Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїLOANY — взяти швидкий кредит на карту до 15000 гривень

«LOANY — взяти швидкий кредит на карту до 15000 гривень»

Лоани взять кредит онлайн
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу

LOANY це нова мікрокредітной організація, що з’явилася в Україні в 2019 році. Також відома як Лоуни, Лоані, Лоні, Лоуні, loani компанія швидко знайшла популярність в сегменті термінових позик. Ви нерідко могли бачити в інтернеті незрозумілі написи такі як дщфтн, kjfyb. Це все про цю компанію LOANY.

У 2020-му, незважаючи на кризу, компанія наростила обороти і вийшла в онлайн. Тепер взяти терміновий кредит на карту можна навіть вночі в будь-якій точці України. Компанія Лоани надає термінові кредити своїм клієнтам в режимі реального часу. Тобто ви подали заявку на кредит і прямо в цей момент система її обробляє не чекаючи людського втручання.

Мікрозайм від Лоані ЮА можна отримати швидше, ніж зробити собі каву

Головне завдання мікрофінансової організації Лоані ЮА – видавати мікрокредити максимально швидко. Для цього в МФО впроваджено бот-систему, яка допомагає видавати кредит онлайн без дзвінків оператора.

Всі алгоритми обробки з розгляду і прийняття рішення по кожній заявці відбувається автоматизовано. Це збільшує швидкість з видачі швидких кредитів і зменшує число затримок, які неодмінно б відбувалися, якби заявки обробляла людина. Клієнти, що користуються сервісом онлайн кредитів від LOANY, хвалять його і отримують займ на картку без перевірок 24/7 в два кліка.

Позика на карту без перевірок від LOANY так реальний, як про нього говорять

Мікрофінансових компанія LOANY дійсно практикує кредити без перевірок. Для оформлення такого мікрозайму на карту без відмови досить одного документа паспорта та коду ІПН! Скорингова система компанії пройшла досить довгий шлях вдосконалення і може видавати мікропозики без відмови витрачаючи на обробку заявки до 5 хвилин. Лоуни не вимагають застав, поручителів і довідок про доходи.

Такі позики видаються на короткий термін і невелику суму. З цього вони в народі і називаються кредити до зарплати. Скористатися цією послугою можуть всі громадяни України від 18 років. Але звання гроші до зарплати БЕЗ ПЕРЕВІРОК часто вживається для позичальників від 21 року. У такому віці шанс на схвалення кредиту досягає позначки у 80%.

Компанія пропонує довгострокові мікрокредити до 90 днів. Ця послуга називається “Розумна позика” та доступна для постійних клієнтів. Такий довгостроковий кредит до 3 місяців можна отримати на суму до 25 000 гривень під 1,8% на день (APR 650% річних).

Чому отримати онлайн кредит в компанії Лоуни так легко

Головне завдання сервісу Лоуни – видача термінових позик онлайн. Робота алгоритму обробки заявок спрямована на надання швидких і повністю автоматизованих позик на всій території України. Якщо терміново потрібні гроші, то для їх отримання потрібно 5 хвилин часу на заповнення заявки на кредит. Маючи при собі паспорт та робочий мобільний телефон отримати суму до 10000 на карту може будь-який громадянин України.

Переваги заступників від LOANY

 • Інтелектуальна система обробки анкети, яка зменшуючи час очікування по кредиту;
 • До 15000 гривень на карту протягом декількох хвилин;
 • Компанія Loany Credit підтримує можливість оформити мікрокредит через банк ID без дзвінків та фото;
 • Безпечно і конфіденційно;
 • Не виходячи з дому, повністю онлайн;
 • Для постійних клієнтів можна отримати довгостроковий кредит до 3 місяців (до 90 днів) до 25000 гривень;
 • Без застави і поручителів;
 • Без прихованих комісій – ви відразу бачите кінцеву суму для повернення;
 • З поганою кредитною історією!

Інтелектуальна система “LOANY” в 2020 отримала оновлення, пов’язане з зменшення вимог для видачі кредиту. Тому схвалення грошової позики може отримати навіть клієнт з поганою кредитною історією.

З листопада 2021 року перший мікропозику можна отримати під 0,01%. Це безпроцентний мікрокредит на карту в чистому вигляді. Ви повертаєте стільки ж, скільки взяли. Такі ж умови для нових клієнтів є у Alex Credit і Credit 7.

loany credit взяти кредит не виходячи з дому терміново на картку

Як отримати кредит онлайн не виходячи з дому

Перш за все варто звернути увагу, що Лоані це система ОНЛАЙН кредитування. Тому ви можете отримати кредит онлайн не виходячи з дому. Позикові кошти вам надішлють на будь-яку зазначену вами, банківську карту України.

Для підтвердження працездатності карти система списує і тут же повертає 1 гривню з карти. Ця процедура дозволяє переконатися, що банківська карта робоча і не заблокована.

МФО підтримує можливість прискорити отримання грошей завдяки технології Банк ID. Або ви можете заповнити анкету на мікрокредит вручну, ввівши самому паспортні дані.

Як отримати кредит онлайн на карту від loany.com.ua

 1. Натисніть на кнопку “Оформити позику”.
  Вам відкриється вікно сайту Лоани.
 2. Виберіть суму термін. Натисніть на кнопку “Взяти позику”.
  Створіть акаунт в два кліка, вкажіть адресу електронної пошти і номер мобільного телефону.
 3. Внесіть особисті дані.
  Заповнення особистих даних займе у Вас кілька хвилин. Для цього Вам необхідно тільки при собі посвідчення особи, вказати адресу проживання і так далі.
 4. Підтвердіть згоду на обробку даних і отримання кредитної історії в Бюро кредитних історій.
 5. Вкажіть платіжну карту для зарахування грошей.
  Отримайте грошову позику протягом декількох хвилин на Вашу банківську карту.

Акції, знижки та промокоди Loani

Контора пропонує промокоди для клієнтів. Ви можете отримати їх, поцікавившись у менеджера компанії, написавши в підтримку. Для цього перейдіть на сайт МФО та у розділі підтримки напишіть співробітнику з проханням отримати промокод.

Сам промокод можна ввести внизу кредитного калькулятора під час оформлення мікропозики.

Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «Київська торгово-інвестиційна компанія»
 • Номер свідоцтва:
  2.1027.205936
 • Адреса:
  04116, м.Київ, проспект Перемоги, будинок 26, офіс 129
 • Час роботи:
  Круглосуточно
Відгуки про компанію
Оцінка
1
Негативний

Відгук про «LOANY — взяти швидкий кредит на карту до 15000 гривень»

Не брать кредит! Ужасное обслуживание 2 дня просрочки +3200 грн.

Оцінка
1
Негативний
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «LOANY — взяти швидкий кредит на карту до 15000 гривень»

Не понимаю почему люди бояться брать кредиты онлайн. У меня уже не первое обращение в компанию Лоаны и никаких проблем не было, но плачу я всегда в срок. Это лучше чем позычать у знакомых и родителей. Работаю не официально и в банках деньги не хотят давать, кругом нужна справка про доходы. Здесь сразу получил нужную мне сумму и вперёд. Спасибо.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «LOANY — взяти швидкий кредит на карту до 15000 гривень»

Выскажу мнение. Этой зимой перед зимними праздниками дали отпуск. Пришлось воспользоваться микрозаймом от лоані, получилось взять максимальный лимит. Соглашусь, сумма не огромная, но мне не хватало парочки дней до выплаты отпускных, ведь на работке их платят 16-го числа. Сюрпризом стало удобное оформление и быстрота начисления на собственную карту. Самое интересное, будучи на отдыхе, удалось погасить займ. С буковельскими ценами переплата за микрозайм показалась пустяковой мелочью. Буду сотрудничать с Лоанами, ведь лимит поднялся, как и доверие ко мне. Спасибо.

Оцінка
1
Негативний

Відгук про «LOANY — взяти швидкий кредит на карту до 15000 гривень»

Отвратительная работа данной микрофинансовой компании со своими клиентами, пусть даже это должники по займу. Звонил менеджер по задолженности так называемый "Евгений" из этой Лоани. Эта быкота вижу очень многое себе позволяет и его компашка с Сизо, кто его ставил на место показали, где его миска и когда он должен с нее есть. Надо писать жалобу в НБУ!

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «LOANY — взяти швидкий кредит на карту до 15000 гривень»

Больше всего мне эта контора нравится сервисом. Обслуживание на высоком уровне, операторы вежливые, работают быстро. Мне, как постоянному клиенту, заявки одобряют в течение 10 минут. Нравится, что есть возможность выплачивать долг частями, я обычно на две части разбиваю, за месяц укладываюсь.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «LOANY — взяти швидкий кредит на карту до 15000 гривень»

Возникла неприятная ситуация, нужны были деньги. В городе из знакомых у меня никого нет, поэтому больше как на мфо рассчитывать не на кого. В Лоанах мне дали нужную сумму, процент сносный. Все прилично и никаких проблем по крайне мере у меня не было. И проценты действительно в пределах разумного - брал на 10 дней. Рекомендую если денег негде занять. Условия правда очень и очень неплохие.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «LOANY — взяти швидкий кредит на карту до 15000 гривень»

Хорошая компания и легкие условия получения займа. Брал трижды у них займ и никаких проблем не было. Процентная ставка конечно выше чем в банке (да и среди некоторых других контор), но и скорость выдачи и сроки совсем другие.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «LOANY — взяти швидкий кредит на карту до 15000 гривень»

После отказа в банке обратился к ним. Микрокредит выдали достаточно быстро: у меня испорченная кредитная история, поэтому после заявки мне перезвонили с уточняющими вопросами. Менеджер попался нормальный – читал, что к некоторым такие звонят, что разговаривать не хочется. Но проценты – это да, очень высокие. Но если в банке не дают денег и к друзьям обратиться не к кому – единственный вариант.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: