Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїFinsfera – миттєві кредити без довідок до 14000 гривень

«Finsfera – миттєві кредити без довідок до 14000 гривень»

У 2023 році вирішити невеликі фінансові проблеми не так вже й складно. Велика кількість банків і небанківських фінансових компаній готові позичити вам гроші під відсоток практично в будь-який час і по всій території України. У такому разі вам лише залишається вибрати найкращу МФО серед десятків пропозицій. Але як це зробити? Саме для таких цілей і існує наш сайт gdecredit.com.ua.

Зараз ми пропонуємо вам познайомиться з надійною МФО України, яка з’явилася в 2023 році. Це Finsfera, вона представляє нові мікрофінансові компанії і готова запропонувати клієнтам експрес-кредит на картку до 14000 гривень без довідок і перевірок.

Що таке Finsfera

Finsfera – нова мікрофінансова компанія, яка відрізняється від конкурентів автоматизованим способом видачі кредитів. Позика від Fin sfera – це фінансовий продукт, призначений для людей, які не відповідають умовам, встановленим банками. Це автоматизований сервіс онлайн-кредитування, здатний обробити заявку на експрес-кредит і видати гроші вам за 10 хвилин. І все, що вам потрібно в такому випадку це:

 1. Паспорт;
 2. ІПН;
 3. Кредитна картка;
 4. Робочий мобільний номер.

У чому переваги МФО Фінсфера

Переваги компанії Фінсфера:

 • Цілодобове обслуговування і видача грошей;
 • Перший кредит під 0,01% без прихованих платежів;
 • Прозорі умови кредитування: всі можливі доплати прописані в договорі, клієнт відразу бачить кінцеву суму повернення;
 • Швидке опрацювання заявки — отримання грошей від моменту подачі до виплати до 15 хвилин;
 • Без застави та поручителів;
 • Можна погасити кредит частинами, а також закрити його раніше терміну;
 • Є пролонгація;
 • Взяти гроші в борг можна без офіційного працевлаштування.

Основна і явна перевага перед такими конкурентами як Просто Кредит або КлікКредит — у швидкості обробки анкети. Компанія Фінсфера заявляє, що у них налаштована автоматична видача позик і будь-хто зможе отримати кредит до 15 хвилин. Це не найкращий показник серед МФО України, але вартий уваги.

Зверніть увагу, що деякі конкуренти, такі як LoviLave, пропонують автоматичні позики за 5 хвилин.

Умови кредиту від Finsfera

Компанія Finsfera пропонує зрозумілі та прості умови для отримання кредиту.

 • Термін кредиту — до 30-ти днів (з можливістю продовження).
 • Сума — до 8000 для нових і до 14000 для постійних клієнтів.
 • Ставка — від 0,01% для першого кредиту (сума до 8000 грн) до 2,2% (Реальна річна процента ставка – від 9313,47% до 238201,39%).

З 21 лютого 2024 року Фінсфера пропонує новий продукт. Кредит до 360 днів, при умові сплати відсотків – кожні від 3-х до 30 днів.

Щоб отримати кредит без відсотків, вам достатньо всього лише бути новим клієнтом для Finsfera. Якщо ви ще не співпрацювали з даною компанією вам доступна можливість отримати перший кредит без відсотків онлайн на карту будь-якого банку України. Але сума буде обмежена 4000 гривень. Надалі ви зможете взяти гроші борг під відсотки вже на суму 14000 гривень.

Це гарні умови, оскільки деякі мікрофінансові компанії видають значно менші суми на коротші строки. До прикладу EasyCash пропонує мікропозики до 15 днів на строк до 4000 гривень. Порівняно з такими пропозиціями фін сфера виглядає дуже вигідно.

Вимоги Фін Сфера

Для того, щоб отримати позику без відмови в Фін Сфера потрібно відповідати мінімуму вимог:

 1. Вік від 18 років;
 2. З документів: паспорт громадянина України та код ІПН.
 3. Кредитна картка будь-якого банку України для зарахування коштів (в разі якщо ви хочете отримати мікропозику на картку)
 4. Робочий номер телефону для зв’язку.
 5. Email – необхідний для повідомлень і відновлення пароля.

Якщо ви хочете прискорити процес оформлення позики ви можете скористатися BankId. Finsfera пропонує клієнтам отримати кредит онлайн без фото через банк id і заощадити час заповнення анкети. Адже при такому способі подачі заявки більшість необхідних даних підтягнеться через систему банк id.

Як отримати мікропозику онлайн від Фінсфера

Щоб отримати мікропозику онлайн на сайті gdecredit.com.ua, потрібно виконати всього 7 простих кроків:

 1. Натиснути кнопку оформлення вгорі або внизу сторінки, щоб відкрити сайт Фін Сфера.
 2. Введіть свій мобільний телефон, щоб створити кабінет.
 3. Ввести емейл.
 4. Додавання картки та верифікація картки, щоб можна було отримати позики від fin sfera.
 5. Прив’язка Bank ID (необов’язково).
 6. Заповнення фінансової інформації себе.
 7. Підпис договору.

Виконавши ці сім простих вимог, висока ймовірність, що ви вже зараз отримаєте позику без відмови на карту.

Повернення коштів

Повернути гроші можна кількома способами:

 1. Банківською карткою з особистого кабінету
 2. У відділенні банку за реквізитами Fin Sfera, зазначеними в особистому кабінеті.
 3. Через термінали “Ibox” або “EasyPay”.

Зверніть увагу! Ви можете погасити позику раніше терміну, при цьому відсоток нараховується тільки за фактичний час користування кредитними коштами.

Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «Іннова Фінанс»
 • Номер свідоцтва:
  Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія № В0000242 реєстраційний номер 48, видане Національним банком України 14.05.2021 р.
 • Адреса:
  04053, Київ, Вознесенський узвіз 14, офіс 16/58
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Finsfera – миттєві кредити без довідок до 14000 гривень»

Я завжди обережно ставлюся до кредитів. Перед тим, як подати заявку, я читав відгуки про Фін Сферу, більшість з яких були негативними, тому я був налаштований скептично. Але коли мені були потрібні гроші, я раціоналізую ситуацію. Я не хочу зганьбитися перед друзями та родичами, а йти з роботи раніше терміну було б непрактично. Тому я подав заявку і задоволений своїм рішенням. Так, відсоткові ставки не низькі, але менеджер розповідає мені все чесно і зрозуміло, без жодних прихованих відсотків чи комісій. Паспорт, код, 10 хвилин. Тепер рекомендую їх всім своїм знайомим. Мене все влаштовує. Я вдячний таким організаціям, які допомагають мені у важкі часи.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Finsfera – миттєві кредити без довідок до 14000 гривень»

Не знаю як кому, а для мене фінсфера справжня знахідка. Відсотки помірні, а коли віддаєш скоріше ще й платиш менше. А перший кредит під нуль це взагалі дуже приємно і корисно. Покористувався грошима і віддав скільки і взяв. А вернуть можна в ізі пей - дуже багато цих терміналів і знайти їх можна будь-де.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Finsfera – миттєві кредити без довідок до 14000 гривень»

Завжди боялася цих мікропозик та їх великих відсотків, намагалася обходити стороною і не брати. Але трапилося так, що захворіли родичі і потрібні були гроші терміново, довелося звернутися до компанії Фінсфера та не пошкодувала, оформила 8000 грн та заплатила мінімальні відсотки, лише близько 14 грн, була приємно здивована!

Оцінка
1
Негативний

Відгук про «Finsfera – миттєві кредити без довідок до 14000 гривень»

Подал вечером заявку на 3 тысячи, через день одобрили 1500 грн, подписал договор, и так он еще день провисел в стадии «ожидайте зачисления», а затем статус изменился на «ошибка зачисления». Позвонив оператору, он мне не смог объяснить в чем проблема, списав все на возможно какую-то не такую ​​мою банковскую карточку и посоветовав подать заявку. Карта у меня приватбанк универсальная, все как надо верифицировано и т.д. Передал заявку, уже одобрили тысячу, и снова несколько дней ожиданий и такая же концовка. Никому не советую пользоваться этим недопониманием, потому что ни о каких одобрениях за 10 минут речи быть не может, да и деньги в моем случае получить не удалось, тоже касается квалифицированной помощи. Подал заявку в другой компании, получил деньги действительно за 20 минут, на ту же карту, без всех недельных приключений. Так что не тратьте свое время на это *****

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: