Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїEuro Groshi — безвідмовні позики на будь-які цілі

«Euro Groshi — безвідмовні позики на будь-які цілі»

мфо еврогроши євро гроші
Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу

Опис компанії Euro Groshi

Сервіс позик gdecredit.com.ua рекомендує до ознайомлення знакову МФО з довгою історією. Компанія Eurogroshi одна з найстаріших та найавторитетніших організацій на ринку кредитування України. З’явилася у 2016 році та на рівні з такими гігантами, як Miluan і Maneweo, робила відмінний сервіс з видачі позик. Єврогроші пропонує кілька типів кредитування під різні запити громадян:

 • моментальні кредити від 15 до 30 днів до 10 000 грн;
 • кредити на дрібні покупки від 7 до 15 днів у сумі до 4000 гривень.

Різниця між цими кредитними продуктами у процентній ставці. У першому випадку вона становить 2,5% на день використання грошей, у другому 3,5% на день. Погодьтеся, і в першому випадку відсоток не маленький, а в другому дуже великий. Одначе, послуга користується популярністю у компанії evrogroshi.

Якщо вам не хочеться переплачувати за мікрокредит – рекомендуємо звернути увагу на можливість отримати безвідсоткові позики. Gdecredit.com.ua зібрав список надійних МФО, які готові надати перший кредит під 0%. Переходьте та вибирайте позику без переплат.

Позика від Euro Groshi

Для оформлення на сайті Euro Groshi необхідно пройти процедуру оформлення заявки на позику. Для цього потрібно спочатку вказати номер свого мобільного телефону, потім заповнити невелику анкету та вибрати спосіб отримання коштів.

При подальшому бажанні отримати експрес кредит від Євро гроші цю ж процедуру немає необхідності повторювати при кожному відвідуванні сайту. В особистому кабінеті ви вже зможете отримати мікрозайм в кілька кліків.

Увага! На жаль, роботу МФО Єврогроші з 2022 року призупинено через критичну ситуацію в Україні. У 2023 році робота все ще не відновлена. Компанія пропонує отримати мікрозайм в Зекредит та перенаправляє користувачів на сайт колишнього конкурента.

Плюси компанії Єврогроші

Єврогроші мають безліч переваг, які відрізняють її від інших МФО України:

 • Швидке оформлення та рішення за заявкою, гроші можна отримати в день звернення.
 • Для оформлення заявки знадобиться лише паспорт.
 • Надійність, дані, зазначені у заявці, не розголошуються.
 • Є пролонгація та дострокове погашення.
 • Немає прихованих комісій і переплат, відносини з клієнтом будуються на основі взаємної довіри та чесності.

Цей сервіс інтегрує свої системи для прямої оплати у різних інтернет-магазинах, його робота здійснюється цілодобово 7 днів на тиждень. Персонал компанії ввічливо звертається із позичальниками, тому вам гарантовано відсутність нав’язливих дзвінків та повідомлень.

Мінуси

На жаль, є й мінуси

 • Високі відсотки по мікропозиках.
 • Немає можливості отримати безвідсоткову позику.

Вимоги до позичальників

 1. Клієнт, який оформляє експрес позику в євро гроші, повинен бути повністю дієздатний.
 2. Вік позичальника щонайменше 18 років.
 3. Обов’язково наявність громадянства України, паспорт та ІПН.
 4. Наявність робочого номера та електронної адреси.
 5. Необхідна наявність постійної реєстрації на території країни (прописка).
 6. Клієнт має проживати в Україні.

Особливий акцент хочемо зробити на віці позичальника. Компанія використовує гнучкі вимоги залежно від статі клієнта:

 • для чоловіків віком від 18 до 60 років;
 • для жінок – від 18 до 65 років.

Як подати заявку на мікрокредит онлайн?

Процес подання заявки швидкий та здійснюється повністю онлайн. Ось докладні кроки:

 1. Перейдіть на веб-сайт. Натисніть на нашому сайті gdecredit кнопку оформлення кредиту, щоб потрапити до сайту eurogroshi.
 2. Заповніть онлайн-форму: Надайте свою особисту та фінансову інформацію у простій та зрозумілій формі Ця інформація є ключовою для визначення вашого права на отримання кредиту.
 3. Процес перевірки: після швидкої перевірки вашої особи євро гроші оцінить вашу платоспроможність. Цей крок є необхідним для забезпечення прозорості та безпеки процесу кредитування. Але не хвилюйтеся, що втратите багато часу, тому що передові системи МФО для перевірки клієнтів виконують це завдання за лічені секунди. Єдиний документ, який ми запитаємо, це ваш паспорт. Єврогроші не потрібні докази доходу, крім дуже індивідуальних випадків.
 4. Схвалення та переказ коштів: Після підписання договору через СМС та схвалення вашого онлайн мікрокредиту гроші переказуються на вашу картку за лічені секунди.

Переклади здійснюються у будні, з 8:00 до 20:00. Якщо ваша заявка буде схвалена вночі, гроші будуть доступні наступного ранку. У разі схвалення у вихідні дні ви отримаєте переказ у понеділок вранці.

Способи отримання та погашення позики

Сервіс використовує найпопулярніші серед МФО способи відправлення грошей:

 1. Позики на карту.
 2. Кредит на особистий рахунок (на рахунок у банку).

Кожен із способів відрізняється часом надходження коштів. Найшвидший – це отримання грошей на банківську картку.

Виплати за позикою можна здійснювати:

 1. З банківської кари.
 2. У терміналах ПриватБанку.
 3. З рахунку у банку.

Дострокове погашення

Ви можете достроково повернути гроші з оплатою відсотків лише за фактичний час використання коштів.

Пролонгація

Кількість пролонгацій не обмежена, а максимальний термін пролонгації становить 30 днів. Щоб підключити послугу, потрібно лише сплатити нарахований відсоток. Для цього в особистому кабінеті натисніть кнопку продовження (в категорії “Відкритий кредит”), сплатіть нараховані відсотки будь-яким зручним для вас способом, оберіть термін, на який хочете продовжити користування кредитом, та підпишіть договір.

Єврогроші та його особистий кабінет

Процес авторизації практично ідентичний реєстрації. При відвідуванні сайту сервісу Єврогроші потрібно натиснути кнопку «Особистий кабінет». Користувач потрапляє на сторінку, де можна оформити експрес позики. Тут потрібно ввести номер телефону, натиснути «Далі» та дотримуватися інструкцій. Вхід у особистий кабінет дозволяє отримати більш вигідний відсоток за позикою.

Компанія тимчасово недоступна
Обрати іншу
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «КРЕДИТНА ОРГАНІЗАЦІЯ» «ЄВРОПЕЙСЬКА КРЕДИТНА ГРУПА»
 • Номер свідоцтва:
  Cвідоцтво Нацкомфінпослуг про реєстрацію фінансової установи серії ІК № 177, дата видачі 21.07.2016. Внесена до Державного реєстру фінансових установ відповідно до розпорядження Нацкомфінпослуг № 1754 від 21.07.2016.
 • Адреса:
  Українa, 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
4
Позитивний

Відгук про «Euro Groshi — безвідмовні позики на будь-які цілі»

Требования немного выше у evrogroshi, чем у других компаний. Но почему-то мне тут дали деньги в первый же день. Позвонил оператор и задавал уточняющие вопросы, минуты 3. Не каждая организация так отзывчива к своим клиентам. Моментальное перечисление денег, приятные в общении онлайн операторы.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: