Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїLOANY – взяти швидкий кредит на карту до 15000 гривень

«LOANY – взяти швидкий кредит на карту до 15000 гривень»

LOANY це нова мікрокредітной організація, що з’явилася в Україні в 2019 році. Також відома як Лоуни, Лоані, Лоні, Лоуні, loani компанія швидко знайшла популярність в сегменті термінових позик. Ви нерідко могли бачити в інтернеті незрозумілі написи такі як дщфтн, kjfyb. Це все про цю компанію LOANY.

У 2020-му, незважаючи на кризу, компанія наростила обороти і вийшла в онлайн. Тепер взяти терміновий кредит на карту можна навіть вночі в будь-якій точці України. Компанія Лоани надає термінові кредити своїм клієнтам в режимі реального часу. Тобто ви подали заявку на кредит і прямо в цей момент система її обробляє не чекаючи людського втручання.

Мікрозайм від Лоані ЮА можна отримати швидше, ніж зробити собі каву

Головне завдання мікрофінансової організації Лоані ЮА – видавати мікрокредити максимально швидко. Для цього в МФО впроваджено бот-систему, яка допомагає видавати кредит онлайн без дзвінків оператора.

Всі алгоритми обробки з розгляду і прийняття рішення по кожній заявці відбувається автоматизовано. Це збільшує швидкість з видачі швидких кредитів і зменшує число затримок, які неодмінно б відбувалися, якби заявки обробляла людина. Клієнти, що користуються сервісом онлайн кредитів від LOANY, хвалять його і отримують займ на картку без перевірок 24/7 в два кліка.

Позика на карту без перевірок від LOANY так реальний, як про нього говорять

Мікрофінансових компанія LOANY дійсно практикує кредити без перевірок. Для оформлення такого мікрозайму на карту без відмови досить одного документа паспорта та коду ІПН! Скорингова система компанії пройшла досить довгий шлях вдосконалення і може видавати мікропозики без відмови витрачаючи на обробку заявки до 5 хвилин. Лоуни не вимагають застав, поручителів і довідок про доходи.

Такі позики видаються на короткий термін і невелику суму. З цього вони в народі і називаються кредити до зарплати. Скористатися цією послугою можуть всі громадяни України від 18 років. Але звання гроші до зарплати БЕЗ ПЕРЕВІРОК часто вживається для позичальників від 21 року. У такому віці шанс на схвалення кредиту прагнути до 90%.

Чому отримати онлайн кредит в компанії Лоуни так легко

Головне завдання сервісу Лоуни – видача термінових позик онлайн. Робота алгоритму обробки заявок спрямована на надання швидких і повністю автоматизованих позик на всій території України. Якщо терміново потрібні гроші, то для їх отримання потрібно 5 хвилин часу на заповнення заявки на кредит. Маючи при собі паспорт та робочий мобільний телефон отримати суму до 10000 на карту може будь-який громадянин України.

Переваги заступників від LOANY

 • Інтелектуальна система обробки анкети, яка зменшуючи час очікування по кредиту;
 • До 15000 гривень на карту протягом декількох хвилин;
 • Компанія Loany Credit підтримує можливість оформити мікрокредит через банк ID без дзвінків та фото;
 • Безпечно і конфіденційно;
 • Не виходячи з дому, повністю онлайн;
 • Без застави і поручителів;
 • Без прихованих комісій – ви відразу бачите кінцеву суму для повернення;
 • З поганою кредитною історією!

Інтелектуальна система “LOANY” в 2020 отримала оновлення, пов’язане з зменшення вимог для видачі кредиту. Тому схвалення грошової позики може отримати навіть клієнт з поганою кредитною історією.

З листопада 2021 року перший мікропозику можна отримати під 0,01%. Це безпроцентний мікрокредит на карту в чистому вигляді. Ви повертаєте стільки ж, скільки взяли. Такі ж умови для нових клієнтів є у Alex Credit і Credit 7.

loany credit взяти кредит не виходячи з дому терміново на картку

Як отримати кредит онлайн не виходячи з дому

Перш за все варто звернути увагу, що Лоані це система ОНЛАЙН кредитування. Тому ви можете отримати кредит онлайн не виходячи з дому. Позикові кошти вам надішлють на будь-яку зазначену вами, банківську карту України.

Для підтвердження працездатності карти система списує і тут же повертає 1 гривню з карти. Ця процедура дозволяє переконатися, що банківська карта робоча і не заблокована.

Як отримати кредит онлайн на карту від loany.com.ua

 1. Натисніть на кнопку “Оформити позику”.
  Вам відкриється вікно сайту Лоани.
 2. Виберіть суму термін. Натисніть на кнопку “Взяти позику”.
  Створіть акаунт в два кліка, вкажіть адресу електронної пошти і номер мобільного телефону.
 3. Внесіть особисті дані.
  Заповнення особистих даних займе у Вас кілька хвилин. Для цього Вам необхідно тільки при собі посвідчення особи, вказати адресу проживання і так далі.
 4. Підтвердіть згоду на обробку даних і отримання кредитної історії в Бюро кредитних історій.
 5. Вкажіть платіжну карту для зарахування грошей.
  Отримайте грошову позику протягом декількох хвилин на Вашу банківську карту.
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «Київська торгово-інвестиційна компанія»
 • Номер свідоцтва:
  2.1027.205936
 • Адреса:
  04116, м.Київ, проспект Перемоги, будинок 26, офіс 129
 • Час роботи:
  Круглосуточно
Відгуки про компанію
Оцінка
1
Негативний

Відгук про «LOANY – взяти швидкий кредит на карту до 15000 гривень»

Не брать кредит! Ужасное обслуживание 2 дня просрочки +3200 грн.

Оцінка
1
Негативний
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «LOANY – взяти швидкий кредит на карту до 15000 гривень»

Не понимаю почему люди бояться брать кредиты онлайн. У меня уже не первое обращение в компанию Лоаны и никаких проблем не было, но плачу я всегда в срок. Это лучше чем позычать у знакомых и родителей. Работаю не официально и в банках деньги не хотят давать, кругом нужна справка про доходы. Здесь сразу получил нужную мне сумму и вперёд. Спасибо.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: