Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїCashinsky – позич кредит онлайн на картку

«Cashinsky – позич кредит онлайн на картку»

кешинський кредит, взять взаймы войти в кабинет или оставить свой отзыв о МФО
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу

Пропозиція Cashinsky включає кредити до зарплати онлайн, що видаються без непотрібних формальностей, таких як довідки про доходи або поручителі. Нові клієнти можуть зайняти до 5000 гривень без будь-яких комісій та переплат. Cashinsky пропонує першу позику без відсотків.

Люди, які знову скористаються послугами компанії можуть отримати до 15 000 гривень! Це досить висока сума кредитів до зарплати, які пропонуються на українському кредитному ринку. Наприклад, Панго пропонує до 12000 гривень, а КЛТ кредит лише до 6000 гривень. І тут Кашинський виглядає гідно.

Термін погашення кредиту до заробітної плати від Cashinsky складає 30 днів. Клієнт може використовувати отримані кошти на будь-які цілі на власний розсуд.

Хто може отримати кредити до заробітної плати від Cashinsky?

Для отримання додаткових коштів необхідно виконати умови кредитору. При подачі заявки на кредит до зарплати в Cashinsky вам слід насамперед:

 1. бути віком від 18 до 70 років;
 2. мати українське громадянство;
 3. бути зареєстрованим (прописаним) в Україні;
 4. мати посвідчення особи (паспорт);
 5. надати номер ІПН;
 6. мати індивідуальний банківський рахунок;
 7. номер телефону, що діє;
 8. мати адресу електронної пошти.

Варто додати, що для подачі заявки на мікрокредит онлайн вам не потрібні жодні додаткові документи, наприклад, довідка про заробітки за півроку або довідку з місця роботи від роботодавця. Єдиним документом буде паспорт громадянина України.

Чи можна отримати у Кашинського кредит із поганою кредитною історією?

МФО Кашинський кредит (кешинський, kashinsky, качинський кредит, кешмен кредит, cashinskiy, kachinsky) в ході процесу оформлення перевіряє фінансову надійність заявника у реєстрах боржників. Тобто формально, мікрофінансова компанія перевіряє бази бюро кредитних історій, проте kashinsky готовий кредитувати позичальників з поганою КІ і видати клієнтам:

 • мікропозики з поганою кредитною історією;
 • кредити із простроченнями до 30 днів.

Основною умовою отримання кредиту є стабільне джерело доходу. Так, він може бути неофіційним, документально підтверджувати його не потрібно.

Як отримати кредит онлайн від Кашинського?

Процедура подачі заявки на кредити онлайн до Кашинського надзвичайно інтуїтивно зрозуміла і займає не більше десятка хвилин. Цей процес складається з наступних етапів:

 • Визначення суми кредиту – зайдіть на Kashinsky та за допомогою повзунків визначте потрібну вам суму. Будь ласка, прочитайте інформацію нижче, таку як вартість кредиту, річна сума та точна дата погашення;
 • Реєстрація та подання заявки на кредит – наступний крок – реєстрація на сайті кредитора. Для цього необхідно вказати номер мобільного телефону та адресу електронної пошти, а також надати необхідні згоди. Після натискання кнопки «Наступний крок» заповніть форму, вказавши такі дані: ім’я та прізвище, номер ІПН, серію та номер паспорта, адресу прописки, джерело та розмір доходу;
 • Перевірка особи – після заповнення заявки розпочинається процес перевірки особи. Це робиться за допомогою фото паспорта або з паспортом у руках;
 • Отримання рішення – після позитивної перевірки особистості компанія cashinskiy перевірить вашу кредитоспроможність та історію погашення наявних зобов’язань та ухвалить рішення про видачу вам кредиту. Ви будете проінформовані про це SMS або електронною поштою;
 • Переказ коштів – якщо ви отримаєте позитивне рішення, сума, на яку ви подали заявку, незабаром з’явиться на вашому банківському рахунку.

Кашинський – коли буде переказ грошей?

Ви можете подати заявку на кредити до заробітної плати в Cashinsky в будь-який час. Однак, якщо ви хочете отримати максимально швидке вливання коштів, подайте заявку в робочий час компанії, тобто з 08:00 до 20:00 у робочі дні, з 08:00 до 18:00 по суботах та з 09:00. до 17:00 у неділю. Заявки, подані в інші години кредитора, будуть оброблені повільніше.

Термін одержання коштів також залежить від того, який у вас банк. Але зазвичай зарахування грошей відбувається до 30 хвилин. Це не найгірший і найповільніший варіант. Наприклад, євакеш може до 1 години робити переклад у вихідні дні.

Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КРЕДИТЕКСПРЕС ЮКРЕЙН ЕЛ.ЕЛ.СІ.»
 • Адреса:
  03126, город Киев, бульвар Вацлава Гавела, дом 6
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: