Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїMoneyveo — онлайн позики до 65 днів без відмови та довідок

«Moneyveo — онлайн позики до 65 днів без відмови та довідок»

Moneyveo.ua – це старий, перевірений, надійний і зручний сервіс. Він один з піонерів мікрокредитування в Україні, працює з 2013 року і заслужив довіру серед сотень тисяч українців. Сайт дозволяє швидко і просто оформити мікрозайм на картку або на рахунок в банку в будь-який час і в будь-якому місці. Організація працює без перерв і вихідних, тому отримати гроші, коли вони так необхідні, можна без особливих зусиль.

Сервіс манівео кредити настільки старий, що обріс уже з десяток народних назв. Хто і як тільки не називає його. Тут вам і монейвео, манівео, Мані Вео, Моней Вео, манивео юа, маневео, Маніва, мантвео, маніве, і на український лад англійські слова manyveo, money veo, moniveo, maniweo. Так само наш народ любитель написати в пошуковику запити і навіть не подивитися на результат. Звідси і каракулі vfybdtj, ьщтунмущ, vfysdtj і інші. Так і живемо.

Пропозиція від Манівео відрізняється прозорими умовами співпраці та акціями для нових користувачів, що робить її привабливою для широкого кола клієнтів.

В цілому ж компанія обросла позитивними відгуками і надокучливими віршиками з реклами.

Умови оформлення мікрокредиту на Moneyveo.ua

У Монівео є декілька пакетів кредитування. Пакет Смарт: короткострокові кредити до 65 днів. Та пакет Комфорт: довгострокові кредити до 20 тижнів (140 днів) з погашенням кожні два тижні.

Пакет Smart включає:

 • мікрокредит можна взяти на суму від 500 до 22 000 гривень для першого разу;
 • термін використання позикових коштів варіюється від 1 до 30 днів (повторний кредит вже до 65 днів);
 • стати клієнтами можуть тільки повнолітні громадяни України;
 • постійні сумлінні позичальники мають право оформити позику на суму до 25 000 гривень з 50% -ою знижкою;
 • мінімальна комісія за користування кредитом становить 2%;
 • нові клієнти отримують мікропозики під 0,01% в день.

Пакет Comfort (довгострокова позика):

 • сума від 8000 до 30000 гривень;
 • ставка за кредитом буде ~0,25% в день (залежить від суми і терміну);
 • строк від 8 до 20 тижнів.

Слід знати, при спробі отримати позику не на карту тієї людини, чиї документи подавалися при заявці, сервіс, з метою безпеки, може відхилити заявку. Але це відбувається не завжди, а лише в нечастих випадках. Тобто отримати гроші на карту чоловіка, дружини, брата, друга на практиці цілком можливо.

Раніше, щоб узяти кредит, навіть у банку, потрібно було прийти до банку особисто, але, на щастя, сьогодні це залишилося у минулому. Сьогодні міні кредит без відмови та довідок можна отримати не виходячи з дому у вигляді переказу коштів на картку. Заява зазвичай заповнюється через комп’ютер чи мобільний. Вибравши варіант виведення коштів на банківську картку, ви можете отримати гроші того ж дня.

Процедура оформлення мікропозик на Манівео

Щоб взяти кредит в Маневео для початку ознайомтеся з базовими принципами:

 • якщо ви хочете отримати гроші в Мані Вео юа, тоді, в першу чергу, слід визначитися з сумою і періодом (при повторному зверненні оформити заявку можна через особистий кабінет);
 • після цього слід оформити онлайн заявку на отримання мікропозик (реєстрація дуже проста);
 • дочекатися рішення по заявці (розгляд запиту займає 15 хвилин);
 • підтвердити права володіння картою (сервіс блокує на кілька годин суму до 1 гривні, а клієнт повинен відправити смс з уточненням суми до копійки);
 • отримати грошові кошти на свій рахунок.

Оформлення позики через BankID у Монівео

У Монівео ви також можете отримати кредит онлайн через bankid, що займає набагато менше часу, ніж через традиційну авторизацію. Компанія зробила процес максимально зручним, тому взяти позику через bankid швидше і краще для тих, кому гроші потрібні терміново.

Як отримати кредит готівкою?

Отримати гроші готівкою можна в Манівео через відділення Нової Пошти. Вам доступна можливість отримати гроші за допомогою сервісу NovaPay. Для цього потрібно:

 1. При заповненні анкети в полі «Отримати гроші» поставити позначку навпроти «Нова Пошта» і переконатися, що ПІБ та інші ваші паспортні дані у заявці заповнені українською мовою.
 2. Після схвалення мікрокредиту дочекатися смс від Нової Пошти  із підтвердженням переказу коштів.
 3. Прийти до будь-якого відділення НП з паспортом, ІПН і смартфоном і сказати оператору про бажання отримати кошти від Moneyveo.

Плюси мікрокредитування на Монейвео

 • займ можна оформити в будь-який зручний час доби, без відвідування відділення компанії;
 • при повторному зверненні сума позики збільшується, а процентна ставка за користування кредитними коштами навпаки зменшується;
 • мікропозик видається без застави і поручителів;
 • з листопада 2021 року компанія збільшила максимальний термін за позиками до 65 днів, фактично зробила довгострокову позику, яка доступна для всіх повторних клієнтів. Перший кредит на картку так і видається максимум на 30 днів;
 • прострочення в інших МФО для отримання позики не має критичного значення;
 • при достроковому погашенні боргу штрафи не передбачені;
 • гаряча лінія для клієнтів працює цілодобово за номером 0 800 21 9393 (безкоштовно по Україні);
 • доступна пролонгація кредиту, якщо повернути гроші вчасно немає можливості;
 • так само присутня реструктуризація боргу (потрібно уточнювати у консультанта Манівео);
 • гроші можна отримати готівкою в відділенні Нової Пошти;
 • повернути позику можна різними способами: картою, банківським переказом, за допомогою мобільних терміналів.

Завдяки сервісу MoneyVeo необхідні кошти ви отримаєте в лічені хвилини!

* Під фразою «кредит під 0%» мається на увазі ставка 0,01% в день від тіла кредиту на термін, передбачений договором.

У разі затримок по виплаті з боку клієнта і невиконання договору можуть застосовуватися санкції. Наприклад, прострочення може обкладатися додатковими відсотками (у розмірі до 1,7% від суми кредиту), які потрібно окремо уточнювати у менеджера.

Як погасити онлайн кредит від Манівео

У компанії манівео погасити кредит можна в кілька способів:

 1. Закрити кредит можна онлайн через в особистому кабінеті на сайті Moneyweo простим переказом з вашої картки на картку компанії.
 2. Онлайн за допомогою мобільних операторів Київстар і Лайф (lifecell). Детальніше читайте про це на сайті компанії Манівео.
 3. В інтернет-банкінгу. Наприклад Privat24, ПУМБ, монобанк та інших.
 4. Скористайтеся терміналом самообслуговування: 24nonStop, EasyPay, City24, iBox, ПриватБанк, 2click, E-PAY, ФК «Система» і «Квітка», які можна знайти в будь-якому супермаркеті і навіть на зупинках громадського транспорту.
 5. Погасити кредит без комісії можна у відділеннях «Нова Пошта».
 6. Збережіть реквізити компанії, і переведіть гроші на рахунок компанії через будь-яке відділення банку.

На нашому сайті ви зможете знайти всю необхідну інформацію про компанію Моней Вео: відгуки боржників, відгуки клієнтів, вхід в кабінет, номер телефону компанії для зв’язку. Так само ви зможете дізнатися про там, чи є пролонгація, реструктуризація і дізнатися контакти для зв’язку.

Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА»
 • Номер свідоцтва:
  №16102832 ІК №105, видане Нацкомфінпослуг 21.03.2013
 • Адреса:
  01015, м Київ, вулиця Лейпцизька, будинок 15 Б, перший поверх
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Moneyveo — онлайн позики до 65 днів без відмови та довідок»

Лично я наткнулся на сайт компании совершенно случайно, кликнув по баннеру на каком-то сайте, и зарегистрировался просто с любопытства: стало интересно, что такое онлайн кредит на карту, не выходя из дома. Изучил на сайте манивео личный кабинет, и закрыл сайт. Спустя пару месяцев, случилось то, что было, наверное, практически у каждого, кто работает в не очень крутой организации: задержали зарплату. И как всегда, в тот момент, когда нужно срочно заплатить за квартиру, а денег не хватает. Я начал думать, где взять деньги быстро, и вспомнил о манивео. Заполнение личных данных заняло не более пяти минут. Потом ещё минут 10 я потратил на то, чтобы разблокировать карту для платежей в интернете, так как для получения займа в манивео, нужно подтвердить владение картой – для этого снимается одна гривна. После подтверждения деньги пришли практически мгновенно. В целом, чтобы получить микрозайм на карту онлайн, в меня ушло не более 20 минут, а если на вашей карте доступны платежи через интернет, и звонить в банк не нужно, то и 10ти минут будет достаточно. За 400 гривен кредита, через неделю я заплатил, точно не помню, но около 30ти гривен, как по мне, вполне адекватная сумма.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Moneyveo — онлайн позики до 65 днів без відмови та довідок»

Отличная провереная компания. Брал у них давно, несколько лет назад но потом начал иногда позычать у других. Теперь снова вернулся к манивео - они в кризис всеравно выдают кредиты. Коронавирус им не помеха! и даже пеню они отменили чтобы нам меньше платить было

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Moneyveo — онлайн позики до 65 днів без відмови та довідок»

Чудова та перевірена компанія. Кілька років тому я користувався їх послугами, але потім звертався до інших. Зараз знову повернувся до Манівео - вони в кризовий час виплачують кредити

Оцінка
2
Негативний

Відгук про «Moneyveo — онлайн позики до 65 днів без відмови та довідок»

Такая ситуация - еще перед просрочкой позвонила по телефону менеджеру и договорилась о реструктуризации, сказала что полностью оплатить не смогу, попросила остановить проценты и разбить сумму на платежи. Менеджер перезвонил где-то через неделю (за один день до просрочки), говорит, что написал запрос руководству и согласовали на очень уязвимых условиях, только дополнительно попросили еще некоторые справки, которые я им сразу сбросила. Говорит не обращайте внимание на ответ в письме, там общий ответ. Ждите моего звонка, я с вами свяжусь. Ну я ок На следующий день (первый день просрочки) мне начали звонить по телефону из отдела задолженности и требуют либо выплатить %, либо закрыть. Я им говорю так и так, общаться с менеджером, жду звонка, назвала его имя, попросила соединить или чтобы он перезвонил. Здесь мне говорит мужик типа – я теперь с вами общаюсь, и не буду я слушать все ваши разговоры до этого. Ваш договор в просрочен и передан в этот отдел. Я оборвала разговор и перезвонила на горячую линию, где уже второй Менеджер начал предлагать реструктуризацию - на всю сумму с просрочкой. Честно говоря, я думала, что у них там все организованнее. А здесь такое. Ощущение так себе, не рекомендую.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Moneyveo — онлайн позики до 65 днів без відмови та довідок»

Зручне оформлення та погашення кредиту в Манівео, як на мене. Прийшов на сайт, 10 хвилин і пішов з грошима, не треба щоразу інформацію надавати, вперше співробітники дані внесли і все, вже раз 5 напевно беру у них, запитують тільки номер телефону, і все. Рекомендую.

Оцінка
1
Негативний

Відгук про «Moneyveo — онлайн позики до 65 днів без відмови та довідок»

Нелюди, а не компанія. Брав кредит у манівео по промокоду 80% у сумі 2000 грн, зараз вже пішла прострочка (9 днів прострочення), надіслали смс що я не відповідаю на дзвінки (у мене постійно поганий зв'язок, не можуть додзвонитися до мене). Я їм передзвонив, і мені сказали вирішити питання до кінця тижня. Зможу вирішити питання з монівео лише 6 числа, вже нарахували 2900 грн, у розмові сказали що на 6 число сума буде 3900 грн, що дуже багато для мене. Прям страшно що дзвонитимуть батькам та іншим родичам. Запропонував їм розбити кредит на частини або зробити пролонгацію - відмовилися.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Moneyveo — онлайн позики до 65 днів без відмови та довідок»

Активно користуюсь кредитами, так як фопам не так солодко як можуть подумати люди. Тут подобаються тим що швидко, зручно сплачувати - варіантів безліч, приємне обслуговування. В них своя атмосфера приємна. Раджу.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: