Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїGofingo — кредит на картку до 10000 гривень

«Gofingo — кредит на картку до 10000 гривень»

gofingo гроші онлайн без відмов
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу

Сервіс тимчасово не видає онлайн кредити в Україні. Щоб потрапити до особистого кабінету, необхідно звернутися в підтримку через пошту info@gofingo.ua. При спробі оформити мікрокредит на сайті вас перенаправить на сайт іншої МФО AvansCredit. Якщо вас з будь-яких причин не влаштовує МФО AvansCredit і ви хочете розглянути інші варіанти, зверніть увагу на списки кредитів на нашому сайті Gdecredit.com. Насамперед рекомендуємо подивитися всі компанії, які пропонують перший кредит на 30 днів без відсотків. Це допоможе вам заощадити.

Якщо в найнесподіваніший момент виходить з ладу особистий автомобіль або ламається побутова техніка, в той час, коли на роботі затримують зарплату, або при необхідності купити дорогі ліки і в багатьох інших випадках потрібно максимально швидко позичити грошей. Коли такі витрати не були включені в бюджет можна здійснити терміновий займ на карту від мікрофінансових компаній. Такі організації надають займи на картку терміново без документів і витрати часу.

Безперешкодне кредитування через інтернет на будь-які банківські карти є найдоступнішим, швидким і по-справжньому зручним способом знаходження необхідної грошової суми буквально за 15 хвилин. Саме такий сервіс надає компанія Gofingo. Ви завжди зможете звернутися до Гофінго і отримати кредит на карту 24/7.

Взяти гроші онлайн без відмов в Gofingo

Компанія Gofingo Україна є частиною міжнародної фінансової організації. ГОУФІНГО входить в приватну холдингову компанію, яка працює на території Чехії, Данії, Литви та Казахстану з 2015 року.

У 2018 році Gofingo відкрила своє представництво на території України для здійснення кредитної діяльності. У компанії є Ліцензія НБУ та Нацкомфінпослуг. Саме тому робота чітко регламентована законодавством України. Це означає, що ви не зіткнетеся з обманом або хитрощами якщо захочете отримати займ на карту миттєво від сервісу Гоуфінгоу.

Гоуфінгоу пропонує всім громадянам України взяти онлайн кредит без довідок про доходи за 2 базових тарифів:

 1. Миттєвий займ на суму від 2000 до 10000 гривень строком від 14 до 30 днів і ставкою 2,5% в день.
 2. Кредит на дрібні покупки на суму до 3000 гривень строком від 10 до 14 днів зі ставкою по кредиту 3,5% в день.

При високих процентних ставках на позики Гоуфінгоу забезпечує громадянам можливість взяти гроші в борг на карту без перевірки кредитної історії. Що є явною перевагою, адже щоб не говорили про МФО, не всі МФО видають терміновий кредит без перевірки КІ.

Переваги МФО Гофінго Україна

Конкурентні переваги та особливості Гофінго:

 • для заповнення заявки вам достатню мати доступ до інтернету, а для отримання грошей – банківську карту;
 • Максимальна сума мікропозик 10000 гривень, що вище ніж у Мікрокеш (5000 гривень) або Mаніфою (7000 грн.);
 • В «ГОУФІНГОУ» ви ніколи не зіштовхнетеся з прихованими відсотками і заплутаними умовами;
 • Взяти кредит без довідки про доходи;
 • Завдяки багаторічному міжнародному досвіду фахівців компанії, сервіс простий, швидкий, зрозумілий і прозорий.

Як скористатися терміновим пропозицією мікропозик від МФО

 1. Натисніть вгорі на кнопку “Отримати позику”.
 2. Відштовхуючись від особистих критеріїв і вимог здійсните вибір суми і терміну кредиту.
 3. Введіть свій номер для створення кабінету в Gofingo.
 4. Заповніть онлайн-заявку. Для того щоб дійсно отримати гроші терміново, на стадії оформлення анкети найкраще не поспішати. Як би швидко ви не хотіли отримати гроші, відправляючи анкету вводите дані акуратно і не поспішаючи.
 5. Процес верифікації карти: компанії необхідно переконатися, що саме ви володієте банківською картою. Для цього на карті буде заблокована випадкова сума до 3 гривень. Наприклад 0.36. Після чого вам необхідно буде вказати точну суму з копійками в поле перевірки.
 6. У разі схвалення вам запропонують підписати договір на мікрокредит і схвалений займ спеціальним кодом. Даний код приходить в sms повідомленні по тому номеру, який ви вказуєте в заявці.
 7. Після підтвердження договору кредитування гроші тут же зараховуються на вашу банківську карту.

Як здійснюється термінове кредитування

Завдяки тому, що малі фінансові організації мають спеціалізованими системами оцінки споживачів – системами скорингу, обробка кожного запиту від потенційного клієнта здійснюється в самі стислі терміни. Такі технології дозволяють видавати кредити з автоматичним схваленням за кілька хвилин після заповнення анкети.

Більш того, велика частина МФО має високотехнологічну автоматизовану систему надання грошей онлайн. Таку систему можна навіть назвати сучасним роботом займів. Такий робот-займер самостійно приймає заявки, здійснює процес обробки отриманого запиту, враховуючи тисячі параметрів. Він швидко приймає рішення і при позитивному вердикті здійснює переказ грошей.

Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «ГОУФІНГОУ»
 • Номер свідоцтва:
  Реєстраційний номер 13103777, серія і номер ФК №1042, дата видачі 7.06.2018
 • Адреса:
  Україна, 04071, місто Київ, вул. Хорива, 1А
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
2
Негативний

Відгук про «Gofingo — кредит на картку до 10000 гривень»

Давно пользовался их услугами. А тут увидел на сайте ы решил комент оставить: долго и дорого. Да еще и коллекторы потом названивали буквально за просрочку в 2 дня. Деньги то дали, но оно того не стоило. Нужно было лучше поискать и найти компанию, где первый займ без процентов.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: