Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїПростоГроші – взяти кредит, відгуки, особистий кабінет

«ПростоГроші – взяти кредит, відгуки, особистий кабінет»

ПростоГроші взять кредит на карту быстро без отказа
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу

Увага! На цю мить компанія не видає мікропозики через важку ситуацію в країні. Починаючи з 7 листопада 2022 року та на весь період військового стану МФО зупиняє роботу. Prostogroshi обіцяють, що відновлять свою роботу через 90 днів після закінчення воєнного стану.

Взяти довгостроковий кредит з поганою кредитною історією тепер реально

У травні 2020 на ринку кредитування України з’явилася компанія НаДовго. Її також називають або На Довго. З десятків інших компаній, що надають онлайн кредити, вона вигідно відрізняється можливісттю оформити грошову позику терміном на 3 місяці.

На початку 2021 року компанію перейменували в МФО ПростоГроші.

Позичальник має можливість взяти швидкий кредит в компанії на термін до 98 днів під 1% в день. Такі умови по кредиту даються при виборі суми більше 20000 гривень.

Якщо ж майбутній клієнт компанії хоче взяти менш як 20 000 гривень – тут вже і відсотки вищі будуть. Так що найвигідніше брати позику на більшу суму і довгий термін. Позика в такому випадку буде вигідніша, тобто переплата поменше буде.

Якщо людина має великі плани і йому потрібні для цього фінанси. Можна звернутися в організацію Просто Гроші. Головною перевагою якої є можливість самостійного вибору умов кредиту – все залежить від можливостей і потреб.

У чому особливість нової компанії мікрозаймів

Особливість даної компанії в тому, що вона одна з перших почала видавати мікропозики на довгий термін. Адже раніше довгострокові кредити видавали банки, а мікрокредити на короткий термін – МФО. Зараз компанія надовго порушує цей шаблон.

Тепер заступники на 60 або 90 днів можуть отримати люди:

Так, відсотки за таким онлайн кредиту будуть не банківські, а й взяти кредит з простроченням і поганою кредитною історією тут вийде куди ймовірніше. Так що плюси даної компанії очевидні.

Як оформляється заявка в ПростоГроші

- шаг 1

Щоб оформити кредит, досить здійснити 5 простих кроків, а саме:

 1. Натиснути на кнопку “Оформити позику” у верхній частині сторінки;
 2. На сайті компанії вказати суму і термін. Спеціальний калькулятор вирахує суму погашення. Також можна вказати деякі фактори, які можуть знизити ставку.
 3. Тепер можна відправити запит – вказати номер телефону та ім’я.
 4. Далі в новому вікні вказати паспортні дані, номер ІПН, місце проживання і поставити галочку, що ви підтверджуєте умови надання послуг.
 5. Після цього ваша заявка на кредит надійде в обробку. Вам варто очікувати оповіщення по смс.

- шаг 2

Відгуки про компанію Просто Гроші

Нажаль, дана організація з’явилася зовсім недавно і про неї поки ніхто не залишив відгук. Ви можете бути першим, хто це зробить. Для цього, прокручуючи екран вниз до розділу відгуків і напишіть свою особисту думку про дану контору і її роботу. Будемо раді вас почути і поділитися вашою думкою з іншими користувачами.

Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ "Споживчий центр"
 • Номер свідоцтва:
  Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ІК №78
 • Адреса:
  01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 133-А
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «ПростоГроші – взяти кредит, відгуки, особистий кабінет»

Есть возможность выплаты раньше срока! И проценты в этом случае уменьшаются! В Личном Кабинете на их сайте всю расписано — сколько именно на сегодняшний день накапало процентов и вся сумма вместе с процентами на сегодняшний день!

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «ПростоГроші – взяти кредит, відгуки, особистий кабінет»

Взяла 2 тысячи в Простогроши для сдачи платных анализов, не было времени ждать зарплату, нужно было срочно поставить диагноз и начать лечение. Компания выручила в очередной раз. Не задерживайте выплату, платите в сроки и никаких проблем не возникает. Частенько пользуюсь услугами этой МФО, всегда все на высоком уровне. Советую.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: