Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїCredit1 отримай позику на карту, відгуки, контакти

«Credit1 отримай позику на карту, відгуки, контакти»

Credit - взять микрокредит до зарплаты
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу

Сьогодні в Україні на ринку мікропозик присутньо досить багато кредитних організацій. Повний список МФО ви можете знайти у нас на сайті. У травні 2020 року до них приєдналася нова МФО – Credit1 або також відома як Kredit1. Ця компанія видає позики онлайн на невеликі суми строком до 30 днів. У чому її особливості і недоліки – давайте детально розберемося.

Credit1 – мікропозики для всіх громадян України

Ще кілька років тому в сфері кредитування не була доступна така послуга, як отримання позики на карту онлайн. Кредити видавалися виключно в банках. Необхідно було збирати великий пакет документів, на місці роботи оформляти довідку про доходи. Після того, як заявка подавалася, її розглядав кредитний відділ. Не факт, що заявку схвалять.

На сьогоднішній день все змінилося в кращу сторону. Для того щоб отримати кошти не потрібно навіть виходити з дому. Кошти видаються без черги прямо на карту банку. Отже, як тільки ви визначилися з тим, що кошти потрібно зайняти, сідаємо за комп’ютер. В інтернеті є безліч приватних кредитних компаній, які без жодних черг видадуть вам на карту потрібну суму. З документів досить тільки паспорта та ідентифікаційного коду. Кошти видаються на карту Віза або Мастеркард. Все що потрібно від позичальника – це правильно заповнити заявку.

Як отримати кредит на карту від Kredit1

Отже, є певні вимоги, за яким Kredit1 видає позики. Позичальник повинен бути у віці від 18 до 70 років. Наявність паспорта та коду ІПН – це обов’язкова умова. Онлайн кредит на карту отримати можна від 100 гривень до 25000. Кредитування, як правило, розраховане на термін від 1 до 30 днів.

Єдиний недолік подібного роду кредитування – це високі відсотки. Якщо в банку зараз можна оформити кредит на суму до 0,5 мільйона гривень по 15-25 відсотків на рік, то в МФО кредитні відсотки нараховуються кожен день і становлять в середньому 2 відсотки. За рік – 720 відсотків. Ставка по кредиту в мікрофінасовой компанії Credit1 становить 1.95% в день.

Проте, кошти отримують люди, так як це реальний шанс швидко і без черги, цілодобово отримати позику на карту. Для того щоб гроші зараховані на карту, вона повинна бути оформлена на ваше ім’я. Тобто отримати мікрокредит на ім’я чоловіка / дружини або родича не вийде. Баланс на карті повинен бути не менше 10 гривень. Кошти можна повернути в МФО так само через картковий переклад або безпосередньо оплатити в касу підприємства.

Як це працює

 1. Заповніть заявку. Заповніть просту заявку на нашому сайті, натиснувши на кнопку “Оформити”. Для успішної реєстрації заявки Вам знадобиться паспорт громадянина України, ІПН і мобільний телефон. Уважно заповнюйте поля заявки для отримання онлайн кредитів.
 2. Дізнайтеся рішення. Система автоматично прийме рішення за Вашою заявою, грунтуючись на даних, зазначених Вами. Як правило, для цього не потрібно більше трьох хвилин.
 3. Отримайте гроші. У повідомленні Ви отримаєте логін і пароль до доступу в Особистий кабінет, де Ви зможете отримати схвалений займ на віртуальну або пластикову карту.
 4. Ми видаємо гроші, коли інші відмовляють. Молода компанія з великими амбіціями.

Чому Credit1 хороший для отримання мікропозик до зарплати

 • Швидко. Швидкі готівкові: 10 хвилин і запитана сума в розмірі від 100 до 25000 гривень у вас в кишені. Такі кредити часто називають швидкі позики.
 • Зручно. Терміновий онлайн позику цілодобово доступний на всій території України. Для оформлення потрібно тільки паспорт і код ІПН.
 • Вигідно. Взяти в борг гроші можна всього під 1,95% в день.

Які способи погашення?

Погашення будь-яким з нижчеперелічених варіантів:

 1. Онлайн на сайті. Не потрібно нікуди ходити, не потрібно ні з ким говорити. У вас буде особистий кабінет, де легко все зробити самому.
 2. Інтернет-банкінг, через приват. При отриманні грошей позичальникові видаються реквізити для оплати термінового позики.
 3. У відділенні будь-якого банку за договором. Не забудьте перевірити реквізити і договір перед відвідуванням банківської структури.
 4. Через термінали самообслуговування. Погашайте позику в будь-якому найближчому терміналі самообслуговування.
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ "ФК "ІНКАСО ФІНАНС"
 • Номер свідоцтва:
  Діюча ліцензія, отримана, безстрокова, розпорядження Нацкомфінпослуг від 03.03.2020 № 401 Серія свідоцтва ФК. Номер свідоцтва 1330
 • Адреса:
  03035, м. Київ, вул. Сурикова, будинок 3, корпус 8Б.
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
1
Негативний

Відгук про «Credit1 отримай позику на карту, відгуки, контакти»

Яне смог дозвониться. На сайт компании не смог зайти в течении 4-х часов.

Оцінка
2
Негативний

Відгук про «Credit1 отримай позику на карту, відгуки, контакти»

Хорошая информация тут у вас на сайте предоставлена и весьма полезная. Я не большой любитель брать деньги в долг, но иногда жизнь вынуждает идти на это. Но одно могу сказать — брать кредит нужно только на проверенных сайтах, чтобы не кинули. Здесь и нашел кредит1 среди всех компаний. Подкупило то, что дают до 25000 сразу. Ничего ни хорошего ни плохого сказать не могу - микрозайм в кредит1 мне не одобрили, хоть и просил всего 10000. Хотя плохое то, что я потерял время. Так что не рекомендую.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: