Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїMiloan – взяти кредит, відгуки, вхід в особистий кабінет

«Miloan – взяти кредит, відгуки, вхід в особистий кабінет»

Miloan – це сучасна мікрофінансова компанія, яка дозволяє буквально за 5 хвилин оформити онлайн кредит на суму до 20000 гривень. Навіть не виходячи з дому – на карту будь-якого банку України. Плюси використання цього зручного сервісу вже оцінили багато українців. Він дозволяє без залучення поручителів оперативно вирішити дрібні фінансові питання і взяти гроші в кредит на найпростіших умовах.

Сервіс miloan.ua, також відомий як мілоан юа, Мілон кредит, мілуан працює на ринку з 2016 року. ТОВ “МІЛОАН” має діючу ліцензію на надання коштів у позику. У тому числі і на умовах фінансового кредиту. Початок дії ліцензії: 11.11.2016 року. Ліцензія була переоформлена 26.01.2017 і є безстроковою.

Основні переваги співпраці з Miloan UA

 • Мікрокредити на будь-які потреби. Компанія готова фінансувати нецільові кредити;
 • Чіткість і зрозумілість умов. При оформленні мікрокредиту відсутні будь-які приховані комісії, штрафи платежі. А відсоток завжди фіксований.
 • Максимальна простота оформлення. Укласти угоду мікрокредитування в цій МФО простіше простого. Необхідно просто уважно заповнити невелику заявку на сайті і дочекатися рішення кредитного фахівця.
 • Відмінна програма лояльності для постійних клієнтів. Перевірені позичальники, які вчасно повертають кредити, користуються перевагами програми лояльності. Вона дозволяє брати в борг більше, під більш низький відсоток.
 • Зручний інтерфейс сайту та особистого кабінету, кредитний калькулятор і форма онлайн-підтримки – все для комфорту клієнтів і швидкого оформлення позик на карту.
 • Кілька способів отримання і повернення кредиту. Гроші можна отримати на карту будь-якого банку України, а погасити позику можна в платіжному терміналі.

Також, як і інші мікрофінансові компанії України, такі як Moneyveo і CreditKasa, видає позики без довідок про доходи або дзвінків родичам. Постійним клієнтам, вчасно погасили перший кредит, процес отримання позики скорочується до 2 хвилин.

Процедура отримання мікропозик в Miloan

 1. Спочатку слід натиснути на кнопку “Оформити позику” у верхній частині цієї сторінки. Вам відкриється сайт компанії Мілоан.
 2. Далі слід заповнити онлайн-заявку на сайті компанії. На все про все йде всього лише 5-7 хвилин, якщо мова йде про перше звернення. А при кожному наступному, вона зводиться буквально до кількох кліків.
 3. Потім слід дочекатися відповіді від кредитного спеціаліста.
 4. У разі схвалення заявки кошти на карту перераховуються протягом півгодини.

Умови мікрокредитування в МІЛОАН

 • Взяти онлайн кредит можна від 500 до 20000 гривень;
 • Термін користування кредитом можна вибрати від 1 до 30 днів;
 • Для нових клієнтів – перший займ під 0% (сума першого кредиту до 12000 гривень);
 • Відсоткова ставка за 1 день використання кредитних коштів становить 2%;
 • Можливість пролонгації на 3, 7 і 15 днів.

Для того щоб отримати мікропозик в МІЛОАН необхідно мати

 1. Паспорт громадянина України та ідентифікаційний код;
 2. Позичальник працевлаштований (офіційно або неофіційно);
 3. Робочий мобільний телефон;
 4. Банківську карту.

За допомогою сучасного сервісу МІЛОАН можна швидко і просто отримати кошти, коли вони так необхідні. Без поручителів і застав, в будь-який час доби! Повернути кредит також легко і зручно, як і отримати – грошовим переказом, за допомогою платіжного терміналу або ж за допомогою банківської карти.

Скориставшись послугами сервісу Gdecredit.com.ua, Ви значно заощадите дорогоцінний час, якого так постійно не вистачає нам в швидкому темпі сучасного життя. А ці зекономлені години, а можливо навіть дні життя, проведіть з більшою користю і задоволенням!

Якщо у Вас виникли питання, пропозиції або відгуки про компанію – ви можете написати свої думки через форму зворотного зв’язку. Якщо ви потребуєте допомоги фахівця з вибору кредитної програми, скористайтеся зворотним зв’язком нашого сайту, будемо раді допомогти!

 

Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «МІЛОАН»
 • Номер свідоцтва:
  №16103409 ІК №176
 • Адреса:
  Украина, г. Киев,01135, улица Чорновола, 12
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Miloan – взяти кредит, відгуки, вхід в особистий кабінет»

Трижды обращалась за займами через этот сайт и в обоих случаях получила одобрение за 10 минут. Спасибо за удобный сервис и быстрый отклик. Рекомендую воспользоваться всем кому сроно нужны деньги до зарплаты или вообще на любые цели!

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Miloan – взяти кредит, відгуки, вхід в особистий кабінет»

Брал деньги через этот сайт на подарок девушке. Круто, блин! Все так просто и доступно. Главное побольше анкет заполнять.

Загальне враження:
Оцінка:

Мікрокредити онлайн в Україні