Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнУгода користувача

Угода користувача

Остання редакція: 8 серпня 2023 року.

Використання інформаційного порталу GdeCredit.com.ua Користувачем означає, що Користувач приймає і зобов’язується дотримуватися всіх нижченаведені умови цієї Угоди.

Адміністрація GdeCredit.com.ua залишає за собою право вносити до Угоди зміни, які вступають в силу з моменту публікації. Текст діючої редакції Угоди завжди доступний за адресою https://gdecredit.com.ua/rules/.

Подальше використання вами GdeCredit.com.ua після внесення подібних змін означає вашу згоду з ними.

Користувача угода

Основні терміни

Сайт – сукупність розміщених у мережі електронних документів (файлів), об’єднаних єдиною темою, дизайном та єдиним адресним простором домену yafinance.ru. Стартова сторінка Сайту розміщена в мережі Інтернет за адресою https://gdecredit.com.ua.

Користувач Сайту (Користувач) – особа, що пройшла Процедуру реєстрації, яка отримала індивідуальний логін і / або пароль, а також має свій Профіль. Для цілей Угоди під Користувачем розуміється також особа, яка не пройшло Процедуру реєстрації, але здійснює доступ до Сайту та / або використовує і / або використовувало його. Будь-яка особа, яка здійснює доступ до Сайту, цим автоматично підтверджує, що воно повністю згідно з положеннями Угоди, і що стосовно нього застосовні вимоги, встановлені Угодою.

Адміністрація Сайту (Адміністрація) – «GdeCredit.com.ua», якому належать всі відповідні майнові права на Сайт, включаючи права на доменне ім’я сайту, і здійснює його адміністрування.

Обліковий запис користувача (Аккаунт) – інтернет-простір, захищене паролем. Містить інформацію про користувача і Контент, згенерований Користувачем. Обліковий запис містить особисті і контактні дані Користувача, включаючи, але не обмежуючись, такими як поштова та електронна адреси, тексти, фотографії, відео, вік, інтереси.

Контент – будь-яке інформаційно-значиме наповнення інформаційного ресурсу, в тому числі у вигляді текстів, рецензій, коментарів, анонсів, фото, відео, в тому числі новини та інші матеріали, залишені користувачем на Сайті під своєю Обліковим записом.

1. Предмет Угоди користувача

1.1. Справжнє Угода (далі Угода) є юридично зобов’язуючим договором між GdeCredit.com.ua і Користувачем і регламентує використання послуг GdeCredit.com.ua. Користувачем визнається фізична особа, належним чином приєдналася до цієї Угоди.

1.2. Текст Угоди виводиться Користувачеві при реєстрації на сайті (далі Сайт). Угода набуває чинності з моменту підтвердження Користувачем згоди з його умовами шляхом проходження реєстрації та діє протягом усього часу надання та використання послуг.

2. Обмеження відповідальності Адміністрації

2.1. Адміністрація докладає всіх можливих зусиль для того, щоб виключити з Сайту недбалу, неакуратну, образливу, яка не відповідає дійсності або свідомо неповну інформацію, проте, в кінцевому рахунку, відповідальність за неї лежить на розмістили її обличчях.

2.2. Адміністрація не відповідає за те, що зареєстровані користувачі є дійсно тими людьми, за кого себе видають, і не несе відповідальності за можливі збитки, спричинені іншим особам.

2.3. Користувачеві повідомили і згоден з тим, що не має право пред’являти претензії до Адміністратора в разі не вказівки при реєстрації своїх персональних даних, або зазначення персональних даних, які не відповідають даним, зазначеним у цивільному паспорті.

2.4. Ні в якому разі Адміністратор не несе відповідальність перед Користувачем або будь-якими третіми особами за будь-якої прямої, непрямий, ненавмисний збиток, включаючи упущену вигоду або втрачені дані, шкоду честі, гідності або діловій репутації, викликані в зв’язку з використанням Сайту або результатів інтелектуальної діяльності, розміщених на сайті.

2.5. Адміністратор не несе відповідальності перед Користувачем або будь-якими третіми особами за:

дії Користувача на Сайті;

  • за зміст і законність, достовірність інформації, використовуваної / одержуваної Користувачем на Сайті;
  • за достовірність рекламної інформації, використовуваної / одержуваної Користувачем на Сайті, і якість рекламованих в ній товарів / робіт / послуг;
  • за наслідки застосування інформації, використовуваної / одержуваної Користувачем на Сайті;

2.6. У разі пред’явлення третіми особами претензій до Адміністратора, пов’язаних з використанням Користувачем Сайту, Користувач зобов’язується своїми силами і за свій рахунок урегулювати розміщення в ній інформації з третіми особами, захистивши Адміністратора від можливих збитків і розглядів.

3. Адміністрація має право:

3.1. У будь-який час змінювати оформлення Сайту, його Контент, список сервісів, змінювати або доповнювати використовувані скрипти, програмне забезпечення та інші об’єкти, що використовуються або зберігаються на Сайті;

3.2. При необхідності відправляти Користувачам по електронній пошті повідомлення, що стосуються використання Сайту;

3.3. Змінювати (модерувати) або видаляти будь-який Контент, який порушує цю Угоду, а також припиняти, обмежувати або припиняти доступ Користувача до всіх або до будь-якого з розділів або сервісів Сайту з попереднім повідомленням або без такого.

4. Користувач має право:

4.1. Розміщувати Контент, який не суперечить цій Угоді;

4.2. Звертатися до Адміністрації Сайту з метою вирішення спірних питань;

4.3. Безкоштовно користуватися всім контентом сайту, як редакційним, так і призначеним для користувача, в особистий цілях, не пов’язаних з цілями отримання комерційної вигоди.

5. Користувач зобов’язується:

5.1. Вживати належних заходів для забезпечення збереження особистого логіна та пароля для доступу до Сайту;

5.2. Регулярно знайомитися зі змістом цієї Угоди, з метою своєчасного ознайомлення з його змінами.

5.3. Нести повну відповідальність за будь-які дії, вчинені Користувачем з використанням його Аккаунта, а також за будь-які наслідки, які могло спричинити або спричинило подібне його використання;

5.4. Користувач, використовуючи той чи інший розділ сайту, зобов’язується дотримуватися правил користування цим розділом сайту, якщо такі існують і описані в цьому розділі.

5.5. Використовуючи інформацію з Сайту, Користувач усвідомлює і приймає ризики, пов’язані з її можливої ​​недостовірність, а також з тим, що деяка інформація може здатися йому загрожує, образливою, наклепницькою, свідомо помилкової, грубою, непристойною. Якщо це сталося, Користувач повинен негайно повідомити Адміністрації про наявність подібної інформації.

6. Ця Угода на Сайті забороняється:

6.1. Розміщувати будь-яку рекламу, за винятком випадків, санкціонованих Адміністрацією Сайту, а також в рамках сервісів розміщення комерційних оголошень і реклами, що надаються Сайтом на умовах, що визначаються окремо;

6.2. Розміщувати комерційні пропозиції, агітаційні матеріали, поширювати спам, будь-яку іншу нав’язливу інформацію;

6.3. Розміщувати будь-яку інформацію, що порушує права користувачів або третіх осіб на об’єкти інтелектуальної власності;

6.4. Домагатися, гнобити, ображати, настирливо переслідувати чи інакше зловмисно доставляти занепокоєння будь-якій фізичній або юридичній особі, користувачеві сайту;

6.5. Забороняється подвійна реєстрація (два і більше ніків). У разі виявлення подібного факту, адміністрація залишає за собою право заблокувати її без попередження і винести покарання для основного ніка відвідувача.

6.6. Завантажувати, публікувати і передавати іншим способом наступний Контент:

6.6.1. незаконний;

6.6.2. образливий по відношенню до інших користувачів і третім особам;

6.6.3. вульгарний, непристойний, порнографічного характеру;

6.6.4. службового характеру або який не підлягає розголошенню;

6.6.5. порушує права третіх осіб;

6.6.6. рекламного характеру;

6.6.7. що містить загрози, наклепницьку, що дискредитує інформацію;

6.6.8. носить шахрайський характер;

6.6.9. пропагує расову, релігійну, етнічну ненависть або ворожнечу, будь-яку іншу інформацію, що порушує охоронювані законом права людини і громадянина.

7. Права на Контент, розміщений на Сайті

7.1. Всі використовувані і розміщені на Сайті результати інтелектуальної діяльності, а також сам Сайт є інтелектуальною власністю їх законних правовласників і охороняються законодавством про інтелектуальну власність України, а також відповідними міжнародними правовими конвенціями.

7.2. Ніякої Контент не може бути скопійований (відтворений), перероблений, поширений, відображений у фреймі, опублікований, викачаний, переданий, проданий або іншим способом використаний цілком або частинами, без попереднього дозволу правовласника, крім випадків, коли правовласник явним чином виразив свою згоду на вільне використання матеріалу будь-якою особою, за винятком випадків, встановлених цією Угодою, а також чинним законодавством України;

7.3. Використання Контенту, до якого Користувач отримав доступ виключно для особистого некомерційного використання, допускається за умови збереження всіх знаків авторства (копірайтів) або інших повідомлень про авторство, збереження імені автора в незмінному вигляді, збереженні твору в незмінному вигляді.

7.4. Всі матеріали, права на які належать Адміністрації Сайту GdeCredit.com.ua, можуть бути відтворені у будь-яких засобах масової інформації, на серверах мережі Інтернет або на будь-яких інших носіях без будь-яких обмежень за обсягом і термінами публікації. Цей дозвіл в рівній мірі поширюється на газети, журнали, радіостанції, телеканали, сайти і сторінки мережі Інтернет. Єдиною умовою передруку та ретрансляції є пряме посилання на першоджерело https://gdecredit.com.ua. Попередньої згоди на передрук з боку видавців або авторів Сайту не потрібно.

7.5. Для Інтернет-ресурсів обов’язковою умовою будь-якого виду цитування є розміщення активної прямого гіперпосилання в кінці матеріалу.

7.6. При відтворенні матеріалів не допускається переробка їх оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, в якій це не призводить до спотворення його сенсу.

8. Прикінцеві положення

8.1. Ця Угода є публічну оферту. Згода Користувача з умовами цієї Угоди (акцептом) вважається фактичне користування Сайтом, його сервісами та результатами інтелектуальної діяльності розміщеними на ньому.

8.2. Користувач і Адміністрація Сайту намагатимуться вирішити всі виниклі між ними суперечки і розбіжності шляхом переговорів. У разі неможливості вирішити спори і розбіжності шляхом переговорів вони підлягають розгляду у відповідному суді за місцем знаходження Адміністрації Сайту.