Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїДодам кредит – гроші до зарплати на картку без відмови

«Додам кредит – гроші до зарплати на картку без відмови»

Додам кредит займі на карту онлайн без отказа
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу

Кредит це швидкі позики до зарплати без відмови. МФО Dodam пропонує всім повнолітнім українцям отримати короткостроковий кредит під 0% без застави, поручителя та довідки про доходи. Все, що потрібно це:

 1. Паспорт.
 2. Ідентифікаційний код.
 3. Мобільний телефон.
 4. Банківська картка (або рахунок).

Мікрофінансова компанія Додам – ​​швидкий кредит до зарплати під 0%

Компанія Dodam (ТОВ Віва Кепітал) з’явилася на українському ринку мікропозичок у січні 2022 року. Це складний час для фінансових стартапів і всі нові позики онлайн на карту стикаються із високою конкуренцією на ринку.

Щоб успішно конкурувати з такими гігантами індустрії як МФО Е-гроші або Моней вео, компанія Додам кредит пропонує всім своїм новим клієнтам першу мікропозику під 0 відсотків без відмови та довідок. Такий безвідмовний кредит в Україні пропонує невелика кількість організацій. Тому однозначно варто звернути увагу на Dodam Credit.

Як взяти першу позику від ДОДАМ без відсотків за 10 хвилин

«Першу позику до 6000 гривень безкоштовно для всіх!» – Напис на сайті сервісу онлайн-кредитування dodam.com.ua. Я вирішив перевірити чесність компанії на собі і вже за півгодини отримав на карту позику під 0,01% на день.

Отримати позику в компанії dodam вигідніше, ніж від таких конкурентів, як КредитАп або KF кредит! Адже у них немає можливості отримати безвідсотковий мікрозайм онлайн.

Чому я вибрав Dodam Credit

DodamCredit – одна з небагатьох МФО, що пропонують новим клієнтам першу позику без відсотків. Деякі компанії періодично проводять акції для тих, хто звернувся по гроші вперше, але тут це постійна практика.

Серед плюсів зазначу:

 • Швидкість роботи компанії: обробка заявок до 15 хвилин та швидке зарахування грошей на банківську картку.
 • Не потрібна довідка про доходи.
 • Технічна підтримка 24/7. Співробітники компанії Додам можуть цілодобово допомогти з будь-яким питанням, пов’язаним з грошима.
 • Можна погашати кредит частинами.

Умови: яку позику можна взяти при першому зверненні

Нові клієнти ДодамКредиту можуть отримати до 6000 гривень на термін від 5 до 15 днів. Повторні клієнти отримують можливість отримати мікрокредити онлайн до 30 днів.

Весь процес протікає онлайн, а сума позики зараховується на банківську картку або банківський рахунок. Також гроші можна забрати готівкою, знявши їх у будь-якому терміналі Айбокс.

Dodam це найшвидші онлайн позики на карту.

Як взяти онлайн кредит

 1. Перший крок – заповнення анкети. На нашому сайті натисніть на кнопку “Оформити позику“. Далі вам відкриється головна сторінка сервісу Додам.
 2. На головному сайті Додам, у правому верхньому кутку ви побачите кредитний калькулятор. Виберіть необхідну суму (від 500 до 6 000 грн) та термін на який потрібні гроші (від 5 до 15 днів). Для цього переміщуйте повзунок кредитного калькулятора праворуч і ліворуч. Далі натискаємо кнопку “Отримати гроші”.
 3. Створюємо власний кабінет на сервісі Додам. Для цього після натискання на кнопку отримання вказуємо номер телефону. На ваш телефон надійде смс із 6-значним кодом. Введіть його у спеціальне поле тим самим верифікуючи обліковий запис.
 4. Заповнити анкету. Для продовження необхідно заповнити усі поля. Їх небагато, порівняно з Форза, щоб максимально спростити процес отримання грошей.
 5. Підтвердження заявки: перевірте суму та термін кредиту, додайте картку вашого банку для зарахування коштів.
 6. Selfie з паспортом і підтвердження поштової скриньки. Для запобігання шахрайству та неприємних ситуацій з аферистами, нам потрібно переконатися, що саме ви оформляєте цю заявку. Також для отримання кредитного договору необхідно підтвердити вашу електронну адресу.
 7. Є можливість отримати мікрокредит через Bank ID.
 8. Підписання договору.

Після вибору суми та терміну ви потрапляєте на сторінку заявки. Все, що потрібно вказати – ПІБ, дата народження, телефон, паспортні дані, адреса та місце роботи. Це одна із найкоротших анкет серед усіх інтернет-МФО, її заповнення займає не більше 5 хвилин.

Вибір способу отримання та відправлення фото паспорта

Після миттєвого, хоч і попереднього схвалення позики вибираю спосіб отримання грошей – “на банківську картку”, і стикаюся з легким випробуванням. Новий позичальник повинен надіслати фото свого паспорта – мабуть, таким чином мікрофінансова компанія дотримується вимог Центрального Банку. Лежащий поряд смартфон справляється із завданням за 2 хвилини.

Позики готівкою, яку можна отримати за паспортом.

Верифікація банківської картки

Ще кілька хвилин займає реєстрація пластикової картки. Введіть номер, термін дії, ім’я, прізвище та тризначний код, розташований на звороті картки. Вам прийде повідомлення про списання невеликої суми. Наприклад, це може бути 2,66 гривень. Ви вписуєте цю суму як код 266 у поле на сайті. Гроші відразу повертаються назад – карта зареєстрована.

Підписання договору

Після того, як ви схвалили мікрокредит потрібно це підтвердити юридично. Читайте автоматично складений договір, радійте відсотковій ставці, прописаній у верхньому кутку – «Нуль цілих нуль десятих річних». Підписуйте договір за допомогою коду, отриманого на телефон. У відповідь надходить повідомлення, що заявку буде розглянуто протягом 5 хвилин. чекайте на зарахування грошей на карту.

Отримання позики

З інтервалом у 10 секунд надходить два повідомлення на телефон. Перше, від Додам – про надання позики, друге від вашого банку – про зарахування грошей на картку. Позика отримана! Швидко, онлайн та головне – без відсотків.

Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВІВА КАПІТАЛ"
 • Номер свідоцтва:
  від 16.05.2017 року № 1714 серії ФК № 822 від 22.11.2016
 • Час роботи:
  Цілодобаово, Служба підтримки пн-пт: с 8:00 до 20:00; сб-вс: с 10:00 до 18:00
Відгуки про компанію
Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: