Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнБлогКредитна карта онлайн — оформити картку з кредитним лімітом

Кредитна карта онлайн — оформити картку з кредитним лімітом

Вітаємо на сайті gdecredit.com.ua де ми намагаємось допомогти у пошуку кредитних продуктів. На цій сторінці ми допоможемо вам, якщо вам потрібна кредитна карта онлайн. Наш рейтинг кредитних карток створений для того, щоб допомогти вам обрати найвигіднішу пропозицію. Ви можете порівняти вартість окремих кредитних карток, а також дізнатися, який банк пропонує найкращі бонуси за відкриття кредитної картки.

У решті статті ми покажемо вам, які продукти наразі є лідерами, які вигідні з точки зору безвідсоткового періоду, а які мають найнижчу комісію або додаткові функції.

Які пропозиції представлені в нашому рейтингу кредитних карток?

У представленому тут рейтингу ви можете побачити пропозиції за банківськими кредитними картками. Якщо вам потрібна віртуальна картка з кредитним лімітом або кредитна картка з поганою кредитною історією з миттєвим оформленням – саме тут ви зможете відшукати найкращий варіант.

Віртуальна картка з кредитним лімітом, що використовується для здійснення платежів, має ті самі функції та параметри, що і її фізичні, матеріальні аналоги. Завдяки зручності та безпеці використання дехто навіть прогнозує, що в майбутньому вони повністю замінять пластикові картки, які вставляються в гаманець.

Завдяки цьому кожен зможе знайти кредитний продукт для себе і проаналізувати пропозиції всіх фінансових установ, а не тільки деяких з цього сектора. Проаналізувавши пропозиції більш детально, ви побачите явні відмінності.

Віртуальна кредитна картка онлайн – що це таке?

Віртуальна кредитна картка – це такий самий інструмент для оплати товарів, послуг чи рахунків в Інтернеті та в магазині, як і пластикова картка у вигляді невеличкого прямокутника з магнітною смугою та чипом.

Однак віртуальна картка не має фізичної форми, тож транзакції в магазинах чи банкоматах здійснюються безконтактно, за допомогою NFC-модуля в будь-якому мобільному пристрої (зазвичай це смартфон чи розумний годинник).

Як і у випадку з картками в традиційній, стандартній формі, віртуальні картки також доступні у складі різноманітних пропозицій і представлені в різних варіантах.

Як подати заявку на кредитні картки, представлені в рейтингу?

Подача заявки на кредитні карти від компаній онлайн-кредитування відбувається повністю віддалено і передбачає внесення відповідних даних у форму. Усе залежить від вашої індивідуальної ситуації та потреб. Нижче ви можете побачити найкращі пропозиції всіх фінансових установ.

Незважаючи на те, що банківські кредитні картки дешевші, їхній мінус в тому, що для оформлення потрібно багато документів. Наприклад якщо ви хочете отримати мікрокредит без відмов – перегляньте наш рейтинг. Рівень схвалення там набагато вищий. Я якщо вам відмовили у видачі кредитки мікрокредит без відмов від МФО саме те, що потрібно.

Відкрити кредитну картку онлайн – покроковий алгоритм

Віртуальні кредитні картки онлайн доступні після онлайн-заявки, і якщо ви надсилаєте форму в кредитну компанію, для її заповнення достатньо посвідчення особи. Ніяких додаткових документів не потрібно.

  1. Оберіть на нашому веб-сайті gdecredit.com.ua кредитора, в якому ви хочете відкрити кредитну картку онлайн, ознайомившись та порівнявши умови та особливості.
  2. Натисніть кнопку, підтвердивши вашу готовність взяти на себе зобов’язання. Ви будете перенаправлені на відповідну сторінку додатка для завершення.
  3. Якщо це додаток (наприклад у МОНОбанк кредитні картки лише через додаток) – встановіть його. В інакшому випадку заповніть усі поля відповідними особистими та фінансовими даними.
  4. Підтвердіть свою особистість, використовуючи доступні варіанти – спеціальний додаток або фото с паспортом (можна через ДІЯ без фото)
  5. Дочекайтеся рішення щодо кредитної карти. Ви отримаєте його вже через 15 хвилин.

Якщо заявку буде прийнято, ви зможете отримати свою картку. Кредитор проінформує як саме ви зможете її отримати: кур’єром або ж можливо доведеться відвідувати офіс або точку видачі компанії.

Кредитна картка це вигідно?

Ви можете використовувати кредитну картку для будь-яких покупок. Якщо ви погасите використаний ліміт до дати, зазначеної у платіжній відомості, ви не сплачуватимете відсотки. Це називається грейс період. У багатьох кредитних карток з нашого списку грейс період до 50 або 60 днів. Тобто ви можете безкоштовно користуватись грошима. Це набагато вигідніше, ніж купувати мікрокредит.