Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїeCash – взяти кредит, відгуки, вхід в особистий кабінет

«eCash – взяти кредит, відгуки, вхід в особистий кабінет»

e-cash кредит, отзывы, кабинет
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу

Нажаль, компанія Екеш припинила свою діяльність в серпні 2020 року. НБУ призупинив дію ліцензії. Сайт компанії не працює, вхыд в особистий кабынет неможливий. Станом на червень 2023 року компанія все ще не відновила роботу і інформації про запуск не має. Зверніться до інших компаній на нашому сайті.

Нові МФО 2023, які можуть замінити Е кеш:

Про організацію Екеш

E-cash це компанія, що спеціалізується на видачі мікрозаймів в Україні. Працює на ринку з 2017 року. На нашому сайті можна скористатися послугами компанії E-cash для отримання позики онлайн на карту терміново цілодобово.

Дана фірма досить успішно зарекомендувала себе як проект, вирішуючий фінансові проблеми населення. І хоч реклами на радіо і телебаченні особливо багато не було, на відміну від Maniveo, вона досить впізнавана. Її часто називають ecash, e-cash, є кеш, e cash, екеш, єкеш, е кеш, є-кеш, kash-e. Але суті це не міняє – сервіс створений давати гроші людям онлайн. Тобто дарувати кеш (готівку) на рахунок.

Для оформлення швидкого кредиту через наш сервіс GdeCredit необхідно просто натиснути кнопку “Оформити позику”. Варто зауважити, що відсоток схвалення заявок в eCash з нашого сайту значно вище! Це пов’язано з рівнем довіри до нас з боку фінансової установи. Тому якщо хочете швидкий кредит – подавайте заявку через наш сайт GdeCredit.

Відсоток схвалення через сайт gdecredit.com.ua дорівнює 84%. А це значить, що ми допоможемо вирішити ваші фінансових труднощів цілодобово і без відмови! Рішення приймається миттєво, і позику надходить на зручну для вас карту.

Як правильно оформити швидку позику онлайн від e-cash?

Подати онлайн заявку на позику можна цілодобово і це відніме у вас пару хвилин вільного часу. Для цього потрібно:

 1. Натиснути на кнопку “Оформити позику” вгорі Сторінка;
 2. Відкриється анкетна форма, яку необхідно заповнити: вибрати суму в строк, внести контактні дані;
 3. Після, в уже створеному особистому кабінеті заповнити анкету, внісши всю необхідну інформацію;
 4. Далі, автоматично прийде миттєве рішення по позиці.

У разі схвалення, позику онлайн надійде на вказану карту протягом 15-20 хвилин. У разі відмови, рекомендовано спробувати залишити ще кілька заявок в інші МФО з нашого списку (тисни по посиланню і вибирай), які так само представлені на нашому сайті. Це збільшить в рази шанси на отримання грошей.

Слід розуміти, що деякі професії мають шанси отримати схвалення вище. До них відносяться працівники торгівлі та підприємці. З причини того, що вони не прив’язані до зарплати і можуть отримати прибуток в будь-який день. З якої й погасять кредит.

З іншого боку, є професії, отримати мікропозик яким буде важко:

 • адвокати;
 • військові ЗСУ;
 • журналісти.

Як погасити заборгованість?

Сплатити заборгованість можна онлайн, використовуючи ту ж карту, на яку надходив терміновий кредит. Через послугу мобільного банку слід здійснити переказ за реквізитами МФО.

Основні способи виплати кредиту в Екеш:

 1. Через Особистий кабінет.
  За допомогою банківської карти Visa, MasterCard. Просто введіть дані вашої карти в необхідних полях і підтвердіть переклад. Все автоматично станеться і кредит закриється.
 2. За допомогою платіжних терміналів PayMarket, Ibox, EasyPay, 2click, Система.
  Виберіть в одному з перерахованих терміналів відповідну опцію. Потім знайдіть сервіс eCash (вказавши реквізити ТОВ «Е-кеш»). Вкажіть суму, внесіть гроші і підтвердіть оплату. У призначенні платежу не забудьте вказати ПІБ, номер вашого кредитного договору та ІПН. За допомогою зарахування через термінали буває, що оплата проходить не відразу, а займає деякий час (іноді до 3-х робочих днів). У такому випадку потрібно зв’язатися з менеджером компанії і викласти ситуацію, що склалася. Що б вам не нарахували штраф або пеню. Тому ще раз повторимо: найзручніший спосіб оплатити кредит №1 – онлайн через особистий кабінет.
 3. За допомогою банківського переказу.
  Найскладніший і незручний спосіб, на наш погляд. Для цього потрібно піти в банківське відділення. За реквізитами компанії, які ви знайдете в особисто кабінеті, зробити переклад на її рахунок. При цьому датою зарахування грошей і відповідно датою закриття вашої заборгованості буде вважатися день, коли гроші надійдуть ТОВ «Е-кеш».

Якщо оплата буде проводитися в ручному режимі, є ймовірність забути про платіж на певну дату і доведеться виплачувати додаткові відсотки за прострочення. Рекомендовано скористатися автоматичним управлінням оплати. Тоді зазначена сума спишеться в потрібний день, і заборгованість миттєво буде анульована по надходженню коштів.

Чому GdeCredit краще за інших?

Взявши позику онлайн на карту від терміново цілодобово через сайт GdeCredit ви отримуєте наступні переваги:

 • схвалюємо миттєво 84% заявок;
 • працюємо цілодобово;
 • не вимагаємо переліку документів, тільки паспорт;
 • даємо термінові позики студентам від 20 років;
 • не вимагаємо підтвердження доходу;
 • не перевіряти кредитну історію;
 • переказуємо гроші на зручну для вас карту миттєво;
 • не вимагаємо відвідування офісу – все оформляється онлайн;
 • не вимагаємо поручителів і заставу;
 • схвалюємо будь-які цілі потенційного позичальника.
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ "Є-КЕШ"
 • Адреса:
  Україна, 01021, г. Київ, ул. КЛОВСЬКИЙ СПУСК, 7А
 • Час роботи:
  Видача кредитів цілодобово, служба підтримки Пн.-Пт. з 08:00 до 22:00; Сб.-Нд. з 09:00 до 22:00
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «eCash – взяти кредит, відгуки, вхід в особистий кабінет»

Этой зимой я серьезно заболела. Лекарства, коммунальные платежи, проезд, продукты. Все усложнялось тем, что я одинокая мама двоих детей. Мы нашли сайт gdecredit в интернете. Здесь подали заявку в несколько компаний и Екеш нам одобрил кредит. Всё было удобно, быстро и надежно!

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: