Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїУкрПозика – безвідмовні кредити онлайн на карту

«УкрПозика – безвідмовні кредити онлайн на карту»

ukrpozyka позики онлайн на картку в Україні
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу

Увага! З лютого 2022 року діють особливі умови. За цими спеціальними умовами клієнти Укрпозики одержують відстрочку на місяць. Відсотки кредиту списуються, а головне закрити тіло кредиту. Також компанія тимчасово не видає мікрокредити. 2023 року їх дію продовжили. І до сьогодні МФО UKRpozyka не працює. Просимо вибрати іншу компанію з нашого рейтингу. Зверніть увагу на позики без переплати, де ви зможете позичати під 0,01% і не переплатити.

Шукайте де терміново взяти онлайн кредит на карту без відмови в Україні? Вам потрібні гроші в борг терміново і на нетривалий термін? Ви перейшли на потрібний сайт.

Компанія УкрПозика видає позики онлайн на вигідних умовах без довідок і застави. Дана організація спеціалізується на короткострокових онлайн кредитах без відмови, або так званих позиках до зарплати. Дуже швидко і надійно отримаєте гроші до зарплати прямо на свою банківську карту в будь-якій точці України.

Чому онлайн кредити від МФО УкрПозика називають безвідмовними?

Онлайн кредити на карту від мікрофінансових компаній завжди були безвідмовними, так як для оформлення не потрібна довідка про доходи або застава. Організації, що спеціалізуються на таких “позиках до зарплати” видають кредити з поганою кредитною історією і простроченням. Навіть без поручителів і застави. І УкрПозика не виняток в цьому плані. Тут ви зможете отримати онлайн позику на картку з мінімумом документів. Потрібен тільки паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Більш того, можна отримати кредит онлайн будучи безробітним! Зараз немає роботи, але ви хочете зайняти без передплат і довідок під особисті потреби? Кредит для безробітних від Укр Позика найбільш вірне рішення.

Мікрокредит під 0% від Укрпозика

Переваги мікрокредиту від Укрпозіка

Виникло питання де терміново взяти гроші? Багато хто відразу шукають оголошення приватних осіб або сайт інвесторів, щоб позичити гроші. Давайте дізнаємося плюси МФО Укрпозіка.

 • Якщо у вас немає роботи і можливість взяти довідку про доходи немає, то банк вам відмовить. Позики від Ukrpozyka
  видаються без довідок.
 • Сьогодні отримати відповідь від банку про схвалення заявки займає тривалий час. Але гроші потрібні дуже швидко і розуміючи це, ви отримаєте свою суму від Ukrpozika вже через 20 хвилин.
 • Бувають випадки, коли потрібні передоплати. Ukrpozyka працює без прихованих комісій та передоплати відсутні. Ви відразу бачите кінцеву суму по онлайн кредиту при оформленні.
 • Отримати мікрокредит можуть люди без роботи, що працюють неофіційно, і за кордоном!
 • Перший кредит для під 0% до 10000 гривень (без будь-яких прихованих комісій і відсотків).
 • Компанія видає кредит онлайн на будь-яку карту України моментально.БеБ
 • Можливість часткового і дострокового погашення мікрокредиту, а також пролонгація і перекредитування мікропозик від інших МФО України.
 • Зручний і простий процес подачі заявки на кредит без відомостей про цілі позики, подружжя, дітей і так далі.

Величезна перевага співпраці з Ukr Pozyka – організація працює по всій Україні. Ви зможете однаково легко отримати гроші на карту перебуваючи в Києві, Одесі, Полтаві чи Луцьку. Всі дії відбуваються онлайн, без прив’язки до відділення компанії.

Як повернути позику, взяту онлайн

Повернути гроші ви зможете в особистому кабінеті “скинувши” гроші зі своєї банківської картки. Або ж поповненням готівкою в одному з терміналів:

 • IBox;
 • Paymarket;
 • 24NonStop;
 • 2Click;
 • EasyPay.

Умови отримання мікрокредиту

Швидкі мікрокредити від Укрпозика видається на термін від 7 до 30 днів. Взяти можуть всі громадяни України у віці від 18 до 75 років при наявності паспорта або посвідки на проживання. Сума від 300 до 23 000 гривен. Максимальна сума в 23000 гривень доступна тільки для повторних клієнтів.

Для отримання потрібні:

 1. Паспорт повнолітнього громадянина.
 2. Ідентифікаційний код.
 3. Банківська карту будь-якого банку країни.
 4. Робочий мобільний номер.

Відсоткова ставка в Укр Позика плаваюча. Може варіюватися від терміну позики і того, скільки разів клієнт вже брав кредитів у компанії. Вона може складати від 0% (для нових позичальників) до 2% в день.

Як вибрати мікропозику в Україні

Зараз в Україні багато оголошень про видачу мікррозаймов онлайн. Телебачення і зовнішня реклама просто кишить компаніями, які готові видати мікрозайм на карту за 5 хвилин. Тільки за останній рік з’явилося кілька нових МФО: Кумо, позики онлайн в Тенго, Зе Кредит. Які надійні джерела, а які ні, складно зрозуміти. Для цього існує сервіс Gdecredit.com.ua, який допомагає підібрати мікропозики для громадян з України.

Багато сайтів з оголошеннями дам, даю візьму гроші. Довіряти потрібно перевіреним і надійним компаніям. Ми працюємо тривалий час, і встигли зібрати всі топові і маловідомі МФО України на нашому сайті Gdecredit.com.ua.

Користувачі вдячні за надану допомогу в підборі мікрокредитів. Завжди йдемо на зустріч бажаючим взяти онлайн позичку, відразу шукаємо умови підходящі індивідуально людині, яка до нас звернулась. Взяти без клопоту у перевірених фахівців своєї справи можливо. Досить витрачати сили і час на пошуки в інтернеті. Вибирайте МФО України з нашого рейтингу і залишайте заявку на кредит в кілька компаній одночасно для збільшення шансу отримати гроші терміново. Підберіть найкращий варіант під ваші умови!

Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «ІНСТАФІНАНС»
 • Номер свідоцтва:
  Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи від 30.04.2020 року серія фк № 1396
 • Адреса:
  03035, ул. Сурікова 3А, г. Київ
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «УкрПозика – безвідмовні кредити онлайн на карту»

Уже несколько раз пользовалась вашим сайтом по подбору организаций для займа на карту. Очень удобно что можно сравнить несколько организаций и информация часто обновляется. Очень классно и просто. Здесь и увидела ukrpozika. Когда-то ней пользовалась и была довольна. Хотя сейчас бы не обратилась к ним, а выбрала что-то другое на вашем сайте.

Оцінка
3
Позитивний

Відгук про «УкрПозика – безвідмовні кредити онлайн на карту»

Имею тело 27к в динеро и 15к в укрпозике (кто не знал это одна и та же контора, только под разными вывесками), просрочка у обоих более 400 дней. Пришло предложение (уже не первое от них кстати) оплатить оба кредита (только тело) в рассрочку до 10 платежей. В принципе, адекватное предложение, за это можно им поставить жирный плюс.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: