Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїMister Money – прості та зручні позики до 8000 грн без довідок

«Mister Money – прості та зручні позики до 8000 грн без довідок»

У кожного з нас може скластися ситуація, коли швидкий кредит – це єдиний вихід зі становища. І в цьому випадку на допомогу приходить онлайн кредит на карту в мікро-фінансовій організації Mister Money. Швидше за все це буде найшвидший і найнадійніший спосіб отримати гроші у борг. Містер Мані допоможе кожному отримати експрес кредит онлайн на картку терміново без перевірки кредитної історії та поручителів.

Нині немає потреби просити друзів чи родичів позичати грошей у борг. Онлайн кредит в Україні, включаючи МФО Містер Мані, швидко допоможе вирішити Ваші фінансові проблеми цілодобово.

Про компанію Mister Money

Компанія «Mister Money» (також mrmoney, mr money, містер мані, mistermoney), заснована в Україні у 2017 році, спеціалізується на видачі безвідмовних позик фізичним особам. Позики від Mister Money доступні для отримання повнолітніх громадян України, які мають стабільний дохід і постійну прописку в будь-якому регіоні країни. Оформлення позики здійснюється швидко та лише за одним документом – посвідченням особи громадянина України (за паспортом).

Як працює Mister Money

Послуги кредитування в mistermoney виявляються виключно в дистанційному режимі: компанія приймає від потенційних клієнтів онлайн-заявки, повідомляємо електронною поштою або СМС результат їх розгляду і при позитивному рішенні видає кредит онлайн.

Така експрес-позика онлайн переводиться на банківський рахунок клієнта або картку, відкриті на його ім’я. Мр Мані може перевести вам мікропозику на карту майже миттєво, а кредит на особистий рахунок протягом 1 робочого дня.

Підписання договору позичальником відбувається через Інтернет за допомогою СМС-коду, надісланого на вказаний клієнтом номер мобільного телефону. Використання інформаційних технологій дозволяє Мр Мані працювати у цілодобовому режимі, оперативно розглядати заявки та швидко приймати за ними рішення. Найчастіше на заявки витрачається трохи більше 10 хвилин. У разі схвалення заявки позичальник у Mr Money вже того ж дня отримує гроші і може починати ними користуватися.

Що пропонує Містер Моней?

Людям, які хочуть звернутися за фінансовою допомогою до Містер Моней (mister credit), організація готова запропонувати:

 • Сума: від 500 до 8000 грн на перший кредит.
 • Від 500 до 10000 грн на повторні кредити.
 • Термін: довгострокова позика на карту від 3 до 90 днів.

Що потрібно для оформлення кредиту у MrMoney?

Для оформлення швидкої позики у MrMoney кожному клієнту потрібно пройти просту реєстрацію на офіційному сайті МФО. Після реєстрації у вас з’явиться доступ до особистого кабінету. В особистому кабінеті клієнт може проводити та відстежувати операції: оформлення кредиту, погашення позики та інші додаткові опції. Вся процедура займає в середньому трохи більше 15 хвилин.

Для реєстрації вам знадобиться:

 • паспорт громадянина України з відкритою реєстрацією у межах країни з чіткими фото чи скан-копіями;
 • номер ІПН;
 • мобільний телефон (потрібний для підтвердження реєстрації по SMS);
 • банківська картка, оформлена на ваше ім’я;
 • Email;
 • доступ до мережі та сайту МФО.

Основні вимоги до позичальника

 1. Вік із 18 років до 70 років;
 2. Громадянство України та реєстрація на території країни;
 3. Можливість надати дані паспорта та ІПН, банківської картки Віза або Мастеркард.

Конкурентні переваги Mr Money

 1. Оперативність. Лише 5-7 хвилин знадобиться новим клієнтам для заповнення реєстраційної форми. І ще 5-19 хвилин на обробку заявки сервісом Містер Мані. Для подання наступної заявки потрібно лише 1 хвилину.
 2. Зручність. Заповнити анкету та подати заявку можна у будь-який час доби, сервіс mistermoney функціонує цілодобово, без перерв, вихідних та свят.
 3. Ненав’язливість. Містер Мані один із небагатьох сервісів, хто пропонує кредит на картку без дзвінків оператора вам та вашим родичам.
 4. Доступність. Отримати кредит онлайн на картку можна лише повнолітнім. Компанія видає кредити пенсіонерам, студентам, мамам у декреті, просто кажучи, всім, хто не може звернутися до банку.
 5. Довгий кредит. МістерМані пропонує позичальникам довгостроковий кредит до 90 днів з погашенням кожні 2 тижні під 1,7% на день (Після 30 дня ставка 2%).
 6. Прозорість. Ви сплачуєте лише ту суму, яка вказана у кредитному договорі. Жодних прихованих комісій та переплат.
 7. Безпека. Всі особисті дані позичальника надійно захищені, інформація про клієнта є конфіденційною.
 8. Лояльність до клієнтів. MisterMoney пропонує можливість отримати кредит із відкритими простроченнями в інших мікрофінансових організаціях.

Мінуси MrMoney

Містер Моней, крім переваг, має й деякі мінуси. Про них нижче:

 • Першу позику всього до 8000 гривень. Якщо вам потрібно більше грошей, рекомендуємо подивитися у бік Alex Credit або Кредос, у яких перша позика понад 10000 гривень.
 • Немає можливості отримати перший кредит під 0 відсотків.

Якщо вам потрібна довгострокова позика – спробуйте Prosto Credit, який пропонує загальний термін до 90 днів, з першим погашенням на 30 день.

Сервіс Mr Money

При першому зверненні до компанії для нового клієнта створюється «Особистий кабінет», за допомогою якого він зможе комфортно керувати своїми позиками та здійснювати термінові платежі.
Погашення заборгованості здійснюється шляхом переказу необхідної суми з банківського рахунку позичальника на банківський рахунок, реквізити якого розміщено на сайті.

Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ "Містер Мані"
 • Номер свідоцтва:
  серія ФК, №885, реєстраційний №13103605, видана Національною комісією державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 25.04.2017
 • Адреса:
  03067, м.Київ, бульвар Вацлав Гавела, 4
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Mister Money – прості та зручні позики до 8000 грн без довідок»

Мое мнение об этой компании только положительное! С ее помощью я теперь могу получить в долг когда нужно и где нужно, при этом еще и быстро. А раньше нужно было куда-то прийти, отстоять очередь. В мр моней я сейчас онлайн с телефона могу заказать себе экспресс кредит на карточку и не нужно никуда ходить. Если бы давали еще беспроцентный кредит это была бы вообще идеальная контора.

Оцінка
3
Негативний

Відгук про «Mister Money – прості та зручні позики до 8000 грн без довідок»

Начитавшись про те, які вони добрі і як легко йдуть на поступки, вирішила написати їм про реструктуризацію) відмовили. Прострочення ще немає. Хотіла закрити по-доброму. Але на жаль... Пролонгацій робити не будуть. На поступки йти не хочуть. (а шкода - інші МФО, як манівео йдуть на поступки

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: