Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїMonto – цілодобові мікрокредити без відмови

«Monto – цілодобові мікрокредити без відмови»

Коли виникають непередбачені витрати, багато людей шукають швидкий та, можливо, дешевий кредит без відмови. Найбільший інтерес викликають компанії, які рекламують безвідмовні кредити без довідок та поручителів.

До таких компаній належить зокрема мікрофінансова організація Monto Credit. Це нова МФО, яка з’явилася в Україні 2024 року. Є дочірньою компанією ClickCredit, що можна помітити за схожістю дизайну сайтів та послуг. Дізнаймося, чим Монто примітна і чому клієнтам може бути цікава співпраця з цією мікрофінансовою організацією?

Зручні мікрокредити від Монто Credit

Онлайн-платформа Монто є ексклюзивною власністю “Сіроко Фінанс”. Сама компанія молода, заснована наприкінці 2023 року у Києві, діяльність розпочала у 2024 році. МФО Монто фокусується на онлайн-обслуговуванні клієнтів – компанія не має фізичних точок обслуговування. Як і слід очікувати, вся процедура виконується онлайн, і для використання послуг вам знадобиться доступ до Інтернету. Вам також потрібно мати банківський рахунок – Monto не пропонує позики готівкою.

Сам сайт виконаний зрозумілим та мінімалістичним – повзунки розрахунку повністю інтерактивні. З їх допомогою ми можемо вибрати суму: від 100 до 3000 гривень на перший мікро кредит і термін погашення: від 1 дня до 30. Ставки по мікропозиці від 1,0% до 2,5% на день (залежить від чинних умов акцій та програми лояльності)..

Якщо 3000 гривень на перший кредит вам мало, а вам потрібний кредит на 5000 гривень або на 10000 грн – зверніть увагу на організацію Стар Фін, яка пропонує одразу до 20 тисяч гривень.

Система Монто розрахує комісію, загальну суму до повернення та реальну річну відсоткову ставку у режимі реального часу. Компанія обіцяє отримати будь-яку позику за 5 хвилин. Це чудова пропозиція для людей, які гостро потребують швидкого фінансування і знають, що повернуть заборговані гроші протягом місяця.

Хто може взяти кредит у monto та які вимоги?

Monto пропонує свої послуги людям, які шукають 100% пропозиції в Інтернеті. Для дотримання умов, встановлених цією кредитною компанією, мають бути виконані такі вимоги:

 • вік заявника віком від 18 до 70 років;
 • українське громадянство та прописка на території України;
 • паспорт та номер ІПН;
 • наявність мобільного телефону;
 • наявність чинної картки будь-якого банку України.

Інших документів не потрібно. Вам також не знадобиться довідка про доходи: документально підтверджений дохід у вигляді трудового договору, цивільно-правового договору, пенсії не потребує МФО.

Що потрібно, щоб отримати кредит миттєво на карту від Monto?

Незалежно від обраного способу отримання кредиту вам необхідно буде зареєструватися на сайті Monto. Умовою коректної реєстрації на сайті є надання коректних даних та підтвердження особи. Спершу нас попросять вказати ваш телефон для реєстрації. Далі надати наші дані:

 • Ім’я та прізвище;
 • номер ІПН;
 • серія та номер посвідчення особи, а також термін її дії;
 • адреса проживання, прописка;
 • Адреса електронної пошти.

Вам також потрібно буде підготувати надійний пароль для входу в панель клієнта.

Після надання цих даних необхідно буде вказати номер банківського рахунку, на який буде зараховано позикові кошти. Важливо, щоб він був зареєстрований на ім’я позичальника, на ім’я чоловіка або родича отримати онлайн позику не вдасться.

Після створення облікового запису, заповнення анкети та правильної перевірки система дозволить нам подати правильну заявку на кредит. Аналіз поданих документів зазвичай займає не більше 5 хвилин (за заявою самої Монто), відмова, за їхніми словами, також трапляється дуже рідко. Навіть люди з поганою кредитною історією можуть отримати мікропозику.

Кошти виплачуються протягом декількох хвилин після прийняття кредитного договору, який можна знайти в Особистому кабінеті. Про рішення щодо кредиту нас інформують за допомогою електронної пошти та SMS, надісланих на дані, зазначені в заявці.

Як погасити мікрокредит від Monto

Погасити мікро кредит так само легко, як і отримати онлайн. Погашення через інтернет через особистий кабінет це основна ставка, на яку наголошує компанія Монто. Але також є й інші варіанти закрити борг:

 • через інтернет-банкінг Приват24, Ощад24 та інші;
 • у відділенні будь-якого банку;
 • за допомогою терміналів поповнення EasyPay.

Що робити, якщо виникли проблеми із погашенням?

У вас виникли труднощі з погашенням боргів, чи ви боїтеся, що вони виникнуть? Монто готовий до розвитку подій, пропонуючи користувачам підтримку як пролонгації.

У цьому випадку ви можете відстрочити виплату тіла кредиту, сплативши лише відсотки. Для цього потрібно звернутися до оператора, який вам підкаже та індивідуально підбере рішення. Звернувшись до компанії та пояснивши ситуацію, є добрі шанси досягти компромісу, що влаштовує обидві сторони.

Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ Сіроко Фінанс
 • Номер свідоцтва:
  ФК №1207, реєстраційний номер 13103951, дата прийняття та номер рішення про видачу 21.05.2019 №913
 • Адреса:
  Київ, вул. Метрополита Василя Липківського 45, офіс 510А
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: