Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїВаша Готівочка — взяти кредит онлайн або готівкою

«Ваша Готівочка — взяти кредит онлайн або готівкою»

Ваша готивочка кредит онлайн
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу

Ваша Готівочка” – фінансова компанія, що спеціалізується на видачі короткострокових позик (кредити до зарплати) населенню України. Компанія була створена для допомоги у вирішенні фінансових проблем і реалізації бажань усіх громадян України віком від 18 до 75 років.

Виняткова діяльність компанії – надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту. Умови швидких позик від МФО Ваша Готівочка прості і зрозумілі кожному.

Інформація про компанію Vasha gotivo4ka

Компанія була заснована в 2012 році в місті Миколаїв. Потихеньку вона почала відкривати свої відділення в Запоріжжі, Дніпрі, Одесі, Києві. Зараз вона діє на території всієї України.

В даний момент ця фірма має широку популярність в нашій країні. Вона відома під такими назвами як vasha gotivochka, моя готівочка, ваша готивочка, твоя готівочка, вашаготівочка, кредит готівочка. Також не рідкісні випадки неправильного написання компанії в інтернеті або пошукових запитах гугл: ujnbdjxrf, dfif ujnbdjxrf, dfif ujnsdjxrf і так далі.

Чим виділяється компанія серед інших на ринку мікропозичок

Відмінною особливістю компанії є те, що вона пропонує клієнтам отримати кредит готівкою. Компанія має в своєму розпорядженні мережею офісів у всіх містах України. Ви також можете оформити позичку онлайн, а гроші отримати готівкою в відділенні.

Можливістю отримати гроші готівкою у відділенні можуть похвалитися лише кілька організацій в Україні. Серед таких GlobalCredit, FinX та ШвидкоДеньги. Але ШвидкоДеньги має досить високу процентну ставку (2% на день). У цьому випадку компанія Vasha gotivo4ka виглядає вигіднішим варіантом отримати гроші миттєво.

Як отримати кредит готівкою в компанії Ваша Готівочка

Що б отримати кредит готівкою ви можете здійснити дану дію у нас на сайті. Вам потрібно натиснути на цій сторінці кнопку “Оформити позику” і заповнити анкету для кредиту. Далі внести всі дані і вибрати відділення у Вашому місті, в якому б Ви хотіли б отримати гроші.

Всі відділення компанії можна знайти на їхньому сайті. Посилання на сайт знайдете у нас в розділі контакти перегорнувши трохи нижче цього тексту.

Як взяти онлайн кредит в Готівочке

Отримати онлайн кредит в МФО Ваша готівочка також легко як і у всіх інших мікрокредітних компаніях, представлених в нашому рейтингу МФО України.

Клієнти платять відсотки (2% в день, APR – 730%) виключно за фактичні дні користування кредитом. Сьогодні на сайті Компанії можна отримати кредит від 200 до 15 000 гривень.

Але є один важливий момент! Нові клиенти МФО VashaGotivochka мають змогу отримати мікрокредит під 0%. Це фактично безкоштовний мікрозайм без переплат.

Перший кредит під 0% від Ваша Готівочка

Також, кожен Клієнт маючи діючий договір позики, може його пролонгувати на 10 днів (кількість пролонгацій не обмежена). Комісій за продовження позики НІ! З цього щоб у вас не виникала прострочення за позикою – використовуйте пролонгації, надані даної МФО.

Часті питання про vashagotivochka

 1. Які умови для отримання кредиту до зарплати?
  Отримати гроші до зарплати може будь-який громадянин України від 18 до 75 років, що має дохід (студент, який працює, пенсіонер, підприємець).
 2. На які цілі видаються гроші?
  На будь-які цілі (до зарплати, на лікування, подарунки, оплату комунальних платежів і т.д.).
 3. Як отримати кредит готівкою в відділенні?
  Для цього Вам необхідно натиснути на кнопку “оформити позику” на нашому сайті, заповнити анкету, і вже після того, як виберете відділення – підійти в вибране відділень з паспортом та ІПН. У разі позитивного рішення, Ви підписуєте договір і забираєте кошти.
 4. Скільки часу приймається рішення щодо позики?
  Рішення по заявці приймається протягом 20 хвилин.
 5. Як дізнатися рішення по заявці?
  Про результат рішення Клієнту повідомляється за допомогою смс.
 6. Від чого залежить чи отримаю я займ?
  При прийнятті рішення по кредиту перевіряється інформація, яка була вказана у Вашій анкеті. Вкрай важливо для отримання кредиту, вказувати повну і достовірну інформацію.
 7. Яку суму кредиту я можу отримати?
  Від 200 до 15 000 грн, терміном від 1 до 30 днів з можливістю пролонгації на 10 днів (кількість пролонгацій не обмежена).
 8. Як продовжити термін позики?
  Для продовження терміну кредиту, Клієнту необхідно своєчасно в день оплати (термін закінчення користування кредитними коштами) оплатити суму нарахованих відсотків.
 9. Чи можу я достроково погасити позику?
  Так, Ви можете достроково погасити позику, без будь-яких додаткових комісій.
 10. Що буде якщо я не встигаю вчасно погасити позику?
  У разі не погашення позики в строк, Вам буде нарахована пеня в розмірі 1% до Вашої поточної ставки по кредиту.
 11. Чому мені відмовили у позиці?
  Найчастіше компанії залишає за собою право не оголошувати причину відмови по позиці. Але зазвичай ви або неправильно вказали свої дані або маєте ну прям вже дуже погану кредитну історію і багато заборгованостей в інших фінансових установах.
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу
Контактні дані
 • Компанія:
  ООО «ЛАЙМ КЕШ», "ЛАЙМ КЕПІТЕЛ"
 • Номер свідоцтва:
  ФК № 907, Дата видачі 01.06.2017 року
 • Адреса:
  54029, Миколаївська обл., місто Миколаїв,вулиця Пушкінська, буд.28, каб.7
 • Час роботи:
  Выдача кредитів цілодобово, служба підтримки з 8.00 до 20.00
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Ваша Готівочка — взяти кредит онлайн або готівкою»

Оформила кредит до зп в Ваша Готивочка, как хорошо что у них можно продлевать срок, зарплату задержали на 3 дня, я себе продлила договор а потом через 3 дня все закрыла. Удобно что ничего не переплатила только по факту пользования.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Ваша Готівочка — взяти кредит онлайн або готівкою»

Пришли в готивочку с другом и хотели 10 тысяч. При первом обращении одобрили только 6000, хотя мы думали, что будет больше. Расстроился, но девочки предложили оформить микрокредит моему другу. Он согласился и оформил еще на себя 4 тысячи. В принципе я доволен, деньги мы получили. Хочу сказать что большим плюсом имеется то, что у них простое и быстрое оформление. Документов минимум, только паспорт и код, работать можно не официально. А получать кредиты можно как наличкой, так и на карту.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Ваша Готівочка — взяти кредит онлайн або готівкою»

Звертався сюди щоб взять кредит на ремонт. Звернувся в офіс до менеджерів. Довідка про доходи не треба. Вцілому проблем ніякіх не було, швидко погодили і дали готівку на руки в той самий день. Подобається що в них немає прихованих комісій та платежів, знаю на яку сумму беру і яку потрібно повернути в будь який день.

Оцінка
1
Негативний

Відгук про «Ваша Готівочка — взяти кредит онлайн або готівкою»

Не вздумайте сейчас им что либо погашать — потеряете деньги. Сложилась следующая ситуация: предложили погасить кредит за тело, очень долго добивался гарантийного письма, прислали даже указали в письме, что будет предоставлена справка. Погасил и тут начались приколы, справку они не могут предоставить, аргументируя это тем что не все отделы работают. В кредитную историю естественно никто изменения не вносил. Но самое интересное, что кредит перепродали и при обращении в УБКИ направить запрос на изменение кредитной истории они не могут, так как компания, которой был продан микрокредит не является ее партнёром и просят предоставить справку о закрытии. Так что если не хотите потерять деньги не не ведитесь на данные акции и шлите их с их долгом, тем более проценты они все равно до окончания ВП не начисляют.

Оцінка
1
Негативний

Відгук про «Ваша Готівочка — взяти кредит онлайн або готівкою»

Вітаю. Мене вже привітали з новим роком. Аж трясе всю. Надійшов лист на сусідку від готівочки що подали до міліції на мене. Надійшов лист на брата від Лайм капітал підкажіть хто це. Місяць витримала поміняла сімку було так спокійно ось і почалося!! Капець я так себе вже заспокоїла і ось почалося, як умовити їм змінити сімки не знаю. Може почати з ними спілкуватися не чіпатимуть нікого. Або це марно?

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Ваша Готівочка — взяти кредит онлайн або готівкою»

Дякую компанії за позику. Я студент, і тимчасово безробітний тому що важко поєднувати навчання і роботу. Для оплати навчання не вистачало 2650 гривень, а терміни тиснули. Зрештою вирішив взяти позику на 3 тижні. Багато де відмовляли, а тут дали. Дякую. Тепер би вчасно віддати встигнути.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: