Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїDinero – взяти кредит на картку онлайн

«Dinero – взяти кредит на картку онлайн»

Динеро кредиты на карту в Украине
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу

Коли гроші потрібно якомога швидше, немає часу збирати довідки про доходи, а звертатися до рідних і знайомих не хочеться, виручить онлайн кредит від Дінеро. Dinero це сервіс, що надає термінові кредити до зарплати і більші суми на простих і зрозумілих умовах. Сервіс працює як МФО – мікрофінансова організація. Тобто надає короткострокові позики (мікрокредити) населенню з мінімумом документів при оформленні.

Про компанію Dinero credit

Компанія є однією із основоположниць мікрокредитування в Україні. Нарівні з такими гігантами ринку як Kredit Plus та Moniveo починали видавати онлайн позики на карту. З’явившись у 2016 році, у 2020 зазнала невеликого ребрендингу та зміни керівництва. Станом на 2023 рік вже не є великою МФО, не входить до десятки найбільших.

Інтерфейс офіційного сайту Dinero інтуїтивно зрозумілий і побудований таким чином, щоб можна було швидко знайти необхідну інформацію. Дінеро працює 7 днів на тиждень, цілодобово, а для подачі онлайн-заявки досить мати доступ в інтернет. Позичальники сервісу самі вибирають термін, суму позики, а також найбільш зручний для себе спосіб отримання грошей. Мікрокредити видаються в гривнях, вказувати мету кредитування не потрібно. Гроші приходять позичальникові протягом декількох хвилин після прийняття позитивного рішення.

Вимоги до позичальників

До потенційних клієнтів Dinero пред’являє досить прості вимоги: потрібно бути старше 18 років, мати стабільний дохід, не обов’язково офіційний, постійну реєстрацію на території країни, а також бути громадянином України.

Терміни і суми: що пропонує Dinero

 • Сума кредиту: від 500 до 23000 гривень.
 • Термін кредитування: від 7 днів до 30 днів.
 • Ставка в день: від 0,8% на добу.
 • Варіанти отримання: банківські карти Visa і Mastercard, переведенням на рахунок в українському банку.

Терміни кредитування мають фіксовані інтервали. Це 7, 14 або 30 днів з можливістю пролонгації. На відміну від таких конкурентів як CreditPlus, Cashberry, Бистрозайм і багатьох інших, в Дінеро клієнт не може вибрати довільний період кредитування.

Плюси онлайн кредитів від Дінеро

 • Безкоштовне отримання інформації про особистий кредитний рейтинг.
 • Подовжуйте дату оплати мікрокредиту при необхідності.
 • Оформлення кредиту без довідки про доходи.
 • Реєстрація для нових клієнтів займає не більше 10 хвилин.
 • Рішення по позиці протягом 5 хвилин.
 • Зручний мобільний додаток Дінеро для iPhone і Android.

Які документи потрібні для отримання позики

Онлайн кредит від Дінеро надають по паспорту і другим документом – це ІПН. Це єдині документи, які будуть вам потрібні для подачі заявки на кредит. Довідки про доходи або з місця роботи для заповнення анкети надавати не потрібно.

Як оформляється мікрокредит

Оформлення заявки на мікрокредит починається з вказівки необхідної суми, терміну мікропозик. Ви відразу ж побачите, яким буде ваш платіж, виробляти який потрібно в кінці терміну.

Крім того, будуть потрібні такі дані: номер мобільного телефону, прізвище, ім’я, по батькові позичальника, дата його народження, регіон проживання. Після вказівки всієї інформації онлайн-заявка на кредит відправляється на розгляд. Про прийняте рішення МФО сповіщає заявника за допомогою смс-повідомлення.

Особистий кабінет позичальника – навіщо він потрібен?

Доступ в особистий кабінет ви отримаєте відразу ж після схвалення онлайн-заявки на мікрокредит. Особистий кабінет створений для зручності позичальника: там можна відстежувати термін платежу, подавати заявку на наступний мікрокредит після погашення першого. Доступ в особистий кабінет здійснюється за логіном і паролем, які не можна передавати третім особам.

Якими способами можна погасити позики від Дінеро

Виконати свої зобов’язання по кредиту можна різними шляхами:

 1. В особистому кабінеті на сайті за допомогою вашої банківської карти, яку ви прив’язали до свого облікового запису.
 2. Оплата через Контакт-центр, зателефонувавши їм за номерами 067 326 2233, 073 326 2233, 050 326 2233.
 3. Через термінали самообслуговування: Fbank.com.ua (Фамільний), Ibox.ua, Easypay.ua, fc-sistema.com.
 4. Оплата через відділення будь-якого українського банку, вказавши реквізити, зазначені в договорі.

Як погасити позику достроково або продовжити його термін

Умовами кредитного договору передбачається можливість дострокового погашення мікрозайма. Для цього позичальник повинен подати заяву, попередньо списавшись з службою підтримки МФО. Щоб перенести термін погашення кредиту на 30 днів, потрібно подати заявку та сплатити комісію за пролонгацію (продовження).

Ви можете оплатити комісію через відділення банку (за номером рахунку) або за допомогою банківської карти.

У МФО Дінер передбачена процедура реструктуризації боргу. При цьому потрібно, щоб були дотримані певні умови, тобто потрібні вагомі причини для перегляду графіка платежів.

Якщо ж у позичальника немає можливості вчасно повернути мікрозайм, він може звернутися до свого менеджера за контактним телефоном, щоб спільно знайти оптимальне рішення.

Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «ІНСТАФІНАНС»
 • Номер свідоцтва:
  Від 30.04.2020 року серія фк № 1396
 • Адреса:
  03035, місто Київ, вул.Сурикова, 3
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
1
Негативний

Відгук про «Dinero – взяти кредит на картку онлайн»

Добрый вечер. Хочу рассказать о том как общалась с ведущим специалистом от Динеро. На прошедшем воскресенье долбил меня также специалист только женского рода, а сегодня мужского. Соответственно начал мне говорить, сколько дней просрочка когда буду закрывать и так далее. Потом говорит, что у меня еще есть кредиты не только у них и чего я не закрываю. Этот ведущий специалист не дает слова сказать, начал мне говорить мол Вы там проживаете адрес и знают ли мои соседи о кредитах и так далее. Спрашивает есть ли мужчина, пусть он даст денег. Я ему говорю это мои кредиты и какое дело до них. Такой нахал. Предложил реструктуризацию и разбить сумму на определенный период, а сейчас нужно внести сумму, чтобы закрепить эту акцию через кабинет, это будет другой договор. Я ему говорю что война и так далее - он не хочет слушать и сказал, что он будет заниматься моим микрокредитом и чтобы я собирала средства, а он через несколько дней перезвонит. Соседей всех на уши поставил, общался просто по хамски.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Dinero – взяти кредит на картку онлайн»

Действительно хорошая контора, где есть возможность получить займ. Жаль сейчас они сдулись и почти не выдают кредиты. Нашел её в обзоре на вашем сайте пока искал, где можно взять первый кредит без процентов. Благодарен за информацию!

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Dinero – взяти кредит на картку онлайн»

Решила побаловать дочку поездкой в лагерь, но, когда пришло время платить за путевку, средств у меня не хватало. Подала заявку сюда, деньги получила в тот же день через пол часа.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: