Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїГроші Всім – взяти кредит до зарплати без довідок і відмови

«Гроші Всім – взяти кредит до зарплати без довідок і відмови»

Гроші Всім
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу

Увага! На час воєнного стану в країні компанія припинила свою діяльність, а штрафи за неоплачені кредити не будуть нараховуватися. МФО обіцяє відновити свою роботу після нормалізації ситуації. Пропонуємо звернути вашу увагу на інші кредитні фірми і обрати мікрокредит в одній із компаній з нашого рейтингу GdeCredit. Цей рейтинг топ мфо завжди актуальний і пропонує найкращі мікропозики онлайн.

Про компанію Groshi Vsim

Гроші Всім – це зручний сервіс, що надає позики в режимі онлайн. Дана мікрофінансова компанія з’явилася в 2018, але надавати кредити онлайн почала лише в 2021. Гроші Всім, або як її ще називають ГрошіВсім (гроши всим, а також грошивсим) є однією з найновіших МФО України. Вигідно відрізняється від інших МФО можливістю легко пролонгувати мікропозики взяті онлайн. Також як і MyCredit і Качай Гроші видає мікрокредит до 15000 гривень без довідок. Організація лояльно ставиться до позичальників з поганою кредитною історією і надає перекредитування для всіх громадян України.

Щоб отримати швидкий мікрокредит від компанії Гроші Всім, достатньо оформити заявку на сайті МФО. Приходити в офіс, надавати довідку про доходи та поручителів нема потреби. Кошти можна отримати протягом 15 хвилин. Завдяки зручному онлайн-калькулятору, потенційний позичальник відразу бачить суму, яку йому потрібно буде повернути, і може розрахувати свої можливості. При виникненні форс-мажорних обставин можлива реструктуризація заборгованості. Для цього необхідно звернутися за телефоном гарячої лінії.

Умови отримання швидкої позики від Гроші Всім

 • Сума грошей в борг: 50-15000 гривень. При першому зверненні можна взяти мікрозайм до 8000 гривень, максимальний кредитний ліміт доступний вже з другого звернення.
 • Термін кредитування: 7-30 днів. Є можливість його продовження (пролонгації).
 • Відсоткова ставка: для всіх позичальників діє єдина процентна ставка 1,9% в день. Приховані комісії і платежі відсутні. У разі прострочення нараховується пеня.
 • Варіанти отримання: банківський рахунок, карта, готівкою.
  При достроковому погашенні позичальник платить тільки за фактичний час користування грошовими коштами.

Тарифи Гроші Всім

У Гроші Всім діє тільки один тарифний план. Плата за користування позикою становить 1,9% в день. Умови прості, без завуальованих трактувань. Позичальник відразу бачить кінцеву суму, яку потрібно повернути.

Вимоги до позичальників

 • громадянство України;
 • наявність паспорта та коду ІПН;
 • вік 21-65 років;
 • наявність робочого номера телефону і банківської карти (в разі, якщо позичальник бере кредит онлайн);
 • наявність постійного доходу.

Якщо позичальник відповідає цим вимогам, шанси на схвалення заявки дуже високі. GroshiVsim працює практично без відмов, але важливо заповнити всі графи анкети і вказувати тільки достовірні відомості. Заявки постійних клієнтів, які своєчасно погашають онлайн займи, схвалюються автоматично.

Конкурентні переваги компанії

 • Без прихованих комісій та виплат: скільки взяв – стільки й віддав.
 • Дострокове і часткове погашення онлайн кредиту будь-яким зручним для вас способом.
 • Вільна пролонгація кредиту в особистому кабінеті.
 • Служба підтримки компанії працює 24/7 не тільки телефоном, але і в чаті і в соцмережах.

Як взяти онлайн позику від МФО GroshiVsim

В першу чергу необхідно перейти на сайт мікрофінансової компанії та зареєструватися. Для цього натисніть на червону кнопку “Оформити позику”. Вам відкриється сайт компанії.

Далі потрібно вказати створити особистий кабінет, вказавши номер мобільного телефону. У ньому ПІБ, паспортні дані, адреса електронної пошти, суму і термін позики. Після успішної реєстрації необхідно увійти в особистий кабінет. Далі потрібно заповнити онлайн заявку на онлайн кредит. При цьому вибирається спосіб отримання грошей в борг.

Після цього залишається тільки дочекатися схвалення заявки. Якщо вона буде схвалена, позичальникові потрібно буде підписати електронну оферту. Потім Гроші Всім перераховує кошти на зазначену банківську карту або електронний рахунок. Як правило, гроші надходять практично миттєво. Подати заявку можна в будь-який час. У цьому ж режимі працює і багатоканальний телефон служби підтримки.

Особистий кабінет

Сервіс “Groshi Vsim” надає кожному зареєстрованому користувачу особистий кабінет. За допомогою цього сервісу можна за кілька хвилин подати заявку на позику, переглянути їх історію. Також тут можна вносити зміни в особисті дані, отримати інформацію про послуги сервісом послуги та умови договору. Основна функція особистого кабінету – максимально зручне управління позикою. Цей сервіс дає можливість за кілька хвилин оплатити позику, скористатися послугою його пролонгації.

Способи отримання

Сервіс “Гроші Всім” пропонує мікрокредити на карту і банківський рахунок. При отриманні грошей на карту є автопогашення позики. Карта в обов’язковому порядку повинна бути оформлена на ім’я позичальника із залишком не менше 1 гривні. Якщо використовується цей спосіб отримання коштів, попередньо необхідно зареєструвати карту в системі. В ході перевірки на карті заморожується 1 гривня, потім кошти повертаються.

На електронний гаманець кредит онлайн надходить максимально швидко. Якщо є охота, можна зареєструвати кілька гаманців. Єдина умова – гаманець повинен бути ідентифікований і належати позичальнику. Кошти надходять протягом декількох секунд після підписання оферти.

Способи погашення мікрокредитів

Для внесення коштів доступний великий вибір способів. Для погашення мікрокредиту банківською картою необхідно увійти в особистий кабінет, вибрати відповідний спосіб оплати, ввести дані карти і натиснути кнопку «Оплатити». Після проведення оплати стан позики зміниться на «Закрито».

Також доступні такі способи оплати, як Приват24 онлайн, Монобанк, банківським переказом, в салонах стільникового зв’язку та інші.

Дострокове погашення

Сервіс дає можливість погасити борг в будь-який час. Попередньо необхідно дізнатися в особистому кабінеті суму погашення на цю мить. Відсотки нараховуються тільки за фактичний час використання коштів.

Продовження позики (відстрочка терміну оплати)

У МФО доступна послуга «Пролонгація», яка дає можливість продовжити термін позики на 20-30 днів. Скористатися нею можна до 19-го дня прострочення. Послуга безкоштовна, умови позики залишаються колишніми – 1,9% в день. Щоб скористатися пролонгацією, необхідно увійти в особистий кабінет, вибрати відповідний пункт, підписати додаткову угоду та оплатити відсотки за час користування кредитом.

Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВЕРОНА» 0 800 216 777
 • Номер свідоцтва:
  Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №964 від 05.12.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг
 • Адреса:
  04073 , м. Київ, пр-т Степана Бандери, буд. 8, корпус 6
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Гроші Всім – взяти кредит до зарплати без довідок і відмови»

Никогда не обращалась в другие компании так как Гроші Всім меня всегда выручают в каких бы я ситуациях не была, рекомендую всем кому нужны срочно деньги.

Оцінка
3
Негативний

Відгук про «Гроші Всім – взяти кредит до зарплати без довідок і відмови»

Неможливо змінити номер в особистому кабінеті бо той втратив. Телефоную вже другий місяць, але відповідь завжди одинакова - зверніться через декілька тижнів.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: