Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїКачай Гроші — взяти мікропозику до 15000 ₴ без довідки про доходи

«Качай Гроші — взяти мікропозику до 15000 ₴ без довідки про доходи»

Качай Гроші взяти мікрокредит перший кредит під 0 %
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу

Про компанію

Качай ГРОШІ” – сучасний, перевірений і простий онлайн-сервіс з видачі кредитів на карту. З його допомогою можна отримати мікрозайм на банківську картку 24 години на добу 7 днів на тиждень.

При наявності паспорта та коду ІПН клієнт зможе отримати суму від 1000 грн до 5 000 грн при першому зверненні на термін до 20 днів. Будучи вже зареєстрованим користувачем при повторному зверненні сума позики збільшується до 15 000 гривень.

Фірма “Качай Гроші” працює з 2018 року. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи видано в березні 2018 року. Компанія також відома як kachay groshi, качайгроші, качай гроші кредит, качайгроши.

З липня 2022 року мікрокредити для нових клієнтів видаються зі ставкою 0,01% на день. Але для кожного окремого позичальника може бути визначена особиста кредитна ставка. Це може бути кредит на карту під 0%, якщо ви новий клієнт. Або ж знижка 30%, 50% на кредит на картку. Також компанія часто використовує прокомокоди. Що б знайти промокод Качай Гроші найбільш ефективним способом є спосіб зв’язатися з менеджером сервісу за допомогою сторінки в Фейсбук. У такому випадку співробітник компанії знайде вам найактуальніший і найвигідніший промокод, якщо він є в наявності.

Чому вибирають KachaiGroshi?

МФО спеціалізується на короткострокових позиках під відсоткову ставку від 0,001% до 2,5% на день.

Тобто ви зможете не просто отримати борг під 0,01%, а фактично кредит без відсотків і переплат. Адже у Ка4ай 0,001% на день для нових клієнтів.

Однією з відмінних рис фірми ka4ay groshi є термін кредитування. Завдяки Kachaygroshi можна взяти мікропозику терміном на 120 днів, з рекомендованими погашеннями кожні 10-20 днів.

Увага! У ka4ay groshi є комісія за отримання грошей. Комісія за видачу коштів становить від 0% до 10% суми кредиту.

Як розрахувати кредит

Орієнтовна сукупна вартість кредиту в грошовому вираженні розраховується за формулою: (сума кредиту) гривень плюс (сума кредиту) гривень помножена на (Відсоток за користування кредитом (в день)% помножена на (Термін користування кредитом) днів.

Розрахунок орієнтовної сукупної вартості кредиту в грошовому вираженні для кредиту в сумі 2000 гривень терміном на 30 днів, процентна ставка складає 2.00% в календарний день: 2000 грн. +2000 грн * 30 днів * 2.00% = 3200 грн.

Переваги компанії Качай Гроші

Kachaygroshi дає можливість отримати експрес позику на картку без поручителів за 5 хвилин. Так стверджує компанія.

Компанія стверджує, що гарантує вам:

 1. Високий ступінь захисту персональних даних. Інформація про Клієнта не передається третім особам без його згоди. Виняток – ситуації і випадки, які передбачені законодавством.
 2. Прозорість роботи. У будь-який час доби Ви можете в Особистому кабінеті бачити наявність поточної заборгованості по кредиту, а також отримати звітність про всі нарахування і транзакції в вашому обліковому записі (особистому кабінеті).
 3. Чи потрібна застава для отримання позикових коштів? Застава не потрібна, для взяття грошей оцінка майна не здійснюється.
 4. Можливість пролонгації. У разі, якщо Ви не можете погасити вчасно отриманий займ, “Качай Гроші” дає можливість його продовження. Більш детально про пролонгацію кредиту уточнюйте у менеджера або на сайті компанії. Посилання на сайт компанії є в розділі “контакти” цієї сторінки.
 5. Немає додаткових фінансових зборів. Іншими словами вам не “втюхають” додатково страховку, яку потрібно буде сплатити окремо, або не зніматимуть частину коштів за переклад на вашу карту.
 6. Можливість погашення кредиту достроково. Можна достроково погасити кредит. Для цього вам необхідно заплатити відсотки за позику. Але тільки за ті дні, протягом яких Ви користувалися кредитними грошима.
 7. Гарна робота з клієнтами. Компанія стежить за своєю репутацією і реагує на всі відгуки. У разі наявності негативного досвіду у клієнта, організація “Качай Гроші” намагається виправити ситуацію в позитивну сторону і залагодити негативне враження про себе. Вам можуть подарувати бонуси або промокод на подальші позики. Такою роботою з клієнтами можуть похвалитися хіба що Дінеро або Бистрозайм.
 8. Цілодобова служба підтримки. Для уточнення будь-яких питань з кредитування можна зателефонувати на гарячу лінію і отримати швидку відповідь на своє питання!

Що потрібно для оформлення мікрокредиту у kachai groshi

Щоб отримати експрес позику на картку, вам потрібно відповідати декільком простим вимогам:

 1. Паспорт та ІПН;
 2. Бути старше 18 років;
 3. Телефон та email;
 4. Банківська картка для зарахування коштів.

Погашення мікрокредиту в Качай Гроші: основні положення

Погасити борг можна в кілька способів:

 1. Оплата своєю карткою (ви просто перекинете потрібну суму з вашої зарплатної або кредитної карти на карту компанії).
 2. У терміналах поповнення ПриватБанк, EasyPay, City24 (наприклад, через термінали Приватбанку – там потрібно вибрати розділ “Інші послуги”).
 3. Оплата моментально через сервіс Pogashay.com.ua. Можна оплатити з чужої картки.
 4. Банківський переказ за реквізитами компанії (їх можна знайти на сайті Качай Гроші).

Будьте уважні, при погашенні мікрокредиту. Позичальник може платити комісію за перерахування коштів Кредитодавцю, згідно з тарифами обраного банку або фінансової установи. Але це не правило компанії Качай, а всього лише можливий випадок за послуги банку.

 • Як повертати гроші? – одним платежем в останній день користування кредитом.
 • Дострокове погашення. Допускається без додаткових плат і штрафних санкцій з коригуванням платежу за фактичний термін користування онлайн кредитом.
 • Субсидії, на які споживач має право: Податковий режим застосовується на загальних підставах (в разі неповернення кредиту). Споживач може отримати докладну інформацію з цих питань по гарячій лінії податкової служби за телефоном 0800501007 або на сайті http://sfs.gov.ua.

Недоліки пропонованої схеми кредитування

Основний недолік це короткостроковість пропонованої позики. А також підвищені відсотки за використання. Але ці мінуси нівелюються тим, що для надання мікрокредиту вам не потрібно надавати довідку про доходи або заставу. Також кредитна історія майже не впливає на отримання грошей.

Продовження онлайн кредита

В екстрених ситуаціях, коли клієнт розуміє, що погашати швидкий кредит нічим, він може продовжити його на час від 14 днів до 30 днів. Зробити це можна безкоштовно в особистому кабінеті. Щоб активувати послугу пролонгації, потрібно сплатити відсотки за дні фактичного користування грошима.

Як тільки ви здійсните оплату за дні користування позикою, ваш кредитний договір триватиме. При цьому у вас не виникне прострочення, а кредитна історія, як і раніше залишиться позитивною.

Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»
 • Номер свідоцтва:
  ФК № 999, дата видачі 15.03.2018 року
 • Адреса:
  04050, г. Київ, Ильєнко Юрія, дім 18Б, офіс 204, Код территорії по КВЕД: 8039100000
 • Час роботи:
  Цілодобово, Служба підтримки пн-пт: с 8:00 до 20:00; сб-вс: с 10:00 до 18:00
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Качай Гроші — взяти мікропозику до 15000 ₴ без довідки про доходи»

Брал деньги в долг через этот сайт на подарок девушке. Круто, Все так просто и доступно. Главное, побольше анкет заполнять!

Оцінка
3
Позитивний

Відгук про «Качай Гроші — взяти мікропозику до 15000 ₴ без довідки про доходи»

Реструктуризации как таковой у этих "справочных машинок" не существует. Вам хотят втюхать пролонгацию кредита, чтобы Вашими же руками узаконить начисление процентов вне срока кредитования. Совет универсален: берите вдолг под ноль процентов и возвращайте вовремя. Но если просрочили - будьте спокойны. Пытайтесь договариваться и не кипишуйте. На 4 месяц уже предлагают 80% от тела кредита))

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Качай Гроші — взяти мікропозику до 15000 ₴ без довідки про доходи»

[:uk]Можно я через год за тело закрыла. Они немного идиоты, до них долго доходит. Перед тем предлагали реструктуризацию на 3 тела кредита )))[:ru]Можно, я через год за тело закрыла. Они немного идиоты, до них долго доходит. Перед тем предлагали реструктуризацию на 3 тела кредита )))[:]

Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Качай Гроші — взяти мікропозику до 15000 ₴ без довідки про доходи»

Мені вже пропонують менше тіла. Але я хочу на цю суму реструктуризувати. Бо немає всієї суми на руках. Написали, що на реструктуризацію потрібен цілий перелік документів. Я сказала що нічого їм скидати не буду. Вони далі пропонують менше тіла. Прострочення десь місяців 5

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: