Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїCreditKasa — перший кредит до 10000₴ під 0,01% всім

«CreditKasa — перший кредит до 10000₴ під 0,01% всім»

Акції та бонуси

Діє акція для клієнтів – “Переможне літо”!

Умови акції:

 • В період до 27.08.23 оформіть кредит на будь-яку суму в CreditKasa.
 • Виберіть подарунок, який найбільше вам сподобався.
 • Шукайте своє ім’я в списку переможців кожного понеділка на сторінці Facebook!

Про компанію CreditCasa

Компанія «CreditKasa» – спеціалізується на наданні швидких позик фізичним особам, які з яких-небудь причин не можуть отримати кредити в банках або тим, чиї фінансові ресурси обмежені. Це так звані мікропозики або кредити до зарплати.

Дана організація веде діяльність з 2013 року. Бренд належить ТОВ “Укр Кредит Фінанс”. Компанія також відома як кредит каса, кредіткасса, creditcassa, credit casa, creditcasa, kreditkassa і так далі.

У своїй діяльності компанія керується міжнародними стандартами роботи з клієнтами і дотримується принципів відповідального і чесного ведення бізнесу. За час роботи CreditKasa зарекомендувала себе як надійна компанія, яка сформувала міцні відносини з клієнтами і партнерами. Відкрито і прозорі в стосунках з клієнтами. Вільні від впливу великих банків і установ, і адаптують динамічні послуги до потреб позичальників. При оформленні кредиту ви отримуєте індивідуальний підхід і лояльне ставлення.

Особливості компанії Кредит Каса

Особливу увагу вони приділяють якості послуг, що надаються. Кредит Каса повністю відкрита для клієнтів і пропонує продукти на простих і зрозумілих умовах:

 • Безпечно і конфіденційно;
 • Можлива пролонгація позики;
 • Видача мікропозик з будь-якою кредитною історією;
 • Робота 24/7 без вихідних;
 • Відсутність прихованих комісій та платежів.

Дотримуючись принципів «відповідального кредитування», creditcasa пропонує продукти, найбільш повно відповідають можливостям клієнтів:

 • Для визначення кредитоспроможності клієнта в компанії застосовуються сучасні технології спільно з використанням експертної оцінки;
 • Клієнтам пропонується на вибір кілька варіантів погашення позики.

Умови надання позики від CreditKasa

Компанія Кредит Каса має кілька фінансових продуктів. Одна з них це короткострокова позика до 30 днів на суму до 15000 гривень.

Друга це довгострокова позика до 140 днів на суму до 50000 гривень. У цьому випадку кількість платежів 10 (через 2 тижні).

Як оформити кредит до зарплати в МФО КредітКаса

Для оформлення кредиту до зарплати в цій фінансовій установі вам знадобиться:

 1. Телефон та електронна пошта (e-mail);
 2. Паспорт та ідентифікаційний номер;
 3. Банківська картка;
 4. Терпіння і 10 хвилин часу.

Для оформлення онлайн кредиту необхідно заповнити заявку на сайті.

Для цього виберіть суму і термін, натисніть на кнопку “Оформлення кредиту”. Далі введіть ім’я та прізвище, номер телефону.

Після введення номера вам прийде смс з кодом підтвердження. Цей код потрібен для верифікації контактного телефону.

Після цього заповніть всі необхідні дані і прикріпіть фото паспорта та ідентифікаційного номера. Також потрібно бути поруч з телефоном і дочекатися дзвінка менеджера протягом 10 хвилин після створення заявки. Дайте відповідь на питання співробітників під час телефонної розмови, надайте номер вашої картки, на яку хочете отримати кошти.

Чому саме CreditKasa

Мікрокредитування є відносно новою послугою в Україні, покликаною забезпечити доступ до фінансування фізичним і юридичним особам, які не мають можливості отримати займи в банках.

Перші мікрофінансові організації з’явилися в Україні в середині 2000-х років. При цьому попит на послуги мікрофінансування ріс настільки швидкими темпами, що був прийнятий закон «Про мікрофінансової діяльності та мікрофінансових компаніях» від 02.07.2010, що дозволив упорядкувати роботу розрізнених МФО і задати мікрофінансової діяльності соціальну спрямованість.

КредитКаса постійно вдосконалюється

Головною особливістю мікрокредитів для населення є швидкість і спрощені умови їх отримання і звернення.

Компанія CreditKasa готова надати Вам весь спектр послуг з мікрокредитування фізичних осіб. Заповніть заявку на сайті або просто зателефонуйте їм – Ви будете приємно здивовані як швидко і ефективно їх мікрокредити допоможуть вирішити Ваші фінансові труднощі!

Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»
 • Номер свідоцтва:
  Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ІК №116, від 01.08.2013 року
 • Адреса:
  01133, м. Київ, Печерський район, бульвар Лесі Українки, будинок 26, офіс 407
 • Час роботи:
  Цілодобово, Час роботи підтримки: з 8:00 до 21:00 (пн - пт), з 10:00 до 20:00 (вихідні та свята)
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «CreditKasa — перший кредит до 10000₴ під 0,01% всім»

Не хватало грошей оплатити навчання доньки, як завжди виручили. А зараз в них взагалі дуже классно, що можна отримати займ онлайн до 15000 і на 30 днів, оплачуешь рівними частинами, без навантажень оплачую в ті дати і за 5 платежів закрию. Дякую вам, і завжди раджу вашу компанію своїм друзям, в яких діти також поступають в цьому році.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «CreditKasa — перший кредит до 10000₴ під 0,01% всім»

В десятке других компаний отказали, а здесь дали займ. На 25 дней без звонков и фото документов. Правда, не ту сумму, которую я просил в заявке, но все-равно очень помогли. Быстро, без проверки документов. Нашел ее здесь случайно, но это популярная компания, много где название встречал. Вот и решил попробовать и не пожалел.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: