Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїStarfin — миттєвий кредит на будь-яку картку

«Starfin — миттєвий кредит на будь-яку картку»

Що робити, якщо гроші потрібні сьогодні? Де взяти невелику суму швидко?

Сервіс Starfin це місце, де ви можете взяти кредит на суму від 1000 до 20 000 гривень. Оформлення просте, зарахування на картку майже миттєве. Ви можете погасити його протягом періоду від 5 до 25 днів, тому це ідеальний варіант, якщо дуже терміново потрібні гроші сьогодні на банківську картку.

Starfin спеціалізується на короткострокових кредитах, а пропозиція відрізняється високою безкоштовною сумою кредиту. Ви можете отримати безвідсотковий мікрокредит до 20 000 гривень. Також Старфін один із небагатьох, хто пропонує довгострокову позику на 100 днів.

Які фінансові продукти пропонує Старфін?

Старфін надає своїм клієнтам онлайн кредити до зарплати. Його послуги призначені для людей, яким терміново потрібні гроші на нагальні витрати. Відмінною особливістю компанії є безкоштовний кредит від 1000 до 20000 злотих на 25 днів. Новий клієнт одразу може зайняти до 20 000 гривень. Але найпоширеніший варіант співробітництва є мікрозайми на невеликі суми. Наприклад, популярні онлайн кредит 2000 грн або позику на 5000 гривень. Термін погашення становить 30 днів обох типів кредитів. Параметри суми можуть змінюватись індивідуально залежно від кредитоспроможності позичальника. Інші безкоштовні кредити ви можете знайти подивившись наш рейтинг найкращі кредити для України.

Загалом Starfin пропонує:

 • короткостроковий мікрокредит до 25 днів (новим клієнтам під 0,01% на день)
 • надання мікрокредиту за продуктом “Зоряний”: термін кредитування 120 днів з правом дострокового погашення без штрафів та пені.
 • послуги з надання споживчого кредиту на продукт «Зоряний»: термін кредитування 120 днів.

Хто може стати клієнтом Starfin

Для отримання мікро кредиту від Star Fin необхідно відповідати таким вимогам:

 • Справжнє посвідчення особи – паспорт.
 • Номер ІПН.
 • Українське громадянство + прописка в Україні.
 • Вік: 18-70 років.
 • Активний номер мобільного телефону.
 • Власний банківський рахунок.

Тут можна впевнено сказати, що Старфін ставить абсолютно стандартні умови до клієнта, як і більшість МФО з рейтингу gdecredit.com.ua. Такі ж умови у FirstCredit або TrebaCredit.

Який процес подання заявки на кредит від Стар Фін?

Оформити онлайн кредит можна, виконавши лише кілька простих кроків:

 1. Натисніть на кнопку оформлення на нашому сайті gdecredit.com.ua, щоб відкрити сайт Старфін.
 2. За допомогою повзунків виберіть суму, що вас цікавить, і термін.
 3. Після вибору кредиту натисніть “Отримати гроші”. Щоб зареєструвати особистий кабінет, необхідно ввести номер телефону. Особистий кабінет підтверджується за допомогою одноразового коду, надісланого на мобільний телефон клієнту.
 4. Далі ви перенаправите на наступну сторінку, де вам потрібно буде надати свої основні особисті дані. Як новий клієнт, ви вказуєте своє ім’я, прізвище, номер ІПН, серію та номер паспорта, а також адресу електронної пошти. Після встановлення пароля та підтвердження необхідних згод вам буде запропоновано ввести дані вашої адреси.
 5. Верифікація картки підтверджується шляхом сплати реєстраційного збору у розмірі до 1 гривні.
 6. Чекаємо на рішення. Якщо відповідь позитивна і МФО Starfin готова надати вам мікропозику вам необхідно підписати договір. Це теж робиться онлайн: вам прийде смс, код якого потрібно ввести в особистому кабінеті.

Рішення про кредит відображається протягом декількох хвилин після перевірки заявки, тому терпляче чекайте. Тепер ви можете насолоджуватися позиковою сумою та витрачати її на будь-які цілі!

Що робити, якщо виникнуть проблеми з погашенням боргу?

Старфін пропонує можливість продовження терміну погашення (пролонгації). Можна вибрати один із кількох варіантів: відстрочити погашення на 7, 14, 30 днів. Але для цього потрібно погасити суму відсотків, які вже нагромадилися за користування кредитом.

Також у разі пролонгації, ставка 0,01% на день перестає працювати і застосовується стандартна ставка. Вона може досягати 2,5% на добу. Будьте уважні.

Тому перед ухваленням рішення про продовження погашення варто обміркувати наслідки. Якщо ви маєте запитання, варто звернутися на гарячу лінію, написавши на електронну пошту або зателефонувавши по телефону. Якщо виникли проблеми з погашенням кредиту, варто звернутися до компанії та розробити найкращий план для кожного клієнта. У крайньому випадку можна спробувати сплатити борг на виплат.

Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ "СТАР ФАЙНЕНС ГРУП"
 • Номер свідоцтва:
  ФК № В0000322 від 13.08.21 номер рішення № 21/2223-пк
 • Адреса:
  03150, м. Київ, вул. Фізкультури, буд. 30В
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: