Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїSOS credit – взяти кредит онлайн, відгуки, вхід в особистий кабінет

«SOS credit – взяти кредит онлайн, відгуки, вхід в особистий кабінет»

сос кредит отзывы, займ в Украине
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу

Бувають в житті такі непередбачені ситуацію, коли терміново потрібна якась сума грошей. В такому випадку виникає закономірне питання, де такі гроші знайти.

Сервіс SOS credit створений спеціально для таких ситуацій. Компанія здійснює свою діяльність з 2015 року. Відома як soskredit, sos kredit, sos кредит, компанія встигла видати мікропозик на 145 млн в 2020 році. А в 2021 вони планують збільшити цю суму на 30%. Для цього знизять поріг вимог до позичальника.

Сюди можна звернутися онлайн в будь-який час доби, навіть пізно вночі і вам все одно не відмовлять у кредиті.

Більш того, взяти швидкий позику в СОС кредит цілком можна без відмови і перевірок за кілька хвилин. Все максимально просто. В банкі ж точно в такому випадку знадобиться купа документів і швидше за все банк дасть відповідь не відразу, доведеться почекати рішення кілька днів.

Що потрібно для отримання грошей в Soscredit

Для отримання грошей в соскредіт потрібно лише мати при собі документ, що засвідчує особистість. Мінус таких позик полягає в тому, що хоч вони і оперативні, але за таку оперативність доведеться розплачуватися великими відсотками.

Наприклад ставка по мікропозик тут становить 2,5% в день. Але нові клієнти можуть отримати перший кредит під 0%. Тобто він виходить безвідсотковий. Так що якщо це не лякає, то мікрофінансових організація Soscredit це найоптимальніший варіант.

Терміново потрібні гроші без відмови?

Якщо людині терміново потрібні гроші без відмови, то немає сенсу звертатися в великі банки. У них зазвичай процедура оформлення онлайн кредиту займає кілька днів і доведеться ще почекати рішення, яке може бути і негативним. Банки подрібніше швидше за все гроші точно дадуть, але потрібно все одно почекати і надати багато документів, щоб кредит на карту оформили швидко.

А якщо немає часу стільки чекати, то доведеться звертатися в мікрофінансові організації. Зараз їх дуже багато і вони пропонують невеликі суми грошей, причому миттєво. Зазвичай лише паспорта вистачає, щоб отримати потрібну суму грошей. Але процентна ставка буде тут досить висока, людині потрібно це обов’язково враховувати. Відсотки зазвичай нараховуються щодня. Зате ніхто тут не зажадає кредитної історії або довідок з роботи про середню зарплату за півроку. Багатьох людей такі умови цілком влаштовують і вони готові брати гроші не дивлячись на те, що відсотки трохи кусаються.

Хто може оформити онлайн кредит в SOSCredit

Щоб взяти мікрокредит в мікрофінансової організації сос кредит необхідно відповідати простим і зрозумілим вимогам:

 1. Бути повнолітнім громадянином України;
 2. Бути прописаним в Україні (не обов’язково знаходиться на території країни на момент отримання
 3. позики);
 4. Володіти карткою будь-якого українського банку;
 5. У вашому розпорядженні: робочий мобільний номер і е-мейл (як зареєструвати – читайте за посиланням);
 6. Мати діючий документ громадянина України (паспорт або права) та ідентифікаційний номер.

Відгуки про компанію СОС Кредит

Компанія «sos kredit» з’явилася на фінансовому ринку України дуже давно. Але завдяки своєму трепетному відношенню до людей, високому відсотку видач і співзвучного імені залишається в полі уваги українців.

Проте, на форумах боржників і відгуків про мікропозик типу “антиколлектор” про неї можна прочитати багато бруду. Сайт Gdecredit не впевнений, куплені ці коментарі чи ні. З цього не затверджуватиме за рейтинг даної МФО. Але ми даємо можливість будь-якому залишити свій коментар про співпрацю з компанією sos credit на нашому сайті. Ви можете бути як клієнтом, так і колишнім співробітником.

Всі коментарі проглядаються модератором на наявність нецензурної лексики. В іншому вони публікуються без втручання.

Залишайте відгуки про роботу цієї МФО або вибирайте інший сервіс з нашого списку онлайн позик в Україні.

Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ "СОС КРЕДИТ"
 • Номер свідоцтва:
  Нац. комісії державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг №127 від 14.01.2016
 • Адреса:
  04070, місто Київ, Подільський район, вулиця Почайнинська, будинок 23
 • Час роботи:
  Цілодобово, Час роботи підтримки: з 9:00 до 18:00 (будні)
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «SOS credit – взяти кредит онлайн, відгуки, вхід в особистий кабінет»

Мы развелись с мужем три месяца назад. Мне пришлось искать работу, чтобы обеспечивать себя и я наткнулась на курсы мастера маникюра. Но курсы стояли почти 3 тыщи. Не знала где найти такие деньги. И тут решила обратьтся в соскредит. Обратившись в организацию уже вечером я уже смогла их оплатить.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: