Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїПростоКредит — зручні кредити онлайн на картку

«ПростоКредит — зручні кредити онлайн на картку»

Терміново потрібні гроші, а взяти ніде? Рішення поруч — позика на картку від МФО ПростоКредит, яку можна взяти в через інтернет цілодобово. Отримати гроші в борг у ПростоКредит можна без відмови на вигідних умовах — без офіційних довідок з роботи і поручителів, без перевірки кредитної історії та забезпечення. Крім цього, подати заявку можна навіть без особистого відвідування офісу — в онлайн режимі.

Що таке ПростоКредит?

Просто Кредит — це національний сервіс онлайн-кредитування, що спеціалізується на видачі мікрокредитів без довідок і поручителів сумою від 500 до 6500 гривень терміном до 30 днів.

Компанія абсолютно нова, створена у 2023 році. Такі нові мікропозики України мають особливу перевагу — вони готові видавати кредити без перевірок і довідок усім громадянам, щоб збільшити свою базу клієнтів. А перший кредит від Prosto Credit можна отримати на 30 днів без відсотків і переплат.

Особливості отримання грошей без відмови від Prosto Credit

Видачею позик на банківський рахунок займається більшість мікрофінансових організацій, включно з КлікКредит, Кредос, Банана та іншими. Для отримання позикових коштів потрібно заповнити форму заявки на офіційному сайті МФО і надати документ, що засвідчує особу.

Для того, щоб отримати кредит на 30 днів без відсотків достатньо:

 1. Натиснути на кнопку оформлений я вгорі або внизу цієї сторінки;
 2. У вікні, що відкрилося, вибрати суму і термін;
 3. Зареєструватися: ввести адресу електронної пошти і придумати пароль;
 4. Залишити заявку на сайті із зазначенням паспортних даних, особистої інформації. Система проаналізує заявку і ухвалить рішення про видачу мікрокредиту.
 5. У разі позитивного рішення потрібно буде підписати договір онлайн (просто ввести код із смс), і протягом декількох секунд на картку надійде зазначена сума коштів.

Під час заповнення заявки ви вказуєте, що хочете отримати потрібну суму на картку, а після її схвалення прописуєте реквізити цього рахунку. Важливо при цьому, щоб рахунок був оформлений на ім’я позичальника, не був заблокованим, а всі реквізити вказувалися точно. Якщо якусь із цих умов не буде виконано, МФО Prosto Credit не зможе перевести гроші.

Ще одна особливість позик від Prosto Credit — немає залежності часу виконання заявки від роботи банку. Як правило, гроші зараховуються на рахунок за кілька хвилин після оформлення переказу.

Опис кредитного продукту від ProstoCredit

З 1 червня 2023 року перший кредит на 30 днів вже не можна отримати без відсотків. Нажаль тепер першу позику можна взяти під 1,7% на день.

Можливість взяти гроші під 0,01% на день, якщо не робити прострочок і повернути борг вчасно зараз недоступна.

Якщо ви все ж таки пропустили дату повернення, ви отримаєте позику під 2% — користування після дати платежу без пролонгації.

Умови на мікрокредити від ProstoCredit:

 • 1.7% на день – перший мікрокредит;
 • 1.6% на день – повторний мікрокредит;
 • 1.3% на день – кілька позик (для постійних клієнтів знижують відсоткову ставку).

Термін кредитування: перший мікрокредит без відмови — до 30 днів з можливістю пролонгації за умови оплати нарахованих відсотків.

Загальний термін до 90 днів.

Вимоги для отримання позики

 • громадянство України;
 • вік від 20 до 60 років;
 • наявність мобільного телефону;
 • наявність активного email;
 • номер паспорта громадянина України та ІПН (які необхідно ввести під час заповнення анкети);
 • наявність картки будь-якого банку України.

Переваги компанії ProstoCredit перед іншими МФО

Ось лише кілька переваг онлайн-позик, що оформляються на карту від Prosto Kredit:

 • Високий ступінь безпеки і надійності, впровадження інноваційних захисних систем.
 • Усі процеси прості й автоматизовані.
 • Prosto Kredit працює чесно і відкрито, без прихованих комісій, без страховки на кредит і штрафів;
  Зручні онлайн і офлайн-розрахунки.
 • Клієнтам не потрібно відвідувати кредитну установу, витрачати час на дорогу і черги, вся процедура кредитування здійснюється в онлайн-режимі.
 • Шлях від реєстрації до отримання коштів займає до 10 хвилин.
 • Розглядаємо 100% заявок, зокрема анкети клієнтів із проблемною кредитною історією.
  Відстежувати інформацію за кредитом і здійснювати платежі клієнт може в персональному особистому кабінеті.
 • Можна отримати довгострокову позику до 90 днів.

Повернення грошей

Способи повернення позик мікрофінансові організації встановлюють самостійно. Дізнатися, як точно можна погасити заборгованість за мікропозикою, ви можете на офіційному сайті компанії під час оформлення заявки. Позичальник може вибрати будь-який зручний йому спосіб із запропонованих, без будь-яких обмежень.

Позики, отримані від Просто Кредит, пропонують повернути такими способами:

 • оформити грошовий переказ у відділенні банку;
 • сплатити суму боргу з банківської картки;
 • скористатися платіжним терміналом ПриватБанк або EasyPay.

При цьому важливо уважно перевірити правильність введення реквізитів організації та зберегти квитанцію про проведену операцію. Чек є документальним підтвердженням того, що ви повернули борг МФО, і дати виконання зобов’язання. У разі виникнення спірних ситуацій наявність квитанції про оплату дасть змогу позичальнику відстояти свої інтереси.

Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ "ФК ПРОСТО КРЕДИТ"
 • Номер свідоцтва:
  Дата запису в ЄДР: 24.04.2020 Номер запису в ЄДРПОУ: 10701020000087333, Ідентифікаційний код ЮО: 43601144
 • Адреса:
  01054, м.Київ, вул.Франка Івана, б.40б, оф.206
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «ПростоКредит — зручні кредити онлайн на картку»

Сервис удобный, поддержка компетентна, оценка клиента адекватна. Система хорошо реагирует, лимит повышается от займа к займу, но и ставку снижают, что немаловажно. Иногда в честь всяких акций какой-то бонусный или скидочный вариант предлагается. Сейчас взял третий заем и доволен что Простокредит один из немногих предлагает мне долгосрочные займы до 90 дней! Хотя изначально на первый раз было всего до 30. Вообще не очень хотелось бы пользоваться микрокредитами, но если прийдется то я на вас рассчитываю в первую очередь!

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «ПростоКредит — зручні кредити онлайн на картку»

Користуюся можливостями сайту вже майже рік. Рідко але затримують зарплату на тиждень. Максиму брав 2000 грн, мені вистачає на їжу до зарплати і відсотки невеликі, якщо не затягувати з оплатою. Погасити можна прямо з карти, навіть увечері.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «ПростоКредит — зручні кредити онлайн на картку»

Удобный, шустрый сайт. Для получения нужен паспорт и код, регаться надо на номер привязанный к банку, иначе ниче не получится. Данные советую указывать только свои, потому как проверка идет по кредитной истории, систему не обмануть)) проверено. Попросил 4500, сумма пришла на карту, привязанную мной в кабинете, потом ее можно удалить. Все продумано.

Оцінка
3
Позитивний

Відгук про «ПростоКредит — зручні кредити онлайн на картку»

Просрочка по платежу +- месяц — позвонили мне, с голосом как бедная родственница, напомнили об оплате, когда сказал, что нет денег сейчас, начала резко быковать и угрожала 3-мя лицами. Напомнил о НБУ, сразу попрощалась и пропала.

Оцінка
2
Негативний

Відгук про «ПростоКредит — зручні кредити онлайн на картку»

Кредит 2500 гривен, насчитали по просрочке до 5700 где-то. Просрочка 3 месяца уже предлагают списывание процентов, но средств нет пока. Сначала вообще кричали в трубку. Уже прислали смс что срочно оплатить потому что передадут исполнителю.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «ПростоКредит — зручні кредити онлайн на картку»

Мій досвід із отриманням першого кредиту був позитивним, особливо завдяки знижці за промокодом. Рекомендую всім використовувати промокоди або звертатися до компанії для отримання вигідних умов. В мене спрацював промо CASH

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: