Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїCreditPlus – онлайн займ всім під 0% на 30 днів

«CreditPlus – онлайн займ всім під 0% на 30 днів»

CreditPlus – це онлайн сервіс з видачі кредитів на карту для громадян України. Призначений для вирішення ваших фінансових проблем і працює цілодобово. Будь то споживчий кредит, швидка позика, рефінансування або просто гроші до зарплати. Вибирайте суму і термін позики, заповнюйте заявку і отримуйте ваш онлайн кредит або позику на карту.

Kredit+ це спосіб отримати терміново гроші до зарплати на суму до 15000 гривень

Але все ж компанія відома як сервіс кредитів до зарплати, іншими словами – послуги актуальні для тих, хто потребує грошової підтримки на короткий термін (зазвичай до 30 днів).

CreditPlus UA працює на ринку з 2017 року. ТОВ «Авентус УКРАЇНА» (компанія належить цьому товариству) є фінансовою установою зі 100% іноземним капіталом. Сервіс в народі також відомий як кредит плюс, кредит + , credit + , kredit plus, кредитплюс, kreditplus та безліч інших.

Позика від Кредит плюс Україна

Давайте розберемося разом, чим відрізняється кредит від позики, чи можна їх брати цілодобово і так далі. Ми не будемо вдаватися в банківську термінологію, а опишемо все своїми словами.

Отримати позикові кошти можна в будь-якому населеному пункті України, крім АР Крим і ОРДЛО (частини Донецької і Луганської областей). Мікропозика в Києві або швидкий мікрокредит у Дніпрі, у Львові, Луцьку, Івано-Франківську та інших містах від credit плюс можна отримати маючи лише паспорт та код ІПН.

У будь-якому іншій точці України або ж за її межами це можливо. Ви зможете отримати позику в підконтрольній Україні частини Донецької і Луганської областей, а також за кордоном: в Польщі або Чехії.

Онлайн кредит від Credit+ доступний всім повнолітнім громадянам

Так як наша квола банківська система “на ладан дихає”, банки 100 раз подумають перш ніж видати кредит, але не варто опускати руки шанс є у кожного.

Послуги компанії підходять для людей, яким банки не видають позику. Особливо якщо у вас:

 1. Погана кредитна історія (напевно, саме частий принцип звернення).
 2. Немає можливості довго чекати та терміново потрібні гроші в кредит.
 3. Є непостійний заробіток (Можна навіть неофіційний).
 4. І ви є громадянином України з пропискою.

Якщо у вас все в порядку з цими 4 пунктами ваші шанси на отримання онлайн кредиту дуже високі. До речі процентна ставка за такими кредитами одна з найнижчих в Україні і становить в середньому 1% в день! Для порівняння в Німеччині вона становить 1,43%. Непогано, так?

Як взяти мікропозику від Кредит Плюс

Вгорі та внизу сторінки є посилання на сайт Credit+. Сайт цієї організації працює цілодобово.

Натисніть на неї, а далі вам відкриється вікно компанії, де ви повинні:

 1. Вибирати суму та термін на калькуляторі, перетягуючи повзунки. Тут одразу ви бачите кінцеву суму до повернення.
 2. Вибравши потрібні умови для мікрокредиту натисніть “Отримати гроші”.
 3. Введіть номер мобільного, щоб створити особистий кабінет.
 4. Далі заповнюйте онлайн заявку та чекайте на позитивну відповідь.
 5. У разі позитивної відповіді вам до смс прийде код. Цей код слід ввести в особистому кабінеті, тим самим підтвердивши договір позики.
 6. Після цього гроші прийдуть на вказані вами реквізити, і ви зможете користуватися ними без обмежень.

Хто може отримати кредит онлайн в CreditPlus в 2022 році

 • Щоб оформити кредит в цій МФО, ви повинні бути в віці від 18 років, і не більше 65.
 • Наявність паспорта громадянина України, та ідентифікаційного номера.
 • Наявність у вас банківської карти, з робочим терміном дії, і сумою на пластиковій картці не менше 5 гривень (для автоматичної перевірки валідності – працездатності).

В основному це стосується споживчих кредитів, кредитів на ремонт, відпочинок, навчання, але які не перевищують 15 000 гривень. Тому той, хто думає, що в Україні нелья завзялися кредит вночі дуже помиляється. На щастя, на даний момент, за 10 хвилин ви можете отримати швидкий позику за паспортом в будь-який час доби.

Кількість банків зменшується з кожним днем, а що цікаво, кількість МФО зростає як на “Дріжджах”. Це пов’язано з хорошим сервісом та швидкістю отримання грошей. Мікрокредити онлайн від Kredit Plus та інших МФО як CreditUP або SelfieCredit можна отримати цілодобово без поручителя та довідок.

Що пропонує Credit Plus

Останнім часом з’явилося дуже багато МФО (Мікро Фінансова Організація), на нашому сайті GdeCredit, вони надані у великій кількості. Credit Plus, як і більшість інших, надають два види цілодобового онлайн позики:

 • Позики на карту (Найзручніший);
 • Позики готівкою (Менш зручний).

Як і було зазначено вище онлайн позика на карту і зручна і дешева, і її можна отримати цілодобово! Повернути мікрокредит достроково можна без штрафів у власному кабінеті.

Процентна ставка таких позик починається від 0% на день для нових клієнтів. І нікуди йти не треба! Найголовніше, щоб у вас була карта будь-якого Українського банку. Отримати онлайн кредит під нуль відсотків на карту можна також в МФО VashaGotivochka або SOS кредит.

З 1 лютого 2022 року процентна ставка за повторним мікрокредитом – 1,99% на день. При цьому суму повторної позики піднято до 25000 гривень:

 • Перший кредит до 15 000 грн – під 0,01% на день на 30 днів (безвідсотковий).
 • Повторний до 25 000 грн – 1,99% на день.

Через скільки ви отримаєте гроші

Бувають ситуації, коли терміново потрібні гроші? На покупку, лікування, повернути борг або просто зранку голова болить, а грошей немає! Тут вам на допомогу прийдуть “Займ на карту” від Кредитплюс у яких час розгляду від 8 хвилин. Це у разі отримання грошей онлайн на картку чи банківський рахунок.

Деякі нові кредитні компанії онлайн можуть видати кредит на карту в автоматичному режимі за 1-2 хвилини. До таких нових МФО відносяться маловідомі компанії Cly credit (він же Займер) та Авіра.

А що стосується позик готівкою, то це теж саме, але за грошима вам доведеться пройтися до найближчого відділення МФО і підписати деякі папери.

Відгуки про компанію

Тут, на нашому сайті, ви можете залишити свій відгук про роботу компанії kreditplus. Відгуки носять інформаційний характер і можуть бути написані будь-яким бажаючим. На сайті будуть представлені відгуки боржників про компанію Кредит Плюс Україна, а також відгуки і характеристики роботи сервісу від співробітників і клієнтів. Після модерації відгуки публікуються і будуть доступні кожному.

Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ “Авентус Україна”
 • Номер свідоцтва:
  ФК №870 от 28.02.2017, № 1860 НКФУ от 24.09.2019
 • Адреса:
  03062, г. Киев, проспект Победы 90-А
 • Час роботи:
  Видача кредитів цілодобово, Служба підтримки з 8:00 до 23:00
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «CreditPlus – онлайн займ всім під 0% на 30 днів»

Муж захотел уехать на заработки в Польшу. Но для оформления документов нужна большая сумма денег. Мы обратились в компанию Кредит плюс и получили недостающую сумму в тот же день! Ваша компания помогла нам начать новую жизнь.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «CreditPlus – онлайн займ всім під 0% на 30 днів»

Потеряла телефон, понадобились деньги на покупку нового, а то я без телефона как без рук. Хотела сразу подороже какой-нибудь и поэтому нужна была приличная сумма - 7000 гривен, не меньше. Заполнила анкету, минут 10 заполняла. И всё, прислали одобрение через 8 минут!

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «CreditPlus – онлайн займ всім під 0% на 30 днів»

Понадобилось срочно 3 тысячи на аренду гаража, так как зарплату задержали, а я с оплатой оттягивать не люблю. Поэтому сразу начал искать способы решения проблемы. Заполнил анкеты в Манивео, Динеро и Форзе. Везде получал отказ! А тут мне одобрили, хотя я и повозился с подтверждением карты.

Оцінка
1
Негативний

Відгук про «CreditPlus – онлайн займ всім під 0% на 30 днів»

Брал кредит 3 раза все ок. На 4й раз указал сумму чуть больше - отказ и бан на 30 дней. В поддержке тупые роботы.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: