Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїCreditKasa – взяти кредит, відгуки

«CreditKasa – взяти кредит, відгуки»

Компанія «CreditKasa» – спеціалізується на наданні швидких позик фізичним особам, які з яких-небудь причин не можуть отримати кредити в банках або тим, чиї фінансові ресурси обмежені. Це так звані мікропозики або кредити до зарплати.

Дана організація веде діяльність з 2013 року. Бренд належить ТОВ “Укр Кредит Фінанс”. Компанія також відома як кредит каса, кредіткасса, creditcassa, credit casa, kreditkassa і так далі.

У своїй діяльності компанія керується міжнародними стандартами роботи з клієнтами і дотримується принципів відповідального і чесного ведення бізнесу. За час роботи CreditKasa зарекомендувала себе як надійна компанія, яка сформувала міцні відносини з клієнтами і партнерами. Відкрито і прозорі в стосунках з клієнтами. Вільні від впливу великих банків і установ, і адаптують динамічні послуги до потреб позичальників. При оформленні кредиту ви отримуєте індивідуальний підхід і лояльне ставлення.

Особливості компанії Кредит Каса

Особливу увагу вони приділяють якості послуг, що надаються. Кредит Каса повністю відкрита для клієнтів і пропонує продукти на простих і зрозумілих умовах:

 • Безпечно і конфіденційно;
 • Можлива пролонгація позики;
 • Видача мікропозик з будь-кредитною історією;
 • Робота 24/7 без вихідних;
 • Відсутність прихованих комісій та платежів.

Дотримуючись принципів «відповідального кредитування», creditcasa пропонує продукти, найбільш повно відповідають можливостям клієнтів:

 • Для визначення кредитоспроможності клієнта в компанії застосовуються сучасні технології спільно з використанням експертної оцінки;
 • Клієнтам пропонується на вибір кілька варіантів погашення позики.

Умови надання позики від CreditKasa

Як оформити кредит до зарлати в МФО КредітКаса

Для оформлення кредиту до зарплати в цьому финасовом установі вам знадобиться:

 1. Телефон та електронна пошта (e-mail);
 2. Паспорт та ідентифікаційний номер;
 3. Банківська картка;
 4. Терпіння і 10 хвилин часу.

Для оформлення онлайн кредиту необхідно заповнити заявку на сайті.

Для цього виберіть суму і термін, натисніть на кнопку “Оформлення кредиту”. Далі введіть ім’я та прізвище, номер телефону.

Після введення номера вам приде смс з кодом підтвердження. Цей код потрібен для верифікації контактного телефону.

Після цього заповніть всі необхідні дані і прикріпіть фото паспорта та ідентифікаційного номера. Також потрібно бути поруч з телефоном і дочекатися дзвінка менеджера протягом 10 хвилин після створення заявки. Дайте відповідь на питання співробітників під час телефонної розмови, надайте номер вашої картки, на яку хочете отримати кошти.

Чому саме CreditKasa

Мікрокредитування є відносно новою послугою в Україні, покликаною забезпечити доступ до фінансування фізичним і юридичним особам, які не мають можливості отримати займи в банках.

Перші мікрофінансові організації з’явилися в Україні в середині 2000-х років. При цьому попит на послуги мікрофінансування ріс настільки швидкими темпами, що був прийнятий закон «Про мікрофінансової діяльності та мікрофінансових компаніях» від 02.07.2010, що дозволив упорядкувати роботу розрізнених МФО і задати мікрофінансової діяльності соціальну спрямованість.

Кредиткаса постійно вдосконалюється

Головною особливістю мікрокредитів для населення є швидкість і спрощені умови їх отримання і звернення.

Компанія CreditKasa готова надати Вам весь спектр послуг з мікрокредитування фізичних осіб. Заповніть заявку на сайті або просто зателефонуйте їм – Ви будете приємно здивовані як швидко і ефективно їх мікрокредити допоможуть вирішити Ваші фінансові труднощі!

Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»
 • Номер свідоцтва:
  Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ІК №116, від 01.08.2013 року
 • Адреса:
  01133, м. Київ, Печерський район, бульвар Лесі Українки, будинок 26, офіс 407
 • Час роботи:
  Цілодобово, Час роботи підтримки: з 8:00 до 21:00 (пн - пт), з 10:00 до 20:00 (вихідні та свята)
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «CreditKasa – взяти кредит, відгуки»

Не хватало грошей оплатити навчання доньки, як завжди виручили. А зараз в них взагалі дуже классно, що можна отримати займ онлайн до 15000 і на 30 днів, оплачуешь рівними частинами, без навантажень оплачую в ті дати і за 5 платежів закрию. Дякую вам, і завжди раджу вашу компанію своїм друзям, в яких діти також поступають в цьому році.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: