Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїЗайм на картку онлайн від LoviLave

«Займ на картку онлайн від LoviLave»

Онлайн займ – це кредит, який видається через Інтернет. Такі кредити ще називають гроші до зарплати на картку. Деякі фахівці стверджують, то онлайн позики в недалекому майбутньому стануть альтернативою роздрібного банківського кредитування.

На жаль сума такої мікропозики залишається поки досить невелика. Як правило, це кредит до 10000 ₴. Деякі мікрофінансові організації, такі як Манівео або My Credit можуть видати кредит до 18000-20000 гривень. При повторних займах ви можете отримати гроші до зарплати на більш високу суму, ніж нові клієнти.

Однією з таких компаній з видачі мікрокредитів є МФО LoviLave. Це нова організація, яка з’явилася в Україні в 2021 році, хоча ліцензія на здійснення кредитної діяльності була отримана в 2019. Незважаючи на засилля мікрокредитних організацій в Україні, компанія LoviLave приємно вирізняється з-поміж них. Зараз ми розповімо чому.

У чому переваги LoviLave перед іншими МФО

LoviLave має характерну особливість, до цього моменту не присутню в МФО України. Це принцип обробки заявок на онлайн кредити. Всі мікрозайми України обробляли анкети в напівавтоматизованому принципі. LoviLave працює в повністю автоматичному режимі. Це робот кредитів.

Lovi Lave перший в Україні сервіс з чат-ботом по мікрозаймів. Тобто це автоматичний кредит на карту, де рішення з видачі грошей приймає кредит бот. Такий вид кредитування з автоматичним рішенням тільки з’явився в 2021 році в Україні та починає завойовувати ринок мікрокредитів.

Для того, щоб взяти мікрозайм на карту клієнту необхідно ввести тільки паспортні дані, ІПН і банківську карту. Оформлення кредиту та видача грошей проходять повністю в онлайн режимі. Клієнти можуть подати заявку 24/7, у вихідні та навіть у святкові дні.

Також варто відзначити:

 • Заявка на мікрокредит складається з 7 полів!
 • Обробка заявки по позиці всього 30 секунд і в разі схвалення ви автоматично отримаєте гроші на карту.
 • Це нова МФО, клієнтська база поки не заповнена, а значить отримати мікрокредит до зарплати буде легше.
 • Кредит автоматом без дзвінків і перевірок.
 • Без застави, довідки про доходи та без поручителів.
 • Компанія видає кошти клієнтам з поганою або порожній кредитною історією.
 • Погашення частинами або продовження кредиту.

Умови отримання позики на карту онлайн від Lovi Lave

Як ми вже писали вище, Lovi Lave це нова мікрофінансова організація. Як і інші нові МФО – CashPoint, Гроші Всім дуже лояльно ставляться до позичальників. З цього отримати гроші в борг на карту не виходячи з дому простіше, ніж у більшості компаній. І навіть клієнти з простроченням або поганий КІ можуть отримати позику на карту терміново.

Всі умови прості:

 • Сума першого кредиту від 500 до 3000 гривень.
 • Сума повторного кредиту: від 500 до 10000 гривень.
 • Термін кредиту від 1 до 30 днів.
 • Ухвалення рішення до 30 секунд.
 • При собі мати: паспорт, ІПН і банківську карту.

Як взяти онлайн кредит в ЛовіЛаве

Дотримуйтесь інструкцій, щоб отримати швидкий онлайн кредит на карту:

 1. Натисніть на нашому сайті кнопку “Оформити позику”. Вам відкриється вікно компанії Лови Лаві.
 2. Виберіть суму і термін на калькуляторі. Нових клієнтів зустрічає персональний чат-бот Voli, він запропонує вибрати потрібну суму і розповість, що робити далі.
 3. Заповніть заявку. Вкажіть дані про себе в форматі діалогу з роботом. Все, що вам потрібно – відповідати на питання чат-бота. Заявка заповнюється тільки при оформленні першого кредиту.
 4. Отримайте рішення. Зазвичай для цього потрібно близько 30 секунд.
 5. Введіть номер вашої картки і підпишіть договір. Щоб отримати кредит онлайн на карту срочно і без відказу 24/7, потрібно ввести реквізити карти і пройти її перевірку. Потім вам потрібно підписати договір.
 6. У разі схвалення позики ви отримаєте автоматичне зарахування коштів на вашу банківську карту.
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ "ФК "КІФ"
 • Номер свідоцтва:
  Свідоцтво реєстрації ФК №1255. Ліцензія видана на підставі розпорядження НКРРФП №2014 від 10.10.2019
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Займ на картку онлайн від LoviLave»

Ловілаве мені допомогає, коли потрібно терміново взяти гроші в кредит на карточку. У них сама проста заявка, дуже швидко взяв навіть перший кредит. Проблем не було, питань не виникало брав 2 рази по 1500 гривень. Рекомендую. Здорово, що співробітники нагадують про дату погашення і піклуються щоб не було прострочок.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Займ на картку онлайн від LoviLave»

Заболела и все деньги ушли на лечение, зарплата не скоро, а деньги нужны. Обратилась в lovilave и мне одобрили под 1%, очень выгодно. Переплата конечно есть, но зато дают деньги быстро и без вопросов. Оформляла кредит в пятницу вечером, сразу начислили. все понятно и удобно.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Займ на картку онлайн від LoviLave»

Брала в ловилаве 2000 гривен на подарок, конечно проценты выше, чем в банке, но нужно было срочно. Получила буквально за 5 минут, хотя раньше никогда не брала кредиты в таких компаниях и не знаю, что у меня там за кредитная история. Рекомендую лавилаве для таких вот экстренных случаев)

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Займ на картку онлайн від LoviLave»

Очень нравится Воли, всегда выдает мне деньги за 2 минуты максимум)) Прикольно с ботом придумали. Сервисов этих много, но Ловилаве выделяется именно ботом и скоростью. Уже несколько раз пользовалась и всё понравилось быстро и понятно!

Оцінка
3
Позитивний

Відгук про «Займ на картку онлайн від LoviLave»

Фух, ну вони і доставучі, найактивніші при позиці лише в 3000 гривень. Прострочення: 45 днів +-. Надійшло повідомлення з приводу акції з кредиту, зателефонував, хотіли 8000 гриань. Сказав гуляйте. Після знову прийшло повідомлення через пару днів, дзвоню, вона каже все ті ж умови, потім трохи кричала, і сказала: "ну, я бачу ти добре вмієш розмовляти, кажи що пропонуєш". Ну я й сказав за 4000 закрию зараз, із гарантійкою тощо. Сказала ок, але без гарантійного, вона спише відсотки до 4000 і я оплачу, одразу отримаю довідку про закриття. Заходжу, реально, правда не 4000, а 4300, ну я і плюнув, сплатив)

Оцінка
2
Негативний

Відгук про «Займ на картку онлайн від LoviLave»

Ну так себе контора, просрочку получила, так они свои 3 тысячи прям зубами выгрызали. Хотя звонили только мне и присылали смс, сначала с процентами, потом с лояльными условиями закрытия. Пролонгации были, но на сумму меньше тела. С ними не общалась за все это время, когда были деньги сама позвонила по телефону и сошлись на сумме, которая устроила и меня и их. Справка о закрытии получила сразу после погашения долга.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: