Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїТреба Кредит — швидкий і вигідний мікрокредит для кожного

«Треба Кредит — швидкий і вигідний мікрокредит для кожного»

Взять позику в Треба кредит Україна
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу

При пошуку ідеального кредиту онлайн, ми можемо зустріти безліч кредитних компаній, що пропонують свої послуги. Здавалося б, усі вимоги та пропозиції схожі, проте варто проаналізувати умови кредитування окремих компаній, адже не всі з них можуть відповідати нашим потребам та очікуванням. Безперечними критеріями, якими ми керуємося при виборі, є думки інших клієнтів та авторитет компанії. Треба Кредит – одна з таких компаній. В Україні працює з 2023 року, динамічно розвиваючи свою діяльність. Як і SlonCredit, це молода мікрофінансова організація, яка пропонує послуги не тільки в нашій країні, а й у багатьох інших країнах Європи та Азії. МФО отримала багато сертифікатів, що підтверджують її надійність.

Треба Кредит – швидке вирішення грошових проблем

Треба Кредит — нова мікрофінансова організація, яка з’явилася на світ 2023 року. Дана мікрокредитна компанія насамперед надає короткострокові кредити онлайн. Завдяки гнучким умовам, адаптованим до індивідуальних клієнтів, портал має велику кількість постійних клієнтів, кількість яких постійно зростає. Мікрокредити онлайн – це друга за популярністю послуга кредитування в Україні після банківських кредитів. Щомісяця сайт treba.credit відвідують близько 8 000 осіб.

Що характеризує Treba credit?

Для нових клієнтів Treba credit пропонує діапазон від 1000 до 10 000 гривень на 15 днів. Залежно від ваших переваг, термін погашення становить 10 або 30 днів. У разі подальших кредитів, клієнт має право подати заявку на суму до 15 000 гривень. Мікропозики видаються виключно онлайн на карти українських банків. Першу позику ви можете отримати під ставку від 0,1% до 2,47% на день. Зазвичай для нових клієнтів застосовується знижка 90-95% і ви отримуєте міні позику під 0,1% на день.

На жаль TrebaCredit не пропонує перший безкоштовний кредит, як, наприклад, у pango kredit або clt кредит.

Як легко здогадатися, найбільшу суму 15 000 грн буде присуджено постійному клієнту, який вчасно і без проблем виконав попередні зобов’язання. Для нього підготовлені різноманітні знижки та акції, які можна побачити у вкладці облікового запису на сайті.

Пам’ятайте, що умови кредитування можуть змінюватись при несвоєчасному погашенні.

Умови отримання кредиту від Treba credit

Умови багатьох кредитних компаній із нашого рейтингу позик дуже схожі. Фактично вони відрізняються лише в таких деталях, як вік, ставка та сума позики.

Клієнтом Treba credit може стати будь-яка людина:

 • віком від 18 до 70 років;
 • що має постійне джерело доходу (не потрібно підтверджувати документально, тобто без довідки про доходи);
 • не вважається боржником до бюро кредитних історій;
 • має громадянство України;
 • має зареєстровану або постійну адресу на її території;
 • є чинний паспорт;
 • номер мобільного телефону;
 • банківський рахунок.

Запитуючи, чи є у вас шанс отримати кредит, якщо у вас є зобов’язання в інших фінансових установах (банках), варто взяти до уваги, що ТребаКредит перевірить клієнта індивідуально. Сума поточної заборгованості не обов’язково виключає зацікавлену в кредиті особу, хоча може стати перешкодою для визначення позитивного кредитного рейтингу. Це онлайн кредит із поганою кредитною історією, оскільки за цим кредитом бази даних БКІ не перевіряються.

Процес подання заявки ТребаКредит за допомогою сайту GdeCredit

 1. Натисніть кнопку оформлення на нашому сайті, щоб перейти на сайт ТребаКредит.
 2. Після натискання та попадання на сайт компанії Треба Кредит, вказуємо суму та термін кредиту за допомогою повзунків. Тиснемо “Подати заявку”.
 3. Авторизуємось (реєструємось) – необхідно ввести номер телефону та отримати смс з кодом.
 4. Далі система перенаправляє нас на інформаційну форму, де ми вказуємо особисті та адресні дані. Заповнивши свої дані на наступній сторінці, ми підтверджуємо свою згоду та надсилаємо заявку, яка буде розглянута в індивідуальному порядку.
 5. Далі перевірка карти. Вона зазвичай включає переказ 1 грн на вказану банківську адресу. Це діяльність, спрямована насамперед на забезпечення безпеки майбутніх угод.

Перед остаточним схваленням варто ще раз перевірити всі витрати, пов’язані з отриманням кредиту, його достроковим погашенням або комісіями у разі труднощів із погашенням кредиту. Після видачі кредиту гроші буде переведено на картку, зазначену у попередній формі. Така позика на карточку від ТребаКредит у середньому оформлюється за 15 хвилин.

Усі рішення щодо кредиту чи транзакції, зареєстровані на рахунку, підтверджуються за допомогою SMS.

Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ "МАКС КРЕДИТ"
 • Номер свідоцтва:
  ФК №В0000289 від 08.07.2021 видане Національним Банком України
 • Адреса:
  03150, м. Київ, вулиця Казимира Малевича, будинок 86, літера Е
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: