Меню

Кращі позики в соцмережах

Сума
250 15 000
Термін
5 днів 30 днів
Кредит онлайнКомпаніїСлон Кредит – швидка безвідсоткова позика в Україні

«Слон Кредит – швидка безвідсоткова позика в Україні»

Slon Credit – ще одна компанія, що пропонує швидкі онлайн кредити в Україні. Як і інші фінансові установи, він пропонує фінансову підтримку для будь-яких цілей через Інтернет швидко та просто, без зайвих формальностей. Компанія інвестує в інноваційні технологічні рішення для забезпечення безпеки та конфіденційності даних клієнтів.

Slon Credit (sloncredit, слон кредит, слон кредіт, слонкредіт, slonkredit, клон кредит, слоан кредит, кредит слон) – один із багатьох порталів на українському ринку, але він один із небагатьох, які пропонують дуже гнучкі умови кредитування з мінімальними вимогами до клієнтів. Однією з найважливіших особливостей є відсутність верифікації клієнтів у Бюро кредитних історій. Це кредит без перевірки кредитної історії, який приваблює багатьох людей, особливо тих, хто має борги. У Слон Кредит будь-який повнолітній громадянин України може отримати онлайн терміновий кредит на карту з поганою кредитною історією та простроченнями до 30 днів.

Слон Кредит: що пропонує компанія

Компанія Слон Кредит пропонує новим клієнтам перший кредит на суму від 600 до 25 000 гривень. Якщо клієнт вчасно погашає онлайн кредити, його кредитні умови покращуються і наступна позика може бути зі знижкою до 99%. Незалежно від суми кредиту, у вас є 30 днів для його погашення.

Ви також можете пролонгувати свій кредит на строк кредитування загалом до 365 днів.

Інформація по кредиту:

 • 1-й кредит: до 25 000 грн. під 0,01% на день (на перший період від 5 до 30 днів).
 • Повторний кредит: 2,50% на день до 25 000 грн. (з можливістю отримати знижку до 99%).
 • Термін кредитування разом із можливою пролонгацією: до 365 днів.
 • Періодичність сплати процентів: від 5 до 30 днів.
 • Реальна річна процентна ставка: до 542 068,32%.

Умови отримання кредиту SlonCredit

Будь-який клієнт, зацікавлений у отриманні кредиту від Слон Кредит, повинен:

 1. бути старше 18 років;
 2. бути громадянином України та жити в Україні;
 3. повинен мати дійсний паспорт;
 4. ідентифікаційний податковий номер;
 5. номер мобільного телефону;
 6. банківський рахунок, на який буде переведено гроші.

Якщо жодна з вимог не виконана, заявка клієнта автоматично відхиляється. Однак це не нездійсненні вимоги, більшість кредитних компаній, таких як Кешинський або Єва Кеш, вимагають того ж.

Як Слон Кредит перевіряє клієнта?

Що відрізняє Слон Кредит, то це індивідуальний підхід до клієнта. Теоретично, будь-хто може отримати мікрокредити на карту в цій МФО. Навіть якщо у людини раніше були проблеми з бюро кредитних історій та прострочення у банку понад 90 днів – шанс отримати мікрокредити на карту у Слоні у вас є.

Якщо в позичальника погана кредитна історія він зазначений як боржник, це може вплинути, а може і не вплинути на рішення по кредиту. Записи реєстру БКІ – це інформація, на яку SlonCredit звертає увагу, але робить висновки щодо видачі мікрокредитів, ґрунтуючись на своєму особистому аналізі. Тому, якщо клієнт має заборгованість перед іншою фінансовою установою (банком), вона невелика і погашення наближається до завершення, висока ймовірність того, що компанія винесе позитивне рішення і підпише з ним договір. Однак, якщо клієнт бажає погасити попередню заборгованість в іншій МФО, яка становить велику суму, компанія SlonCredit, ймовірно, відмовиться у видачі мікрокредиту.

Подання заявки на кредит в slon кредит крок за кроком

Щоб отримати мікрокредит онлайн на карту від slon, натисніть на нашому сайті gdecredit.com.ua кнопку оформлення, щоб потрапити на сайт цієї МФО.

 1. У випадку з першим кредитом ми використовуємо повзунки, щоб визначити суму, що цікавить нас, і термін. Далі ми натискаємо “Отримати гроші”.
 2. Система автоматично перенаправляє нас на реєстраційну форму, де ми вказуємо свій номер телефону, щоб зареєструвати особистий кабінет. Ви отримаєте код, ввівши який можна буде зареєструватися.
 3. Далі заповнюємо анкету: вводимо ПІБ, прописку, сімейний стан, роботу та рівень доходу.
 4. Потім потрібно вказати реквізити для отримання (номер картки) та верифікувати її. Під час верифікації у вас тимчасово заблокується до 5 гривень. Суму блокування потрібно буде запровадити в особистому кабінеті як код підтвердження.
 5. Після аналізу анкети, у разі схвалення позики потрібно буде підписати договір онлайн. Вам знову ж надішлють код смс, ввівши який в особистому кабінеті ви тим самим підтвердите свою згоду і договір.

Відразу після підписання договору компанія надсилає гроші на рахунок, зазначений у формі.

Переваги Кредит Слон

 • ставка на перший кредит 0,01% річних (можливість отримати кредити під 0 відсотків на карту на 30 днів);
 • кредитне рішення ухвалюється до 5 хвилин;
 • високий відсоток затвердження заявок;
 • можливість отримати довгострокову позику до 365 днів із погашенням кожний місяць;
 • сервіс працює 24/7 без перерв, вихідних та святкових днів;
 • тільки паспорт та код, не потрібні додаткові документи;
 • є мобільний додаток, який спрощує роботу з МФО;
 • за допомогою програми можна отримати позику максимально швидко через банк ВД: кредит через банк айді та без фото паспорта;
 • довіра до постійних клієнтів – максимальна сума кредиту підвищується;
 • знижки для клієнтів до 99%;
 • простий інтерфейс особистого кабінету дозволяє легко надіслати заявку та швидко отримати потрібну суму;
 • рішення приймається протягом 15 хвилин;
 • без прихованих комісій та платежів;
 • МЕТА КРЕДИТУ – без обмежень.

Погашення кредиту у SlonCredit

Повернути гроші, отримані від SlonCredit, можна легко, декількома способами:

 • В особистому кабінеті на сайті через будь-яку банківську картку;
 • У додатку SlonCredit;
 • Через термінали самообслуговування City24, EasyPay, 2Click та ПриватБанк;
 • У касах банків України з реквізитів компанії.

Особливості погашення позики від Слон:

 • Повна оплата у день погашення, зазначений у договорі.
 • Є можливість пролонгації.
 • Третя особа має право сплатити кредит. У назві переказу вкажіть номер кредиту, до якого належить погашення. Якщо платіж перевищує очікуваний, кредитор поверне його на рахунок, з якого він був зроблений.
 • Клієнт має право на дострокове погашення, якщо його фінансове становище дозволяє це. У такій ситуації витрати по кредиту зменшуються на значення, які застосовуються з моменту скорочення періоду кредиту (наприклад, відсотки зменшуються через скорочення періоду кредиту).
Контактні дані
 • Компанія:
  ТОВ «СЛОН КРЕДИТ»
 • Номер свідоцтва:
  Свідоцтво про реєстрацію Фінансової установи серія ФК № В0000088 від 27.11.2020. Відповідно до Розпорядження НКФП № 1891 від 25.10.2018 року.
 • Адреса:
  03062, м. Київ, проспект Берестейський, 90-А
 • Час роботи:
  Цілодобово
Відгуки про компанію
Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Слон Кредит – швидка безвідсоткова позика в Україні»

Брал у них кредит на срок 360 дней в этом году, месяц просрочки, написали в телеграмм и предложили тело. Гарантийку предоставили, все закрыл тихо и мирно! Родным не звонили по телефону.

Оцінка
3
Позитивний

Відгук про «Слон Кредит – швидка безвідсоткова позика в Україні»

Ці громадяни мені після прострочення першого ж дня на роботу зателефонували з'ясовувати стосунки. Тоді як інші розчехлялися лише за 2-3 тижні. Тож не рекомендую входити в прострочення. А в іншому норм контора, можна взяти мікро кредит.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Слон Кредит – швидка безвідсоткова позика в Україні»

Довольно спокойны, ведут себя адекватно. В случае просрочки через несколько месяцев предложат закрыть тело, а если еще подождать, то и за пол можно закрыть :) По-моему сейчас ничего не поменялось за два года.

Оцінка
2
Негативний

Відгук про «Слон Кредит – швидка безвідсоткова позика в Україні»

У меня тоже просрочки, но что-то иначе. Написал на электронную свиту им с предложениями закрыть микрокредит, пока молчат. Видно на уступки идти никто не собирается, поэтому коплю деньги на суд (на всякий случай) потому что посчитал, если начать платить им их проценты, то уж лучше дождаться пока докрутят до своих 80+ и подадут иск в суд. Да даже экономически дешевле получится, да еще и возможность процента скосить) Мой вам совет, ни в какой не общайтесь по телефону, напишите им на электронную почту с вашими предложениями возможно что-нибудь и получится. Собирайте средства на юриста, лучше быть готовым!

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Слон Кредит – швидка безвідсоткова позика в Україні»

Минуло менше місяця. Запропонував закрити за тіло + 1000 гривень (тіло мікрокредиту 6000 грн) – погодились. Попросив гарантію, відправлять на пошту. Адекватно.

Оцінка
5
Позитивний

Відгук про «Слон Кредит – швидка безвідсоткова позика в Україні»

Добрый вечер, началась просрочка, договор на 360 дней. Ждите и не ведитесь на их письма и смс, будут пугать судом и так далее. Через 3 месяца предложат тело, если не заплатите на 4 месяц, предложат 50-60 процентов от тела. Я брал 10000 тысяч у них и закрыл за 6000 с гарантийным письмом по уплате ими налога на прощение долга.

Загальне враження:
Оцінка:

Всі мікрокредити онлайн в Україні: