Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїМікрокредити в МФО Алекс Кредит без довідок і поручителів

«Мікрокредити в МФО Алекс Кредит без довідок і поручителів»

Сервіс мікрокредитування Алекс Кредит – це зручна і проста система онлайн позик. Вона приходить на допомогу українцям в тому випадку, якщо гроші до зарплати потрібні якомога швидше, і часу на пошук необхідної суми по знайомим і родичам немає.

Ніяких довідок про доходи, ніякої застави або поручительства – десять хвилин, і гроші вже у вас на особистому банківській картці. Або готові для отримання в будь-якому пункті видачі експрес переказів. Терміновий мікрокредит до зарплати – гарна підмога, якщо не вистачає грошей на важливі і термінові покупки, а до зарплати ще тиждень або більше. Алекс Кредит (AlexCredit) – це торгова марка, під якою на українському ринку працює компанія ТОВ «АЛЕКСКРЕДІТ».

Alex Credit – перевірена мікрофінансова компанія з великим досвідом роботи в Україні

AlexCredit спеціалізується на цілодобових мікрозаймах без довідок, які видаються через інтернет. Тому якщо терміново потрібен швидкий кредит, а до зарплати ще далеко – дана компанія ідеальний варіант Не хочеться присвячувати у свої фінансові складності родичів і друзів? Виручать швидкі позики в AlexCredit!

Ця небанківська структура працює безперервно з 2016 року. За цей час встигла збільшити портфель своїх клієнтів до 170 тисяч. Що досить солідно і викликає повагу. Компанія дотримується всіх механізмів захисту споживачів, що додає їй надійності.

Цей сервіс працює на всій території України, передбачає прості та зрозумілі умови кредитування, пропонує бонуси для постійних клієнтів, що робить мікрокредитування вигідним. Компанія «АЛЕКСКРЕДІТ» – частина міжнародної фінансової групи, яка працює в семи державах: Данії, Мексиці, Чехії, Польщі, Латвії та Грузії. Головні принципи роботи кредитора – прозорість умов видачі термінових займів, швидке оформлення договірних відносин, відсутність прихованих комісій і платежів.

Необхідні документи, щоб одержати швидку позику

МФО Алекс Кредит пред’являє до потенційних позичальників мінімум вимог. Клієнтами сервісу можуть стати громадяни України від 18-ти років. Максимальний вік обмежений 75-ма роками. Потенційний позичальник повинен працювати, в тому числі можлива і самозайнятість.

Компанія Alex Credit також видає термінові позики пенсіонерам і студентам. Як і у інших популярних МФО Гроші Всім і MyCredit – єдиний документ, який необхідний для оформлення онлайн заявки, це паспорт. Довідка про доходи, поручитель і заставу не потрібні. Також знадобиться мобільний телефон, номер якого потрібно буде підтвердити в процесі реєстрації.

Дана мікрофінансова організація працює по всій Україні, місце проживання позичальника значення не має. Попри те, що надані для оформлення мікрокредиту відомості нема потреби підтверджувати документально, важливо вказувати тільки достовірні дані. В іншому випадку, заявка, швидше за все, буде відхилена.

Найбільшим недоліком мікрозаймів є їх вартість, якщо ви не зможете скористатися яким-небудь дією. Загальна сума кредиту, взятого в банку, зазвичай набагато нижче, чим стоїть кредитний міст від МФ.

Як взяти швидкий займ на карту онлайн

У Алекс Кредит отримати необхідні гроші до зарплати можна протягом 20-ти хвилин. Потенційні позичальники, які збираються скористатися послугами сервісу вперше, повинні зареєструватися. Для цього потрібно буде в режимі онлайн заповнити анкету, яка складається з 4-х блоків. Попередньо вибирається термін і сума мікрозайму. У першому блоці необхідно вказати особисті дані: ПІБ, дату народження та інші відомості. Також потенційний позичальник повинен підтвердити свою згоду з усіма умовами сервісу за допомогою коду з СМС-повідомлення. У наступних блоках анкети потрібно вказати паспортні дані, адреса, відомості про зайнятість і розмірах доходу. Сервіс гарантує захист всіх наданих клієнтом даних.

Важливо розуміти плюси і мінуси компанії:

 • Сума першого кредиту для нових клієнтів обмежена 6000 гривень (але з наступною позикою сума зростає до 16000);
 • Кінцева сума кредиту буде видно відразу на сайті в момент оформлення;
 • Компанія зазначає, коли дата погашення припадає на вихідний, щоб зберегти гроші клієнта.

Важливо знати! МФО з грудня 2023 відмовилася від першого кредиту під нуль і вже не пропонує безвідсоткові позики своїм клієнтам. Ви не зможете отримати першу позику під 0,01% у цій мікрофінансовій організації.

Це теж гідна пропозиція. Але якщо ви хочете отримати безвідсотковий кредит на суму понад 6000 гривень – варто подивитися у бік таких мікрофінансових організацій, як Kredos або Banana Kredit.

Після подачі заявки в МФО потрібно дочекатися рішення по ній. Заявки на Алєкскредіт розглядаються цілодобово, в більшості випадків відповідь дається за 5 хвилин. Іноді може знадобитися від 5 хвилин до 20 хвилин. Рішення за заявкою надсилається на електронну пошту і в СМС-повідомленні. Після отримання схвалення заявки позичальник повинен перейти в особистий кабінет і завершити оформлення мікрокредиту, слідуючи інструкціям. Договір підписується шляхом введення коду з СМС-повідомлення, особиста присутність в офісі компанії не потрібно. Після цього гроші миттєво переводяться на карту позичальника. Як правило, вони надходять на неї вже через кілька хвилин, але в рідкісних випадках на це може знадобитися більше часу.

Особистий кабінет і реєстрація

Мікрофінансова організація Алекс Кредит надає кожному зареєстрованому користувачу сервісу особистий кабінет. Він доступний відразу після завершення реєстрації. Особистий кабінет Алекс Кредіт надає традиційний набір можливостей. У ньому можна подавати заявку на оформлення мікропозик, переглянути відомості про чинний мікрокредит. Також тут можна за кілька хвилин оплатити онлайн кредит, продовжити його термін.

Є можливість змінити номер телефону (новий номер потрібно буде підтвердити). Але для зміни анкетних даних доведеться звертатися в службу підтримки.

У кабінеті є ваша кредитна історія. В історії зберігається інформація про всі поданих клієнтом заявках. Сервіс «особистий кабінет» доступний 24 години на добу.

Способи погашення мікрокредиту

У компанії можна отримати займ тільки на банківську карту, а для повернення коштів можна скористатися різними способами:

 1. Кошти можна переказати з власної банківської карти (на яку отримуєте мікрокредит). В цьому випадку не потрібно нікуди йти, щоб оплатити займ буде потрібно не більше декількох хвилин.
 2. Закрити онлайн кредити можна і з “чужої” карти.
 3. Через платіжні термінали (IBox і EasyPay), в терміналах ПриватБанку або через Приват24. Для цього потрібно вказати ваш номер кредиту.
 4. Через інтернет-банкінг вашого банку, в якому у вас відкритий рахунок. Для цього вам слід здійснити переклад за банківськими реквізитами Алекскредіт.
 5. Ще один доступний спосіб оплати – банківського переказу за реквізитами компанії в касі будь-якого банку України. В цьому випадку необхідно попередньо зайти в ваш особистий кабінет і сформувати рахунок.

Пролонгація позики (відстрочка терміну оплати)

При простроченні оплати Алекс кредит нараховує неустойку. Крім того, продовжують нараховуватися відсотки за користування коштами. Щоб уникнути штрафних санкцій, клієнти сервісу можуть скористатися послугою пролонгації. Вона дає можливість продовжити термін займа на термін 10, 20 або 30 днів. Щоб нею скористатися, вам необхідно спочатку сплатити всі нараховані відсотки і внести плату за послугу продовження. Вартість продовження онлайн кредиту буде залежати від її терміну. Вона буде вказана в особистому кабінеті при виборі бажаного періоду.

Для цього необхідно увійти в особистий кабінет і в активній позиці вибрати відстрочку виплати. Потрібно буде вказати термін продовження і підтвердити його за допомогою коду з СМС. Після цього для активації послуги потрібно буде оплатити будь-яким зручним способом.

Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «АЛЕКСКРЕДИТ»
 • Номер свідоцтва:
  ФК № 930 від 08.08.2017, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.
 • Адреса:
  49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Якова Самарського, д. 12А.
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Мікрокредити в МФО Алекс Кредит без довідок і поручителів»

Микрозаймы получаю только в компании Алекс Кредит, после стольких разочарований эта компания лучше всех. Мне очень нравится что у них это происходи все быстро и удобно, 5 мин и деньги на руках уже.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Мікрокредити в МФО Алекс Кредит без довідок і поручителів»

В Алекс Кредит приходиться часто обращаться, так как работодатели неохотно хотят платить, либо платят, но с задержками. А Алекс Кредит всегда выручают, всё быстро и просто.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Мікрокредити в МФО Алекс Кредит без довідок і поручителів»

Переплата в alex credit так собі, не можу сказать що дуже висока але і скромною її не назвеш. Так сказать “золота середина”. А в загальному хороша компанія, видають гроші швидко і практично будь-яку доступну суму. Головне вчасно повернуть мікрокредит.

Оцінка
3
Негативний

Відгук про «Мікрокредити в МФО Алекс Кредит без довідок і поручителів»

Страшні відсотки, але хоча б не погрожують, не рекомендую брати кредити тут.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Мікрокредити в МФО Алекс Кредит без довідок і поручителів»

В принципе одни из самых адекватных. Позвонил по телефону, попросил реструктуризацию + списание, пошли на встречу и списали 5 тыщ, остальные разбили на 6 месяцев. В принципе еще нормально.

Оцінка
1
Негативний

Відгук про «Мікрокредити в МФО Алекс Кредит без довідок і поручителів»

Да нет, не адекватны. Мне из 15000 насчитали уже 100+к и каждый день еще считают по 1000+ процентов. Кончены. На уступки никакие не уходят, только реструктуризация в год со всеми процентами. Были пролонгации... У меня остались только они и конченая монетка. Но то, какой они мне и не только устроили террор, то только тело. Неужели они думают, что у меня есть 100k чтобы заплатить им проценты. Монетка перестала начислять проценты, еще в апреле. А конченые алексы еще считают.

Оцінка
3
Позитивний

Відгук про «Мікрокредити в МФО Алекс Кредит без довідок і поручителів»

Получил от них средства еще в начале лета 2023 года, многократно продлял и в один момент (конец сентября) перестал платить. Сначала звонили, требовали оплатить. Проценты насчитывают огромные, но предлагают списание и уплату (тело +60%). Говорили, что продадут кредит в другие компании, однако это я слышал еще 2 месяца назад. За последние 2 месяца почти и не звонят по телефону, не пишут ничего. Полёт нормальный.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: