Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїCreditPlus – онлайн займ, особистий кабінет, відгуки про компанію

«CreditPlus – онлайн займ, особистий кабінет, відгуки про компанію»

CreditPlus – це онлайн сервіс з видачі кредитів на карту для громадян України. Призначений для вирішення ваших фінансових проблем і працює цілодобово. Будь то споживчий кредит, автокредит, рефінансування або просто гроші до зарплати. Вибирайте суму і термін позики, заповнюйте заявку і отримуйте ваш онлайн кредит або позику на карту.

Але все ж компанія відома як сервіс кредитів до зарплати, іншими словами – послуги актуальні для тих, хто потребує грошової підтримки на короткий термін (зазвичай до 30 днів).

CreditPlus UA працює на ринку з 2017 року. ТОВ «Авентус УКРАЇНА» (компанія належить цьому товариству) є фінансовою установою зі 100% іноземним капіталом. Сервіс в народі також відомий як кредит плюс, кредит + , credit + , kredit plus, кредитплюс, kreditplus та безліч інших.

Позика від Кредит плюс Україна

Давайте розберемося разом, чим відрізняється кредит від позики, чи можна їх брати цілодобово і т.д.
І давайте не будемо вдаватися в банківську термінологію, а опишемо все своїми словами.

Отримати позикові кошти можна в будь-якому населеному пункті України, крім АР Крим і ОРДЛО (частини Донецької і Луганської областей). У будь-якому іншій точці України або ж за її межами це можливо. Ви зможете отримати позику в підконтрольній Україні частини Донецької і Луганської областей, а також за кордоном: в Польщі або Чехії.

Онлайн кредит в наш час?

Так як наша квола банківська система “налагодити дихає”, банки 100 раз подумають перш ніж видати кредит, але не варто опускати руки шанс є у кожного.
Послуги компанії підходять для людей, яким банки не видають позику. Особливо якщо у вас:

 1. Погана кредитна історія (напевно, саме частий принцип звернення)
 2. Є непостійний заробіток (Можна навіть неофіційний)
 3. І ви є громадянином України з пропискою.

Якщо у вас все в порядку з цим і 3 пунктами ваші шанси на отримання кредиту дуже високі. До речі процентна ставка за такими кредитами одна з найнижчих в Україні і становить в середньому 1% в день! Для порівняння в Німеччині вона становить 1,43%. Непогано так?

Як взяти мікропозику від Кредит Плюс

Вибирайте суму і термін на сайті (посилання на сайт є на цій сторінці), сайт працює цілодобово, заповнюйте онлайн заявку і чекайте позитивної відповіді.

Хто може отримати кредит онлайн в CreditPlus в 2020 році?

 1. Щоб оформити кредит в цій МФО, ви повинні бути в віці від 21 років, і не більше 65.
 2. Наявність паспорта громадянина України, та ідентифікаційного номера.
 3. Наявність у вас банківської карти, з робочим терміном дії, і сумою на пластиковій картці не менше 5 гривень (для автоматичної перевірки валідності – працездатності).

В основному це стосується споживчих кредитів, кредитів на ремонт, відпочинок, навчання, але які не перевищують 15 000 гривень. Тому той, хто думає, що в Україні нелья завзялися кредит вночі дуже помиляється. На щастя, на даний момент, за 10 хвилин ви можете отримати швидкий позику за паспортом в будь-який час доби. Кількість банків зменшується з кожним днем, а що цікаво кількість МФО
росте як на “дріжджах”. Цікаво з чим це пов’язано?

А що пропонує Credit Plus?

Останнім часом з’явилося дуже багато МФО (Мікро Фінансова Організація), на нашому сайті GdeCredit, вони надані у великій кількості. Credit Plus, як і більшість інших, надають два види цілодобового онлайн позики:

 • Позики на карту (Найзручніший);
 • Позики готівкою (Менш зручний).

Як і було зазначено вище онлайн займ на карту і зручний і дешевий, і його можна отримати цілодобово! Процентна ставка у таких позик починається від 0% в день для нових клієнтів. І нікуди йти не потрібно! Найголовніше, щоб у вас балу карта будь-якого Українського банку. Бувають же ситуації, коли терміново потрібні гроші? На покупку, лікування, повернути тривалий борг або просто з ранку голова болить, а грошей немає! Тут вам на допомогу прийдуть “Позика на карту” від Кредітплюс у яких до речі час розгляду від 8 хвилин.

А що ж стосується позик готівкою то це те ж саме, але за грошима вам доведеться пройтися до найближчого відділення МФО і підписати деякі папери. Ну а далі вибирати вам, удачі!

Відгуки про компанію

Тут, на нашому сайті, ви можете залишити свій відгук про роботу компанії. Відгуки носять інформаційний характер і можуть бути написані будь-яким бажаючим. На сайті будуть представлені відгуки боржників про компанію Кредит Плюс Україна, а також відгуки і характеристики роботи сервісу від співробітників і клієнтів.

Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ “Авентус Україна”
 • Номер свідоцтва:
  ФК №870 от 28.02.2017, № 1860 НКФУ от 24.09.2019
 • Адреса:
  03062, г. Киев, проспект Победы 90-А
 • Час роботи:
  Видача кредитів цілодобово, Служба підтримки з 8:00 до 23:00
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «CreditPlus – онлайн займ, особистий кабінет, відгуки про компанію»

Муж захотел уехать на заработки в Польшу. Но для оформления документов нужна большая сумма денег. Мы обратились в компанию Кредит плюс и получили недостающую сумму в тот же день! Ваша компания помогла нам начать новую жизнь.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «CreditPlus – онлайн займ, особистий кабінет, відгуки про компанію»

Потеряла телефон, понадобились деньги на покупку нового, а то я без телефона как без рук. Хотела сразу подороже какой-нибудь и поэтому нужна была приличная сумма - 7000 гривен, не меньше. Заполнила анкету, минут 10 заполняла. И всё, прислали одобрение через 8 минут!

Загальне враження:
Оцінка:

Мікрокредити онлайн в Україні