Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїЕ-гроші — взяти кредит онлайн без довідок та перевірок

«Е-гроші — взяти кредит онлайн без довідок та перевірок»

є гроші кредит, личный кабинет
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу

Про компанію

E-groshi – надає клієнтам безпечні та зручні умови користування кредитним продуктом. Всі заявки приймаються і обробляються автоматизованою системою.

Компанія видає мікрозайми з 2018 року. Була заснована в місті Дніпро. Також відома під назвами Е гроші, Є гроші, egroshi, Єгроші.
Пропонує кредити по 3-м своїм програмам:

 1. HOT credit. Він відрізняється найбільш доступною кредитною ставкою – всього 0,5%. Але максимальна сума позики обмежена в 7000 гривень. Можна сказати, що це ознайомлювальний кредит, покликаний познайомити позичальника з можливостями компанії.
 2. Пільговий. Видається на більш серйозні суми. Планка максимальної позики піднята до 20000 гривень. Гроші можна отримати на 30 днів під 1,79% в день.
 3. Бізнес Преміум. Преміальний займ для підприємців і власників бізнесу. Дає можливість отримати досить значну суму – до 30 000 гривень на свої цілі. Термін кредитування також збільшується – до 60 днів. Особливістю цієї програми є надання позичальникові пільгового періоду з 36 по 45 дні під 0,08% в день. Для стимулювання погашення вчасно.

РРПС у Єгроші від 137192,36% до 71240686720%, що доволі багато, навіть для мікрофінансових організацій. Ретельно зважуйте всі за та проти, перш ніж взяти позику.

Переваги кредитної програми Е-гроші

 • 85% – найвища ймовірність схвалення заявки на отримання кредиту.
 • Регулярні знижки для всіх бажаючих. Компанія розсилає ексклюзивні промокоди своїм передплатникам. Для цього потрібно натиснути на нашій сторінці кнопку “Оформити позику”, далі потрібно зареєструватися в особистому кабінеті. Кредит у компанії можна і не брати, а чекати поки вона вам пришле промокод з бонусом.
 • Завжди та повністю онлайн.
 • Тут займи видаються без застави або поручительства третіх осіб! Вам не буде потрібно шукати людину, яка візьме на себе частину вашої відповідальності перед установою.
 • Зручний і простий інтерфейс Особистого кабінету дозволяє легко відправити заявку і швидко отримати потрібну суму.
 • З вересня 2022 року максимальна сума першого мікрокредиту складає 20000 гривень. Що значно більше ніж у таких конкурентів як Kumo або Форза кредит.
 • Швидкість: лише 2 хвилини на оформлення заявки.
 • Автоматизована система аналізу заявки: ви зможете отримати кредит автоматом, що значно пришвидшує отримання грошей, на додачу до мінімуму питань у заявці.
 • Наявність мобільного додатку (застосунку).

Особливістю даної МФО є також її прагнення допомагати людям. Вона часто бере участь в благодійних кампаніях і акціях на підтримку дітей-сиріт та інвалідів. Від кожного закритого вчасно кредиту компанія e groshi передає якусь суму в благодійний фонд.

Особливості роботи Е Гроші у 2024 році

 • Швидко. Рішення приймається до 5 хвилин і зарахування коштів на банківську карту протягом 5 хвилин;
 • Робота 24/7 і 365 днів на рік. Гроші на карту через інтернет можна отримати цілодобово, сервіс працює без перерв, вихідних і святкових днів;
  Зручно. Ви можете отримати швидкий і безпечний кредит на карту не виходячи з дому;
 • Проста реєстрація без e-mail;
  Як реєструватися в Е-Гроші для кредиту
 • Чесно і прозоро. Ви платите ту суму, яку бачите на екрані. Без прихованих переплат і комісій, оформлення без довідки про доходи, застав і поручителів.

Незважаючи на те, що для отримання кредиту поручителі не потрібні, компанія все одно попросить вас вказати телефони контактних осіб. Додаткові номери контактів потрібні для підтвердження того, що ви реальна людина і не є шахраєм.

Другою особливістю виключення “недоброзичливців” є спосіб верифікації карти. Щоб підтвердити, що карта знаходиться у законного власника у вас тимчасово заблокують невелику суму у випадковому порядку. Ви повинні вказати цю суму на сайті компанії, тим самим підтвердити, що ви справжній володар “пластику”.

Бонуси та система лояльності

Компанія Егроші має кешбек. Він надається всім клієнтам після успішно закритого кредиту. Цей кешбек можна вивести на карту, або поповнити мобільний.

Також в e groshi система нагород. Підвищуючи свій рівень – ви підвищуєте свій кешбек, що своєю чергою допомагає вам заощаджувати.

Ви також можете заробити гроші за системою “Приведи друга”. За кожну наведену людину ви можете заробити бонуси, знижки або грошову винагороду.

Що потрібно для отримання кредиту в E-groshi

Для того, щоб отримати позикові кошти від компанії егроші, потрібно відповідати лише кільком вимогам:

 • громадянство України;
 • вік від 18 років;
 • банківська карта будь-якої фінансової установи України (не підходять карти для соціальних виплат);
 • робочий мобільний телефон.
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Е ГРОШІ КОМ»
 • Номер свідоцтва:
  ФК № 1247, код фінансової установи: 13
 • Адреса:
  м. Дніпро, проспект Богдана Хмельницького, дім.180, офіс 211
 • Час роботи:
  Выдача кредитів цілодобово, служба підтримки Пн - ВС: 24/7
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Е-гроші — взяти кредит онлайн без довідок та перевірок»

Дважды срочно требовались деньги на бытовые нужды и оба раза получал займы моментально. а первый раз то вообще без процентов. Такого сервиса я еще не встречал

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Е-гроші — взяти кредит онлайн без довідок та перевірок»

Срочно нужны были деньги на операцию. Банк отказал потому что зарплата не соответствует сумме кредита. Обратилась в Егроши, быстро вышли на сделку и получила 8000 под 0,01% в день. Операция прошла успешно. Потом родственники помогли собрать всю сумму. Спасибо всем, что все так хорошо закончилось.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Е-гроші — взяти кредит онлайн без довідок та перевірок»

Зашел на сайт однажды только узнать условия в егроши, а мне сразу предложили и оставить заявку на кредит, в итоге за 20 минут был уже с деньгами на карте, очень доволен обслуживанием и условиями, советую.

Оцінка
1
Негативний

Відгук про «Е-гроші — взяти кредит онлайн без довідок та перевірок»

Все микрозаймы работают как мошенники. Эта компания не исключение. Брал у них займ. Получилась просрочка, но я не скрывался и всегда был на связи. Объясняю всю ситуацию. В один прекрасный день договорился с оператором что будет оплата в течении двух часов. До этого она начала мне предъявлять что будет звонить моему окружению. На что я ей сказал что ваша компания (как и все микрозаймы) Не имеют права звонить на номера и вообще как либо их использовать которые я не указывал лично в анкете. Что в ответ мне сказали: "что это за закон?". Так вот, после того как мы договорились я был уверен что звонков моим родственникам не последует. В течении времени которого мы договорились я все выплатил (оставался ещё час). Через 10 минут после моей выплаты начали приходить смс сообщения моим родственникам о том что нужно выплатить займ. Вывод можно сделать такой. Помимо того что они действуют не по закону так ещё и не выполняют договорённости. Поэтому обращаться в микрозайм я не советую никому. А если случилось так что вы воспользовались их услугами будьте готовы к незаконным действиям и угрозам. Всё звонки и разговоры с вами по телефону не имеют никакой юридической силы. Поэтому может смело не отвечать и выплачивать все без этого. Если им что-то не понравится они обратиться к коллекторам либо в суд. Но в последнее только в самом крайнем случае и только если займ не маленькая сумма. Так как для них это затратно.

Оцінка
1
Негативний

Відгук про «Е-гроші — взяти кредит онлайн без довідок та перевірок»

Не списывают проценты по кредиту военнослужащим. Прислал для этой компании документы что подтверждают что я являюсь военнослужащим, они направили письмо что приняли решение отменить все начисленные проценты, потом захожу на их сайт а там тело кредита 27200 а там пишет что должен отдать 46904, позвонил на горячую линию меня соединили с специалистом, а она уже мне говорит что сумма пишется на сайте правильна, но если я согласен закрыть их сегодня то может поговорить с руководством чтобы немного сбросили, но точно не тело кредита для закрытия.

Оцінка
1
Негативний

Відгук про «Е-гроші — взяти кредит онлайн без довідок та перевірок»

[:uk]9 день просрочки и требование оплаты полностью. Связалась с е деньги на свою голову, вышла в просрочку, тело было 4 тыс, сделала три оплаты 2 тыс, 500грн и 350 и осталось 5200, по моим просьбам списать чтобы закрыть за меньшую сумму, или чтобы подождали еще пару дней не идут ,написать если до завтра не оплачую то фиксируют отказ и передают дальше. Я конечно не сильно верю в их угрозы, Что ожидать?[:ru]9 день просрочки и требование оплаты полностью. Связалась с е деньги на свою голову, вышла в просрочку, тело было 4 тыс, сделала три оплаты 2 тыс, 500грн и 350 и осталось 5200, по моим просьбам списать, чтобы закрыть за меньшую сумму, или чтобы подождали еще пару дней не идут, написать если до завтра не оплачиваю то фиксируют отказ и передают дальше. Я конечно не сильно верю в их угрозы, Что ожидать?[:]

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: