Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїAvans Credit — безвідмовний кредит до 15000 гривень

«Avans Credit — безвідмовний кредит до 15000 гривень»

Про компанію Avans Credit

Компанія Avans Credit нова на ринку кредитування України. Вона з’явилася в 2022 році і відразу почала видавати гроші у борг онлайн на карту, без необхідності відвідування офісу. Будь-який повнолітній громадянин України може отримати до Аванс Кредит до 20000 гривень без довідки про доходи на строк до 25 днів.

Плюси компанії Avans Credit

Компанія Аванс Кредит надає грошові позики населенню за одним документом – паспорт громадянина України. Клієнту не потрібно збирати великий пакет документів, шукати поручителів чи приносити довідки про доходи. Рішення за заявкою приймається протягом 15 хвилин, якщо ви звертаєтеся до МФК повторно, система розглядає ваш запит всього за 5 хвилин. Дані, які ви вказуєте під час заповнення анкети, повністю конфіденційні та знаходяться під захистом сервісу.

Вимоги до оформлення термінового кредиту від Аванс Кредит

Для оформлення швидкого кредиту на картку необхідно бути громадянином України та проживати на її території, що не захоплена. Для схвалення кредиту не потрібна наявність поручителя та застави. Однак за наявності кредитів в інших МФО не повинно бути поточної простроченої заборгованості. Не враховується при схваленні наявність офіційної роботи, а також кредитна історія не відіграє жодної ролі. Тому можна легко отримати кредит.

Низку вимог при цьому все-таки потрібно врахувати:

 • вік від 18 до 70 років;
 • наявність паспорта та свідоцтво ІПН;
 • українське громадянство;
 • ліміт за кредитами: на перший 1 000 грн. – 15 000 грн., другий 1 000 грн. – 20 000 грн.;
 • термін погашення від 5-25 днів;
 • відсоткова ставка від 0,1 до 1,99% на добу, залежно від терміну видачі;
 • необхідно: наявність інтернету, телефон, Email, картка банку, фото з паспортом у руках;
 • варіанти одержання коштів: безготівкова на картку будь-якого банку України.

Можливо знадобиться фото з паспортом або копії документів для верифікації.

Реальна річна відсоткова ставка – від 62312,18% до 574102,5% (залежить від виконання умов договору та кількості днів користування кредитними коштами).

Якщо ван потрібно отримати кредит готівкою – скористайтесь послугами компанії Fin Iks. На відміну від АвансКредит, у Fin Iks є відділення по Україні, де ви зможете отримати позику без відмови готівкою.

Способи отримання та погашення позики

МФО Avanscredit надає позичальникам безготівкові перекази на банківські картки українських банків. Платіжний засіб обов’язково має належати клієнту.

Повернення боргу здійснюється:

 • Через особистий кабінет на сайті МФО.
 • З банківської картки.
 • За реквізитами на розрахунковий рахунок.
 • Через Приват24 онлайн.

Порада! Перш ніж оформлювати онлайн кредит, порівняйте інші пропозиції на нашому сайті. Наприклад, зверніть увагу на компанію ЄвроГроші, яка пропонує схожі умови.

Avanscredit особистий кабінет

Для того щоб створити на сайті avanscredit особистий кабінет, потрібно оформити першу позику. Обліковий запис створюється на першому етапі заповнення заявки. Щоб потрапити на сторінку заповнення анкети, потрібно вибрати суму мікрокредиту та термін повернення та натиснути кнопку «Отримати гроші». Створення облікового запису доступне для тих, хто вперше здійснює подання заявки на отримання коштів через дану МФО. Інформація, яку потрібно вказати, щоб створити на сервісі Avanscredit особистий кабінет:

 • Адреса електронної пошти.
 • Номер мобільного телефону.
 • Необхідно вигадати пароль для захисту свого облікового запису.

Далі потрібно зазначити особисті дані, які сформують ваш профіль на сайті.

Avanscredit вхід до особистого кабінету увійти

Щоб виконати вхід до свого облікового запису на сайті МФК Avanscredit, необхідно натиснути кнопку «Особистий кабінет», потім ввести логін та пароль і натиснути кнопку «Увійти». Як логін виступає номер мобільного телефону, зазначений у заявці на отримання позики, пароль ви повинні вигадати самі також на етапі заповнення анкети. Якщо ви забули пароль, скористайтеся функцією його відновлення.

Мінімізація можливості відмови у кредиті

Скористайтеся досвідом gdecredit.com.ua та отримайте бажану суму швидко та без ризику відмови:

 • Надайте повну інформацію про себе та про наявні кредити у банках. Вкажіть усі джерела надходження коштів. Якщо Ваш запит на терміновий кредит у МФО розглядатиме не робот, а фахівець, ваші коментарі будуть враховані;
 • Підвищити шанси на успіх дасть завантаження в програму скан фото та ІПН, навіть якщо воно не є істотною умовою;
 • Під час надсилання запиту на кредит краще відключити VPN на телефоні.

Увага! Якщо виникне бажання надати недостовірну інформацію в МФО, то краще цього не робити, оскільки це спричинить відмову банку. Необхідно заповнити анкету повністю, щоби підвищити свої шанси на успіх.

Пролонгація

Є можливість пропозиції щодо продовження терміну кредиту, якщо немає можливості погашення в заявлений термін. Для цього просто необхідно уточнити цю інформацію у вибраній Вами МФО.

Вимоги щодо продовження кредиту:

 • Цілодобовий доступ до особистого кабінету; автоматизоване продовження терміну при сплаті відсотків;
 • Немає обмеження на оформлення заявок;
 • Ставка, що відповідає умовам;
 • Подовження кредиту діє на колишній або менший за заявлений раніше;
 • Продовження кредиту варіюється.

При цьому не потрібно продовжувати договір, підтверджувати в оператора або надавати додаткові документи.

Оформити пролонгацію в Аванс кредит необхідно заздалегідь, тобто до закінчення терміну кредиту. Для того, щоб не відбулося нарахування штрафів та пені. Інформація про заборгованість є конфіденційною.

Увага! Продовження терміну кредиту можливе лише за умови повного погашення заборгованості за нарахованими відсотками.

Прострочена оплата за кредитом

Для того, щоб не сталося несподіваного прострочення онлайн кредиту, необхідно заздалегідь вносити кошти на рахунок до МФО, оскільки шляхом банківського переказу – термін надходження суми до 3 днів, також не виключені технічні збої у платіжного терміналу.

Увага! Є мікрофінансові організації України, які працюють з грейс-періодом, тобто без накладення штрафів та пені на протязі певного терміну невнесення оплати на рахунок.

В інших випадках діє прострочення, відповідно буде нарахування відсотка в день, що наступає за днем невиплати боргу. Допустимо, якщо потрібно було внести оплату у понеділок, у вівторок відбудеться нарахування санкцій.

Можливі штрафи та санкції

Нарахування пені, згідно із законодавством, можливе лише на ту суму основного боргу, яка не сплачена.

Як не потрапити у пастку до нечесних мікрофінансових організацій?

Для того, щоб мати достовірну та повну інформацію про МФО, потрібно звертатися лише до тих мікрофінансових організацій, які мають ліцензії на здійснення своєї діяльності і відповідно всю інформацію буде прописано в договорі. Потрібно просто уважно ознайомитись із договором, щоб не було несподіванок.

У МФО основний заробіток становлять відсотки за кредитом, а також штрафи та пені. Відповідно для того, щоб задовольнити інтереси банку та його співробітників найчастіше надаються кошти і надалі, з тієї ж причини надається схвалення на пролонгацію.

Випадки переплати

У зв’язку з поспіхом при оформленні кредиту можуть виникнути неприємні ситуації. Припустимо, клієнт планував отримати 3000 гривень під 0%, кредит схвалений, смс із кодом отримано для підписання договору.

За кілька днів клієнт передумав і вирішив повернути кошти через особистий кабінет, але сума на сайті вже не 3000 гривень, а 3420 гривень. Клієнт уточнив ситуацію, що склалася у спеціаліста гарячої лінії, яка внесла ясність і повідомила, що під 0% підбадьорили тільки суму в розмірі 2000 гривень, сума, що залишилася, була схвалена під процентну ставку 2% на день.

Виникло питання: як утворилася сума за 2 дні у розмірі 420 гривень? У разі даної МФО було прописано, що мінімальний відлік терміну кредитування від 7 днів. На них і здійснили нарахування за процентною ставкою 2%. Тому потрібно уважно читати договір, щоб помітити всі важливі нюанси одразу, під час підписання.

Буває потрібні гроші дуже терміново, але навіть у найбільш екстрених ситуаціях необхідно підходити до цього питання не кваплячи події. Для Вашої зручності є Гаряча лінія та онлайн-чат, які сприяють тому, щоб урегулювати питання, що виникли у Вас.

Переваги сервісу оглядів кредитів на карту Gdecredit.com.ua

Проєкт Gdecredit не займається видачею кредитів або позик, зате служитиме конструктивним помічником для тих, хто планує дізнатися про найвиграшніші умови на ринку мікрофінансових організацій в Україні.

На основі власних емпіричних досліджень займаємося оцінкою показників різних організацій, що надають кредит та даємо характеристику, що відповідає їх рівню:

 • Практичність та темп оформлення заявки;
 • Вимоги (обмеження за процентною ставкою, строками кредитування, сумою кредиту, правами пролонгації та інше);
 • Перелік можливостей (різні форми винагороди, бонуси);
 • Список обов’язкових документів для оформлення;
 • Професійний сервіс;
 • Варіативність для зручності позичальників під час видачі кредиту та його закриття.

Скористайтеся перевіреними нами знаннями перед тим, як оформити заявку на онлайн кредит в Україні.

Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ "Аванс Кредит"
 • Номер свідоцтва:
  ФК № В000048 від 02.12.2021 року, реєстраційний номер: 13; дата та номер рішення 15.01.2021 №21/71-пк
 • Адреса:
  03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Avans Credit — безвідмовний кредит до 15000 гривень»

Я постійно користуюсь послугами мікрокредтів. І багато компаній мені вже набридли. А от знайшла нову - АвансКредит. Для мене це майже ідеальний варіант - там все зроблено для нас. Був би ідеальний, якби першу позику пропонували під нуль відсотків. А ще, якщо не можеш закрити можна продовжити. Це дуже зручно.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: