Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїМФО CashPoint – кредит онлайн на карту в 2 кліка

«МФО CashPoint – кредит онлайн на карту в 2 кліка»

CashPoint займы в Украине
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу

Для багатьох наших співгромадян на сьогодні одними з найголовніших у житті труднощів є фінансові. І немає нічого дивного в такому факті. Адже тисячі людей щодня звертаються в інтернет із запитом взяти кредит онлайн на карту де-небудь. І як не дивно за часів, коли банків розвелося більше ніж достатньо, взяти терміновий кредит онлайн досить складно. А в деяких випадках навіть просто отримати гроші на карту проблематично. Але в цій ситуації головне не впадати у відчай, багато хто стикається з проблемами знайти гроші терміново, але рішення є, і воно просте.

Якщо Вас мучить питання – вигідно взяти терміновий кредит на картку тоді Ви звернулися за адресою. На цьому сайті ми пропонуємо вам ознайомитися з новою мікрокредітной організацією CashPoint. Компанія працює на ринку мікропозик України 20 років, але лише з 2021 року видає мікропозики онлайн і поки ще не обросла клієнтською базою.

CashPoint кредит це МФО, яка видає мікрозайми без відмов на карту онлайн без залучення поручителів або застави цілодобово. З цього отримати тут термінові кредити вночі або у свята не важко.

У чому вигоди і переваги МФО CashPoint

Якщо Вас бентежать невигідні на Ваш погляд умови МФО, за якими вони готові вирішити проблему кредитування. Тоді пропонуємо звернутися до існуючого рейтингу gdecredit.com.ua і порівняти умови всіх мікрокредитів України. Ми, в свою чергу, можемо сказати вам з упевненістю, що на вересень 2021 року CashPoint кредит має привабливі умови для отримання онлайн позики.

Ось одні з важливих переваг МФО Кешпоінт:

 • Це відносно нова МФО України, поряд з МФО Позика від Кума і LoviLave, що дає перевагу в отриманні мікропозики, так як бази клієнтів зовсім порожні, і компанії видають позики майже всім.
 • Тут точно немає прихованих комісій і платежів, і Вам відразу розкажуть все умови кредиту, не приховуючи деяких особливостей.
 • Крім того, що МФО нова, так і рівень лояльності у неї високий: ви можете отримати мікрозайм з поганою кредитною історією.
 • Важливою метою компанії є допомога людям, які мають борги. Тому тут є можливість отримати в борг навіть із простроченнями з банківських позик.
 • Більш того, одним з найважливіших козирів компанії Кешпоінт є відмінна представленість у всіх регіонах країни. Cash Point володіє точками видачі кредитів готівкою. Більш 420 відділень по всій Україні. Ви зможете взяти кредит готівкою без довідки про доходи в будь-якому регіоні України без обмежень.
 • Ніяких передоплат, довідок, трудових.
 • Мінімум документів для позики на карту від Кеш Поінт. Від вас потрібен тільки ПАСПОРТ і ідентифікаційного коду.
 • Можна отримати мікрокредит без відмови: гроші терміново можуть отримати самозайняті, які працюють неофіційно, військові, пенсіонери.

Вимоги та умови в компанії CashPoint кредит

Як ми вже сказали, в Cashpoint ви зможете отримати онлайн позику на карту і готівкою у відділенні. Вимоги до позичальника прості і зрозумілі:

 1. Паспорт та ідентифікаційний код.
 2. Наявність робочого номера телефону.
 3. Вік позичальника від 21 до 69 років.
 4. Наявність банківської картки, на яку будуть зараховані кошти у разі схвалення (якщо ви звернулись за фынансовою допомогою онлайн).

Умови для отримання позики

 • Термін кредиту 15 днів. Також передбачена можливість продовження терміну виплати і дострокового погашення позики.
 • Сума кредиту для нових клієнтів від 1000 до 10000 гривень.
 • Відсоткова ставка 0,001% в день для нових клієнтів. Тобто ті, хто оформляє позику на карту або готівкою вперше на 15 днів сплатить всього 0,75 гривень за послуги кредитування.
 • Сума кредиту для повторних звернень позичальників розширюється від 500 до 15 000 гривень.
 • Процентна ставка для повторних складе 1,99% в день.

Як і багато інших компаній, такі як Credit7 або CreditPlus, що видають мікрокредити онлайн, Cash Point має промокоди на знижки. З цього активувавши їх, можна отримати займи на карту терміново зі знижкою від 20% до 50% за користування кредитними коштами.

Як повернути гроші від Кешпоінт

Компанія наполегливо працює над тим, що б повернути швидкий займ було максимально просто і зручно. На даний момент є такі способи закрити мікропозику:

 1. Через Особистий кабінет на сайті, за допомогою вашої банківської карти – найзручніший спосіб погашення займу.
 2. За допомогою сервісу Приват24.
 3. Готівкою в терміналах самообслуговування в терміналах PrivatBank.
 4. У будь-якому відділенні Cashpoint. Оплатити мікрокредит може будь-який з Ваших близьких або родичів. Для погашення мікрокредиту необхідно співробітнику відділення назвати тільки номер договору. Внести можливо, як часткову, так і повну оплату по кредиту.
 5. У касі банку за реквізитами організації Кеш Поінт.
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ "БІ ЕЛ ДЖИ МІКРОФІНАНС"
 • Номер свідоцтва:
  Ліцензія видана Нацкомфінпослуг №385 від 11.02.2016 року,
 • Адреса:
  Адреси точок шукайте на сайті компанії
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «МФО CashPoint – кредит онлайн на карту в 2 кліка»

Мне сложно просить у родных денег до зп, и если это длится через месяц. Оформляю кредит в кєшпоинт, возвращаю в указанные сроки, всегда все устраивает. И главное не нужно унижаться перед родными. Они четко прописывают все условия в договоре и я сразу видел сколько и когда нужно отдать по кредиту. Была сложная финансовая ситуация, которую уже удалось исправить. Это хороший помощник с фин. проблемами, отличные условия и ещё есть приятные бонусы и акции)

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «МФО CashPoint – кредит онлайн на карту в 2 кліка»

Воспользовалась этим сайтом после того как отказали в МФО которое рядом с моим домом. Мало того, что я там отстояла почти 20 минут и на меня все смотрели как на дуру, так еще и без объяснения причин не выдали займ. После этого я сразу начала искать в интернете варианты. Наша этот сайт, все сделала как и советовали: заполнила несколько анкет, я заполнила 3 анкеты. В двух получила одобрение и выбрала этот вариант, который был с большим сроком выплаты.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «МФО CashPoint – кредит онлайн на карту в 2 кліка»

Очень удобный сервис. Все услуги в одном личном кабинете — это простое и быстрое решение любых возникающих проблем и возникающих вопросом. Получение кредита просто как дважды два. Отличные предложения и для бизнеса и частных лиц! Что сказать — удобно, современно, качественно. Как по мне один из самых выгодных. Хотя вся подборка тоже стоит внимания. Возможно еще попробую воспользоваться сервисом «Селфі кредіт» у них очень высокий рейтинг.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: