Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїCredos — легкі позики до 20000 ₴ на карту

«Credos — легкі позики до 20000 ₴ на карту»

Про компанію Credos

Credos це нова мікрофінансова організація України, яка з’явилася на світ 2022 року. Належить вона ТОВ «Укр Кредит Фінанс», тій самій організації, яка володіє торговими марками КредитКаса та На Все.

Кредос позиціонує себе як компанія, де ви можете легко отримати безвідмовний кредит за 8 хвилин за умови, що ви заповнили всі поля в заявці.

Онлайн-сервіс Кредос видає позики через інтернет на всій території України (крім тимчасово окупованих територій).

Це повністю автоматизований сервіс, що дозволяє отримати кошти 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Головною особливістю системи є швидкий розгляд та схвалення заявки на мікропозику. Позичальник може отримати позитивне рішення щодо мікропозики вже через 2 -3 хвилини після відправлення форми. Credos видає гроші навіть тим, хто має погану кредитну історію чи мають відкриті прострочення в інших кредитних організаціях.

Умови отримання позики у МФО Кредос

Оформити позику легко та зручно можуть усі повнолітні громадяни України віком від 18 до 75 років. Мікрофінансова організація Кредос видає суми від 400 до 20 000 гривень терміном від 2 до 30 днів. Щоб отримати кошти, необхідно надати паспорт громадянина України, номер мобільного телефону, що діє, та реквізити для оплати – банківська картка або рахунок.

Процентна ставка розраховується індивідуально з урахуванням суми позики та строку її погашення. Компанія пропонує стандартну процентну ставку 3% на день та знижену процентну ставку у 2,5% день.

Є також пільгова процентна ставка 0,01% на весь кредит. Можливість застосування пільгової ставки надається на весь термін кредиту або на перший базовий період як знижка на користування кредитом та є заохоченням для клієнта. Пільгова процентна ставка може бути надана клієнту, який вперше отримує кредит за умови, якщо клієнт відповідає відповідному набору критеріїв щодо його платоспроможності.

Переваги сервісу Credos займ

 • Швидке схвалення заявок, мікрокредит можна повністю оформити, не виходячи з дому.
 • Зручний онлайн-калькулятор кредиту (ви одразу бачите суму переплати та кінцеву суму повернення).
 • Високий відсоток схвалення: після завірення самого кредитодавця до 83% заявок отримують схвалення, якщо ви заповнили всі поля в анкеті.
 • Мінімальний пакет документів потрібен в kredos, щоб отримати гроші.
 • Відсутність застави та підтвердження доходу.
 • Без страховок, комісії та прихованих платежів.
 • Миттєвий переказ грошей на банківську картку або рахунок клієнта.
 • Рішення про надання кредиту ухвалюється протягом 3-х хвилин.
 • Перший мікрокредит доступний одразу на суму до 20 000 гривень.
 • Можливість дострокового погашення боргу та пролонгації позики.
 • Захист персональних даних згідно з міжнародними стандартами захисту інформації.

Способи погашення боргу

Після закінчення терміну дії кредитного договору, позичальник зобов’язаний внести одноразово грошову суму, що включає основну суму боргу та відсотки за користування позиковими коштами.

Це можна зробити:

 1. Переказом з рахунку банківської картки в особистому кабінеті цієї МФО;
 2. Внесенням готівки через термінали самообслуговування ПриватБанку, EasyPay та City24.
 3. Також внесення готівки є у касі будь-якого банку України.

Думки клієнтів про Средос

Думки клієнтів про сайт Средос різноманітні, але в основному позитивні. Клієнти насамперед цінують привабливі умови пропозиції, зокрема можливість отримати перший кредит під нуль до 20 000 гривень. Вони також наголошують на простоті процесу подання заявки на кредити до зарплати, при якому гроші можна переказати на банківський рахунок вже за кілька хвилин після відправки заявки. Крім того, сайт пропонує конкурентні та прозорі умови (на відміну від таких МФО як ТОП 1 кредит), відсутність прихованих комісій та акції для нових клієнтів, що також цінується користувачами.

Серед переваг сайту користувачі відзначають простоту доступу до кредитів, можливість взяти онлайн-кредит, не виходячи з дому, а також гнучкість пропозиції, адаптованої до потреб клієнтів. На думку багатьох клієнтів, Pożyczka Plus виділяється на тлі конкурентів завдяки своєму професіоналізму, міжнародному досвіду та чесному підходу до теми кредитування.

Незважаючи на те, що більшість думок позитивні, потенційним клієнтам слід не забувати уважно читати умови кредитного договору та прийняти виважене рішення про взяття на себе фінансових зобов’язань, щоб уникнути потенційних проблем із погашенням у майбутньому.

Контактні дані
 • Компанія:
  Фінансова компанія «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»
 • Номер свідоцтва:
  Свідоцтво про реєстрацію фінансового підприємства ІК № 116
 • Адреса:
  01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407
 • Час роботи:
  Цілодобово, (Контакт-центр працює цілодобово)
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Credos — легкі позики до 20000 ₴ на карту»

Тільки до них і ходжу, своїм не зраджую…скількох вже обходила і тільки в цій компанії я побачила професійність в наданні послуг і розуміння як користуватися кредитом. А то в інших береш, перший раз так другий раз по іншому, завжди плутаєшся і думаєш скільки ж його треба платити, а тут в kredos взяв і знаєш коли відав вати, скільки і які будуть відсотки.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Credos — легкі позики до 20000 ₴ на карту»

Кредосы мне сегодня дали микрокредит, я очень довольна потому что банк не хотел давать деньги. А мае сыну надо на больницу срочно было, скоро получу зарплату и отдам, а вам очень спасибо и проценты у вас адекватные.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: