Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїCreditUP — гроші в кредит на карточку цілодобово

«CreditUP — гроші в кредит на карточку цілодобово»

creditup микрозаймы в Украине
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу

Важлива інформація

Дана мікрофінансова організація тимчасово не працює:

5 червня 2023 року за результатами позапланової перевірки регулятор (НБУ) застосував до ТОВ “Веллфін”, що працює під брендом CreditUP, рішення у вигляді тимчасової зупинки ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових послуг. З 6 червня 2023 року компанія КредітАп втратила можливість видавати громадянам експрес позики на території України.

Якщо вам потрібні гроші в борг терміново на карту, рекомендуємо вибрати іншу компанію на сайті Gdecredit.

Про компанію Кредіт Ап

CreditUP повністю автоматизовано. МФО надає дистанційні мікрозайми онлайн українцям на різні потреби. Фінансова допомога прийде на банківську картку будь-коли.

Сервіс мікрзаймів “Кредит ап” працює в Україні з 2015 року, зарекомендувавши себе як надійний кредитор, і має всі необхідні документи та ліцензії. Кредит up (також відомий як kredit up, kreditup або credittop) відразу став популярним, пропонуючи прості та зрозумілі кредити без перевірки кредитної історії та поручителів Сайт організації потрапив у топ мфо у 2021 році за відгуками клієнтів на форумі мікрозаймів.

Компанія спеціалізується на швидких кредитах із автоматичним рішенням. Тут позичальник може отримати кредит на картку без відмови терміново, маючи погану кредитну історію. Сервіс автоматизований, що прискорює рішення щодо позики до декількох хвилин. При цьому зберігаючи найвищий рівень схвалення за заявками. Саме цим і славиться Credit UP.

кредит уп на карту срочно без отказа

CreditUP допоможе отримати гроші у позику автоматом за 5 хвилин

Повністю процес онлайн-кредитування у цій МФО триває не більше 5 хвилин. Рішення щодо надання/не надання позикових коштів приймає робот. Ресурс цілодобовий та працює без відмови. Подавши заявку онлайн з будь-якого пристрою ви отримаєте кредит автоматом 24/7.

Перед винесенням вердикту робот порівнює дані про претендента, які є у відкритих та закритих джерелах. Понад 500 параметрів задіяно в системі роботи компанії, всіх їх використовують, коли вирішується, чи схвалити запит. Найчастіше виноситься позитивна відповідь, і люди в стислий термін отримують бажану суму.

Якщо претендент раніше оформляв мікрокредит у Кредит Ап і був відзначений як старанний платник, то позитивний вердикт він отримує миттєво.

Переваги для клієнтів Creditup

 • «Кредитап» пропонує оперативні мікрозайми цілодобово. Один позичальник має право оформити кілька угод.
 • Роботу повністю автоматизовано. Клієнт автоматично вже через 1 хвилину може дізнатися про прийняте рішення.
 • Для оформлення заявки знадобиться паспорт, ІПН, Email та мобільний телефон.
 • Завдяки постійним оновленням у роботі ресурсу мікрокредити можна отримати швидше та вигідніше.
 • Кошти позичальнику надійдуть за кілька хвилин після перенаправлення на розгляд заявки. Вони приходять на рахунок у банку чи картку.
 • Відсутність застав та необхідності надання довідки про доходи.
 • На відміну від SelfieCredit або Кредит ПРО у Credit UP є кредитні продукти з фіксованими умовами: сума до видачі, сума до погашення, термін кредитування регламентовані. Що зручно, зрозуміло та прискорює процес оформлення.
 • Діє система знижок та бонусів для повторних клієнтів, які вчасно погасили попередню онлайн позику.
 • У kredit up є пролонгація без збільшення процентної ставки.
 • Можливість дострокового погашення мікрокредиту без штрафних санкцій.

Яким чином отримують кредитні кошти у Кредіт Уп

 1. За допомогою нашого сайту gdecredit.com.ua надсилайте заявку на розгляд у будь-який час.
 2. Вибираєте суму та термін та натискаєте кнопку “Отримати гроші”.
 3. Створюйте особистий кабінет шляхом введення Email, Телефону та Пароля. Заповнюєте усі дані для отримання позики.
 4. Вибирайте спосіб переказу коштів. Найбільш популярним є переклад на карту систем VISA або MasterCard.
 5. Спочатку потрібно прив’язати банківську картку до облікового запису, відкритого в «Кредіт Уп». Після отримання позитивного рішення кошти надійдуть на карту, дані якої представлені в особистому кабінеті. Сума у ​​розпорядження заявника надходить протягом декількох хвилин після отримання МФО для розгляду дистанційного прохання позичальника.

При оформленні кредитної угоди у Кредіт Ап можна перевести кошти на відкритий у банку рахунок. Слід внести до особистого кабінету банківські реквізити, які знадобляться проведення операції.

Де можна отримати позику від КредитАп

КредитАп також пропонує оформляти мікропозики у будь-якому місті України. Ви зможете отримати займи в Дніпрі, Києві, Львові, Миколаєві, мікрокредит в Одесі та в будь-якому населеному пункті країни. Для отримання грошей в кредит у такий спосіб слід ввести номер електронного гаманця. Підтвердіть бажання отримати кошти в борг, і протягом хвилини до розпорядження надійде заявлена ​​сума.

Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ “Веллфін”
 • Номер свідоцтва:
  серія ІК, №148, реєстраційний №16103225, виданий Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 27.10.2015.
 • Адреса:
  Київ, ул.Героїв Севастополя, 48
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «CreditUP — гроші в кредит на карточку цілодобово»

Когда-то давно брал у них взаймы. У кредит Уп средний процент, быстрое получение. Один из самых надежных сервисов по выдаче микрозаймов. Щас они уже не выдают, то нашел у вас здесь другую компанию. Вообще у вас здесь на ГдеКредит много мфо и получше этой будут. Советую пересмотреть актуальный список займов.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: