Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїFirstcredit — кредит на картку без відмови до 20000 грн

«Firstcredit — кредит на картку без відмови до 20000 грн»

Мікрокредити до зарплати активно розвиваються в Україні та надають клієнтам широкий вибір доступних фінансових послуг. З кожним роком кредитних пропозицій більше, вони конкурують між собою, пропонуючи найкращі умови та кращу якість обслуговування клієнтів.

Firstcredit – це нова МФО, що з’явилася в 2023 році і представляє касту нові кредити онлайн. Firstcredit (First credit, ферст кредит, фірст кредит, фьорст кредит) одна з численних пропозицій на ринку, що дозволяють отримати додаткові кошти без залучення банківської установи.

Фінансові продукти, запропоновані цим кредитором, розраховані на менші суми, що може бути відповідним рішенням у разі непередбачених термінових витрат. Давайте перевіримо скільки коштує такий кредит, хто може ним скористатися й інші подробиці пропозиції.

Чим особлива First credit

Дана МФО, мабуть, єдина в Україні, хто пропонує не тільки перший безвідсотковий кредит, а і повторний.

Конкуренція на ринку мікрофінансування в Україні доволі висока, тому нові МФО повинні пропонувати щось нове, що притягне увагу користувачів. Тому Фьорст кредит пропонує:

 1. Перший безвідсотковий кредит для всіх нових клієнтів зі ставкою 0,01%.
 2. Кредит без відсотків для повторних клієнтів зі ставкою 0,01%.

Як працює Firstcredit?

Firstcredit – це рішення, що пропонує клієнтам велику зручність та відсутність зайвих вимог. Весь процес подання заявки здійснюється віддалено, а це означає, що зацікавленим особам не доведеться виходити з дому та турбуватися про черги до закладу.

Як подати заявку на кредит? – крок за кроком:

 1. Натисніть кнопку “оформити позику” на нашому сайті gdecredit.com.ua, щоб потрапити на сайт кредитора. Далі на сайті firstcredit.com.ua оберіть бажану суму кредиту та термін погашення. У цьому вам допоможе інтерфейс із зручними повзунками.
 2. Наступний крок – реєстрація на сайті. Створення облікового запису здійснюється безкоштовно, але вимагає надання таких даних, як ім’я, прізвище, номер ІПН, номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.
 3. Під час подання заяви вам необхідно буде підтвердити свою особу. Аутентифікація може здійснюватись селфі з паспортом у руках або без селфі, з фото кількох сторінок паспорта.
 4. Отримати кредит онлайн на картку First credit можна з використанням будь-якої картки Українського банку. Але її спочатку потрібно верифікувати. Для цього у вас тимчасово заблокується до 1 гривні.
 5. Надішліть заявку і дочекайтеся рішення кредитора. Цю інформацію ви отримаєте як у вигляді SMS-повідомлення, так і електронною поштою. Якщо рішення буде позитивним, гроші незабаром з’являться на вашому рахунку!

Увага! Карта того, хто отримуватиме гроші, має бути зареєстрована на ім’я того, хто оформлює кредит. А якщо ні, то ви не отримаєте мікрокредит від компанії First credit.

Як бачите, процедура подання заявки на кредит до зарплати не складна. Ви також можете отримати швидкий кредит через ДІЮ, спростивши собі життя з мінімізацією підтверджень і верифікацій. Однак, слід мати на увазі, що без створення облікового запису на сайті та перевірки банківського рахунку це буде неможливо. Крім того, співробітник Служби підтримки клієнтів може зателефонувати заявнику та попросити його перевірити введені дані. Ця дія призначена для захисту від можливого шахрайства та помилок.

Скільки часу займає отримання кредиту до заробітної плати від Фірст Кредит?

За словами компанії, час очікування рішення про видачу кредиту до зарплати становить лише кілька хвилин. Щоб прискорити отримання кредиту, варто подати заявку вранці та пройти верифікацію через ДІЮ.

Перевірка вашого банківського рахунку за допомогою банківського переказу може зайняти деякий час. Це з тим, що транзакція залежить як від Фірст Кредит, а й від вашого банку.

Саме зарахування коштів за заявами МФО відбувається протягом 5 хвилин.

Хто може скористатися послугами FirstCredit?

Ви стурбовані тим, що можете не відповідати вимогам щодо використання First credit? Насправді умови не надто суворі, що робить це рішення набагато доступнішим, ніж варіанти, пропоновані банками. Клієнт, який подає заявку на кредит онлайн на картку, повинен бути не молодшим 18 років, мати українське громадянство та паспорт. Також необхідно мати джерело доходу, яке дозволить погасити зобов’язання протягом певного періоду.

Як виглядає погашення кредиту у Firstcredit?

Погашення кредиту до зарплати від Firstcredit нескладно і не має стати проблемою для клієнтів, які мають достатні кошти. Користувачі можуть вибрати один із кількох способів погашення:

 1. З банківської картки в особистому кабінеті;
 2. у касі будь-якого банку України;
 3. через платіжні термінали;
 4. Оплата онлайн за допомогою банківської картки без авторизації.

Погашенню підлягають як тіло кредиту, і відсоткова частина, що виникає внаслідок комісії та відсотків. Переказ має бути здійснений на вказаний номер рахунку у встановлений термін, щоб уникнути негативних наслідків затримки розрахунку.

Це стандартний мінімум способів погашення. Такі ж методи повернути гроші кредитору у ТребаКредит та СлонКредит. Якщо хочете більше способів – зверніть увагу на Манівео.

Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «АБЕКОР»
 • Номер свідоцтва:
  серія ФК № 501 від 30.09.2014 р.
 • Адреса:
  м.Київ, вул. Костянтинівська, будинок 75, приміщення 601А
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: