Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїEasy Cash – найшвидша позика до зарплати в Україні

«Easy Cash – найшвидша позика до зарплати в Україні»

Як взяти мікропозику до зарплати від Easy Cash

Однією з форм кредитування є мікропозика – невелика позичка, для оформлення якої не потрібно надавати заставу чи поручителів. Позика до зарплати за таким принципом легко оформлюється від спеціалізованої МФО Easy Cash. Це нова мікрофінансова організація.

Компанія EasyCash існує з 2021 року і обслуговує переважно фізичних осіб, але може видавати гроші в борг і для підприємців (у такому разі трохи змінюються умови укладання угоди). Суть їхньої роботи – допомогти людям у терміновому отриманні коштів без довідок, організація отримує прибуток із відсотків за позиками, які сплачують позичальники.

Умови отримання грошей у борг від EazyCash

Позику до зарплати отримати простіше, деякі контори навіть практикують доставку готівки разом із договором додому до замовника.

Або можна заповнити анкету на сайті EazyCash, де позичальникам пропонується ввести дані паспорта, бажаний розмір позики та метод отримання та отримати онлайн взяти кредит з великими простроченнями. Відомості про місце роботи, поручителів та інші моменти, без яких не обходиться співпраця з банками, в Easy Cash не запитують. Гроші можна отримати онлайн на картку будь-якого банку.

Розрахунок відсотків проводиться щодня чи щотижня, не так на залишок суми боргу, але в весь розмір позики. Процентна ставка для нових клієнтів дорівнює 0,01% щоденної переплати. Повторний мікрокредит на картку онлайн може бути виданий від 1 до 2% на день. Цифра здається великою, але якщо мікропозика видається всього на пару тижнів, то проблем із погашенням не виникає. Розмір ставки цілком обґрунтований через те, що позикодавцям доводиться співпрацювати з громадянами з поганим кредитним рейтингом чи відсутністю стабільного заробітку. Завдяки таким накруткам стає реальним покриття можливих ризиків неповернення.

Розмір мікропозики від EasyCash варіюється в рамках 400 гривень – 4 тисячі для нових клієнтів. Це характерна риса продукту. Повторне звернення зазвичай дозволяє взяти більше грошей (до 5000 гривень), такою є політика більшості МФО. Але деякі МФО можуть одразу видати набагато більше. Наприклад, КредіСенд може відразу запропонувати до 20000 гривень, а Mister Money до 6000 гривень.

Особливості мікрокредитів від EasyCash

 • easy cash кредит абсолютно нова компанія, що активно нарощує клієнтську базу, що дозволяє отримати безвідмовні кредити онлайн на карту з поганою кредитною історією;
 • перший кредит ІзіКеш – до 4000 грн під 0,01%, повторний кредит уже до 5000 грн;
 • заповнення заявки займе трохи більше 10 хвилин;
 • швидке прийняття рішення та надходження грошей на карту – всього пара хвилин 24/7;
 • надання кредиту на прозорих умовах: вчасно здійсніть повернення зобов’язань за кредитом – жодних інших платежів у вас не виникне;
 • можливість здійснити сплату заборгованості Ізі Кеш достроково без комісій.

Процедура оформлення заявки EasyCash через інтернет

Якщо терміново потрібні гроші на картку, необхідно оцінити свій фінансовий стан – чи вдасться виконати взяті на себе зобов’язання? Майже в кожному місті є безліч точок видачі термінових позик, куди можна звернутися, якщо не вистачає грошей до зарплати. Але коли немає жодної можливості вибратися на пару годин до офісу МФО, не варто зневірятися. Достатньо відвідати сайт EasyCash. Тут можна оперативно порівняти плату за чинними пропозиціями та оцінити їх з погляду вигоди.

При подачі заявки треба вибрати термін кредитування, спосіб видачі коштів та власне суму. Практично скрізь претенденту буде запропоновано пройти процедуру створення особистого кабінету на сайті, внести особисту інформацію, мобільний телефон та паспортні дані. Чекати на відповідь доведеться не більше 20 хвилин, заявки схвалюються практично моментально.

Охочі отримати позику до зарплати від ІзіКеш повинні розуміти, що дистанційна подача заявки не передбачає укладання договору в його звичному розумінні. Згодою з умовами правочину, правами та обов’язками сторін служить отримане автоматично смс-повідомлення з кодом. Ці цифри вписують у полі на сторінці, після чого угода вважається досконалою і гроші надійдуть на рахунок.

Як можна отримати гроші від Ізі Кеш

Спосіб переказу коштів eazy cash, доступні методи погашення боргів, а також порядок нарахування відсотків залишається таким самим, якби людина звернулася до відділення кредитора Ізі Кеш. Головний метод отримання мікропозики це переказ коштів на картку. Ізі Кеш пропонує мікрокредит на картку цілодобово, навіть у вихідні.

Безпечні позики від Ізі Кеш

Ринок мікрокредитування зростає з кожним днем і із завидною періодичністю тут з’являються шахраї. Насамперед клієнту вони можуть нашкодити включенням до договору-оферти свідомо невигідних пунктів, які його не влаштують. Розрахунок робиться на неуважність громадян і швидке вивчення принципів кредитування, які обов’язково розміщуються на ресурсі позикодавця відповідно до чинного законодавства.

Але МФО Ізі Кеш має ліцензію НБУ і працює суворо дотримуючись закону. За недотримання правил мікрокредитування НБУ може накласти штраф та позбавити компанію ліцензії. Така ситуація сталася з багатьма несумлінними організаціями. Наприклад, у Зекредит забрали ліцензію.

Висновки

Щоб мікропозика не принесла додаткових проблем у вигляді незрозумілих комісій і дивовижних штрафів, до вибору МФО варто підходити відповідально. Ми ніколи не наполягаємо брати мікропозику у конкретної компанії, будь то Ізі Кеш або інші перевірені МФО, такі як MoneyBoom або Avans Credit. Ви завжди самі вирішуєте, ґрунтуючись на порівнянні.

Орієнтиром вибору хорошої МФО при порівнянні стане гарна репутація, відгуки та термін її існування на ринку фінансів. Наш рейтинг кращих мфо створений, щоб ви могли порівняти всі умови. Умови перед прийняттям остаточного рішення варто почитати неквапливо, дуже уважно.

Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІННОВАЦІЯ КОМПАНІ"
 • Номер свідоцтва:
  ФК № 1399, дата видачі 30.04.2020 р.
 • Адреса:
  м. Київ, Печерський район, провулок Новопечерський, будинок 18, офіс 32
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Easy Cash – найшвидша позика до зарплати в Україні»

Телефонував сьогодні який парніша від них (кредит капітал). Домовилися розбити суму по 500 грн кожної п'ятниці - це по ізі кеш. То сказав, що потім будемо вирішувати, як виплачу за ізікеш. Ну з ними можна говорити, це я точно скажу Вам, що приємно. Бо деякі одразу за 1 день просрочки в телефон тоі будуть орати.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Easy Cash – найшвидша позика до зарплати в Україні»

Очень хорошие специалисты здесь в компании Изи кеш работают. На все вопросы отвечают, кредит одобрили, хоть и не супер быстро, минимум документов просили, качественно. Очень честная компания! Рекомендую!!

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: