Раніше повідомлялося, що Нацбанк вже тричі наклав на ТОВ «ФК Інвеструм» штраф за виявлення порушень.

Про компанію Zecredit

Згідно зі статистикою НБУ, на кінець першого кварталу поточного року оборот «Інвеструм» склав 419,95 млн грн, третій показник на ринку після «Укр Кредит Фінанс» (ТМ «КредитКаса», 467,98 млн грн) та “Перше безпечне агентство необхідних кредитів” (ТМ “МайКредит“, 451 млн грн), повідомляє Інтерфакс-Україна.

Активи компанії Зекредіт на кінець першого кварталу цього року склали 202,6 млн грн, зобов’язання – 190,4 млн грн, чистий прибуток за квартал – 450 тис. грн. Для порівняння, «КредитКаса» у першому кварталі отримала прибуток у розмірі 23,49 млн грн, а «Перше безпечне агентство необхідних кредитів» — 28,25 млн грн. При цьому вартість праці «Інвеструма» становить 4,37 млн ​​грн, що в 4,5-2,7 рази менше, ніж у конкурентів.

Рекомендуємо прочитати 10 фактів про кредити, які можуть стати вам у пригоді.