Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїMiloan — взяти онлайн кредит до 15000 грн безвідмовно

«Miloan — взяти онлайн кредит до 15000 грн безвідмовно»

Про компанію Мелоан

Miloan – це сучасна мікрофінансова компанія, яка дозволяє буквально за 5 хвилин оформити онлайн кредит на суму до 20000 гривень. Навіть не виходячи з дому – на карту будь-якого банку України. А високий шанс на схвалення кредиту робить Мелоан компанією, яка дає практично безвідмовні позики в Україні навіть людям із поганою кредитною історією.

Плюси використання цього зручного сервісу вже оцінили багато українців. Він дозволяє без залучення поручителів оперативно розв’язувати фінансові питання і взяти гроші в кредит на найпростіших умовах.

Докладніше про цю контору ми розповімо нижче.

Чому Мілуан кредит довіряють люди

Сервіс miloan.ua, також відомий як мілоан юа, Мілон кредит, мілуан, miluan працює на ринку з 2016 року. ТОВ “МІЛОАН” має діючу ліцензію на надання коштів у позику. У тому числі і на умовах фінансового кредиту. Початок дії ліцензії: 11.11.2016 року. Ліцензія була переоформлена 26.01.2017 і є безстроковою.

За це співпрацювати з Мілуан безпечно. Адже організація має всі необхідні ліцензії та дозволи, працює у правовому полі держави та клієнт захищений повною мірою.

Основні переваги співпраці з Miloan UA

 • Мікрокредити на будь-які потреби. Компанія готова фінансувати нецільові кредити;
 • Чіткість і зрозумілість умов. При оформленні мікрокредиту відсутні будь-які приховані комісії, штрафи платежі. А відсоток завжди фіксований.
 • Максимальна простота оформлення. Укласти угоду мікрокредитування в цій МФО простіше простого. Необхідно просто уважно заповнити невелику заявку на сайті і дочекатися рішення кредитного фахівця.
 • Відмінна програма лояльності для постійних клієнтів. Перевірені позичальники, які вчасно повертають кредити, користуються перевагами програми лояльності. Вона дозволяє брати в борг більше, під більш низький відсоток.
 • Зручний інтерфейс сайту та особистого кабінету, кредитний калькулятор і форма онлайн-підтримки – все для комфорту клієнтів і швидкого оформлення позик на карту.
 • Кілька способів отримання і повернення кредиту. Гроші можна отримати на карту будь-якого банку України, а погасити позику можна в платіжному терміналі.

Також, як і інші мікрофінансові компанії України, такі як Moneyveo і CreditKasa, видає позики без довідок про доходи або дзвінків родичам. Постійним клієнтам, вчасно погасили перший кредит, процес отримання позики скорочується до 2 хвилин.

Умови мікрокредитування в МІЛОАН

 • Взяти онлайн кредит можна від 500 до 15000 гривень;
 • Термін користування кредитом можна вибрати від 1 до 30 днів (з можливістю подовження до 360 днів);
 • Для нових клієнтів – перший займ під 0,01% (сума першого кредиту до 12000 гривень);
 • Відсоткова ставка за 1 день використання кредитних коштів становить 2%;
 • Можливість пролонгації на 3, 7 і 15 днів.

Для того, щоб отримати мікропозику в МІЛОАН необхідно мати

 1. Паспорт громадянина України та ідентифікаційний код;
 2. Позичальник працевлаштований (офіційно або неофіційно);
 3. Робочий мобільний телефон;
 4. e-mail для онлайн договору;
 5. Банківську карту.

Як і деякі інші компанії на ринку фінансових послуг, Мілуан пропонує кредит онлайн на карту через bankid. Це максимально зручне та сучасне рішення для оформлення позики. Також отримати позику через банк Айді можна у Credit 7, CreditUp, Світ Мані та інших організацій.

Процедура отримання мікропозик в Miloan

 1. Спочатку слід натиснути на кнопку “Оформити позику” у верхній частині цієї сторінки. Вам відкриється сайт компанії Мілоан.
 2. Скористайтеся кредитним калькулятором та виберіть термін та суму. Кінцева сума для повернення вам одразу буде вказана.
 3. Зареєструйтесь: введіть ваше ПІБ, ІПН, номер мобільного телефону та e-mail.
 4. Далі заповнити онлайн-заявку на сайті компанії: дата народження, адреса проживання, місце роботи та щомісячний дохід. На все про все йде лише 5-7 хвилин, якщо йдеться про перше звернення. А при кожному наступному вона зводиться буквально до декількох кліків.
 5. Пройдіть ідентифікацію: виберіть один із можливих способів підтвердження особи: кредит онлайн без фото через банк ID або ідентифікація через фото з паспортом.
 6. Додайте та підтвердьте картку для отримання грошей. Отримати мікропозику можна тільки на карту, яка належить саме позичальнику (не його братові, другові чи дружині). Для підтвердження у вас на карті буде заблоковано 1 грн. Введіть код зі смс гроші повернутися вам на рахунок.
 7. Потім слід дочекатися автоматичного аналізу вашої анкети системою Міолан.
 8. У разі схвалення заявки кошти на картку перераховуються протягом пів години.

Підіб’ємо підсумки про компанію Мілуан

За допомогою сучасного сервісу МІЛОАН можна швидко і просто отримати кошти, коли вони так необхідні. Без поручителів і застав, в будь-який час доби! Повернути онлайн кредит також легко і зручно, як і отримати – грошовим переказом, за допомогою платіжного термінала або ж за допомогою банківської карти.

Скориставшись послугами сервісу Gdecredit.com.ua, Ви значно заощадите дорогоцінний час, якого так постійно не вистачає нам в швидкому темпі сучасного життя. А ці зекономлені години, а можливо навіть дні життя, проведіть з більшою користю і задоволенням!

Якщо у Вас виникли питання, пропозиції або відгуки про компанію Мілуан — ви можете написати свої думки через форму зворотного зв’язку. Якщо ви потребуєте допомоги фахівця з вибору кредитної програми, скористайтеся зворотним зв’язком нашого сайту, будемо раді допомогти!

Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «МІЛОАН»
 • Номер свідоцтва:
  №16103409 ІК №176
 • Адреса:
  Украина, г. Киев,01135, улица Чорновола, 12
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Miloan — взяти онлайн кредит до 15000 грн безвідмовно»

Трижды обращалась за займами через этот сайт и в обоих случаях получила одобрение за 10 минут. Спасибо за удобный сервис и быстрый отклик. Рекомендую воспользоваться всем кому сроно нужны деньги до зарплаты или вообще на любые цели!

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Miloan — взяти онлайн кредит до 15000 грн безвідмовно»

Брал деньги через этот сайт на подарок девушке. Круто, блин! Все так просто и доступно. Главное побольше анкет заполнять.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Miloan — взяти онлайн кредит до 15000 грн безвідмовно»

Впервые обращался в Мелоан в начале карантина. После полномасштабного вторжения снова взял кредит здесь, потому что с работой были проблемы. Скажу так быстро, надежно, честно. Когда нужны деньги, то они с этим быстро помогут, хоть и проценты могли бы быть поменьше.

Оцінка
1
Негативний

Відгук про «Miloan — взяти онлайн кредит до 15000 грн безвідмовно»

Задовбали просто. Не встиг закрити вчасно прострочення в Мілон 10 днів, сам кредит 3600, але з відсотками вже майже 10 000. Відсотки просто космічні. Часто дзвонить робот. Іноді оператор, але спілкується ввічливо. Запитує чи зможу до вечора оплатити. Робот кожні 5-10 хвилин наярює.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Miloan — взяти онлайн кредит до 15000 грн безвідмовно»

В наш час звертаючись в фін.установу, перш за все переймалась про її надійсністю. Не полінилась, та перевірила інформацію про компанію. Працюють офіційно, всі реєстрації та доки є. Так % не малий, але є і вище, зато без поручителів, залогу і не треба не перед ким відчитуватись, чому та на що тобі необхідні кошти. Я задоволена Мілоном. Тепер лише до них при необхідності.

Оцінка
1
Негативний

Відгук про «Miloan — взяти онлайн кредит до 15000 грн безвідмовно»

Маю справу з цією МФО. Сьогодні 1 день прострочення. З 9.00, як почав надзвонювати робот, і так щогодини. Писав дзвонив на гарячу лінію. Кажу я в курсі. Що оплачу. Я не пропадаю. І що ви порушуєте закон. Сказали ми передали інформацію до тих відділів. Але без змін. Я просто в шоці, нікому не раджу.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: