Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїMoneyveo – онлайн кредити, відгуки, особистий кабінет

«Moneyveo – онлайн кредити, відгуки, особистий кабінет»

манивео кредит онлайн автоматично без отказа, отзывы о компании Мани вео
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу

Moneyveo.ua – це старий, перевірений, надійний і зручний сервіс. Він один з піонерів мікрокредитування в Україні, працює з 2013 року і заслужив довіру серед сотень тисяч українців. Сайт дозволяє швидко і просто оформити мікрозайм как ратку або на рахунок в банку в будь-який час і в будь-якому місці. Організація працює без перерв і вихідних, тому отримати гроші, коли вони так необхідні, можна без особливих зусиль.

Сервіс манівео кредити настільки старий, що обріс уже з десяток народних назв. Хто і як тільки не називає його. Тут вам і монейвео, манівео, Мані Вео, Моней Вео, манивео юа, маневео, Маніва, мантвео, маніве, і на український лад англійські слова manyveo, money veo, moniveo, maniweo. Так само наш народ любитель написати в пошуковику запити і навіть не подивитися на результат. Звідси і каракулі vfybdtj, ьщтунмущ, vfysdtj і інші. Так і живемо.

В цілому ж компанія обросла позитивними відгуками і надокучливими віршиками з реклами.

Умови оформлення мікрокредиту на Moneyveo.ua

 • мікрокредит можна взяти на суму від 100 до 17 000 гривень для першого разу;
 • термін використання позикових коштів варіюється від 1 до 30 днів;
 • стати клієнтами можуть тільки повнолітні громадяни України;
 • постійні сумлінні позичальники мають право оформити позику на суму до 20 000 гривень з 50% -ою знижкою;
 • мінімальна комісія за користування кредитом становить 2%.

Слід знати, при спробі отримати позику не на карту тієї людини, чиї документи подавалися при заявці, сервіс, з метою безпеки, може відхилити заявку. Але це відбувається не завжди, а лише в нечастих випадках. Тобто отримати гроші на карту чоловіка, дружини, брата, друга на практиці цілком можливо.

УВАГА! Акцію «Кредит під 0 %*» від Moneyveo, яку було зупинено у зв’язку з карантином, було відновлено влітку 2021 року. У рамках акції все нові клієнти, які вперше оформили заявку на отримання позики від Money veo, одержують онлайн кредит під 0%*. На даний момент цей “бонус” працює у штатному режимі для всіх нових клієнтів.

Процедура оформлення мікропозик на Манівео

Щоб взяти кредит в маневео для початку ознайомтеся з базовими принципами:

 • якщо ви хочете отримати гроші в Мані Вео юа, тоді, в першу чергу, слід визначитися з сумою і періодом (при повторному зверненні оформити заявку можна через особистий кабінет);
 • після цього слід оформити онлайн заявку на отримання мікропозик (реєстрація дуже проста);
 • дочекатися рішення по заявці (розгляд запиту займає 15 хвилин);
 • підтвердити права володіння картою (сервіс блокує на кілька годин суму до 1 гривні, а клієнт повинен відправити смс з уточненням суми до копійки);
 • отримати грошові кошти на свій рахунок.

Оформлення позики через BankID у Монівео

У Монівео ви також можете отримати кредит онлайн через bankid, що займає набагато менше часу, ніж через традиційну авторизацію. Компанія зробила процес максимально зручним, тому взяти позику через bankid швидше і краще для тих, кому гроші потрібні терміново.

Плюси мікрокредитування на Монейвео

 • займ можна оформити в будь-який зручний час доби, без відвідування відділення компанії;
 • при повторному зверненні сума позики збільшується, а процентна ставка за користування кредитними коштами навпаки зменшується;
 • мікропозик видається без застави і поручителів;
 • з листопада 2021 року компанія збільшила максимальний термін за позиками до 65 днів, фактично зробила довгострокову позику, яка доступна для всіх повторних клієнтів. Перший кредит на картку так і видається максимум на 30 днів;
 • прострочення в інших МФО для отримання позики не має критичного значення;
 • при достроковому погашенні боргу штрафи не передбачені;
 • гаряча лінія для клієнтів працює цілодобово за номером 0 800 21 9393 (безкоштовно по Україні);
 • доступна пролонгація кредиту, якщо повернути гроші вчасно немає можливості;
 • так само присутня реструктуризація боргу (потрібно уточнювати у консультанта Манівео);
 • гроші можна отримати готівкою в відділенні Нової Пошти;
 • повернути позику можна різними способами: картою, банківським переказом, за допомогою мобільних терміналів.

Завдяки сервісу MoneyVeo необхідні кошти ви отримаєте в лічені хвилини!

* Під фразою «кредит під 0%» мається на увазі ставка 0,01% в день від тіла кредиту на термін, передбачений договором.

У разі затримок по виплаті з боку клієнта і невиконання договору можуть застосовуватися санкціі. Наприклад, прострочення може обкладатися додатковими відсотками (у розмірі до 1,7% від суми кредиту), які потрібно окремо уточнювати у менеджера.

Як погасити онлайн кредит від Манівео

У компанії манівео погасити кредит можна в кілька способів:

 1. Закрити кредит можна онлайн через в особистому кабінеті на сайті Moneyweo простим переказом з вашої картки на картку компанії.
 2. Онлайн за допомогою мобільних операторів Київстар і Лайф (lifecell). Детальніше читайте про це на сайті компанії Манівео.
 3. В інтернет-банкінгу. Наприклад Privat24, ПУМБ, монобанк та інших.
 4. Скористайтеся терміналом самообслуговування: 24nonStop, EasyPay, City24, iBox, ПриватБанк, 2click, E-PAY, ФК «Система» і «Квітка», які можна знайти в будь-якому супермаркеті і навіть на зупинках громадського транспорту.
 5. Погасити кредит без комісії можна у відділеннях «Нова Пошта».
 6. Збережіть реквізити компанії, і переведіть гроші на рахунок компанії через будь-яке відділення банку.

На нашому сайті ви зможете знайти всю неодходімо інформацію про компанію Моней Вео: відгуки боржників, відгуки клієнтів, вхід в кабінет, номер телефону компанії для зв’язку. Так само ви зможете дізнатися про там, чи є пролонгація, реструктуризація і дізнатися контакти для зв’язку.

Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА»
 • Номер свідоцтва:
  №16102832 ІК №105, видане Нацкомфінпослуг 21.03.2013
 • Адреса:
  01015, м Київ, вулиця Лейпцизька, будинок 15 Б, перший поверх
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Moneyveo – онлайн кредити, відгуки, особистий кабінет»

[:uk]Лично я наткнулся на сайт компании совершенно случайно, кликнув по баннеру на каком-то сайте, и зарегистрировался просто с любопытства: стало интересно, что такое онлайн кредит на карту, не выходя из дома. Изучил на сайте манивео личный кабинет, и закрыл сайт. Спустя пару месяцев, случилось то, что было, наверное, практически у каждого, кто работает в не очень крутой организации: задержали зарплату. И как всегда, в тот момент, когда нужно срочно заплатить за квартиру, а денег не хватает. Я начал думать, где взять деньги быстро, и вспомнил о манивео. Заполнение личных данных заняло не более пяти минут. Потом ещё минут 10 я потратил на то, чтобы разблокировать карту для платежей в интернете, так как для получения займа в манивео, нужно подтвердить владение картой – для этого снимается одна гривна. После подтверждения деньги пришли практически мгновенно. В целом, чтобы получить микрозайм на карту онлайн, в меня ушло не более 20 минут, а если на вашей карте доступны платежи через интернет, и звонить в банк не нужно, то и 10ти минут будет достаточно. За 400 гривен кредита, через неделю я заплатил, точно не помню, но около 30ти гривен, как по мне, вполне адекватная сумма.[:ru]Лично я наткнулся на сайт компании совершенно случайно, кликнув по баннеру на каком-то сайте и зарегистрировался просто с любопытства. стало интересно, что такое онлайн кредит на карту, не выходя из дома. Изучил на сайте манивео личный кабинет, и закрыл сайт. Спустя пару месяцев, случилось то шо было наверно, практически у каждого, кто работает в не очень крутой организации: задержали зарплату. И как всегда в тот момент, когда нужно срочно заплатить за квартиру, а денег не хватает. Я начал думать, где взять деньги быстро, и вспомнил о манивео. Заполнение личных данных заняло не более пяти минут. Потом ещё минут 10 я потратил на то, чтобы разблокировать карту для платежей в интернете, так как для получения займа в манивео нужно подтвердить владение картой – для этого снимается одна гривна. После подтверждения деньги пришли практически мгновенно. В целом, чтобы получить микрозайм на карту онлайн, в меня ушло не более 20 минут, а если на вашей карте доступны платежи через интернет, и звонить в банк не нужно, то и 10ти минут будет достаточно. За 400 гривен кредита, через 4 дня я заплатил, точно не помню, но около 30ти гривен, как по мне, вполне адекватная сумма.[:]

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Moneyveo – онлайн кредити, відгуки, особистий кабінет»

Отличная провереная компания. Брал у них давно, несколько лет назад но потом начал иногда позычать у других. Теперь снова вернулся к манивео - они в кризис всеравно выдают кредиты. Коронавирус им не помеха! и даже пеню они отменили чтобы нам меньше платить было

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: