Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїKumo – мікрозайм на карту без відмови в Україні

«Kumo – мікрозайм на карту без відмови в Україні»

Kumo онлайн займы
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу

Станом на 2023 рік компанія ku mo не веде фінансову діяльність і не видає мікрокредити онлайн. Якщо вам потрібний кредит у воєнний час перейдіть на сторінку мікрокредити онлайн і виберіть потрібний варіант.

Гроші від кума – що це означає?

У 2023 році багато мікрофінансових організацій України активно надають цілодобові позики на карту. Ця послуга затребувана у відвідувачів внаслідок того, то що такі онлайн-сервіси працюють цілодобово, не вимагають збору довідок, пошуку поручителів і пред’явлення альтернативних документів. При такому оформленні позики, кредити онлайн на карту людина може отримати з будь-якої точки України маючи при собі лише паспорт та код ІПН.

Сайт Gdecredit.com.ua пропонує до вашої уваги перевірену мікрофінансову компанію Kumo (в народі також kumo credit, ku/mo або Кредит від кума, гроші від кума). У ній будь-який повнолітній громадянин України може взяти короткостроковий швидкий кредит до 10000 гривень. Такі швидкі позики, звані гроші до зарплати, тут можна отримати без довідки про доходи.

Що таке Kumo і чи можна отримати тут онлайн кредит

Kumo – нова українська компанія в сфері мікрокредитування, заснована в 2020 році. Компанія відразу ж почала видавати кредити онлайн на карту, не відкриваючи фізичні представництва і минаючи кредитування громадян готівкою. Kumo 2 роки вже як успішно задовольняє термінові фінансові потреби громадян України, у яких немає можливості взяти гроші у традиційних банківських установах.

Ця мікрофінансова компанія активно видає кредити онлайн і має солідну базу шанувальників. За неповних 2 роки роботи база клієнтів досягла майже 100000 осіб. Позичальники жартома називають цю МФО позика від кума.

Як отримати онлайн займ на карту від МФО Кумо

Для отримання мікрокредиту вам необхідно відповідати декільком вимогам:

 • Бути повнолітнім громадянином України.
 • Мати паспорт і ідентифікаційний код.
 • Володіти робочим номером телефону.
 • Мати банківську карту від будь-якого банку України.

Отримати гроші до зарплати в компанії Кумо можливо, зробивши 6 простих кроків:

 1. Натиснути на сторінці Gdecredit.com.ua кнопку “Оформити позику”.
 2. У вікні, вибрати суму кредиту і термін дії (в тому числі дату пільгового періоду) і натиснути на кнопку отримання кредиту.
 3. Далі потрібно ввести свій номер для створення особистого кабінету. Вам прийде смс з кодом підтвердження, який потрібно ввести на сайті.
 4. Заповнити заявку на сайті компанії ku/mo.
 5. Підтвердити банківську карту.
 6. Підписати договір і отримати гроші, які будуть доставлені Вам на зазначені реквізити.

Переваги мікрокредитів до зарплати від МФО Kumo

У порівнянні з такими МФО як Алекс Кредит або CashBerry, Kumo не може похвалитися безвідсотковим кредитом для нових клієнтів. Хоч і має досить низьку процентну ставку для позичальників серед інших мікрофінансових компаній. Серед основних переваг можна відзначити:

 • Ухвалення рішення в день звернення. Залиште заявку на нашому сайті, анкета буде оброблена алгоритмами компанії максимально швидко і ви отримаєте гроші до зарплати вже через 10-20 хвилин!
 • Високий рівень схвалення. У компанії довірчі відносини до клієнта, 7 з 10 заявок отримують схвалення на гроші до зарплати.
 • Мінімальний пакет документів. Компанія Кумо не вимагає довідки про доходи, достатньо паспорта та коду ІПН! Взяти кредит без довідки про доходи можна з будь-якої точки України без відмови.
 • Гнучкість в наданні позики. Якщо у вас немає можливості своєчасно закрити займ, то компанія Кумо надасть можливість продовжити його.
 • Знижена ставка. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Для постійних, надійних клієнтів Ku Mo знижує процентну ставку.
 • Оперативність в оформленні та отриманні. Заявка на видачу позики онлайн розглядається від 5 до 15 хвилин.
 • Без офіційного працевлаштування.
 • З будь-якою кредитною історією. Займ онлайн можна отримати як з поганою, так і з білою кредитною історією.
 • Без поручителів і дзвінків рідним та колегам.

Які документи потрібні для оформлення мікрокредиту від Kumo?

Для отримання мікрокредиту потрібен паспорт громадянина України та ідентифікаційного коду, і банківська карта.

Чи можна продовжити онлайн кредит?

Так, можна оформити пролонгацію до 30 днів.

За дострокове погашення є штрафи?

Ні, ви оплачуєте тільки дні користування мікрокредитом.
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ІРБІС»
 • Номер свідоцтва:
  Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 11.12.2018 г., серія ФК № 1137, реєстраційний номер № 13103877.
 • Адреса:
  01033, м. Київ, вул. Саксаганського, будинок 36-В.
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Kumo – мікрозайм на карту без відмови в Україні»

Позычил деньги в Кум кредит, чтоб купить подарки на нг. Вся процедура заняла как обещают 20 минут, мне условия подошли, процент такой же, как и везде, а обслуживание отличное, можно сотрудничать!

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Kumo – мікрозайм на карту без відмови в Україні»

Проанализировала условия по многим мфо и поняла, что в ku/mo самые выгодные! Да процент на первый взгляд не самый маленький, ну зато нет никаких скрытых платежей, сколько нужно вернуть сразу видно на калькуляторе. Если что не понятно про все переплаты вам рассказывают сразу честно и открыто, поэтому советую эту компанию, без подводных камней.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Kumo – мікрозайм на карту без відмови в Україні»

Сколько раз уже выручали меня здесь в ku mo — не счесть. Ставка всегда 2%, ни больше, ни меньше. Для кого это минус, но не для меня. Я понимаю, за что плачу: за скорость, за безотказность, за отсутствие нервов, за онлайн, за честные условия. Писать спасибо конечно не буду - так как процент по займу можно было бы и меньше сделать, но за безотказность рекомендую.

Оцінка
3
Позитивний

Відгук про «Kumo – мікрозайм на карту без відмови в Україні»

Надіслали листа додому, чи можна з ними якось домовитися? тому що з адреси пошти електронки не відповідають, а дзвонити не завжди зручно, і я так зрозумів у чаті теж на сайті туго з ними. Але вони, на відміну від інших, бігом тіло не пропонували, реструкції і т.д. Теж хотіли лише 2 тіла давно вже. Як з ними домовитися і так, я хочу їх закривати на нормальних умовах.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Kumo – мікрозайм на карту без відмови в Україні»

Кто закрывал по таким условиям? Прислали такую смску: Kompaniya Kumo proponue skoristajtes' akczijnoyu propozicziyeyu z 90% spisannyam, AKCIa diysna lyshe 3 dni. Кто закрывал со списанием 90% долга, как понять от всего долга или от процентов?

Оцінка
3
Позитивний

Відгук про «Kumo – мікрозайм на карту без відмови в Україні»

Надіслали смс, що продають борги. У мене є в них відкрита мікропозика, прострочення пішло в період Військового Положення. Знайома дала номер, написав, відповіли, що можна закрити зі списанням 50%, а це 2 тіла виходить. І сказали що якщо спробувати за тіло кредиту написати на їхню пошту, чекаю з пошти відповіді. Але на сайті у чаті ніхто не відповів. Чи можна з ними домовитися на нормальних умовах, щоб залишилося в них, і спокійно їм виплатити тіло ну хоча б + тисяча максимум і закрити тихо мирно? Бо намагаюся погашати, щоб усе не висіло.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: