Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїSelfieCredit — мікрозайм на карту онлайн

«SelfieCredit — мікрозайм на карту онлайн»

Послуги мікрокредитів в Україні стрімко зростають рік у рік. У кожній сім’ї періодично трапляються незаплановані витрати, коли позика на карту стає найкращим рішенням.

Мікрокредити онлайн – найперспективніший вид позик для приватних осіб. Кошти в позику беруть люди різного віку, які активно користуються інтернетом. При цьому їм не потрібно підлаштовуватися під графік роботи офісів фінансових компаній.

Надіслати заявку на мікрокредит та отримати грошовий переказ можна цілодобово.

Оформити такий кредит можна у мікрофінансовій організації SelfieCredit. Компанія займається кредитуванням приватних осіб під фіксований щоденний відсоток.

Як отримати мікрокредит онлайн від SelfieCredit

Компанія Selfie Credit працює на ринку мікрокредитування України з 2019 року. На сайті gdecredit.com.ua у всіх повнолітніх відвідувачів є унікальна можливість оформити мікрокредит онлайн та отримати гроші на карту протягом 10 хвилин. Послуги Selfie Credit доступні:

 • для мешканців будь-яких регіонів країни;
 • без візиту до офісів та філій;
 • без зайвої паперової тяганини.

Отримати швидкі гроші на свою картку може кожен відвідувач сайту, який досяг 18 років та має паспорт громадянина України. Для цього знадобиться лише приділити час вибору суми та терміну мікрокредиту та заповнення заявки.

Що потрібно надати щоб отримати позику на карту від Селфі Кредит

З документів при оформленні потрібно мати паспорт і знати свій ІПН. Ви також можете взяти кредит на карту через банк id. Це допоможе вам отримати онлайн кредит через BankID без дзвінків і фото.

В анкеті Селфі Кредит вам необхідно вказати відомості про прописку, сімейне становище, місце роботи або спосіб вашого заробітку. Абсолютно стандартні та рутинні питання. Але вони потрібні нам для коректної роботи сервісу.

Все дуже просто і максимально зрозуміло навіть для користувачів інтернет-ресурсів-початківців. Декілька хвилин заповнення і ви почуєте дзвін смс, яке сповіщає вас про надходження грошей на ваш рахунок.

Переваги мікропозик від Selfie Credit

Тисячі людей, які опинилися в складній життєвій ситуації, вже скористалися їхніми послугами та оцінили переваги мікропозик від Selfie Credit.

 • Цілодобовий режим роботи;
 • Лояльні вимоги до позичальників — можна оформити мікрозайм з поганою кредитною історією;
 • Мінімум документів для оформлення позики;
 • Можна оформити онлайн кредит без дзвінків і перевірок щоб зберегти анонімність;
 • Послуга “Short” – кредит під 0,01% на день для кожного нового клієнта строком до 20 днів;
 • Оперативність обробки заявки та прийняття рішення;
 • Моментальні грошові перекази під час схвалення позики;
 • Оплата лише за фактичні дні користування кредитними коштами.

Яка ймовірність, що вам схвалять мікропозику

У селфі кредит високий відсоток схвалення запитів на мікрозайми. Близько 76% анкет отримують схвалення. Явною перевагою у видачі онлайн позик від SelfieCredit є змінений скоринг.

Скоринг – це підрахунок умовних балів для кожного клієнта. Саме цей показник і впливає на те, отримаєте позикові кошти від фінансової установи чи ні.

На початку 2020 року компанія переглянула свої погляди на видачу мікропозичок та спростила кілька показників. Також зменшила кількість полів в анкеті, необхідних для схвалення мікрокредиту.

Згідно з відгуками клієнтів, які подавали заявку на отримання мікропозики на картку в компанії Селфікредит, у позитивний бік змінилося кілька моментів:

 1. Стало легше отримати кредити на картку;
 2. Час, витрачений на оформлення, помітно менший, ніж у інших компаній по ринку, таких як УкрПозика або Неокредит;
 3. Не було дзвінків оператора при очікуванні схвалення.

Якщо вам терміново потрібен кредит в Україні, робіть вибір на користь МФО з хорошою репутацією. Саме такою і є СелфіКредит, яка зовсім недавно увійшла в рейтинг мікрозаймів 2022.

Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «Селфі Кредит»
 • Номер свідоцтва:
  Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, серія ФК №В0000369 від 21.09.2021.
 • Адреса:
  Київ, вул. Сковороди Григорія, 1
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «SelfieCredit — мікрозайм на карту онлайн»

Мне потребовались срочно деньги, занимать не у кого было и я обратилась в Селфи кредит. Мне понравилось, что у компании нет никакой бюрократии, я через форму в интернете заполнила заявку, решение о выдаче микрокредита мне пришло через несколько минут. Всё было понятно, тарифы соответствуют написанному, быстро и эффективно работают что немало важно иногда в жизненных ситуациях. Рекомендую, молодцы.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «SelfieCredit — мікрозайм на карту онлайн»

Если бы мне еще год назад мне предложили взять в МФО микрокредит, я бы отправила этого человека подальше. Но жизнь распорядилась иначе. Деньги понадобились крайне срочно. Заняла везде, где только могла, но мало. Знакомый скинул ссылку на этот селфи-кридит. Везде в основном срок короткий, ставка высокая, но я нашла здесь под 0 процентов для новичков. Попала на акцию. 8000 заемных денег меня очень выручили, поэтому как говориться не зарекайся.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: