Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїCashberry – взяти кредит на картку під 0,01% онлайн

«Cashberry – взяти кредит на картку під 0,01% онлайн»

cashberry взять кредит и войти на сайт
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу

Мікрофінансова компанія Cashberry (також відома як Кешбері) з 2016 року надає мікрокредити до зарплати в Україні. Максимальний обсяг – до 15000 гривень на термін до 30 днів. Погодьтеся, такими сумами і тривалістю МФО може пишатися (власне, її клієнти), оскільки 80% конкурентів пропонують брати до 5-10 тисяч на 7-10 днів.

Крім вигідних умов кредитування, Cashberry (ceshbery, credit berry) славиться оперативністю прийняття рішення: процедура займає близько 5-7 хвилин. Більш того, майбутній власник коштів самостійно вирішує, на скільки днів він бажає їх взяти. І може це зробити в будь-який час доби, тому що сервіс працює в режимі терміновості – 24 години на добу 7 днів на тиждень (вихідні та святкові дні – включно). Причина – можливість здійснення всіх маніпуляцій в режимі онлайн.

Що потрібно для отримання позики до зарплати від Cashberry

Все що потрібно щоб взяти гроші до зарплати онлайн – вихід в інтернет, паспорт громадянина України, ІПН і робоча банківська карта. До речі, не варто боятися відправляти в компанію свої документи (скріншоти або копії): Кешбері гарантує їх збереження і конфіденційність на 100%. Плюс, немає бюрократії: обумовлений раніше обсяг грошей відповідальна особа переводить на банківську карту (не стягуючи ніяких комісій).

У Кешбері діє тариф для нових клієнтів. При першому зверненні за мікрокредитом клієнт отримує безвідсоткову позику. Тобто для новачків ставка по кредиту 0,01% в день. А для постійних клієнтів МФО Кешбері, які вчасно погашають свої зобов’язання, компанія часто надає різні знижки і бонуси у вигляді знижених відсотків або кешбеку.

Чим частіше ви берете кредит онлайн на карту від Cashberry, тим нижче ваша процентна ставка. За певні дії в системі Кешбері ви отримуєте бонусні бали: правильно заповнена анкета, виданий кредит на карту, погашення позики без прострочення. Вам доступно 6 рівнів в рамках програми лояльності. Піднімаючись між рівнями, ваша процентна ставка падає від 1,71% * до 1,14% * в день.

* За умовами кредитного договору і при використанні промокодом.

Що таке безвідсоткові позики від Cashberry

Фізична особа може отримати, для використання у власних цілях, кошти на безвідсотковій основі – завдяки дії Бонусної програми “Перший кредит під 0,01%”.

Максимальна сума першого мікрокредиту для нових клієнтів 5000 гривень.

Компанія надає всім новим клієнтам можливість отримати онлайн кредит на карту з процентною ставкою по кредиту 0,01% в день.

Зверніть увагу, що безвідсотковий кредит доступний лише новим клієнтам, які оформлюють кредит уперше. Також варто зважити, що перший кредит доступний на суму до 5000 гривень. Сума в 10 або 15 гривень доступна з другого разу.

Вимоги для отримання онлайн позики

Для отримання позики на карту в Кешбері необхідно мати:

 1. Постійну реєстрацію на території України.
 2. Мобільний телефон.
 3. Електронна пошта.
 4. Банківську карту будь-якого банку України.

Також вік позичальника повинен перевищувати 18 років.

Документи для отримання позики

Ні поручителів, ні зайвої паперової тяганини, – нічого цього сервіс не вимагає від майбутнього власника коштів. Тільки паспорт громадянина України та ІПН.

Як взяти онлайн кредит на картку

Клієнту навіть не потрібно відволікатися від своїх справ: роботи, відпочинку або сім’ї. Щоб взяти потрібну суму в борг і оформити онлайн заявку на кредит, досить:

 • Успішно пройти реєстрацію на сайті (займає близько 2-3 хвилин).
 • Заповнити анкету (не більше 10 хвилин): спочатку визначитися з обсягом коштів і тривалістю позики, після (в самій заявці) вказати паспортні та особисті дані, адреса реєстрації + проживання та іншу загальну інформацію. Важливо! Не забути підписати договір смс-кодом.
 • Як тільки фізична особа отримує попереднє схвалення анкети, йому буде потрібно завантажити декілька зображень в персональному кабінеті. Це головний розворот паспорта і з реєстрацією, фото розкритого розвороту того ж документа.

Увага! Для отримання онлайн кредиту на карту від Кешбері необхідно верифікувати вашу банківську картку. Верифікація – це міра безпеки, яка дозволяє переконатися, що саме ви є власником картки. Для цього на вашу карту буде заблокована випадкова сума (до 1 грн). Цю суму вам необхідно вказати в якості перевірочного коду при реєстрації. У разі, якщо ваш банк запитує додаткове підтвердження активності по карті – вкажіть код з СМС. Після цього – верифікація завершена, а гроші будуть розблоковані протягом декількох хвилин.

Остаточне рішення клієнт отримує через 3-5 хвилин, після чого (у разі позитивної відповіді) на його рахунок швидко переводиться зазначена сума (наприклад, 5000 гривень).

Особистий кабінет

Він в рази полегшує для користувача взяття позики і подальшої співпраці з мікрокредитною організацією Cashberry. Наприклад, в ньому набагато простіше і швидше можна:

 • заповнити анкету (завантажити на сайт фото необхідних документів);
 • повернути гроші;
 • моніторити, скільки і коли було взято засобів.

Також тут клієнт бачить потенціал своїх можливостей запозичення (наскільки швидко зростає сума мікрокредиту за рахунок участі в Бонусный програмі компанії).

Способи отримання кредиту

Сьогодні компанія видає термінові позики виключно на карти Visa або MasterCard, які повинні бути:

 • випущені банком, що працює в Україні;
 • мати на рахунку понад 1 гривню (для верифікації);
 • не бути соціальними: карти для виплат пенсій або інших посібників не підходять.

Способи погашення

Cashberry не тільки надає швидкі займи без відмови і перевірок, клієнтам з поганою кредитною історією, а й дає можливість погашення суми найрізноманітнішими способами:

 • Через термінал: iBox, EasyPay, City24;
 • Вашої банківською картою: Visa або MasterCard;
 • За допомогою інтернет-банкінгу: Приват24, Альфа-банк, Ощад24 і інші;
 • У відділенні банку за реквізитами компанії.

Послуги доступні в особистому кабінеті.

Дострокове погашення кредиту

Така можливість є, в будь-який час – на 5,7 або 10-й день користування кредитом. Скільки саме залишилося заплатити організації, людині можна подивитися в кабінеті.

Продовження позики

Несвоєчасна виплата заробітної плати, непередбачені витрати, – причин, через які позичальник не в змозі віддати мікрокредит точно в строк, буває безліч. Але дана компанія зводить всі проблеми клієнтів нанівець, надаючи можливість пролонгації онлайн кредитів (максимально – 3 рази). Щоб продовжити кількість днів користування готівкою, потрібно:

При першому ж зверненні МФО надає клієнту високоякісний сервіс, оперативність і новітній підхід!

Юридична інформація

ТОВ “Фінансова компанія Інвест Фінанс”. Надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту факторингу. Ліцензія Нацкомфінпослуг № 1680 від 16.05.2017 (безстрокова). Кредит на строк до 30 днів на суму до 15000 гривень. Реальна річна відсоткова ставка від 3,71% до 37956,39%.

Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ "Фінансова компанія "Інвест Фінанс"
 • Номер свідоцтва:
  Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №756 від 07.06.2016, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг
 • Адреса:
  01021, Україна, м.Київ, вул.Кловський узвіз, б.7, приміщення 103
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Cashberry – взяти кредит на картку під 0,01% онлайн»

зарплата в мене через 5 днів, а кума сьогодні запросила на день народження. Не піду ж з пустими руками, побачила Кешбері і була дуже рада коли вже приблизно через 20 хвилин була з грошима, і подарунок купила, ще й собі пару гривень до зарплати лишила)

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Cashberry – взяти кредит на картку під 0,01% онлайн»

Я недавно в кэшбери брала онлайн кредит на карту, мне понравилось, хорошее обслуживание, вежливый персонал. Все понятно и прозрачно. Не бесплатно, но и сейчас просто так нигде денег в долг не возьмешь. На самом деле очень удобно и когда надо, то выручают.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Cashberry – взяти кредит на картку під 0,01% онлайн»

Очень часто выручают, и сумму можно взять нормальную. Я последний раз 10000 брал. Кстати, удобно, что по выходным тоже работают. Удобно как получать, так и проплачивать кредит, много вариантов.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: