Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїMyCredit – взяти кредит, відгуки, особистий кабінет

«MyCredit – взяти кредит, відгуки, особистий кабінет»

майкредит займ в Украине под 0%
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу

Система онлайн кредитів “MyCredit» включена до Державного реєстру мікрофінансових організацій. Всі операції і процеси максимально прозорі для клієнта, немає прихованих платежів, відсоток і повну суму до повернення ви побачите відразу в момент подачі заявки. На будь-якому кроці можна відмовитися від отримання позики, якщо ви передумали.

При схваленні, гроші до зарплати перераховуються безготівковим способом на вашу іменну банківську карту або рахунок в системі електронних грошей. Для оформлення буде потрібно мінімум документів: тільки паспорт і код ІПН. Однак надання додаткової інформації допоможе підвищити ймовірність видачі грошей і знизити відсоток до повернення. Поручителі або заставу не потрібні. При оформленні позики укладається офіційний договір, підтверджений онлайн.

З серпня 2021 року компанія МайКредіт збільшила максимальну суму мікрозайму. Тепер будь-який бажаючий може вперше отримати кредит до зарплати в розмірі до 12000 гривень. А при повторних заявках вже до 18000 гривень.

Як отримати мікрозайм в МФО МайКредит

Для того, щоб взяти мікрозайм, потрібно натиснути на нашому сайті на кнопку “Оформити позику”. А далі треба зареєструватися в особистому кабінеті. На головній сторінці сайту клацає на клавішу «Отримати гроші» і ретельно заповнюєте кожну наступну спливаючу форму.

Для реєстрації треба вказати дані в кілька кроків:

 1. телефон і e-mail;
 2. особисті дані (ПІБ) і дата народження (поставте галочку в графі «Ознайомлений / а з умовами»);
 3. верифікація номера мобільного телефону (введіть отриманий шестизначний смс-код у вікно на сайті і
 4. натисніть «підтвердити»);
 5. підтвердження адреси електронної пошти за посиланням з листа у вашій поштовій скриньці (якщо лист не приходить, перевіряйте папку «Спам» – туди часто потрапляють розсилки з сайтів);
 6. якщо лист не приходить, перевіряйте папку «Спам» – туди часто потрапляють розсилки з сайтів;
 7. придумуєте пароль довжиною від 8 символів і більше, вводите його два рази і клікаєте «Підтвердити»;
  сервіс відправить вас в особистий кабінет, де ви зможете перевірити введені дані.

На цьому кроці реєстрація завершена і можна перейти до заповнення анкети для отримання позики.

Переваги позик від МайКредіт

Компанія працює на ринку мікрокредитування з 2013 року. Це перевірена і надійна мікрофінансова організація. Крім стабільності і якості позик від нових МФО вона відрізняється високим рівнем схвалення. Адже маючи солідний стаж роботи, компанія обзавелася великою сумою оборотних коштів. Це дозволяє впевнено конкурувати з новими і маловідомими МФО України и видавати позики більшій кількості клієнтів.

Також до переваг можна віднести:

 • Відсутність необхідності залучати поручителя для отримання позики;
 • Оформлення кредиту без перевірки кредитної історії;
 • Можливість отримати позику з поганою кредитною історією або взагалі порожній;
 • Оформлення з мінімумом документів: паспорт і код ІПН.

Серед іншого, компанія дійсно виділяється легкістю оформлення мікрокредитів. Вона може похвалитися впровадженням нових функцій, таких як BankID. Отримання онлайн кредиту на карту відбувається в 3 кліка з функцією BankID. Таким не можуть похвалитися інші великі МФО, такі як Сслоан або Кредит 7.

Вхід в особистий кабінет

Після завершення реєстрації потрапити в особистий кабінет можна з головної сторінки сайту або по посиланню, розташованому в правому верхньому кутку сторінки. У вікні, треба ввести номер свого мобільного телефону і пароль, який ви придумали. На ваш телефон прийде смс-код, вводите його в новій формі і клікаєте «Підтвердити».

Ви потрапите в свій профіль в особистому кабінеті і зможете виконати запит, погашення або отримати консультацію. При оформленні першого онлайн кредиту в MyCredit потрібно заповнити свої дані, вказати параметри і дочекатися схвалення. На кожному кроці система автоматично переводить вас на сторінку, на якій треба заповнити інформацію і дає підказки. Чим повніше і достовірніше будуть дані, які ви надасте, тим вище ймовірність схвалення вашого запиту.

Сума першого кредиту залежить від параметрів, які ви вказали і оцінки MyCredit ваших фінансових можливостей. Постарайтеся не прикрашати своє фінансове становище. Вам необхідно ретельно оцінити свої перспективи в покладений термін повернути позикові кошти.

Можливості особистого кабінету MyCredit

В Особистому кабінеті доступні вкладки:

 • Мій профіль;
 • Мої позики;
 • Мої інструменти;
 • Документи;
 • Акції та бонуси;
 • Повідомлення.

На вкладці Профіль ви можете заповнити, перевірити або змінити свої дані.

У вкладці Мої позики відкрита інформація про стадії оформлення поточного позики, його статус, термін повернення та сумі до оплати.

Вкладка Мої інструменти показує прив’язані реквізити. Тут можна прив’язати номер своєї банківської картки та електронного гаманця. У момент прив’язки на рахунку карти / гаманця для його підтвердження блокується деяка незначна сума.

У вкладці Документи треба підтвердити згоду на обробку особистих даних і потім можна завантажити скани документів, які ви готові надати. Додавання документів на сайт відбувається в процесі оформлення першого кредиту або на вкладці Документи по посиланню «Завантажити».

Вкладка “Акції та бонуси” показує спільні акції, які доступні в даний момент і ваші особисті бонуси, нараховані за своєчасне повернення попередньої позики.

У резделе Повідомлення надходять повідомлення від системи про операції та інші листи від адміністрації сайту.

Порядок оформлення позики на банківську карту в MyCredit

Умови отримання позики на сайті MyCredit вказані на головній сторінці.

Позику доступний для громадян України у віці від 18 до 65 років, що мають постійний дохід і мобільний телефон для підписання договору.

Процес оформлення на карту мікропозик онлайн побудований максимально безпечно для всіх сторін угоди. Підтвердження згоди з договором замість особистого підпису засвідчується електронним аналогом. Позику доступний відразу в день подачі заявки. Без відвідування офісу компанії і без надання оригіналів документів – тільки скани або фотографії.

Для продовження оформлення після реєстрації клікаєте на посилання в верхньому меню сайту «Як взяти кредит» або на вкладку Мої займи – продовжити оформлення. Вводите паспортні дані, інформацію про свою постійну реєстрацію та місце проживання, переходите на сторінку додавання даних про роботу і доході, додаєте скани документів і очікуєте схвалення. Якщо система схвалила мікрокредит для вас, то переходите до процесу додавання номера банківської картки або онлайн-гаманця і отримуєте необхідну суму на рахунок протягом одного дня.

Після повернення першої позики система може переглянути умови. Наступний ви отримаєте зі зниженими відсотками. Повторне звернення можливо в будь-який момент, якщо на вашому рахунку не числиться ніякої заборгованості.

Погашення позики онлайн через особистий кабінет

Погасити займ Ви можете в своєму особистому кабінеті, вибравши зручний для Вас спосіб. Швидше за все погасити через вкладку «Як погасити Май Кредит» в основному меню або через форму на вкладці Мої позики в Особистому кабінеті. Система переведе вас на сторінку внесення платежу.

В наявності є такі інструменти внесення грошей:

 • будь-яка банківська карта перекладом;
 • інтернет-банк Приват24;
 • безготівковий переказ на рахунок компанії;
 • в терміналах поплненія.

В особистому кабінеті заходите на вкладку «Погасити кредит», вибираєте спосіб погашення і прямуєте інструкції. Погасити повністю або частково можна з карти, яка прив’язана до вашого особистого кабінету. Якщо ви не готові повністю погасити позику, то можна внести часткову оплату для продовження. Способи внесення коштів ті ж, але вам потрібно вписати суму не менше зазначеної в вашому особистому кабінеті для перенесення дати повернення боргу на більш пізній термін. Ця сума визначається як відсоток, який буде нарахований за додаткові дні.

Якщо ви забули або не змогли вчасно повернути позикові кошти, то можна поповнити рахунок банківської карти, прив’язаною до вашого Особистого кабінету (якщо ви отримували на неї) і через 19 днів після закінчення договору заборгованість буде знята з вашого рахунку в автоматичному режимі. Погашення можливо повністю або частково. Погасити заборгованість самостійно можна в будь-який момент з дати укладення договору з компанією.

Також є автопоповнення, для якого досить просто покласти необхідну суму на рахунок своєї банківської картки. Налаштувати необхідний механізм можна в Особистому кабінеті після отримання.

Схвалення онлайн кредитів з поганою кредитною історією

Отримання кредиту на рахунок банківської карти відбувається по її номером, вказаним на лицьовій стороні. Буде потрібно також ввести ваше ім’я і прізвище в англійській транскрипції і код на зворотному боці картки. Потім відбудеться підтвердження операції, під час відправки якого на рахунку блокується 1 гривня. Після проходження перевірки ця сума повернеться на ваш рахунок. Потім треба дочекатися схвалення від системи і підписати договір оферти. Карта повинна бути оформлена на ваше ім’я, банк-емітет – працює на території України.

При відсутності кредитної історії сайт видає мікрокредити на термін до 30 днів. Максимальна сума кредиту при першому зверненні – 12000 гривень.

Процес оформлення однаковий для всіх клієнтів. Після повернення першої позики в бюро кредитних історій передають інформацію і підтверджують вашу благонадійність. Це хороший інструмент для створення або поліпшення вашої кредитної історії.

Додавання коментарів і зворотний зв’язок

В Особистому кабінеті постійно доступна форма відправки запиту онлайн-консультанту. Сайт працює 7 днів на тиждень 24 години на добу.

На вкладці «Питання-відповідь» основного меню у верхній частині сторінки є докладні відповіді на найпоширеніші питання клієнтів. На цій сторінці можна переходити в кілька розділів:

 • Топ 10 питань;
 • Оформлення заявки;
 • Банківська картка;
 • Кредитний договір;
 • Особистий кабінет;
 • Як погасити / Продовжити кредит.

На кожній сторінці внизу є посилання для переходу до оформлення. Внизу сторінки є посилання на відгуки інших клієнтів системи. Там же можна через форму зворотного зв’язку залишити свою думку про сайт.

Сервіс «Зворотній зв’язок» також розташований в «підвалі» сайту зліва. Через цю форму можуть відправити запит навіть ті, хто ще не пройшов реєстрацію на сайті. Досить ввести свої ім’я, по батькові, прізвище і вказати електронну адресу для отримання відповіді від консультантів.

Висновки про онлайн кредит в МФО MyCredit

Висновки про зручність і функціонал Особистий кабінет на сайті “Майкредіт” влаштований максимально просто, все інформація прозора і легко доступна. Наявні в розпорядженні інструменти роблять отримання швидким і зрозумілим.

Є цілодобова підтримка та можливість відправлення запитів, не входячи в систему. В цілому, Особистий кабінет пропонує широкий функціонал, надійний контроль стадії оформлення заявки і стану вже отриманої позики, а також збереження історії ваших звернень. Сучасний, інтерактивний і високотехнологічний інструмент для здійснення альтернативних мікрофінансових операцій. Додавання сканів документів відбувається в автоматичному режимі, документи доступні для видалення в будь-який момент і захищені від розголошення.

Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ«1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ»
 • Номер свідоцтва:
  видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний № 16103223.
 • Адреса:
  01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «MyCredit – взяти кредит, відгуки, особистий кабінет»

Заинтересовала программа рефинансирования кредитов. У меня открытый есть уже один в банке, а оплатить полностью все пока не могу. Понимаю, что это опасно брать еще один в мфо, но решила рискнуть. Здесь в майредит дают микрозаймы до 30 дней людям с плохой кредитной историей. Мне как раз подходит - смогу до зарплаты прокрутиться. Ознакомилась со списком, изучила подробно условия. Подала заявку выдача на карту состоялась в течение часа.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «MyCredit – взяти кредит, відгуки, особистий кабінет»

В прошлом году брал потребительский кредит в Альфа банке. При выплате возникли трудности. Причины не стану писать, но в результате я стал обладателем плохой кредитной истории. Банк для меня оказался закрытый, даже кредитные карты не дает, о получении долгосрочных кредитов я вообще молчу. Пошел в Приват и тот отказал. Тогда я начал изучать микрокредиты. Оказалось здесь в Майкредит можно получить мгновенный займ онлайн, имея любую кредитную историю. Оформил за 10 минут без предоплат, справок, поручителей и прочей головной боли, которая есть в банке. Проценты конечно кусаются, но это единственный минус. Учитывая мою кредитную историю я рад, что смог взять микрозайм здесь, даже под высокие проценты.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «MyCredit – взяти кредит, відгуки, особистий кабінет»

у меня в майкредит микрокредитом пользуется муж. Круто когда я могу закрывать за него кредит или продлевать, он постоянно в командировке и есть потребность в деньгах. А я себе в свободное время все пришла в отделение закрыла, и все остались довольные.

Оцінка
1
Негативний

Відгук про «MyCredit – взяти кредит, відгуки, особистий кабінет»

Фігня повна, проценти по кредиту наростають на очах!

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «MyCredit – взяти кредит, відгуки, особистий кабінет»

Май кредит хорошая компания. В договоре всё прописано. Не понимаю, почему нельзя прочитать, а потом говорить бред. Оплаты проходят моментально. Работники вежливые. Для меня еще что не мало важно, то что всегда напомнят про дату оплаты. Обращался сюда в сложный жизненный период, когда требовались средства банально на еду и бытовые мелочи. У них смог получить 8 тысяч гривен в короткий срок и без кучи справок с документами. После чего выплачивал микрокредит последовательно. Поэтому каких либо проблем не возникло. В целом полученным результатом остался доволен.

Оцінка
1
Негативний

Відгук про «MyCredit – взяти кредит, відгуки, особистий кабінет»

Аферисти, наживаються, ще й погрожують. Не раджу ні в якому разі, обходити.

Оцінка
2
Негативний

Відгук про «MyCredit – взяти кредит, відгуки, особистий кабінет»

Продлил кредит на 7 дней, пока они все оформляли, получилась просрочка 1 день. Пришлось заплатить 208 грн за их ошибки. Не рекомендую

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: