Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїKLTCredit — швидка позика до 7000 грн без відмови

«KLTCredit — швидка позика до 7000 грн без відмови»

KLTCredit – нова мікрокредитна компанія, що з’явилася в 2023 році, яка насамперед надає короткострокові кредити онлайн. Завдяки гнучким умовам, адаптованим до індивідуальних клієнтів, портал швидко завоював велику кількість постійних клієнтів, кількість яких продовжує зростати.

Незважаючи на те, що KLTCredit позиціонує себе як нова МФО, вона має коріння. КЛТ Кредит створено засновниками іншого відомого бренду – Монетка кредит.

Компанія працює по всій Україні та пропонує швидкі позики у Запоріжжі, Києві, Одесі, Львові та інших великих та маленьких містах України.

Що пропонує KLTCredit

Кредитна пропозиція KLT Credit (КЛТ кредит, КЛТкредит) становить до 5000 гривень на максимальний термін 30 днів. Компанія пропонує швидкий кредит на 30 днів без довідки про доходи, без застави та поручителів. Це велика зручність для всіх, хто любить заздалегідь планувати свій домашній бюджет. Зокрема перший кредит працює на автоматичній основі, тобто повністю онлайн без втручання людини. Клієнту не потрібно виходити з дому ні на початковому етапі, ні на наступних етапах. Всі заявки перевіряються автоматичною системою обробки, що гарантує, що клієнт отримає рішення щодо потенційного кредиту дуже швидко (навіть у вихідний чи святковий день). Жодних додаткових довідок від позичальника не потрібно, найчастіше достатньо лише посвідчення особи (паспорта). Навіть якщо клієнт має інші зобов’язання перед банком або кредитною компанією, він може подати заявку на отримання додаткових грошей у КЛТкредит.

Інформація по кредиту:

 • Сума: від 1500 до 5000 грн;
 • Термін платежу: від 3 до 30 днів;
 • Процентна ставка – 3,5% на добу.

Стандартна відсоткова ставка 3,5% на день. Споживачам може бути запропоновано знижену процентну ставку за користування мікрокредитом від 0,1% до 3%.

КЛТ кредит пропонує середні умови щодо мікропозичок в Україні. Наприклад, інші конкуренти, такі як Ізі Кеш, пропонують всього до 4000 гривень до 15 днів. Але якщо вам цього недостатньо – ви можете спробувати, наприклад, Кредит Сенд, який пропонує до 20000 гривень при першому обігу.

Чи можна отримати кредит терміново на картку з простроченнями та поганою кредитною історією?

KLT Credit цінує надійних та чесних клієнтів, які беруть кредити розумно та розумно. Тому компанія співпрацює, зокрема, з Бюро кредитної інформації. З усім тим, у компанії розуміють, що в країні зараз не легкий період і з кожним може статися біда, в результаті якої він може невчасно погасити кредит і отримати прострочення. Тому в KLT Kredit видають позики з простроченнями та поганою КІ.

Як відомо, у цьому закладі можна знайти як позитивні, так і негативні записи про позичальників. Зібрана інформація складає всю фінансову картину, до якої має KLT Kredit доступ. Усі записи оновлюються за бажанням кредитора, негативні коментарі можуть суттєво нашкодити клієнту під час оформлення кредиту. Проте позитивні формують так звану кредитоспроможність та надійність. З них банк чи іншу установу оцінює клієнта і або співпрацює з нею, або цурається співробітництва.

При перевірці майбутнього позичальника KLT Credit переглядає всю доступну інформацію, і може статися так, що буде запропоновано більшу або меншу суму, ніж та, на яку ми подали заявку, пов’язану з кредитоспроможністю.

Мікрокредити онлайн на карту від МФО КЛТ можна отримати як зі зіпсованою, так і взагалі порожньою кредитною історією. Якщо ви до цього моменту не позичали, а банки вам відмовляють – CLT credit вам може допомогти.

Яких вимог треба дотриматись?

Щоб отримати кредит терміново на картку з простроченнями або з поганою кредитною історією вам потрібно лише виконати прості і зрозумілі вимоги:

 • з документів лише паспорт громадянина України та ідентифікаційний податковий номер;
 • старше 18 років (верхнього вікового обмеження немає);
 • доступ до Інтернету (перший кредит, другий та наступні кредити повністю онлайн);
 • українське громадянство та адресу проживання (клієнт не обов’язково має перебувати в Україні на момент подання заяви);
 • банківський рахунок (діюча банківська картка);
 • номер мобільного телефону, електронної пошти.

Переваги KLTCKredit

 • високий відсоток затвердження заявок;
 • при оформленні у позичальника не питають мету отримання грошей;
 • сервіс працює 24/7 без перерв, вихідних та святкових днів;
 • зручний особистий кабінет;
 • з документів потрібен лише паспорт, можна отримати позику без поручителів, без перевірки кредитної історії, без застави та без проблем;
 • рішення приймається протягом 10 хвилин;
 • без прихованих комісій та платежів;
 • нескінченна кількість пролонгацій, що робить КЛТ фактично довгостроковj. мікропозикою;
 • для постійних клієнтів максимальна сума кредиту зростає.
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «КЛТ КРЕДИТ»
 • Номер свідоцтва:
  Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 14.11.2017 р., серія та номер ФК 955, реєстраційний №13103682.
 • Адреса:
  03035, місто Київ, пл.Солом'янська, будинок 2, приміщення 04
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «KLTCredit — швидка позика до 7000 грн без відмови»

В принципе хорошие ребята. Взяла у 5500 грн, но задержала выплату. На 3й день позвонили и нормально спросили что к чему, почему задержка, есть ли возможность вернуть микрозайм вовремя. Сказала что нету. Предложили реструктуризацию. Я согласилась, и по итогу заплатила через несколько недель. Опять же оплатила проценты и сам микрозайм. Проценты могли бы быть и меньше, но имеем что имеем.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «KLTCredit — швидка позика до 7000 грн без відмови»

Приходит смс от бывшей Монетки о новом займе, думаю какой заем им же лицензию аннулировали, смотрю, а они новую шаражку открыли. И что им по той лицензии, как они клепают новые. Попробовал взять у этих микрокредит - ну в принципе сервис остался на прежнем уровне, только вывеска сменилась. Не могу нии советовать ни отговаривать. Обычная контора, которые выдает займы.

Оцінка
2
Негативний

Відгук про «KLTCredit — швидка позика до 7000 грн без відмови»

Сервис так себе, дела до конца не доводят! Оплатила по гарантийному письму кредит...эти КЛТ обещали в письме отозвать иск...морозятся..дело уже предназначено к рассмотрению.. пишу им а они - не переживайте отзовем...нужно ли мне делать какие-то действия?..или просто с квитанцией и гарантийным письмом идти в суд

Оцінка
2
Негативний

Відгук про «KLTCredit — швидка позика до 7000 грн без відмови»

Просят с тела втрое больше, чем я взял у них взаймы. 4000 гривен тело, а просят уже 14000 грн. 140 дней просрочки за тело можно договориться с ними?

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: