Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїMisterCash — Взяти кредит онлайн, відгуки, особистий кабінет

«MisterCash — Взяти кредит онлайн, відгуки, особистий кабінет»

Мистер Кеш кредит онлайн
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу

Актуальна інформація

Це важливо знати, перед тим як намагатись взяти позику:

31 березня 2023 року ТОВ “МІСТЕР КЕШ” (ЄДРПОУ 42987483) було виключено НБУ з державного реєстру фінансових установ. Також постановою було прийнято рішення про анулювання у неї всіх ліцензій на здійснення діяльності з надання фінансових послуг. Містер кеш не може видавати мікропозики на території України. Виберіть іншу компанію із нашого рейтингу Gdecredit.

Де взяти в борг терміново та без відмови в Україні?

У разі, якщо отримати невелику суму грошей потрібно максимально швидко і “без питань” не завжди є очевидні рішення. У банку отримати кредит буде довго і складно. У друзів і родичів часто не хочеться займати.

Розв’язання проблеми в складній життєвій ситуації є швидке оформлення позики в інтернеті від мікрофінансової компанії Mister Cash. Необхідно всього лише заповнити онлайн анкету та скласти заявку, вказавши в ній необхідні вам умови. При досягненні взаємної згоди з позикодавцем, потреби обох сторін будуть задоволені повною мірою. Варто зазначити, що отримання коштів в таких умовах відбувається так само оперативно, як подача заявки та прийняття рішення. Може бути проведений навіть експрес займ на карту онлайн всього за кілька хвилин.

Про компанію МістерКеш

MisterCash – нова МФО в Україні. Це маловідомий мікрозайм, тобто сервіс онлайн кредитування, що з’явився в 2019 році. Є дочірнім проектом компанії СС Лоун.

Містер Кеш дає можливість отримати гроші на Вашу банківську карту протягом декількох хвилин. Дана нова МФО працює повністю онлайн 24/7. Тому клієнти завжди можуть отримати цілодобовий кредит, якщо терміново потрібні гроші.

Для нових клієнтів діє акція – знижка 70% на перший мікрокредит з квітня 2020 року.

Переваги MisterCash

 • простий інтерфейс при заповненні анкети;
 • новим клієнтам перший займ під 0,01%;
 • швидка обробка заявки;
 • можливість достроково погасити онлайн кредит без штрафів;
 • процедура подачі заявки максимально автоматизована і спрощена;
 • кредит на суму від 100 до 15 000 гривень;
 • платформа працює без вихідних;
 • технічна підтримка 24/7.

Крім очевидних переваг, особливістю отримання кредиту від МФО Mister Cash є те, що відсотки за користування такими позиками істотно відрізняються від можна придбати у відділеннях банків. Як не дивно, цей фактор відіграє на руку позичальникові, адже переплата за фактом виявляється менше, якщо брати онлайн займи (на карту або рахунок). Те ж саме стосується використання кредитних карт. Тому онлайн позики від Mister Cash виглядає вельми привабливо для їх користувачів.

МістерКеш, як і компанії MyCredit і ZeCredit видає онлайн кредити позичальникам з поганою кредитною історією. Що само по собі є незаперечним плюсом для багатьох клієнтів МФО.

Умови отримання позики від Містер Кеш

 1. повноліття на момент заповнення заявки на кредит;
 2. наявність паспорта громадянина України та коду ІПН;
 3. робочий мобільний номер телефону;
 4. наявність активної карти будь-якого банку України.

Щоб оформити експрес позику від Містер Кеш

Вам не потрібно кататися по місту в пошуках офісу фінансової установи, попутно викидаючи на вітер гроші на бензин і дорогоцінний час. Щоб отримати терміновий мікрозайм достатньо оформити заявку і трохи почекати відповіді. По суті, для отримання такого кредиту навіть нема потреби знаходитися біля комп’ютера вдома або на роботі – оформити заявку можна навіть з мобільного пристрою, на зразок смартфона або планшета.

Також, в скарбничці незаперечних плюсів користування позиками через інтернет знаходиться і той факт, що для оформлення заявки не потрібно отримання додаткових довідок. Тобто можна отримати гроші до зарплати без довідок і застави. В такому випадку необхідні дані тільки тих документів, які у більшості людей знаходяться під рукою, а конкретно ІПН і паспорт.

Ще однією відмінною особливістю вирішення фінансових труднощів шляхом позику коштів через інтернет-заявку від “містер Кеш” є те, що схвалення на отримання таких кредитів отримують практично всі претенденти. Гроші до зарплати отримують в тому числі люди, яким раніше відмовляли банки в отриманні кредитних коштів. Крім того, деякі не мають можливості підтвердити документально свої доходи, а відповідно і платоспроможність. У таких випадках онлайн кредити від Mister Cash дуже практичні.

Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «ЕКВІФІН УКРАЇНА»
 • Номер свідоцтва:
  Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №1251 від 19.09.2019
 • Адреса:
  Україна 01024, м.Київ, вул. Басейна, будинок 6
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «MisterCash — Взяти кредит онлайн, відгуки, особистий кабінет»

Дуже хотіла піти на концерт Монатіка і Одесі. І Містер Кеш здійснив мою мрію. Позичила на 3 дні і відразу віддала через сайт. Думала щоб взять кредит онлайн треба багато бумаг. Але знайомий сказав шо тільки паспорт і код. Ніякіх довідок про доходи не треба. Так я і стала клієнтом и получила гроші за 15 хвилин.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «MisterCash — Взяти кредит онлайн, відгуки, особистий кабінет»

Ребенка нужно отправлять на обучение в другой город, ну и как обычно нужно одеть, заплатить за общежитие и так далее, зарплата за месяц не позволяет купить и оплатить все сразу. Увидела в интернете компанию Мистер Кеш и как они помогают получить микрозайм онлайн на любые нужны.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: