Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїEwa Cash — швидкі кредити без відмов на будь-яку картку України

«Ewa Cash — швидкі кредити без відмов на будь-яку картку України»

Що таке Ewa Cash?

Люди часто цікавляться: Ева Кеш — це банк? Ні, Ewa Cash не є банком. Компанія не приймає депозити від населення і не пропонує ощадні/поточні рахунки. Ewa Cash — це повністю автоматизований онлайн сервіс швидкого кредитування. Єва кеш кредит або Eva cash (evacash, ewacash) спеціалізується на видачі населенню так званих кредитів до зарплати. Це такі міні кредити на суму до 5000 гривень, для отримання яких не потрібні:

 • застава;
 • поручителі;
 • довідка про доходи;
 • перевірка кредитної історії.

Саме тому МФО Ewacash стала такою популярною за відносно короткий термін. Адже тут можна отримати гроші в борг з поганою кредитною історією цілодобово.

Компанія відносно молода, і була заснована ТОВ «ФК «Тайгер Фінанс» у Львові у 2021 році. На початку 2023 року почала видавати експрес кредит на карту онлайн без вимоги відвідання офісу.

Чи безпечно в Ewa Cash?

Так, Ewa Cash — це надійна мікрофінансова організація, що має ліцензію Нацбанку України і працює суворо дотримуючись українського законодавства. Крім того, ЕваКеш використовує зашифровану інформацію з дуже високим рівнем безпеки. Тому ви можете не хвилюватись, що ваші дані потравлять в руки сторонній осіб.

Чому саме Ева Кеш?

Це простий у навігації веб-сайт, на якому ви можете легко отримати доступ до фінансових послуг. На цьому сайті ви можете швидко подати заявку на онлайн кредит, використовуючи технологію комп’ютерної безпеки Visa і MasterCard, яка гарантує захист ваших персональних даних, уникаючи електронного шахрайства.

Що пропонує МФО ЕваКеш

 • перший кредит від 1000 до 5 000 грн, до 30 днів, ставка 1.2%;
 • повторний кредит від 1000 до 15 000 грн, ставка 1.5%.

Пролонгація безкоштовна до 30 днів, кількість пролонгацій необмежена. Ви можете взяти мікрокредит на рік (до 360 днів).

Що потрібно, щоб отримати експрес кредит на карту в Єва кеш

Отримати гроші тут можна на карту або на особистий рахунок в банку. Щоб отримати кредит без відмови на особистий рахунок швидко і терміново за допомогою нашого сайту gdecredit.com.ua вам потрібно виконати лише 5 простих кроків:

 1. Натиснути зверху або знизу цієї сторінки кнопку “Оформити позику”. Вам відкриється вікно компанії Євакеш.
 2. Далі оберіть на калькуляторі суму і термін кредитування і натисніть зелену кнопку отримання кредиту.
 3. Введіть свій номер телефону і зареєструйтеся.
 4. Уважно заповніть анкету.
 5. Пройдіть верифікацію карти (для цього на ній тимчасово заблокують випадкову суму до 5 гривень).
 6. Дочекайтеся відповіді по вашій заявці.
 7. Отримайте гроші на свою банківську картку.

Для отримання позикових коштів вам знадобиться лише:

 1. Паспорт громадянина України;
 2. ІПН;
 3. банківську карту оформлену на Ваше ім’я.

Також позичальнику необхідно бути старшим 18 років.

Як Єва кеш вирішує, чи відповідати на мою кредитну заявку після того, як я заповнив анкету?

Після того, як ви надішлете нам всю необхідну інформацію та документацію, МФО знадобиться деякий час, щоб дати вам відповідь. Зазвичай це відбувається автоматично, до 10 хвилин. Тобто ви отримаєте мікрокредит на картку в той самий день, коли ви заповнили анкету. Якщо кредит буде схвалено і ви приймете ваш контракт, ви отримаєте свій мікрокредит майже миттєво після підписання.

Яку суму можна позичити в Єва кеш?

У першій позиці ви можете позичити до 5000 гривень до 27 днів. Після того, як ви вибрали суму, ви можете почати подавати заявку на позику. Шанси на отримання більшого кредитного ліміту збільшуються, якщо ви своєчасно погашаєте позику.

Переваги ЄваКеш

В Україні станом на весну 2024 року функціонує близько 300 мікрофінансових компаній. Десь 40 з них видають гроші в борг онлайн через інтернет. Тому конкуренція велика, багато компаній пропонують різні умови кредитування.

Серед конкурентів, Евакеш може виділитись тим, що кредитує до 5000 грн на першу позику. Наприклад у Просто Кредит до 4000 грн, а у Клік Кредит лише до 3000 гривень.

Інші переваги:

 • Прозора робота та чесне нарахування відсотків по кредиту. Компаній гарантує, що повертати вам доведеться саме ту суму, яка вказана в договорі.
 • Цілодобова робота. Можна отримати кошти на вихідні та свята.
 • Лояльне ставлення до позичальників. Навіть безробітні, студенти та люди з поганою кредитною історією можуть отримати гроші в борг.
 • Нема потреби шукати десь поручителів серед друзів або знайомих, щоб доказати свою платоспроможність, адже в ewa cash кредит отримують без посвідки про доходи.
 • Є пролонгація.

Мінуси

До мінусів можна віднести невелику суму на перший мікрокредит. Лише до 5000 гривень. Для порівняння у Фінсфера до 14000 грн, а у Кредос до 20000 гривень. А термін кредитування лише до 27 днів, що теж нижче ніж, до прикладу, у Банан Кредит або у cly kredit.

Чи перевіряє Eva cash у клієнтів кредитну історію?

Так, Евакеш цінує надійних та чесних клієнтів, які беруть кредити розумно та раціонально. Тому компанія співпрацює, зокрема, з Бюро кредитних історій. Як відомо, у цьому бюро можна знайти як позитивні, так і негативні записи про позичальників. Тим не менш, записи в УБКІ не є головним фактором при схваленні мікропозики в evacash і клієнти спокійно можуть отримати кредити з поганою кредитною історією без довідок та поручителів.

Як погасити позику

Онлайн:

 1. З банківської картки в особистому кабінеті,  яка вже прив’язана до Вашого аккаунту (рекомендуємо).
 2. Через інтернет-банкінги банків України, наприклад Приват 24, Пумб, Ощад24.

Офлайн:

 1. Через термінали ПриватБанк, City24.
 2. Через відділення будь-якого банку України за реквізитами нашої компанії.
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «ФК «Тайгер Фінанс»
 • Номер свідоцтва:
  ФК № 0000150 от 08.02.2021
 • Адреса:
  79018, м. Львів, вул. Смаль-Стоцького, буд. 1, кор. 28.
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Ewa Cash — швидкі кредити без відмов на будь-яку картку України»

Получил в эвакеш максимальный займ на 5000 грн, деньги на карточку зачислили в течение часа. Брал на максимальный срок – 27 дней, но погасил досрочно, через 15 дней. Переплата вышла небольшая, никаких дополнительных процентов. Насчитали проценты только за фактическое время пользования. Но если бы можно было взять бесплатно без переплат под ноль, как у некоторых, была бы вообще пушка ракета.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Ewa Cash — швидкі кредити без відмов на будь-яку картку України»

Была просрочка. Ну как была - до сих пор есть. Меня передали на решение вопросов с эвакеш, а не продали.... по эве присылали письмо домой (еще до войны), и по телефону пока говорил с ними и все. Договорились по частям, ну я потихоньку и плачу. До войны по контактам могли звонить, теперь не знаю, пока тихо...

Оцінка
3
Позитивний

Відгук про «Ewa Cash — швидкі кредити без відмов на будь-яку картку України»

Смешные они эти Евакеш. Звонят, шлют смски и листы, затем продают коллекторам, но все равно продолжают слать очень смешные смс с такими же смешными угрозами. У меня родственникам не звонили по телефону, а другим столько всяких звонило (у меня 37 мфо, если что), что я точно не знаю или кому-то звонили, кроме меня или нет. Контактным наверняка что звонили, но они давно в "глухой обороне", так что...

Оцінка
1
Негативний

Відгук про «Ewa Cash — швидкі кредити без відмов на будь-яку картку України»

Як вони мене дістали! Мені дзвонили так часто, дістали. Взяла та відповіла їм. Кажу їй, Боже мій, як же мені тебе шкода. Бідолашна дівчинка, що не відбулися в житті. Сидиш там у підвалі і цілими днями слухаєш якесь ти л@йно. А потім вона засміялася, а їй у відповідь спокійним голосом три рази так кажу. Пішла геть! І все, не дзвонить більше. Образилася... ))))

Оцінка
1
Негативний

Відгук про «Ewa Cash — швидкі кредити без відмов на будь-яку картку України»

Найубогіша контора з усіх, співробітників скільки не дзвони на гарячій лінії немає, а якщо ні то нічого не розуміють. Таке відчуття що там одна людина сидить, максимум, бідолахи? А так нічого цікавого, листи додому слали одразу, бубніли в трубку, закрила їх, тіло невелике було.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: