Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїШвидко Гроші – взяти кредит онлайн за 15 хвилин до 140 днів

«Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 15 хвилин до 140 днів»

Ви не хочете більше просити в борг у своїх родичів? Банки вам відмовляють в наданні кредиту. Зверніться в компанію «Швидко Гроші» і отримаєте кредит готівкою на вигідних умовах за кілька годин.

Якщо у вас виникла потреба терміново взяти невеликий кредит, тоді зверніться в компанію «Швидко Гроші». Компанія починала свій бізнес як офлайн підприємство. Тобто фірма, яка видає кредити готівкою в відділеннях. Її офіси спочатку були розташовані у великих обласних містах як Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Миколаїв, Львів. Але пізніше вона почала з’являтися в містах по-дрібніше. А з 2017 року Швидко Гроші видають кредит онлайн.

Часто можна почути, як люди неправильно трактують назву компанії. Не можна називати быстро гроши, швидко деньги, швидко грощі, Shvgroshi. Також неправльного написання idblrj uhjib, idblrjuhjis, idblrj uhjis.

Як можна оформити кредит в Швидко Гроші

Оформити кредит від Швидко Гроші можна двома способами:

 1. Відвідайте один з офісів «Швидко Гроші», який знаходиться у вашому місті. Для видачі кредиту на карту достатньо надати паспорт громадянина України.
 2. Заповніть онлайн анкету у нас на сайті gdecredit.com.ua. Після її схвалення отримаєте кредит на карту або відвідайте офіс і в касі отримаєте гроші.

Що пропонує Shv Groshi своїм клієнтам

Shvgroshi має кілька кредитних продуктів. Короткострокові позики під назвою “Гроши до зарплати” та довгострокові під назвою “Гроші на виплат”.

 1. Максимальний кредитний ліміт для першого продукту – 20 тисяч гривень. Виплатити його клієнт повинен був протягом максимум 14 днів. Раніше такі кредити до 30 днів видавали, у 2023 році скоротили до 14 днів. Ставка за таким мікрокредитом буде 2% на день.
 2. Другий продукт це безвідсоткові позики онлайн. Він також відноситься до розділу “Гроші до зарплати”, але відрізняється сумою та процентною ставкою. Вам пропонують отримати безвідсоткові позики онлайн до 6000 гривень під 0,01%. Всупереч тому, що на сайті доступно максимум 14 днів для вибору, у договорі вказаний термін до 28 днів. Мається на увазі термін із пролонгацією. РРПС в такому продукті буде – 100 841%.
 3. За другим продуктом термін збільшено до 140 днів (до 20 тижнів). Максимальна сума піднялася до 30 000 гривень для постійних клієнтів. Ставка у своїй коливається від 1% до 2% щодня залежно від терміну кредиту.

Також є пролонгація. Якщо клієнт оплачує нараховані відсотки, договір автоматично продовжується на новий термін.

Важливою особливістю компанії та те, що вона пропонує практично безвідмовні кредити всім охочим без особливих вимог до документів. Тільки паспорт, код та 10 хвилин часу.

Переваги компанії перед іншими МФО

 • спрощена форма для оформлення – в анкеті всього 2 кроки заповнення замість 5;
 • позичальникові не потрібно верифікувати свою пластикову карту або завантажувати скан-копії документів;
 • без прихованих комісій та платежів – ви відразу бачите при реєстрації особистого кабінеті скільки і коли потрібно буде повернути;
 • отримання кредиту без застави, довідок та поручителів.
 • найбільша мережа офлайн-відділень в країні для видачі готівки;
 • компанія sgroshi пропонує онлайн кредити до 140 днів (для повторних клієнтів, для нових лише до 30), що є гарною альтернативою довгостроковим кредитам;
 • сума відсотків за користування кредитом залежить від розміру кредиту і терміну користування;
 • при достроковому погашенні відсотки за користування перераховуються;
 • ШвидкоГроші – компанія, яка працює більше 5 років на ринку мікрозаймів в Україні.

На відміну від багатьох інших іменитих конкурентів, таких як Moneyveo або Алекс Кредит, дана МФО має свої офіси. Ви завжди можете прийти і отримати гроші готівкою. Це підходить тим, у кого, наприклад є незакритий борг по кредитці і отримати кредит на карту не представляється можливим.

У компанії плаваюча ставка на займи. Вона залежить від терміну. Чим більше термін за позикою – тим нижче процентна ставка. Кращі умови на мікрозайм Грошішвидко пропонує при умові оформлення на 140 днів. В такому випадку ставка буде 1,2% в день.

Як взяти кредит в Швидко Гроші

Етапи оформлення кредиту:

 1. Створіть заявку на нашому сайті натиснувши кнопку “Оформити позику”;
 2. У вікні, виберіть суму позики і натисніть кнопку оформлення;
 3. Вкажіть ім’я та номер телефону;
 4. Дочекайтеся дзвінка менеджера;
 5. У разі отримання грошей готівкою в відділенні – в офісі підпишіть договір і отримаєте готівку. За бажанням клієнта кредитні кошти можуть бути зараховані на пластикову карту.

Компанія пропонує чесні і прозорі умови кредитування. Не вимагає підтверджувати свою платоспроможність документально. Мікрозайми не мають цільового призначення. Отримані гроші ви можете витратити на що захочете. Погасити кредит можна в будь-який момент без оплати штрафних санкцій.

Для отримання позики в «Швидко Гроші» необхідно відповідати наступним вимогам

 • вікові рамки 18-60 років;
 • наявність громадянства України;
 • стабільний фінансовий стан (може працювати неофіційно);
 • проживає або працевлаштований за місцем оформлення мікрокредиту;
 • є мобільний телефон.

При повторному зверненні клієнта надаються позики під знижений відсоток і вищий кредитний ліміт.

Мікрокредит від компанії «Швидко Гроші» – це дійсно швидко і зручно!

Чому сервіс GdeCredit кращий

Зрозуміло, що потрапити в скрутну фінансову ситуацію може кожен. І соромиться цього не варто. Однак якщо у вас є пластикова карта, наприклад «Привату», то проблему можна вирішити, лише, протягом декількох хвилин.

Наш сайт пропонує добірку кращих онлайн кредитів в Україні. Але це не все.

На даній сторінці ви зможете знайти всю потрібну вам інформацію про компанію Швидко Гроші. А саме номер телефону (гаряча лінія), відгуки співробітників і клієнтів, сайт компанії, де ви зможете подивитися графік роботи відділень.

Всі контакти, номери та відгуки можна знайти тут. А також залишити свій особистий відгук про даному підприємстві.

Як погасити позику

Коли настане дата погашення, ви зможете перевірити суму оплати в панелі клієнта.

Якщо ви хочете погасити кредит раніше за встановлений термін, звичайно, ви можете це зробити. Кредит може бути погашений у будь-який із 30 днів з моменту укладення договору.

Обов’язково необхідно ознайомитися з графіком роботи відділень (якщо повертатимете там) або роботи банків, якщо зарахування готівкою через термінали. Це потрібно, щоб бути впевненим, що гроші надійдуть вчасно, а не, наприклад, наступного робочого дня. Особливо це важливо у разі акції на перший онлайн кредит, невчасне погашення якого призведе до втрати знижки та додаткової комісії.

Основні способи повернення коштів:

 1. Можете звернутися у будь-яке відділення та погасити готівкою.
 2. Сплатити з Вашої картки Visa або Master Card на сайті.
 3. Термінали EasyPay.
 4. Термінали ПриватБанку.
 5. Внести платіж через банк.

Після того, як погашення кредиту буде зафіксовано, компанія повинна проінформувати вас про виконання всіх умов договору телефоном або електронною поштою.

Незалежно від того, чи ви користуєтеся послугами компанії вперше або є постійним клієнтом, трапляються випадкові ситуації, які ускладнюють своєчасне погашення боргу.

Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР»
 • Номер свідоцтва:
  Лицензія Нацкомфінпослуг, розпорядження від 28.02.2017 року №438
 • Адреса:
  01032, г. Київ, ул. Саксаганського, 133А
 • Час роботи:
  Робота відділень по видачі: Пн-Пт 09:00 - 8:00; Сб 10:00 - 18:00; Нд 10:00 - 15:00
Відгуки про компанію
Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 15 хвилин до 140 днів»

Посмотрела по отзывам в интернете про Швидко Гроши и решила попробовать здесь. Хотя и отзывы об этом сервисе не всегда хороши, но вижу много положительных, решила попробовать и себе получить гарантированный микрозайм. Я работаю продавцом, но официальной работы как-бы нет, то есть работаю неофициально. Ради интереса попросила минимум. Одобренная заявка не заставила себя долго ждать. Мне дали мелкий кредит на 2000 гривен. Повторно думаю будет больше. Из плюсов отмечу большое количество точек, где можно получить деньги наличными. Плохо, что мало попросила, но и на том спасибо. Из минусов - просрочила 3 дня - так звонили раз 5.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 15 хвилин до 140 днів»

Хочеться звичайно обійтись без онлайн кредиту, але коли дуже припече - я гроші беру тільки в Швидко Гроші. Перевірена та надійна компанія. Перший кредит там під нуль відсотків.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 15 хвилин до 140 днів»

Всегда за кредитом обращаюсь только в Швидко Гроши, и всегда все быстро оформляют и деньги получаю сразу. Круто когда нужны деньги срочно и знаю к кому можно обратится. Микрокредит можно получить как на карту так и наличными.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 15 хвилин до 140 днів»

Взяла займ в Швидко Гроши 7000 гривен, просрочила из-за болезни 3 платежа. Звонили конечно каждый день просрочки, напоминали о долге, но все вежливо без угроз не так как в некоторых компаниях. Просили быть ежедневно на связи, Приятно удивили, что по выходным не беспокоили, с самого утра не будили и поздно вечером тоже звонков не было. В связи с тем, что была в больнице и не каждый раз могла ответить на их звонок звонили моим родным и друзьям, но никакой информации по микрокредиту не разглашали, просто вежливо просили передать, что ждут меня на оплату. После выхода из больницы платить тоже нечем было. Но пошли на уступки и предложили списать часть долга, остальное разбили на больший срок и под значительно меньшие %. Не знаю кому как, но я довольна таким отношением!!!!

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 15 хвилин до 140 днів»

Швыдко гроши классная компания, всегда выручают в трудную минуту, условия норм, ну и процент мне подходит.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 15 хвилин до 140 днів»

Обращалась за финансовой помощью в Швидко Гроши, понравился профессиональный подход сотрудников, рассказали подробно про пользование займом, помогли выбрать удобный для меня вариант займа, не ожидала такой отдачи от микрофинансовой компании. Спасибо, что помогаете людям в трудных ситуациях.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 15 хвилин до 140 днів»

Мой муж военный и деньги в банках не дают, зашел в швидко гроши и думал что тоже не прокатит но, о чудо онлайн кредит на карту дали. Рекомендую.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 15 хвилин до 140 днів»

Была в Одессе и во время отпуска неожиданно закончился лимит денег) даже не за что было назад домой вернуться, и в этой ситуации меня спало отделение Швидко Гроши в Одессе, всё быстро рассказали, оформили, я осталась довольной. Деньги до зарплаты получила хоть и пришлось приехать к ним и посидеть немного у них в отделении.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 15 хвилин до 140 днів»

Взяла тут Швидко гроші на перекредитування. Маю кредит в банку. Можу сказати, що все-таки видають гроші з поганою кредитною історією. А це вже великий плюс, бо в інших місцях відмовляють.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 15 хвилин до 140 днів»

Увидела в магазине по скидке телефон который очень хотела, а до зп еще неделю. Как всегда меня спасают швидко гроши в таких случаях, оформила розсрочку за 2 месяца все закрою, главное что на покупке реально сэкономила.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 15 хвилин до 140 днів»

Мій друг має погану кредитну історію, тому декілька разів просив мене взяти гроші для нього. Пішла на зустріч другу. Мені обстуговуваня сподобалось, зайвого не питають, швидко та зручно. Друг приносить сам на відділення та закриває кредит. Мені приходять смс, що оплата пройшла. Гарний сервіс. Можна довіряти. Теперь іноді і сама користуюсь.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 15 хвилин до 140 днів»

Користуюсь послугами ШвидкоГроші відколи почалась війна, бо часто затримують ЗП, задоволена тим що все дійсно швидко, без підводних каменів, дівчатка завжди все пояснюють, коли в них там щось змінюються, все чесно, і швидко

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 15 хвилин до 140 днів»

Думала що ніколи не буду брати кредити, через погані відгуки про них, але ризикнула,і ось вже закрила перший кредит і взяла ще один, тільки тут як на диво вже і суму більшу погодили, взяла 10тисяч на місяць, дуже вигідно, переплата мінімальна , а я задоволена

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 15 хвилин до 140 днів»

Всегда обращаюсь в Швидко Гроши когда не хватает до ЗП, но недавно оформила рассрочку на 98 дней, очень удобно что ты сразу еще и тело оплачиваешь срочно нужно было купить технику

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 15 хвилин до 140 днів»

У них мені подобається розстрочка, оформлюю максимальну суму і сплачую собі частково без навантаження на свій фінансовий гаманець))) Мабуть більше ні в кого нема такого, лише у ШвидкіГроші.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 15 хвилин до 140 днів»

Раніше дружина користувалась послугами ШвидкоГроши, а тепер і в мене зп почали затримувати, то і я беру у них пару гривень, нарікань жодних не маю, відсотки зменшуються, перекриваю тіло потроху і мало переплати.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 15 хвилин до 140 днів»

користуюсь виключно сайтом швидко гроші, бо не маю можливості звертатися в офіс бо постійно в дорозі, взагалі дуже зручно зробили , що можна отримувати гроші на карту, і так само платити.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 15 хвилин до 140 днів»

Працюючи не офіційно кредитуюсь лише в ШвидкоГроші, бо там ніяких довідок про доходи не потрібно. Пару хвилин і готівка у мене в кармані. Кажу саме готівка, бо зазвичай користуюсь не сайтом, а у відділенні зручніше та приємніше. Оператори завжди доброзичливі та піднімуть настрій. Хоча хотілося б відсотки понижче

Оцінка
2
Негативний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 15 хвилин до 140 днів»

Очень большие проценты, еще и комиссия 15 процентов от тела кредита. Микрокредит 10000 гривен, а с процентами 18100 - это нормально? Что с этим делать? Скоро будет просрочка и очень боюсь, мне 20 и взяла эти средства для перекрытия другого кредита.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 15 хвилин до 140 днів»

Взяла в Швидко гроші сьогодні доволі таку велику суму, так її буду гасити частинами, дуже зручно. на пів року відкрила кредит, мені так дуже зручно, плюс якщо вийде раніше закрити то не переплатю ніяких штрафів, тільки за той час що користувалась дійно грошами

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 15 хвилин до 140 днів»

В швидко гроші мені зручно брати кредит бо в них багато відділень, онлайн я боюсь брати кредити, бо зараз багато шахрайства. А тут ти прийшов, в тепло, тобі все розповіли, помогли оформити, вибрати те що для мене найбільш підходить і гроші через 5 хв в руках уже. Інколи не так довго займає час оформлення кредиту, як спілкування з працівниками, з ними можна хоч увесь день спілкуватись, такі хороші люди скрізь

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 15 хвилин до 140 днів»

Не вистачало на весняний одяг дітям. До зарплати ще 2 тижні, а вітровки треба вже на вчора. Звернулась в Швидкі Гроші. Дякую, допомогли. Оформила розстрочку, то взагалі не дорого. Плачу потроху з зарплати і авансу, в цьому місяці вже планую закрити.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 15 хвилин до 140 днів»

особисто мені подобається компанія Швидко Гроші. так переживала коли вперше у них брала кредит. а виявилося все дуже просто тільки паспорт і код і через 10 хвилин гроші уже на руках. не потрібно ніяких довідок про доходи чи з роботи. супер

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 15 хвилин до 140 днів»

Всігда мікрокредити брала на сайті у них, а тут подзвонив хлопчина зі Швидко Гроші, і розказав шо там у відділенні в них якась акція є, та й рішила піти у офіс до них, то мені так понравилось там, дуже бистро геть договорити дали, і гроші налічкою видали, шо нетреба банк шукати знімати ті гроші, ше й в акції поучаствую. Тепер в ШвидкоГроші можна оформити розстрочку на невеликі суми на довгий термін. Я ось вчора оформила кредит на 3 місяці, нарешті. Дякую

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 15 хвилин до 140 днів»

Швидкі Гроші виручили мене перед Великоднем, бо ціни космічні, а зарплата закінчилась ще в перших двох магазінах, от поки думала де взяти гроші, в кого позичити побачила у вас на сайті швидко гроші і там оформила заявку, заняло це буквально 15хв, і я пішла дальше по магазінах вже з грошами

Оцінка
3
Негативний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 15 хвилин до 140 днів»

Я навіть роки вже пам'ятаю чи 17-18 года так брала позику у них. Знайшли мене на новому номері, і начали наярювать наче я їм не виплатила кредит. А я виплатила у свій час. Задовбали дзвонити, я їм кажу, що все вже триста років назад віддала. Поки сама в підримку не набрала - не заспокоїлись.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: