Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїКФ юа – взяти кредит онлайн без фото і дзвінків

«КФ юа – взяти кредит онлайн без фото і дзвінків»

кф кредит на карту срочно без отказа без фото
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу

Про компанію KF UA кредит

Увага! Компанія KF кредит (kf credit – компаньйон фінанс, ТОВ “ФК “ФОРЗА”, ЄДРПОУ 41762679) постановою від 1 червня 2022 року втратила ліцензію НБУ і не може видавати мікрозайми. Докладніше читайте наприкінці статті. Домен не працює і вхід до особистого кабінету неможливий. Якщо терміново потрібні гроші сьогодні в борг – перейдіть за посиланням та зверніть увагу на інші компанії України, які видають мікрозайми.

Найпростіші в отриманні мікрокредити – це позики на карту без фото і перевірок. Основною особливістю даного сектора є факт того, що позикодавець не буде посилення студіювати ваше фінансове становище. Для отримання таких мікрокредитів не буде потрібно ніяких офіційних доказів заробітку, а менеджери не будуть надзвонювати з розпитуваннями. Мікрофінансові компанії, які видають такі мікрокредити онлайн при аналізі заявки відштовхуються від своїх роботизованих систем оцінки клієнта.

Мікрофінансова компанія KF.ua

Однією з таких компаній, що видають мікрозайми в Україні без фото паспорта є KF.ua. Відома також як Компаньйон Фінанс, kf credit, kf ua,  КФ юа або кф кредит.

Ця МФО з’явилася в нашій країні в 2018 році. Вона є частиною холдингу “ФК Форза”, в який також входить Forza Credit.

Компанія швидко завоювала популярність, через те, що вирізнялася тим, що видає кредити онлайн з 18 років. Наприклад, в таких МФО як Лоани Кредит або Monetka мінімальний вік для оформлення мікрозаймів повинен бути вище 21 року.

Переваги КФ юа

 • Головна перевага кф.юа це онлайн кредити на карту без фото;
 • Прозорість роботи – відсутність комісії при проведенні операцій;
 • Можливість оформити займ через банк id;
 • Без довгих очікувань відповіді по кредиту: компанія пропонує кредит онлайн автоматично без відмови і дзвінків. Завдяки штучному інтелекту анкети по кредиту обробляються автоматично;
 • Швидкість оформлення мікропозики – отримаєте займ на карту менше ніж за 15 хвилин;
 • У даній категорії мікрокредиту ваша КІ не має ніякого значення.
 • Прості і зручні способи погашення кредиту: в мережі відділень КФ юа, через мережу терміналів, за допомогою кредитної картки.

КФ юа може запропонувати клієнтам пролонгацію кредиту. Якщо не встигаєте оплатити в термін до настання дати розрахунку – можна додати певну кількість днів до договору кредитування і сплатити відсотки за вже минулий термін. Ставка пролонгації становитиме 1,89%.

Необхідні умови, щоб отримати кредит онлайн без фото в KF.ua

Щоб отримати кредит онлайн без фото в організації KF.ua необхідно відповідати декільком вимогам компанії:

 1. Бути громадянином України віком від 18 років;
 2. Мати оригінал паспорта та ідентифікаційний код;
 3. Бути прописаним в Україні;
 4. Мати робочий номер телефону для підтвердження інформації.

При першому зверненні позичальник може отримати до 4000 гривень під 0,1% в день.

Для повторних позичальників ліміт за позикою підвищується з кожним узятим кредитом. Максимум для постійних клієнтів – 22000 гривень, або до 50000 на збільшений термін (від 90 до 360 діб).

Як оформити мікрокредит від kf ua

 1. Натисніть на кнопку “Оформити позику” у нас на сайті gdecredit.com.ua.
 2. Перейшовши на офіційну сторінку мікрофінансової установи kf ua переконайтеся в тому, що ті параметри, які ви підібрали через кредитний калькулятор на нашому сайті gdecredit.com.ua вам підходять і ви зможете повернути гроші в обраний вами термін з відсотками. Натисніть «Отримати гроші».
 3. Введіть номер телефону, потім введіть код, який прийде в СМС на вказаний вами номер для створення особистого кабінету (ОК).
 4. Заповніть анкету на мікрозайм в ОК.
 5. Пройдіть онлайн-верифікацію: додайте контактних осіб, прив’яжіть вашу банківську карту, пройдіть ідентифікацію Bank ID і підтвердіть email і відправте анкету на перевірку.
 6. Далі перевірте ваш e-mail. На нього прийде договір по кредиту. Він вдає із себе електронний документ, який має повну юридичну силу.
 7. Підпишіть договір кодом з SMS, яку ви отримаєте (замість вашого особистого підпису).

Про ліцензію kf ua кредит

У травні 2022 року на підставі поданих заяв ухвалено рішення відкликати ліцензії двом фінансовим установам України, ґрунтуючись на поданих ними заявах. Одна з цих компаній – KF UA (ТОВ ФОРЗА). Рішення набуло чинності 1 червня 2022 року. З подробицями можна ознайомитись у заяві НБУ.

Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «ФК «Форза»
 • Адреса:
  03057, м. Київ, вулиця Вадима Гетьмана, 6А, приміщення А6 - 03
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «КФ юа – взяти кредит онлайн без фото і дзвінків»

Разбила телефон и решила уже покупать новый, а не ремонтировать. Понадобились деньги на покупку нового, а то я без телефона как без рук! Хотела сразу подороже какой-нибудь и поэтому нужна была приличная сумма - 11000 гривен, не меньше. Заполнила анкету на микрокредит здесь, минут 30 заполняла. Но в итоге получила одобрение и купила желаемое. Кстати, отзыв пишу с нового телефона!))

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: