Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїШвидко Гроші – взяти кредит онлайн за 20 хвилин до 140 днів

«Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 20 хвилин до 140 днів»

швидко гроши кредит на карту, отзывы клиентов
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу

Ви не хочете більше просити в борг у своїх родичів? Банки вам відмовляють в наданні кредиту. Зверніться в компанію «Швидко Гроші» і отримаєте кредит готівкою на вигідних умовах за кілька годин.

Якщо у вас виникла потреба терміново взяти невеликий кредит, тоді зверніться в компанію «Швидко Гроші». Компанія починала свій бізнес як офлайн підприємство. Тобто фірма, яка видає кредити готівкою в відділеннях. Її офіси спочатку були розташовані у великих обласних містах як Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Миколаїв, Львів. Але пізніше вона почала з’являтися в містах подрібніше. А з 2017 року Швидко Гроші видають кредит онлайн.

Часто можна почути, як люди неправильно трактують назву компанії. Не можна називати быстро гроши, швидко деньги, швидко грощі. Також неправльного написання idblrj uhjib, idblrjuhjis, idblrj uhjis.

Як можна оформити кредит в Швидко Гроші

Оформити кредит від Швидко Гроші можна двома способами:

 1. Відвідайте один з офісів «Швидко Гроші», який знаходиться у вашому місті. Для видачі кредиту на карту достатньо надати паспорт громадянина України.
 2. Заповніть онлайн анкету у нас на сайті gdecredit.com.ua. Після її схвалення отримаєте кредит на карту або відвідайте офіс і в касі отримаєте гроші.

Максимальний кредитний ліміт – 10 000 гривень. Виплатити його клієнт був зобов’язаний протягом максимум 30 днів. Але з вересня 2021 року кредитні умови значно поліпшились. Максимальна сумма піднялась до 30000 гривень для постійних клиентів, а максимальний термін зріс до 70 днів. Ставка при цьому коливається від 1% до 2% в день в залежності від терміну кредиту.

Так само є пролонгація. Якщо клієнт оплачує нараховані відсотки, то договір автоматично продовжується на новий термін.

Переваги компанії перед іншими МФО

 • спрощена форма для оформлення – в анкеті всього 2 кроки заповнення замість 5;
 • позичальникові не потрібно верифікувати свою пластикову карту або завантажувати скан-копії документів;
 • без прихованих комісій та платежів – ви відразу бачите при реєстрації особистого кабінеті скільки і коли потрібно буде повернути;
 • отримання кредиту без застави, довідок та поручителів.
 • найбільша мережа офлайн-відділень в країні для видачі готівки;
 • компанія sgroshi пропонує онлайн кредити до 140 днів (для повторних клієнтів, для нових лише до 30), що є гарною альтернативою довгостроковим кредитам;
 • сума відсотків за користування кредитом залежить від розміру кредиту і терміну користування;
 • при достроковому погашенні відсотки за користування перераховуються;
 • ШвидкоГроші – компанія, яка працює більше 5 років на ринку мікрозаймів в Україні.

На відміну від багатьох інших іменитих конкурентів, таких як Moneyveo або Алекс Кредит, дана МФО має свої офіси. Ви завжди можете прийти і отримати гроші готівкою. Це підходить тим, у кого, наприклад є незакритий борг по кредитці і отримати кредит на карту не представляється можливим.

У компанії плаваюча ставка на займи. Вона залежить від терміну. Чим більше термін за позикою – тим нижче процентна ставка. Кращі умови на мікрозайм Грошішвидко пропонує при умови оформлення на 70 днів. В такому випадку ставка буде 1,2% в день.

Як взяти кредит в Швидко Гроші

Етапи оформлення кредиту:

 1. Створіть заявку на нашому сайті натиснувши кнопку “Оформити позику”;
 2. У вікні, виберіть суму позики і натисніть кнопку оформлення;
 3. Вкажіть ім’я та номер телефону;
 4. Дочекайтеся дзвінка менеджера;
 5. У разі отримання грошей готівкою в відділенні – в офісі підпишіть договір і отримаєте готівку. За бажанням клієнта кредитні кошти можуть бути зараховані на пластикову карту.

Компанія пропонує чесні і прозорі умови кредитування. Не вимагає підтверджувати свою платоспроможність документально. Мікрозайми не мають цільового призначення. Отримані гроші ви можете витратити на що захочете. Погасити кредит можна в будь-який момент без оплати штрафних санкцій.

Для отримання позики в «Швидко Гроші» необхідно відповідати наступним вимогам

 • вікові рамки 18-60 років;
 • наявність громадянства України;
 • стабільний фінансовий стан (може працювати неофіційно);
 • проживає або працевлаштований за місцем оформлення мікрокредиту;
 • є мобільний телефон.

При повторному зверненні клієнта надаються позики під знижений відсоток і вищий кредитний ліміт.

Мікрокредит від компанії «Швидко Гроші» – це дійсно швидко і зручно!

Чому сервіс GdeCredit кращий

Зрозуміло, що потрапити в скрутну фінансову ситуацію може кожен. І соромиться цього не варто. Однак якщо у вас є пластикова карта, наприклад «Привату», то проблему можна вирішити, лише, протягом декількох хвилин.

Наш сайт пропонує добірку кращих онлайн кредитів в Україні. Але це не все.

На даній сторінці ви зможете знайти всю потрібну вам інформацію про компанію Швидко Гроші. А саме номер телефону (гаряча лінія), відгуки співробітників і клієнтів, сайт компанії, де ви зможете подивитися графік роботи відділень.

Всі контакти, номери та відгуки можна знайти тут. А також залишити свій особистий відгук про даному підприємстві.

Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР»
 • Номер свідоцтва:
  Лицензія Нацкомфінпослуг, розпорядження від 28.02.2017 року №438
 • Адреса:
  01032, г. Київ, ул. Саксаганського, 133А
 • Час роботи:
  Робота відділень по видачі: Пн-Пт 09:00 - 8:00; Сб 10:00 - 18:00; Нд 10:00 - 15:00
Відгуки про компанію
Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 20 хвилин до 140 днів»

Посмотрела по отзывам в интернете про Швидко Гроши и решила попробовать здесь. Хотя и отзывы об этом сервисе не всегда хороши, но вижу много положительных, решила попробовать и себе получить гарантированный микрозайм. Я работаю продавцом, но официальной работы как-бы нет, то есть работаю неофициально. Ради интереса попросила минимум. Одобренная заявка не заставила себя долго ждать. Мне дали мелкий кредит на 2000 гривен. Повторно думаю будет больше. Из плюсов отмечу большое количество точек, где можно получить деньги наличными. Плохо, что мало попросила, но и на том спасибо. Из минусов - просрочила 3 дня - так звонили раз 5.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 20 хвилин до 140 днів»

Хочеться звичайно обійтись без онлайн кредиту, але коли дуже припече - я гроші беру тільки в Швидко Гроші. Перевірена та надійна компанія. Перший кредит там під нуль відсотків.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 20 хвилин до 140 днів»

Всегда за кредитом обращаюсь только в Швидко Гроши, и всегда все быстро оформляют и деньги получаю сразу. Круто когда нужны деньги срочно и знаю к кому можно обратится. Микрокредит можно получить как на карту так и наличными.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 20 хвилин до 140 днів»

Взяла займ в Швидко Гроши 7000 гривен, просрочила из-за болезни 3 платежа. Звонили конечно каждый день просрочки, напоминали о долге, но все вежливо без угроз не так как в некоторых компаниях. Просили быть ежедневно на связи, Приятно удивили, что по выходным не беспокоили, с самого утра не будили и поздно вечером тоже звонков не было. В связи с тем, что была в больнице и не каждый раз могла ответить на их звонок звонили моим родным и друзьям, но никакой информации по микрокредиту не разглашали, просто вежливо просили передать, что ждут меня на оплату. После выхода из больницы платить тоже нечем было. Но пошли на уступки и предложили списать часть долга, остальное разбили на больший срок и под значительно меньшие %. Не знаю кому как, но я довольна таким отношением!!!!

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 20 хвилин до 140 днів»

Швыдко гроши классная компания, всегда выручают в трудную минуту, условия норм, ну и процент мне подходит.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 20 хвилин до 140 днів»

Обращалась за финансовой помощью в Швидко Гроши, понравился профессиональный подход сотрудников, рассказали подробно про пользование займом, помогли выбрать удобный для меня вариант займа, не ожидала такой отдачи от микрофинансовой компании. Спасибо, что помогаете людям в трудных ситуациях.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 20 хвилин до 140 днів»

Мой муж военный и деньги в банках не дают, зашел в швидко гроши и думал что тоже не прокатит но, о чудо онлайн кредит на карту дали. Рекомендую.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 20 хвилин до 140 днів»

Была в Одессе и во время отпуска неожиданно закончился лимит денег) даже не за что было назад домой вернуться, и в этой ситуации меня спало отделение Швидко Гроши в Одессе, всё быстро рассказали, оформили, я осталась довольной. Деньги до зарплаты получила хоть и пришлось приехать к ним и посидеть немного у них в отделении.

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 20 хвилин до 140 днів»

Взяла тут Швидко гроші на перекредитування. Маю кредит в банку. Можу сказати, що все-таки видають гроші з поганою кредитною історією. А це вже великий плюс, бо в інших місцях відмовляють.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Швидко Гроші – взяти кредит онлайн за 20 хвилин до 140 днів»

Увидела в магазине по скидке телефон который очень хотела, а до зп еще неделю. Как всегда меня спасают швидко гроши в таких случаях, оформила розсрочку за 2 месяца все закрою, главное что на покупке реально сэкономила.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: