Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїMoney4you ® – онлайн кредит на карту 24/7 до 15000 грн

«Money4you ® – онлайн кредит на карту 24/7 до 15000 грн»

На сьогодні мікропозиками не користується тільки рідкісна людина, адже уникнути непередбачених ситуацій виходить не часто. Іноді гроші необхідні прямо тут і зараз. Але, як правило, у людей в такий момент немає часу на стояння в черзі банку, збору стоси різних документів і очікування позитивної відповіді.

Технології розвиваються семимильними кроками, тому сьогодні можна отримати гроші не виходячи з власного будинку, оформивши на займ на карту цілодобово 24/7.

Про компанію Money 4 you

Сервіс мікропозик Money4you з’явився на ринку України досить недавно. Компанія щодо “свіжа” і ще не встигла приїстися клієнтам. З’явилася на світ в 2019 році. А саме офіційно отримала свідоцтво про реєстрацію в травні 2019 року в місті Київ.

Компанія молода, але амбітна. На відміну від багатьох конкурентів – продовжувала працювати під час карантину та під час воєнного стану.

У серпні 2022 року суму позик знову змінилися на кращий, для клієнта, бік: максимальна сума для нових клієнтів – 15 000 гривень та 25 000 гривень для повторних клієнтів.

Що пропонує Money 4 you

МФО пропонує своїм клієнтам такі умови:

 • Ставка 2,5% на день (РРПС від 205% до 4767% залежно від обраного типу кредитування).
 • Перша позика під 0,01% на перші 30 днів.
 • Гроші в борг можна отримати на строк від 3 до 30 днів, а також пролонгувати на такий же термін.
 • Максимальна сума для першої позики – 15 000 грн.

Як мінімум компанію Money 4 you слід відзначити за солідну суму на першу позику. Адже серед мікрофінансових компаній багато хто пропонує позичальникам для першого разу 3-7 тисяч гривень. До прикладу МФО КЛТ пропонує лише 5000 грн своїм позичальникам.

Переваги позик в компанії Money4you

 • Можна підключити пролонгацію в кабінеті на термін до 30 днів (безлімітний безкоштовна пролонгація – перенесення терміну погашення позик).
 • Компанія нова, без бази боржників – шанси отримати схвалення займу трохи вище.
 • Перший кредит під 0,01%;
 • Можливість отримання позикових грошей із заборгованістю перед іншими МФО;
 • Постійні знижки та акції, програма лояльності для постійних клієнтів;
 • Високий стандарт обробки і збереження даних: компанія не передає інформацію про клієнтів третім особам;
 • При реєстрації не потрібно вказувати свою електронну адресу.

На відміну від багатьох конкурентів, таких як Cashberry і Форза кредит, дана мікрофінансова організація обробляє анкети дійсно швидко. Час на розгляд онлайн кредиту від 3 до 5 хвилин. Маніфою використовує автоматичні алгоритми. В результаті такого виду дистанційної роботи, послуги з видачі кредитів, що надаються цією організацією, мають високу швидкість обробки заявок. Таким чином, більшість клієнтів чекають рішення щодо видачі їм позики лічені хвилини. Гроші стають доступними для клієнтів дуже швидко, тому сьогодні немає кращого рішення у випадках, коли терміново необхідні гроші до зарплати.

Що потрібно для отримання кредиту в Money4you

 1. Паспорт;
 2. Код ІПН;
 3. Бути в віці від 22 років;
 4. Банківська картка Visa / Mastercard будь-якого українського банку (на рахунку карти має бути 2 гривні для верифікації).

Послідовність отримання кредиту терміново

Спочатку слід вибрати суму і термін термінового кредиту на головній сторінці сайту Маніфою, після чого натиснути кнопку «Оформити кредит». Ви потрапите на сторінку анкети, в поля якої потрібно внести дані: прізвище, ім’я по батькові, дату і місце народження, сімейний стан, дані паспорта. На наступній сторінці потрібно буде вказати адресу проживання, потім – актуальні контактні дані, після чого знадобиться прив’язати банківську карту і дочекатися рішення сервісу. Як тільки Маніфою схвалить терміновий кредит, гроші тут же будуть відправлені на вашу карту, а ви отримаєте смс-повідомлення.

Як віддавати кредит

Погасити мікрокредит від Маніфою можна декількома способами:

 1. Банківська картка. Для цього в Особистому Кабінеті в розділі «Погашення» і вибрати спосіб «Компанії». Ви можете закрити займ “перекинувши” гроші як з тієї карти, на яку отримували позикові кошти, так і з іншого. Припустимо, з карти одного або дружина. Для цього просто потрібно додати ще одну картку, вказавши її реквізити в поле поруч.
 1. Каса банка. Ви можете оплатити послуги користування кредитом в будь-якому відділенні банку на території України.

Реквізити компанії:

 • IBAN: UA903206490000026500052601251
 • ЄДРПОУ 42848369
 • У призначенні платежу прохання обов’язково вказувати П.І.Б. і номер кредитного договору!

Дострокове погашення та відстрочення оплати за позикою

Оскільки далеко не завжди у позичальників є можливість у визначений термін знайти всю суму грошей для погашення позики, Маніфою використовує просту і зручну схему продовження терміну кредитування. Для того, щоб відстрочити платіж на 15 днів, досить зайти в Особистий кабінет і оплатити нараховані з моменту початку користування позикою відсотки. Після цього термін онлайн кредиту автоматично перерахується.

Доступна позичальникам сервісу Money4you і можливість достроково розрахуватися з кредитором. При цьому платити потрібно буде тільки за ті дні, які ви фактично користувалися позикою.

Прострочення і штрафи

При формуванні прострочення, на тіло кредиту нараховуються штрафні відсотки в розмірі 3% на добу. Штраф нараховується з першого дня прострочення без пільгового періоду.

Не бійтеся мікропозик

Кредити, видані Money for you за межами банківського ринку, наразі є повністю безпечними. Кожен клієнт Маніфор Ю повинен знати процедури безпеки, які насамперед обслуговують його. Оформляючи мікрокредит в моней4 ю, слід враховувати свої фінансові можливості, щоб не потрапити у спіраль неплатоспроможності. Аналіз охоплює насамперед річну відсоткову ставку, і навіть дату погашення зобов’язання. Без прибутку ми не зможемо погасити кредит. Усвідомлення наших можливостей полегшить життя не лише нам, а й кредитним установам.

Контактні дані
 • Компанія:
  OOO «МАНІФОЮ»;
 • Номер свідоцтва:
  ФК № В0000207 від 08.04.2021 року виданий Національним банком України
 • Адреса:
  03150, місто Київ, вілиця Казимира Малевича, б. 87
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Money4you ® – онлайн кредит на карту 24/7 до 15000 грн»

Воспользовалась этим сервисом онлайн после того как отказали в МФО которое рядом с моим домом. Мало того, что я там отстояла пол часа и на меня все смотрели как на дуру, так еще и без объяснения причин не выдали займ. После этого я сразу начала искать в интернете варианты. Наша этот сайт, все сделала как и советовали. Заполнила несколько анкет на кредит. На этом сайте я заполнила 3 анкеты. В 2 получила отказ и одобрение в мани фор ю. Очень довольна.

Оцінка
2
Негативний

Відгук про «Money4you ® – онлайн кредит на карту 24/7 до 15000 грн»

Названивают даже если я не брал кредит. Горячая линия не хочет удалять мой номер, постоянные звонки с сиреной.

Оцінка
1
Негативний

Відгук про «Money4you ® – онлайн кредит на карту 24/7 до 15000 грн»

Це шахрайська організація, яка займається вимаганнями сплатити борг за третю особу, з якою особисто не знайома. Для цього використовує схеми щоденного продзвону номеру, надсилання погрозливих смс. Звернення на їх лінію підтримки, звичайно, абсолютно даремні. Оператор повідомляє, що ваша заява буде розглядатись 15 днів!!! На запитання яким чином отримано мої дані відповідають, що це конфіденційна інформація. Подала заяву в кіберполіцію.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Money4you ® – онлайн кредит на карту 24/7 до 15000 грн»

Мани4ю для меня является примером всем компаниям микро кредитирования, они ничего не скрывают, и только растут, делают какие-то акции, розыгрыши, подарки. На новый год была беспроигрышная акция и всем можно было выиграть скидку на микрокредит до 30%. Я считаю это важным в нашей повседневной жизни.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: