Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнБлогДе і як купити біткоін в Україні

Де і як купити біткоін в Україні

Якщо ви потрапили сюди, ви, ймовірно, чули про криптовалюти і ставите питання, як і де купити свій перший біткойн в Україні. Нині цей процес дуже простий. Біткойн можна придбати практично будь-яким способом оплати, навіть за допомогою банківської картки. Проте отримати його за готівку в Україні стає дедалі складніше.

У сьогоднішньому керівництві ми постараємося відповісти на популярні питання та пояснити де і як купити біткоін та інші криптовалюти. Ми також покажемо вам найкращі місця для покупки BTC, щоб ви знали, де купувати криптовалюту.

Що таке Біткоїн?

Біткойн подібний до хорошого вина: з роками він набуває смаку і популярності. Його слава вже не поширюється лише на закриту групу завсідників ринку криптовалют, а підкорила серця простих громадян, які шукають альтернативу традиційним валютам.

Біткойн — віртуальна криптовалюта, створена у 2009 році невідомими авторами, які діють під псевдонімом Сатоші Накамото. Його існування ґрунтується на надзвичайно розвиненій криптографії та мережі обміну P2P (однорангова мережа), тобто без посередників.

Біткойн – це цифрова валюта, що базується на програмному протоколі (технологія блокчейн). У блокчейн записуються абсолютно всі дії, тому рухи біткоїну можна відстежувати, що робить його роботу більш прозорою та безпечною. У найпростішому розумінні біткойн – це серія математичних операцій. Він не прив’язаний до реальних грошей або інших активів і не має фізичного уявлення, як банкноти чи монети.

Вам все ще цікаво – як і де купити біткойн? У цій статті ви знайдете відповідь на кожне запитання, яке ви поставите собі, перш ніж інвестувати в криптовалюти.

Біткойн – з чого почати?

Є багато способів розпочати пригоду з криптовалютами, але для ефективного інвестора є лише один шлях — поглиблене дослідження активів, які він планує інвестувати. Тому перш ніж ви вирішите купити біткойн, з’ясуйте, що таке інвестиційний інструмент, властивості якого часто порівнюють із золотом.

Якщо ж ви не хочете розбиратися в тому, як працює біткоїн та криптовалюти загалом – ви можете відвідати сторінку на нашому сайті, де ми представили біржі криптовалют. Тут ви зможете відразу купити біткоїн на українській біржі криптовалют.

Чому Біткойн такий популярний?

Біткойн, як найстаріша криптовалюта, завоював найбільшу довіру. Час летить невблаганно, багато криптовалютних проектів зникають з ринку і на їхньому місці з’являються нові. Однак Біткойн є найбільшою валютою крипто з моменту свого створення. Біткоїн (або як його ще називають – биток) відповідальний за явище криптовалюти і саме завдяки йому багато інвесторів вирішили купувати крипто активи.

Якщо ви хочете купити Біткойн, вам також необхідно знати, що його популярність має дві особи. Бути найпопулярнішою криптовалютою також означає велику сприйнятливість до атак у ЗМІ, які дуже впливають на коливання цін (волатильність).

Як і де купити біткойн?

Біткойни можна придбати як через біржу, так і через обмінник криптовалют. На ринку існує безліч різних платформ, що пропонують купівлю та продаж біткойнів та інших криптовалют, тому вибір хорошої та перевіреної платформи є важливим рішенням.

Ви можете придбати Bitcoin на біржі криптовалют

Щоб купити Bitcoin на криптовалютній біржі, не потрібно бути просунутим у технологіях. Достатньо мати смартфон та підтвердити свою особистість. Криптовалютна біржа дозволяє вам самостійно встановлювати ціну, за якою ви хочете купувати чи продавати криптовалюти.

Також ви можете автоматично купити біткоїн за середнім курсом (конвертація). Тобто не розбираючись, як встановити ціну. Просто купити бікоїн в пару кліків через програму на телефоні.

Біржа криптовалют надає вам безліч корисних інструментів, таких як автоматичний продаж або стоп-лосс, які підвищують психологічний комфорт трейдера та дозволяють мінімізувати втрати до певного рівня. Але якщо вам не потрібен трейдинг, і ви просто хочете купити біткоїн на довгий термін – криптобіржі ідеальний варіант.

Криптовалютні біржі та автоматичний обмін криптовалют – у чому різниця

Криптовалютні біржі пропонують користувачам більшу свободу у виборі цін, які у разі купівлі Bitcoin в обмінному пункті встановлюються оператором платформи. Особливістю, за якою багато користувачів вирішують скористатися обміном криптовалют, є також нижчі комісії, ніж у випадку з обмінним пунктом.

Головними особливостями обмінного пункту є швидкість та простота. Просто введіть суму, за яку ви бажаєте придбати Біткойн, і ваша перша обмінна транзакція буде завершена.

Що краще вибрати для покупки біткоїну в Україні?

Якщо ви тільки починаєте свою пригоду з інвестуванням і раніше не користувалися фондовою біржею, найкращим вибором, ймовірно, буде автоматична покупка (конвертація), де купівля біткойнів – це задоволення. Так, можливо ви трохи переплатите за комісію, проте ви заощадите час і нерви.

Наш рейтинг криптобірж допоможе вам легко і просто купити біткоїн за гривні. Для цього:

  1. Виберіть біржу із нашого рейтингу.
  2. Зареєструйтесь та створіть свій профіль.
  3. Пройдіть верифікацію (фото документів, біометрія).

Далі після прив’язки карти зможете купити біткоїн за гривні.

Де зберігати біткоїн?

Стандартне питання для новачка – де зберігати біткоїн після його покупки. Зазвичай їх зберігають на крипто гаманцях.

Вибір криптовалютного гаманця – таке ж важливе рішення, як і вибір правильної платформи для їх купівлі та продажу. Криптовалюти, які теоретично зберігаються у вашому гаманці, насправді ніколи туди не потрапляли. Криптовалютний гаманець – це посередник між вами та вашою криптовалютною мережею. Гаманець використовує вашу адресу, відкритий та закритий ключі, щоб визначити, що кошти дійсно належать вам.

Ви можете зберігати біткойни в холодних і гарячих гаманцях, а також у повних та легких. Що означають ці категорії?

Холодні та гарячі криптовалютні гаманці

Холодний та гарячий – дві основні категорії гаманців.

Холодний гаманець характеризується тим, що залишається в автономному режимі, поки транзакція не буде виконана, тобто до тих пір, поки пристрій фізично не зможе підключитися до мережі. Холодні гаманці найчастіше являють собою пристрої, що нагадують портативний пристрій – флешку, але на відміну від нього вони мають вузькоспеціалізоване програмне забезпечення, що захищає дані і дозволяє управляти засобами.

Гарячі гаманці – найпоширеніший спосіб зберігання криптовалют. Для цього типу гаманців характерне постійне підключення до мережі, що робить їх дещо вразливішими для шкідливих атак, ніж холодні гаманці, які повністю позбавлені цієї загрози.

Найближчим прикладом гарячого гаманця є фондова біржа або біржа криптовалют (наприклад, Бінанс або ОКХ), де багато інвесторів зберігають свої кошти. Крім того, існують гаманці у вигляді мобільних та настільних додатків, а також гаманці, доступні в браузерах, які не потребують встановлення додаткового програмного забезпечення.

Легкі та повноцінні криптовалютні гаманці

Легкі та повні гаманці – це категорія, яка розділяє гаманці на основі синхронізації блоків блокчейна у локальній пам’яті. В даний час блокчейн Біткойна важить близько 400 ГБ, що означає, що він займає половину місця на жорсткому диску середнього персонального комп’ютера.

Повні гаманці синхронізують усі блоки. Їх синхронізація зазвичай займає багато часу, тому непосвячені користувачі сприймають постійну синхронізацію щойно завантаженого гаманця як помилку. Найпопулярніший повнофункціональний гаманець – Bitcoin Core, призначений для BTC.

Легкі гаманці — найпоширеніший тип гаманців, синхронізація з блоками відбувається поза пристроєм користувача — у хмарі. Ці типи гаманців… легені. Вони не займають багато місця на диску і не потребують постійної синхронізації для роботи. Цей тип найчастіше рекомендується користувачам, які шукають гаманець для зберігання криптовалюту.