Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїЕ-гроші – взяти кредит, відгуки, особистий кабінет

«Е-гроші – взяти кредит, відгуки, особистий кабінет»

E-groshi – надає клієнтам безпечні та зручні умови користування кредитним продуктом. Всі заявки приймаються і обробляються автоматизованою системою.

Компанія видає мікрозайми з 2018 року. Була заснована в місті Дніпро. Також відома під назвами Е гроші, Є гроші, egroshi, Єгроші.
Пропонує кредити по 3-м своїм програмам:

 1. HOT credit. Він відрізняється найбільш доступною кредитною ставкою – всього 0,5%. Але максимальна сума позики обмежена в 7000 гривень. Можна сказати, що це ознайомлювальний кредит, покликаний познайомити позичальника з можливостями компанії.
 2. Пільговий. Видається на більш серйозні суми. Планка максимального позики піднята до 20000 гривень. Гроші можна отримати на 30 днів під 1,79% в день.
 3. Бізнес Преміум. Преміальний займ для підприємців і власників бізнесу. Дає можливість отримати досить значну суму – до 30 000 гривень на свої цілі. Термін кредитування також збільшується – до 60 днів. Особливістю цієї програми є надання позичальникові пільгового періоду з 36 по 45 дні під 0,08% в день. Для стимулювання погашення вчасно.

Переваги кредитної програми Е-гроші

 • 85% – найвища ймовірність схвалення заявки на отримання кредиту.
 • Регулярні знижки для всіх бажаючих. Компанія розсилає ексклюзивні промокодом своїм передплатникам. Для цього потрібно натиснути на нашій сторінці кнопку “Оформити позику”, далі потрібно зареєструватися в особистому кабінеті. Кредит у компанії можна і не брати, а чекати поки вона вам пришле промокод з бонусом.
 • Тут займи видаються без застави або поручительства третіх осіб! Вам не буде потрібно шукати людину, яка візьме на себе частину вашої відповідальності перед установою.
 • Зручний і простий інтерфейс Особистого кабінету дозволяє легко відправити заявку і швидко отримати потрібну суму.

Особливістю даної МФО є також її прагнення допомагати людям. Вона часто бере участь в благодійних кампаніях і акціях на підтримку дітей-сиріт та інвалідів. Від кожного закритого вчасно кредиту компанія e groshi передає якусь суму в благодійний фонд.

Особливості роботи Е Гроші в 2020 році

 • Швидко. Рішення приймається до 5 хвилин і зарахування коштів на банківську карту протягом 5 хвилин;
 • Робота 24/7 і 365 днів на рік. Гроші на карту через інтернет можна отримати цілодобово, сервіс працює без перерв, вихідних і святкових днів;
  Зручно. Ви можете отримати швидкий і безпечний кредит на карту не виходячи з дому;
 • Проста реєстрація без e-mail;
  Як реєструватися в Е-Гроші для кредиту
 • Чесно і прозоро. Ви платите ту суму, яку бачите на екрані. Без прихованих переплат і комісій, оформлення без довідки про доходи, застав і поручителів.

Незважаючи на те, що для отримання кредиту поручителі не потрібні, компанія все одно попросить вас вказати телефони контактних осіб. Додаткові номери контактів потрібні для підтвердження того, що ви реальна людина і не є шахраєм.

Другою особливістю виключення “недоброзичливців” є спосіб верифікації карти. Щоб підтвердити, що карта знаходиться у законного власника у вас тимчасово заблокують невелику суму у випадковому порядку. Ви повинні вказати цю суму на сайті компанії, тим самим підтвердити, що ви справжній володар “пластику”.

Що потрібно для отримання кредиту в E-groshi

 • громадянство України;
 • вік від 18 років;
 • банківська карта будь-якої фінансової установи України (не підходять карти для соціальних виплат);
 • робочий мобільний телефон.
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Е ГРОШІ КОМ»
 • Номер свідоцтва:
  ФК № 1247, код фінансової установи: 13
 • Адреса:
  м. Дніпро, проспект Богдана Хмельницького, дім.180, офіс 211
 • Час роботи:
  Выдача кредитів цілодобово, служба підтримки Пн - ВС: 24/7
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Е-гроші – взяти кредит, відгуки, особистий кабінет»

Дважды срочно требовались деньги на бытовые нужды и оба раза получал займы моментально. а первый раз то вообще без процентов. Такого сервиса я еще не встречал

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Е-гроші – взяти кредит, відгуки, особистий кабінет»

Срочно нужны были деньги на операцию. Банк отказал потому что зарплата не соответствует сумме кредита. Обратилась в Егроши, быстро вышли на сделку и получила 8000 под 0,01% в день. Операция прошла успешно. Потом родственники помогли собрать всю сумму. Спасибо всем, что все так хорошо закончилось.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Е-гроші – взяти кредит, відгуки, особистий кабінет»

Зашел на сайт однажды только узнать условия в егроши, а мне сразу предложили и оставить заявку на кредит, в итоге за 20 минут был уже с деньгами на карте, очень доволен обслуживанием и условиями, советую.

Загальне враження:
Оцінка:

Мікрокредити онлайн в Україні