Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїPango Credit — швидкі позики з поганою кредитною історією і без поручителів

«Pango Credit — швидкі позики з поганою кредитною історією і без поручителів»

Небанківські кредити (мікрокредити та так звані гроші до зарплати) надають клієнтам широкий вибір доступних послуг. Pango Credit – одна з численних пропозицій на ринку, що дозволяють отримати додаткові кошти швидко і без залучення банківської установи. Фінансові продукти, запропоновані цим кредитором, розраховані менші суми, що може бути придатним рішенням у разі непередбачених витрат. Давайте перевіримо скільки коштує такий кредит, хто може ним скористатися й інші подробиці пропозиції.

Панго – це абсолютно нова компанія України. Вона з’явилася наприкінці 2023 року і ще сміливо можна віднести до категорії маловідомі мікрозайми України. Проте у компанії досить потужний старт і вона відразу почала видавати мікропозики до 10000 грн, що значно більше, ніж у деяких конкурентів, зі стажем на рік чи більше на ринку мікрофінансування. Наприклад, той же КЛТкредит видає всього до 5000 грн, а ІзіКеш всього до 3000 гривень.

Як працює Pango Credit?

Pango – це рішення, що пропонує клієнтам велику зручність та відсутність зайвих формальностей. Весь процес подання заявки здійснюється віддалено, а це означає, що заінтересованим особам не доведеться виходити з дому та турбуватися про черги до закладу.

Як подати заявку на кредит? – крок за кроком

 1. Натисніть на нашому сайті Gdecredit кнопку “Оформити позику”, щоб потрапити на сайт Панго Кредит.
 2. На сайті кредитора виберіть бажану суму кредиту та термін погашення. У цьому вам допоможе інтерфейс із зручними повзунками.
 3. Наступний крок – реєстрація на сайті. Створення облікового запису здійснюється безкоштовно, але потребує надання таких даних, як номер мобільного телефону.
 4. Після реєстрації кабінету потрібно заповнити дані про себе: ім’я, прізвище, номер ІПН, адресу електронної пошти.
 5. Перед поданням заяви вам необхідно буде підтвердити свою особу. Аутентифікація може здійснюватись шляхом завантаження фото з паспортом у руках. Також вам потрібно буде верифікувати банківську картку, на яку хочете отримати кредит на картку. Для цього з картки вам тимчасово заблокують суму до 1 гривні. А потім повернуть.
 6. Надішліть заявку і чекайте рішення кредитора. Цю інформацію ви отримаєте як у вигляді SMS-повідомлення, так і електронною поштою. Якщо рішення буде позитивним, гроші незабаром з’являться на вашому рахунку!

Як бачите, процедура подання заявки на кредит на картку від Панго не складна. Однак слід мати на увазі, що без створення облікового запису на сайті та перевірки банківського рахунку це буде неможливо. Ця дія призначена для захисту від можливого шахрайства та помилок.

Скільки часу займає отримати міні кредит від Панго юа?

Як запевняють подання заявки, час очікування рішення про видачу мікрокредиту становить лише кілька хвилин. Щоб збільшити свої шанси на отримання кредиту, варто вказати і свої джерела доходу і якомога детальніше заповнити анкету.

Перевірка вашого банківського рахунку за допомогою банківського переказу може тривати кілька хвилин. Як і сам переказ коштів, хоча компанія заявляє, що гроші позичальник отримає практично миттєво після схвалення. За фактом весь процес може затягтися до 30 хвилин.

Хто може скористатися послугами Панго?

Ви стурбовані тим, що можете не відповідати вимогам щодо використання Панго позик? Виявляється, умови не надто суворі, що робить це рішення набагато доступнішим, ніж варіанти, які пропонують банки. Клієнт, який подає заявку на кредит, має бути не молодше 18 років, мати українське громадянство та посвідчення особи (паспорт) та код ІПН. Також необхідно мати джерело доходу, яке дозволить погасити зобов’язання протягом певного періоду.

Чи перевіряється кредитна історія при оформленні позики?

На сайті Pango немає інформації про перевірку кредитної історії та реєстр боржників. Видаються кредити до 30 днів і відносно невеликі суми. З цієї причини можна припустити, що люди з меншим доходом або фінансовою заборгованістю мають шанс отримати додаткові кошти на свій рахунок. Однак остаточне рішення залишається за кредитною компанією, і найкращі фінансові продукти пропонуються людям із високою кредитоспроможністю.

Як виглядає погашення кредиту у Pango zaim?

Погашення кредиту Pango нескладно і не повинно стати проблемою для клієнтів, які мають достатні кошти. Користувачі можуть вибрати один із двох способів погашення: автоматичний експрес-платіж зі своєї картки в особистому кабінеті або стандартний переказ за банківськими реквізитами.

Ви можете повернути гроші такими способами:

 1. Онлайн-переведенням в особистому кабінеті з вашої картки або будь-якої іншої (отримання тільки на картку позичальника, а погасити можна з будь-якої).
 2. У будь-якому банку за реквізитами.
 3. У терміналах поповнення ПриватБанк з реквізитів.

Погашенню підлягають як капітальна частина, і процентна частина, що виникає внаслідок комісії та відсотків. Переказ має бути здійснений на вказаний номер рахунку, який відрізняється від того, з якого було видано кредит. Платіж повинен бути зроблений у встановлений термін, щоб уникнути негативних наслідків затримки розрахунку.

Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ "ФК "НЕЗАЛЕЖНІ ФІНАНСИ"
 • Номер свідоцтва:
  Ліцензія НБУ: №21/198-pK від 28.01.2022
 • Адреса:
  01135, місто Київ, вулиця Жилянська, будинок 101, офіс 3
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: