Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїНові Кредити — МФО, де можна швидко отримати 10000 ₴ без відмови

«Нові Кредити — МФО, де можна швидко отримати 10000 ₴ без відмови»

новый кредит онлайн на карту в Украине от МФО novikredyty
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу

Про компанію Нові Кредити

Сервіс Нові Кредити (Novi Kredyty) спеціалізується на видачі мікропозик онлайн всім повнолітнім громадянам України. Це відносно нова та маловідома МФО, вона була створена у 2020 році. Але стала досить швидко набирати популярність завдяки своїй фішці: 3 дні пільгового періоду на погашення заборгованості, в які сервіс не нараховує штрафних відсотків за прострочення за позикою. Тобто 3 дні ви не отримуєте штрафу за прострочення. Такої пропозиції немає в жодній МФО України.

Компанія Нові Кредити пропонує клієнтам 3 дні без штрафів за прострочення оплати мікропозики.

Оформлення та отримання грошей ведеться в дистанційному режимі, приходити до офісу не потрібно. За обробку заявки відповідає скорингова система, весь процес видачі позики займає не більше ніж 15 хвилин в автоматичному режимі. Розраховувати на співпрацю можуть клієнти, які мають:

 • посвідчення особи (паспорт) та код ІІН;
 • номер телефону, що діє;
 • особистий e-mail (електронна пошта);
 • банківську картку будь-якого банку України.

Умови надання позик від МФО Нові Кредити

Стати клієнтами МФО Novikredyty можуть усі громадяни України віком від 21 до 60 років, які мають постійну реєстрацію на території країни. Обов’язковою вимогою до позичальника є наявність розрахункового рахунку (банківської картки) у будь-якому національному банку.

Клієнти можуть розраховувати на суму від 1000 до 10000 гривень. Термін кредитування варіює від 5 до 31 дня. Ставка для всіх позичальників фіксована – 1,99% на день.

Зверніть увагу! Якщо вам недостатньо суми мікрокредиту в 10000 гривень, зверніть увагу на компанії Банана Кредит (до 15000 гривень) або СелфіКредит (до 12000 гривень). Також такі конкуренти як Кредит Каса або My Credit пропонують першу позику без відсотків.

Процес отримання мікрокредиту онлайн

Для того, щоб отримати швидкий мікрокредит онлайн від МФО NoviKredyty вам потрібно натиснути кнопку Оформити Позику. Вам відкриється сайт компанії Нові кредити.

Використовуючи віртуальні бігунки кредитного калькулятора, виберіть потрібну суму. Перевірте, чи влаштовують умови співпраці з МФО, і натисніть «Надіслати заявку». Далі створіть особистий кабінет.

Після створення особистого кабінету заповніть анкету та надішліть заявку в обробку. Протягом кількох хвилин система обробить ваш запит автоматично і надішле відповідь у вигляді смс. Цей код потрібно використовувати як електронний підпис, яким ви підтверджуєте згоду з умовами договору.

Важливо вказати в заявці своїм паспортні дані, адресу проживання, місце роботи та посаду, а також пройти верифікацію та правильно ввести свій номер картки.

Способи повернення мікропозики

Організація пропонує кілька варіантів погашення боргу:

 • Оплата на сайті онлайн;
 • Через термінал іВох (БЕЗ КОМІСІЇ);
 • Онлайн кредит через термінал ПриватБанку;
 • Через термінали 2click (БЕЗ КОМІСІЇ);
 • Банківським переказом;

Переваги компанії Нові Кредити

МФО Нові Кредити радує клієнтів:

 • Головне: 3 дні грейс-періоду, тобто термін, у який сервіс не нараховує штрафних відсотків;
 • прозорою та зрозумілою єдиною процентною ставкою 1.99% на день;
 • оперативним рішенням щодо заявки;
 • високим рівнем схвалення заявок клієнтів з поганою кредитною історією та простроченнями;
 • можливістю самостійно та автоматично оформити пролонгацію в особистому кабінеті без звернення до контакт-центру;
 • жодних прихованих комісій чи страховок – клієнт платить лише за дні, коли користувався кредитними коштами;
 • кредит для боржників – не всі МФО видають позики з поганою кредитною історією. Novi Krydyty перевіряють кредитну історію як формальність, але не надають особливого значення отриманої інформації. Таким чином, отримати терміновий кредит тут можна з високою ймовірністю навіть маючи заборгованість у банку;
 • акції – привабливі пропозиції доступні для повторних клієнтів;
 • право достроково погасити позику без штрафів.

Мінуси

На сайті novi credit клієнту при оформленні не має вибору строку кредитування та не видко кінцевої суми, яку він повинен повернути.

Особистий кабінет

В особистому кабінеті НовіКредити ви зможете перевіряти статус заявки та графік внесення платежів, частково чи повністю погашати боргові зобов’язання, подавати нові заявки без необхідності заново заповнювати анкету. Дані про нараховані Клієнту відсотки є відкритими та відображаються в особистому кабінеті

Для входу в профіль потрібно використовувати номер телефону, адресу електронної пошти та пароль, який ви вводили під час реєстрації.

Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «Фінансова компанія «Нові Кредити»
 • Номер свідоцтва:
  Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 19.07.2018 р. відповідно до Розпорядження Комісії №1328 від 19.07.2018 р.
 • Адреса:
  02002 м.Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького 4А
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Нові Кредити — МФО, де можна швидко отримати 10000 ₴ без відмови»

Отличная фирма - novi credit это очень удобный сервис по выдаче займов. Все услуги в одном личном кабинете — это простое и быстрое решение любых возникающих проблем и возникающих вопросом. Получение кредита просто как дважды два. Отличные предложения как для бизнеса так и для частных лиц! Что сказать — удобно, современно, качественно. У каждого бывают ситуации, когда деньги нужны здесь и сейчас, и вот это самое оно.

Оцінка
3
Позитивний

Відгук про «Нові Кредити — МФО, де можна швидко отримати 10000 ₴ без відмови»

брал у novi kredyty срочный займ в июне - не очень быстро и не очень дешево. Плюс за то, что выдали, минус за то, что нету первого микрокредита под ноль. Если бы мне одобрили в другом месте - с радостью не пользовался их услугами. Но не выдавали из-за просрочек по предыдущим займам. Так что оценка средняя: троечка. Но опять же, стоит отметить, что с испорченной кредитной историей novi kredyty всетаки мне дали деньги.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Нові Кредити — МФО, де можна швидко отримати 10000 ₴ без відмови»

Редко обращаюсь в МФО, но последний раз брал через это сервис, в целом все нормально прошло. Никаких сверхобещаний у них на сайте нет, просто занял и отдал с процентами.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Нові Кредити — МФО, де можна швидко отримати 10000 ₴ без відмови»

Мені їх порекомендував колега, нам затримали зп, оформила в них кредит дуже швидко через цей сайт. Отримала зп та відразу розрахувалась, непогано мені все підійшло.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: