Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїMiloan – кредит, відгуки, вхід в особистий кабінет

«Miloan – кредит, відгуки, вхід в особистий кабінет»

Miloan – це сучасна мікрофінансових компанія, яка дозволяє буквально за 5 хвилин оформити кредит на суму до 15 000 гривень. Навіть не виходячи з дому – онлайн на карту будь-якого банку України. Плюси використання цього зручного сервісу вже оцінили багато українців. Він дозволяє без залучення поручителів оперативно вирішити дрібні фінансові питання і взяти гроші в кредит на найпростіших умовах.

Сервіс miloan.ua, також відомий як мілоан юа, Мілон кредит, мілуан працює на ринку з 2016 року. ТОВ “МІЛОАН” має діючу ліцензію на надання коштів у позику. У тому числі і на умовах фінансового кредиту. Початок дії ліцензії: 11.11.2016 року. Ліцензія була переоформлена 26.01.2017 і є безстроковою.

Основні переваги співпраці з Miloan UA:
Мікропозики на будь-які потреби. Компанія готова фінансувати нецільові кредити;
Чіткість і зрозумілість умов. При оформленні мікрокредиту відсутні будь-які приховані комісії, штрафи платежі. А відсоток завжди фіксований.
Максимальна простота оформлення. Укласти угоду мікрокредитування в цій МФО простіше простого. Необхідно просто уважно заповнити невелику заявку на сайті і дочекатися рішення кредитного фахівця;
Відмінна програма лояльності для постійних клієнтів. Перевірені позичальники, які вчасно повертають кредити, користуються перевагами програми лояльності. Вона дозволяє брати в борг більше, під більш низький відсоток;
Зручний інтерфейс сайту та особистого кабінету, кредитний калькулятор і форма онлайн-підтримки – все для комфорту клієнтів і швидкого оформлення позик на карту.
Кілька способів отримання і повернення кредиту. Гроші можна отримати на карту будь-якого банку України, а погасити позику можна в платіжному терміналі.
Процедура отримання мікропозик в Miloan UA:
Спочатку слід заповнити онлайн-заявку на сайті компанії. На все про все йде всього лише 5-7 хвилин, якщо мова йде про першому зверненні. А при кожному наступному, вона зводиться буквально до кількох кліків;
Потім слід дочекатися відповіді від кредитного спеціаліста.
У разі схвалення заявки кошти на карту перераховуються протягом півгодини.
Умови мікрокредитування в МІЛОАН:
Взяти кредит можна від 500 до 15000 гривень;
Термін користування кредитом можна вибрати від 1 до 30 днів;
Для нових клієнтів – перший позику під 0% (сума першого кредиту до 12000 гривень);
Відсоткова ставка за 1 день використання кредитних коштів становить 2%;
Можливість пролонгації на 3, 7 і 15 днів.

Для того щоб отримати мікропозик в МІЛОАН необхідно мати:
Паспорт громадянина України та ідентифікаційний код;
Позичальник працевлаштований (офіційно або неофіційно);
Робочий мобільний телефон;
Банківську карту.

За допомогою сучасного сервісу МІЛОАН можна швидко і просто отримати кошти, коли вони так необхідні. Без поручителів і застав, в будь-який час доби! Повернути кредит також легко і зручно, як і отримати – грошовим переказом, за допомогою платіжного терміналу або ж за допомогою банківської карти.

Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «МІЛОАН»
 • Номер свідоцтва:
  №16103409 ІК №176
 • Адреса:
  Украина, г. Киев,01135, улица Чорновола, 12
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Miloan – кредит, відгуки, вхід в особистий кабінет»

Трижды обращалась за займами через этот сайт и в обоих случаях получила одобрение за 10 минут. Спасибо за удобный сервис и быстрый отклик. Рекомендую воспользоваться всем кому сроно нужны деньги до зарплаты или вообще на любые цели!

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Miloan – кредит, відгуки, вхід в особистий кабінет»

Брал деньги через этот сайт на подарок девушке. Круто, блин! Все так просто и доступно. Главное побольше анкет заполнять.

Загальне враження:
Оцінка:

Мікрокредити онлайн в Україні